Sportovní areály Sedlčany

Závěr 7. ročníku

Počítačový systém může selhat nejen ministerstvu, stalo se to i nám :-( 
  
Nadstavbový kalendář zápasů a jejich výsledky proto provizorně najdete jen na tomto místě. Bohužel bez individuelních statistik hráčů v kanadském bodování a v trestech.
   Omlouváme se a v
ěříme, že tato lapálie nevezme hráčům chuť do hry a fanouškům chuť zafandit jim přímo na stadionu.

utk liga/část dat den hod domácí - hosté výsledek
333 3/o PO 11.3 ne 18.25 3/7-3/10 SG Štětkovice B - Ševci N. Knín  3:4
335 3/o PO     20.20 3/8 – 3/9     Novit Neveklov - Rumola  6:2
337 1/o PO 12.3 po 18.30 1/7 – 1/10   Cetos Příbram - Blackmilk 10:0
339 1/o PO     20.25 1/8 – 1/9     Stars - DSK D. Dušníky  5:3 
341 2/o PO 13.3 út 18.30 2/7 – 2/10   Bubák Chlum - Draci  4:4
343 2/o PO     20.25 2/8 – 2/9     Citroën Drásov - Hrádek  3:3
334 3/o PO odv. 14.3 st 18.30 3/10-3/7 Ševci N. Knín- SG Štětkovice B  1:2 SN
336 3/o PO odv.     20.25 3/9 – 3/8     Rumola -Novit Neveklov  1:6
342 2/o PO odv. 16.3 18.30 2/10 – 2/7   Draci - Bubák Chlum  2:7
344 2/o PO odv.     20.25 2/9 – 2/8     Hrádek - Citroën Drásov  5:6
338 1/o PO odv. 17.3 so 16.30 1/10 – 1/7   Blackmilk - Cetos Příbram  2:7
340 1/o PO odv.     18.25 1/9 – 1/8     DSK D. Dušníky - Stars  5:4 SN
345 3/PO     20.20 3/1 – 3/8     Kňovice - Novit Neveklov  5:1
353 2/PO 18.3 ne 16.30 2/1 – 2/8     Matadores - Citroën Drásov  2:2
355 2/PO     18.25 2/2 – 2/7     Marila Votice - Bubák Chlum  10:4
357 2/PO     20.20 2/3 – 2/6     STROS - Žabáci Solopysky  5:3
359 2/PO 19.3 po 18.30 2/4 – 2/5     Domino - AHC N. Knín  5:3
347 3/PO     20.25 3/2–3/7 Čerti Křepenice - SG Štětkovice B  3:2
349 3/PO 20.3 út 18.30 3/3 – 3/6     Čerti Votice - Dublovice  8:0
351 3/PO     20.25 3/4 -  3/5     Medvědi - Tučňáci K. Hora  3:2
361 1/PO 21.3 st 18.30 1/1 – 1/8    SG Štětkovice - Stars  4:0
363 1/PO     20.25 1/2   -1/7    RB Zvírotice - Cetos Příbram  5:1
365 1/PO 23.3 18.30 1/3 – 1/6     Genemusic - Kačeři Příčovy  6:3
 

Nejbližší pohárové zápasy

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

26. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rumola

26. leden 2018, 20:25

HC Olbramovice - Huroni Vršovice

27. leden 2018, 16:30

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

27. leden 2018, 18:25

HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky

27. leden 2018, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici