Stadion Sedlčany - tisk kalendáře - stadionsedlcany.eu
Den/hodina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
neděle 16. prosince 2018
 
8:00-8:55
P. Pekárik
 
9:00-10:00
Kňovice
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Ševci Nový Knín
Rumola
 
18:25-20:05
Žabáci Solopysky
HC Kačeři Příčovy
 
20:20-22:00
Huroni Vršovice
HC Votice
 
pondělí 17. prosince 2018
 
10:15-11:15
4.A,B
 
13:20-14:20
8. A,B
 
14:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-20:10
HC Olbramovice
Bubák Chlum
 
20:25-22:05
Genemusic
River Boys Zvírotice
 
úterý 18. prosince 2018
 
10:15-11:15
9.A,B
 
13:20-14:20
6.B, 7.A
 
15:15-18:00
Oddíl lh
 
18:15-19:30
Diviš - Votice
 
19:45-21:15
Oddíl lh
 
21:30-22:30
HC Drevníky
 
středa 19. prosince 2018
 
10:15-11:15
2.A,B.C
 
14:45-16:45
Veřejné bruslení
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
HC Kňovice
HC Miličín
 
20:25-22:05
Novit Neveklov
Tučňáci Kosova Hora
 
čtvrtek 20. prosince 2018
 
8:15-9:15
3.A,B
 
9:20-10:20
5 A,B
 
11:10-12:10
7.B.C
 
13:20-14:20
6.A
 
16:00-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
David Soviš
 
pátek 21. prosince 2018
 
7:00-8:00
P. Pekárik
 
8:15-11:00
ZŠ Něčín
 
13:00-15:30
Aquamarine Spa p. Kohoutek
 
15:45-16:45
Mlékárna - bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Huroni Vršovice
AHC Nový Knín
 
20:25-22:05
HC Votice
HC Olbramovice
 
sobota 22. prosince 2018
 
7:00-7:55
P. Pekárik
 
8:00-9:00
školička bruslení
 
9:30-11:30
Mistr.utk. ml. žáci
 
12:00-13:40
Domino
HC Kňovice
 
14:00-15:40
Rybníkáři
Stará garda Štětkovice B
 
17:00-19:15
Mistr.utk. muži
 
19:30-21:10
HC Hrádek
Ševci Nový Knín
 
21:15-22:45
Lukáš Mošnička
 
neděle 23. prosince 2018
 
8:00-9:00
P. Pekárik
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Rumola
Medvědi Sedlčany
 
18:25-20:05
Bubák Chlum
Žabáci Solopysky
 
20:20-22:00
HC Kačeři Příčovy
Slavoj Obecnice
 
pondělí 24. prosince 2018
 
10:15-11:45
Martin Slaba
 
12:00-14:00
Vánoční bruslení zdarma
 
úterý 25. prosince 2018
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:00
Oddíl lh
 
18:15-19:15
HC Drevníky
 
středa 26. prosince 2018
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
DSK Daleké Dušníky
Huroni Vršovice
 
20:25-22:05
Čerti Křepenice
Genemusic
 
čtvrtek 27. prosince 2018
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:00
Oddíl lh
 
18:15-19:45
David Soviš
 
20:00-21:15
Diviš - Votice
 
pátek 28. prosince 2018
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Novit Neveklov
Rybníkáři
 
20:25-22:05
Tučňáci Kosova Hora
Rumola
 
sobota 29. prosince 2018
 
8:30-10:10
Ševci Nový Knín
Draci
 
10:25-12:05
HC Miličín
Stará garda Štětkovice B
 
12:20-14:00
Medvědi Sedlčany
HC Hrádek
 
14:15-16:15
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
River Boys Zvírotice
Stará garda Štětkovice
 
18:25-20:05
Genemusic
HC Kačeři Příčovy
 
20:20-22:00
HC Olbramovice
DSK Daleké Dušníky