Stadion Sedlčany - tisk kalendáře - stadionsedlcany.eu
Den/hodina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
středa 17. ledna 2018
 
11:15-12:15
2. ZŠ 3. třídy
 
15:45-16:45
ZŠ Chlum
 
18:30-20:10
Stará garda Štětkovice B
Domino
 
20:25-22:05
Tučňáci Kosova Hora
HC Hrádek
 
čtvrtek 18. ledna 2018
 
15:30-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
David Soviš
 
pátek 19. ledna 2018
 
10:15-11:15
2. ZŠ 4. třídy
 
15:45-16:45
Mlékárna - bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Rumola
Rybníkáři
 
20:25-22:05
Novit Neveklov
Draci
 
sobota 20. ledna 2018
 
9:00-10:00
školička bruslení
 
10:15-11:45
Mistr. utkání přípravka
 
12:00-13:40
HC Kačeři Příčovy
Genemusic
 
14:00-15:40
HC Hrádek
Draci
 
16:00-17:40
HC Votice
Čerti Křepenice
 
18:00-19:40
Huroni Vršovice
HC Kňovice
 
20:00-21:40
DSK Daleké Dušníky
AHC Nový Knín
 
21:45-23:15
Martin Slaba
 
neděle 21. ledna 2018
 
9:00-10:00
Nedrahovice
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Žabáci Solopysky
HC Olbramovice
 
18:25-20:05
Dublovice
Domino
 
20:20-22:00
HC Miličín
Stará garda Štětkovice B
 
pondělí 22. ledna 2018
 
13:30-14:30
6. tř. 2 ZŠ
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-20:10
River Boys Zvírotice
Bubák Chlum
 
20:25-22:05
Ševci Nový Knín
Medvědi Sedlčany
 
úterý 23. ledna 2018
 
12:15-13:15
7. tř. 2 ZŠ
 
15:30-20:15
Oddíl lh
 
20:30-21:30
Diviš - Votice
 
středa 24. ledna 2018
 
11:00-12:15
3. ZŠ
 
13:15-14:15
ŠD 1. ZŠ
 
15:45-16:45
ZŠ Chlum
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
Rybníkáři
Novit Neveklov
 
20:25-22:05
Čerti Křepenice
River Boys Zvírotice
 
čtvrtek 25. ledna 2018
 
13:30-14:30
8. tř. 2 ZŠ
 
15:30-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
David Soviš
 
pátek 26. ledna 2018
 
13:30-14:30
9. tř. 2 ZŠ
 
15:45-16:45
Mlékárna - bruslení
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Bubák Chlum
HC Kačeři Příčovy
 
20:25-22:05
Tučňáci Kosova Hora
Rumola
 
sobota 27. ledna 2018
 
9:00-10:00
školička bruslení
 
11:00-13:15
Mistr.utk.st.dorost
 
16:30-18:10
HC Olbramovice
Huroni Vršovice
 
18:25-20:05
AHC Nový Knín
Žabáci Solopysky
 
20:20-22:00
HC Kňovice
DSK Daleké Dušníky
 
22:05-23:35
Martin Slaba
 
neděle 28. ledna 2018
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
Medvědi Sedlčany
Dublovice
 
18:25-20:05
Stará garda Štětkovice B
Ševci Nový Knín
 
20:20-22:00
Domino
HC Miličín
 
pondělí 29. ledna 2018
 
13:30-14:30
6. tř. 2 ZŠ
 
15:30-18:15
Oddíl lh
 
18:30-20:10
Rumola
HC Hrádek
 
20:25-22:05
Novit Neveklov
Tučňáci Kosova Hora
 
úterý 30. ledna 2018
 
12:15-13:15
7. tř. 2 ZŠ
 
14:00-15:00
ZŠ Jesenice
 
15:30-20:15
Oddíl lh
 
20:30-21:30
Diviš - Votice