Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Veřejné bruslení tento víkend

sobota 24.11.: 12-14 hodin,        neděle 25.11.: v obvyklém čase 14-16 hodin.


 


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kačeři Příčovy1091048:201970
2. Stará garda Štětkovice1190267:341844
3. Genemusic1181277:441744
4. River Boys Zvírotice1080276:261678
5. Slavoj Obecnice1163249:311560
6. Čerti Křepenice1042453:541093
7. Bubák Chlum1050530:411042
8. Huroni Vršovice1040645:47861
9. Žabáci Solopysky1123627:467122
10. DSK Daleké Dušníky1022633:48624
11. AHC Nový Knín1021731:55556
12. HC Votice1121842:90538
13. HC Olbramovice11001118:60079
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín1190245:301852
2. Rumola1170456:361481
3. Novit Neveklov1161469:491326
4. Ševci Nový Knín1161442:311334
5. Stará garda Štětkovice B1161440:311324
6. HC Kňovice1152458:371240
7. Draci1052331:371265
8. HC Hrádek1041538:45936
9. Tučňáci Kosova Hora1141633:409107
10. Domino1032530:42840
11. Rybníkáři1120927:63469
12. Medvědi Sedlčany1011832:60378

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
19.11.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Olbramovice5 : 0-
19.11.2018, 18:30Genemusic - Žabáci Solopysky9 : 44:1, 1:1, 4:2
18.11.2018, 20:20Draci - HC Kňovice5 : 40:2, 2:2, 3:0
18.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Rybníkáři6 : 81:4, 3:1, 2:3
18.11.2018, 16:30Rumola - HC Miličín4 : 31:1, 1:1, 2:1
17.11.2018, 20:00HC Hrádek - Stará garda Štětkovice B3 : 31:1, 1:1, 1:1
17.11.2018, 18:00Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín1 : 61:3, 0:2, 0:1
17.11.2018, 16:00Novit Neveklov - Domino6 : 63:2, 1:3, 2:1
17.11.2018, 14:00Žabáci Solopysky - Slavoj Obecnice1 : 41:1, 0:3, 0:0
17.11.2018, 12:00HC Olbramovice - Genemusic2 : 91:1, 1:4, 0:4
17.11.2018, 10:00DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice4 : 103:4, 0:3, 1:3
16.11.2018, 20:25Huroni Vršovice - Stará garda Štětkovice6 : 100:6, 2:3, 4:1
16.11.2018, 18:30AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice4 : 102:2, 1:3, 1:5
14.11.2018, 20:25HC Votice - HC Kačeři Příčovy5 : 92:3, 1:3, 2:3
14.11.2018, 18:30Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany4 : 12:0, 2:1, 0:0
12.11.2018, 20:25Domino - Tučňáci Kosova Hora6 : 20:1, 3:0, 3:1
12.11.2018, 18:30HC Kňovice - HC Hrádek10 : 24:0, 2:1, 4:1
11.11.2018, 20:20HC Miličín - Novit Neveklov5 : 32:0, 3:2, 0:1
11.11.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Rumola5 : 32:1, 2:1, 1:1
11.11.2018, 16:30Rybníkáři - Draci0 : 10:1, 0:0, 0:0
10.11.2018, 14:00Genemusic - Huroni Vršovice8 : 44:2, 3:2, 1:0
10.11.2018, 12:00River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky6 : 22:0, 2:1, 2:1
10.11.2018, 10:00Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín4 : 11:0, 2:0, 1:1
09.11.2018, 20:25Čerti Křepenice - HC Votice11 : 34:1, 4:2, 3:0
09.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum6 : 22:1, 1:1, 3:0
05.11.2018, 20:25AHC Nový Knín - Genemusic7 : 141:4, 3:5, 3:5
05.11.2018, 18:30Slavoj Obecnice - HC Olbramovice7 : 12:0, 3:1, 2:0
04.11.2018, 20:20Rumola - HC Kňovice1 : 70:4, 0:1, 1:2
04.11.2018, 18:25Novit Neveklov - Stará garda Štětkovice B3 : 60:1, 1:1, 2:4
04.11.2018, 16:30Tučňáci Kosova Hora - HC Miličín1 : 20:0, 1:0, 0:2
03.11.2018, 20:00DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice4 : 110:6, 2:2, 2:3
03.11.2018, 18:00HC Olbramovice - Žabáci Solopysky1 : 30:0, 1:1, 0:2
03.11.2018, 16:00Huroni Vršovice - Slavoj Obecnice2 : 50:1, 0:4, 2:0
03.11.2018, 14:00HC Votice - River Boys Zvírotice0 : 190:5, 0:7, 0:7
03.11.2018, 12:00Bubák Chlum - Čerti Křepenice10 : 44:2, 3:1, 3:1
02.11.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Rybníkáři6 : 73:3, 0:1, 3:3
02.11.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora2 : 50:1, 1:2, 1:2
31.10.2018, 20:25Domino - Ševci Nový Knín5 : 21:0, 1:1, 3:1
31.10.2018, 18:30HC Miličín - Medvědi Sedlčany6 : 24:0, 1:0, 1:2
29.10.2018, 20:25HC Kňovice - Novit Neveklov9 : 42:3, 3:1, 4:0
29.10.2018, 18:30Rybníkáři - HC Hrádek1 : 30:0, 1:1, 0:2
28.10.2018, 20:20Draci - Rumola0 : 90:2, 0:1, 0:6
28.10.2018, 18:25Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy0 : 5-
28.10.2018, 16:30Stará garda Štětkovice - HC Votice8 : 21:0, 4:0, 3:2
27.10.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Bubák Chlum8 : 31:1, 4:1, 3:1
27.10.2018, 12:00Genemusic - DSK Daleké Dušníky7 : 41:0, 2:4, 4:0
26.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín4 : 10:0, 3:1, 1:0
26.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice5 : 22:2, 0:0, 3:0
24.10.2018, 20:25Rumola - HC Hrádek6 : 41:1, 4:2, 1:1
24.10.2018, 18:30Novit Neveklov - Draci10 : 33:1, 3:1, 4:1
22.10.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - HC Kňovice6 : 62:1, 3:1, 1:4
22.10.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 70:2, 1:1, 0:4
21.10.2018, 20:20Ševci Nový Knín - HC Miličín8 : 23:1, 2:1, 3:0
21.10.2018, 18:25Domino - Rybníkáři6 : 13:0, 2:1, 1:0
21.10.2018, 16:30AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky3 : 30:1, 1:1, 2:1
20.10.2018, 20:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice8 : 41:3, 3:0, 4:1
20.10.2018, 18:00DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice3 : 30:2, 1:1, 2:0
20.10.2018, 16:00HC Votice - Genemusic5 : 91:3, 2:4, 2:2
20.10.2018, 14:00Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice2 : 40:1, 1:2, 1:1
20.10.2018, 12:00HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice3 : 20:1, 1:0, 2:1
19.10.2018, 20:25HC Miličín - Domino4 : 11:0, 2:0, 1:1
19.10.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín4 : 01:0, 2:0, 1:0
17.10.2018, 20:25HC Kňovice - Medvědi Sedlčany2 : 41:1, 1:0, 0:3
17.10.2018, 18:30Draci - Tučňáci Kosova Hora3 : 10:1, 2:0, 1:0
15.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 42:0, 5:0, 4:4
15.10.2018, 18:30HC Hrádek - Novit Neveklov6 : 93:3, 2:4, 1:2
14.10.2018, 20:20Rybníkáři - Rumola0 : 60:1, 0:1, 0:4
14.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy1 : 40:1, 1:0, 0:3
14.10.2018, 16:30Genemusic - Bubák Chlum10 : 03:0, 4:0, 3:0
10.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - HC Votice7 : 44:0, 2:1, 1:3
10.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky2 : 22:0, 0:0, 0:2
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 40:2, 1:2, 0:0
08.10.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek2 : 32:0, 0:2, 0:1
07.10.2018, 20:20Novit Neveklov - Rumola4 : 61:2, 2:3, 1:1
07.10.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Draci6 : 62:2, 3:1, 1:3
07.10.2018, 16:30Ševci Nový Knín - HC Kňovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
06.10.2018, 20:00Domino - Stará garda Štětkovice B3 : 61:2, 2:3, 0:1
06.10.2018, 18:00HC Miličín - Rybníkáři5 : 32:0, 2:2, 1:1
06.10.2018, 16:00AHC Nový Knín - Huroni Vršovice3 : 61:2, 1:2, 1:2
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 12:1, 2:0, 1:0
06.10.2018, 12:00HC Votice - Žabáci Solopysky5 : 51:2, 1:1, 3:2
05.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic6 : 21:1, 2:1, 3:0
05.10.2018, 18:30Bubák Chlum - Slavoj Obecnice2 : 51:1, 1:1, 0:3
03.10.2018, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice3 : 90:1, 2:4, 1:4
03.10.2018, 18:30HC Kňovice - Domino1 : 10:1, 1:0, 0:0
01.10.2018, 20:25Stará garda Štětkovice B - HC Miličín2 : 41:1, 0:2, 1:1
01.10.2018, 18:30Draci - Ševci Nový Knín3 : 31:1, 2:1, 0:1
30.09.2018, 20:20HC Hrádek - Medvědi Sedlčany8 : 51:3, 3:2, 4:0
30.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice3 : 60:1, 3:4, 0:2
30.09.2018, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice3 : 32:1, 1:1, 0:1
29.09.2018, 14:00Rybníkáři - Novit Neveklov2 : 121:2, 1:7, 0:3
29.09.2018, 12:00Rumola - Tučňáci Kosova Hora2 : 30:2, 2:0, 0:1
28.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy2 : 21:0, 1:1, 0:1
28.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky - Bubák Chlum0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 50:2, 2:0, 1:3
26.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky3 : 21:1, 1:1, 1:0
26.09.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - Novit Neveklov3 : 81:3, 0:2, 2:3
24.09.2018, 20:25Medvědi Sedlčany - Rumola4 : 70:1, 4:3, 0:3
24.09.2018, 18:30Ševci Nový Knín - HC Hrádek3 : 12:0, 0:1, 1:0
23.09.2018, 20:20Domino - Draci0 : 5-
23.09.2018, 18:25HC Miličín - HC Kňovice5 : 11:0, 2:0, 2:1
23.09.2018, 16:30Stará garda Štětkovice B - Rybníkáři3 : 10:0, 1:1, 2:0
22.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 31:0, 0:2, 1:1
22.09.2018, 18:15Čerti Křepenice - Slavoj Obecnice5 : 52:3, 0:1, 3:1
22.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky4 : 31:0, 3:2, 0:1
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 20:1, 2:1, 1:0
22.09.2018, 12:15HC Votice - Huroni Vršovice3 : 100:3, 1:4, 2:3
22.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín5 : 0-
21.09.2018, 20:25HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B5 : 21:0, 3:2, 1:0
21.09.2018, 18:30Draci - HC Miličín2 : 40:1, 1:2, 1:1
19.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice5 : 31:0, 2:1, 2:2
19.09.2018, 18:30Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 10:1, 1:0, 2:0
17.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice4 : 52:2, 0:1, 2:2
17.09.2018, 18:30Rumola - Ševci Nový Knín2 : 50:2, 1:0, 1:3
16.09.2018, 20:20Novit Neveklov - Medvědi Sedlčany6 : 11:0, 3:0, 2:1
16.09.2018, 18:25Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora0 : 30:1, 0:0, 0:2
16.09.2018, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 71:3, 0:3, 2:1
15.09.2018, 14:00AHC Nový Knín - HC Votice7 : 53:2, 2:1, 2:2
15.09.2018, 12:00HC Hrádek - Domino5 : 13:0, 0:0, 2:1
14.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice1 : 70:2, 1:2, 0:3
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 50:1, 0:1, 0:3
12.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - Bubák Chlum1 : 30:0, 0:1, 1:2
12.09.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora2 : 61:2, 0:3, 1:1
10.09.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Novit Neveklov2 : 40:2, 0:1, 2:1
10.09.2018, 18:30HC Kňovice - Rybníkáři12 : 42:0, 5:1, 5:3
09.09.2018, 20:20HC Miličín - HC Hrádek5 : 33:3, 0:0, 2:0
09.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Draci0 : 30:1, 0:2, 0:0
09.09.2018, 16:30Domino - Rumola1 : 101:3, 0:5, 0:2
08.09.2018, 20:00HC Votice - DSK Daleké Dušníky5 : 21:2, 2:0, 2:0
08.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice4 : 31:0, 2:1, 1:2
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 32:0, 3:3, 1:0
08.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky7 : 01:0, 2:0, 4:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Čerti Křepenice - AHC Nový Knín

21. listopad 2018, 18:30

River Boys Zvírotice - Huroni Vršovice

21. listopad 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky

23. listopad 2018, 18:30

Bubák Chlum - HC Votice

23. listopad 2018, 20:25

Huroni Vršovice - Čerti Křepenice

25. listopad 2018, 16:30

Medvědi Sedlčany - Domino

25. listopad 2018, 18:25

Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice

25. listopad 2018, 20:20

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

26. listopad 2018, 18:30

HC Olbramovice - River Boys Zvírotice

26. listopad 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici