Stadion Sedlčany - tisk kalendáře - stadionsedlcany.eu
Den/hodina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
pondělí 24. února 2020
 
10:30-11:30
3. ZŠ
 
14:15-15:15
GaSOŠE
 
15:30-18:10
Oddíl lh
 
18:30-20:10
HC Huroni Vršovice
HC Žabáci Solopysky
 
20:25-22:05
TJ Slavoj Obecnice
HC River Boys Zvírotice
 
úterý 25. února 2020
 
11:15-12:15
GaSOŠE
 
13:30-14:30
GaSOŠE
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-19:30
Diviš - Votice
 
19:45-21:15
Oddíl lh
 
středa 26. února 2020
 
11:15-12:15
GaSOŠE
 
13:30-14:30
GaSOŠE
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
HC Domino
Ševci Nový Knín
 
20:25-22:05
DSK Daleké Dušníky
HC Miličín
 
čtvrtek 27. února 2020
 
9:10-10:10
GaSOŠE
 
12:10-13:10
GaSOŠE
 
14:15-15:15
GaSOŠE
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-19:30
Drevníky
 
19:45-21:15
Oddíl lh
 
21:30-23:00
David Soviš
 
pátek 28. února 2020
 
8:15-9:15
ZŠ - Propojení
 
10:15-11:15
GaSOŠE
 
12:10-13:10
GaSOŠE
 
15:45-16:45
ZŠ Chlum
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Rybníkáři
Rumola
 
20:25-22:05
HC Hrádek
HC Kňovice
 
sobota 29. února 2020
 
8:30-9:30
školička bruslení
 
10:00-12:00
Mistr. utk. ml. žáci
12:00-13:40
HC Bubák Chlum
TJ Slavoj Obecnice
 
14:00-15:40
HC Olbramovice
Novit Neveklov
 
17:00-19:15
Mistr.utk. muži
 
19:30-21:10
HC Medvědi Sedlčany
HC Tučňáci Kosova Hora
 
neděle 1. března 2020
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Stará garda Štětkovice B
HC Kabaret Sázava
 
18:25-20:05
HC Žabáci Solopysky
HC Votice
 
20:20-22:00
HC Miličín
HC Huroni Vršovice
 
pondělí 2. března 2020
 
10:30-11:30
3. ZŠ
 
15:30-18:10
Oddíl lh
 
18:30-20:10
Ševci Nový Knín
DSK Daleké Dušníky
 
20:25-22:05
HC Čerti Křepenice
HC Genemusic
 
úterý 3. března 2020
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-19:30
Diviš - Votice
 
19:45-21:15
Oddíl lh
 
středa 4. března 2020
 
10:15-11:15
ZŠ - Propojení
 
15:45-16:45
MEDITERRA - Sedlčany
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
HC Kabaret Sázava
HC Domino
 
20:25-22:05
HC Kačeři Příčovy
HC River Boys Zvírotice
 
čtvrtek 5. března 2020
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-19:30
Drevníky
 
19:45-21:15
Oddíl lh
 
21:30-23:00
David Soviš
 
pátek 6. března 2020
 
8:15-9:15
ZŠ - Propojení
 
10:15-11:15
ZŠ - Propojení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
HC Žabáci Solopysky
Ševci Nový Knín
 
20:25-22:05
HC Huroni Vršovice
Stará garda Štětkovice B
 
22:10-23:10
Kosova Hora
 
sobota 7. března 2020
 
8:30-9:30
školička bruslení
 
12:00-13:40
DSK Daleké Dušníky
HC Domino
 
14:00-15:40
HC Olbramovice
Rybníkáři
 
19:30-21:10
HC Kňovice
Rumola
 
neděle 8. března 2020
 
9:00-10:00
Obec Nedrahovice
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
HC Tučňáci Kosova Hora
HC Hrádek
 
18:25-20:05
Novit Neveklov
HC Medvědi Sedlčany
 
20:20-22:00
HC Votice
HC Kabaret Sázava