Stadion Sedlčany - tisk kalendáře - stadionsedlcany.eu
Den/hodina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
úterý 23. ledna 2018
 
12:15-13:15
7. tř. 2 ZŠ
 
15:30-20:15
Oddíl lh
 
20:30-21:30
Diviš - Votice
 
středa 24. ledna 2018
 
11:00-12:15
3. ZŠ
 
13:15-14:15
ŠD 1. ZŠ
 
15:45-16:45
ZŠ Chlum
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
Rybníkáři
Novit Neveklov
 
20:25-22:05
Čerti Křepenice
River Boys Zvírotice
 
čtvrtek 25. ledna 2018
 
13:30-14:30
8. tř. 2 ZŠ
 
15:30-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
David Soviš
 
pátek 26. ledna 2018
 
13:30-14:30
9. tř. 2 ZŠ
 
15:45-16:45
Mlékárna - bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Bubák Chlum
HC Kačeři Příčovy
 
20:25-22:05
Tučňáci Kosova Hora
Rumola
 
sobota 27. ledna 2018
 
9:00-10:00
školička bruslení
 
11:00-13:15
Mistr.utk.st.dorost
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
HC Olbramovice
Huroni Vršovice
 
18:25-20:05
AHC Nový Knín
Žabáci Solopysky
 
20:20-22:00
HC Kňovice
DSK Daleké Dušníky
 
22:05-23:35
Martin Slaba
 
neděle 28. ledna 2018
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Medvědi Sedlčany
Dublovice
 
18:25-20:05
Stará garda Štětkovice B
Ševci Nový Knín
 
20:20-22:00
Domino
HC Miličín
 
pondělí 29. ledna 2018
 
13:30-14:30
6. tř. 2 ZŠ
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-20:10
Rumola
HC Hrádek
 
20:25-22:05
Novit Neveklov
Tučňáci Kosova Hora
 
úterý 30. ledna 2018
 
12:15-13:15
7. tř. 2 ZŠ
 
14:00-15:00
ZŠ Jesenice
 
15:30-20:15
Oddíl lh
 
20:30-21:30
Diviš - Votice
 
středa 31. ledna 2018
 
9:00-11:00
ZŠ Chlum
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
Stará garda Štětkovice
Bubák Chlum
 
20:25-22:05
Draci
Rybníkáři
 
čtvrtek 1. února 2018
 
8:30-10:30
ZŠ Kamýk
 
13:30-14:30
8. tř. 2 ZŠ
 
15:30-20:45
Oddíl lh
 
pátek 2. února 2018
 
13:30-15:30
Veřejné bruslení
 
15:45-16:45
Mlékárna - bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
HC Kačeři Příčovy
Čerti Křepenice
 
20:25-22:05
River Boys Zvírotice
HC Votice
 
sobota 3. února 2018
 
9:00-10:30
Mistr. utkání přípravka
 
12:00-13:40
Rumola
Novit Neveklov
 
14:00-15:40
HC Hrádek
Tučňáci Kosova Hora
 
17:00-19:15
Mistr.utk. muži
 
19:30-21:10
Huroni Vršovice
DSK Daleké Dušníky
 
21:15-22:45
Martin Slaba
 
neděle 4. února 2018
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
HC Olbramovice
AHC Nový Knín
 
18:25-20:05
Dublovice
HC Miličín
 
20:20-22:00
Ševci Nový Knín
Domino
 
pondělí 5. února 2018
 
13:30-14:30
6. tř. 2 ZŠ
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-20:10
Medvědi Sedlčany
Stará garda Štětkovice B
 
20:25-22:05
Genemusic
Stará garda Štětkovice