Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice10100074:122054
2. Genemusic1070375:371466
3. River Boys Zvírotice970262:291430
4. Bubák Chlum930631:51679
5. Čerti Křepenice930632:67634
6. HC Kačeři Příčovy921632:56542
7. HC Votice1001934:88132

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
15.01.2018, 20:25Genemusic - River Boys Zvírotice1 : 20:2, 1:0, 0:0
14.01.2018, 16:30Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy12 : 16:0, 5:1, 1:0
12.01.2018, 20:25Bubák Chlum - HC Votice3 : 22:0, 0:2, 1:0
06.01.2018, 18:25Čerti Křepenice - Bubák Chlum4 : 21:1, 1:0, 2:1
06.01.2018, 16:30HC Votice - Genemusic4 : 111:4, 3:3, 0:4
05.01.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice0 : 70:3, 0:0, 0:4
30.12.2017, 16:30HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice2 : 80:3, 1:1, 1:4
26.12.2017, 20:20Genemusic - Čerti Křepenice13 : 33:1, 4:0, 6:2
18.12.2017, 20:25Bubák Chlum - Genemusic2 : 60:0, 1:3, 1:3
18.12.2017, 18:30Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice0 : 80:1, 0:3, 0:4
17.12.2017, 16:30HC Votice - HC Kačeři Příčovy5 : 51:1, 2:3, 2:1
15.12.2017, 18:30HC Votice - River Boys Zvírotice2 : 160:5, 2:10, 0:1
13.12.2017, 20:25Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy4 : 32:1, 1:2, 1:0
13.12.2017, 18:30Stará garda Štětkovice - HC Votice4 : 12:0, 0:1, 2:0
06.12.2017, 18:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice1 : 90:2, 0:5, 1:2
04.12.2017, 18:30HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum5 : 31:1, 1:2, 3:0
03.12.2017, 20:20Stará garda Štětkovice - Genemusic5 : 31:1, 3:1, 1:1
02.12.2017, 16:00River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 44:1, 5:1, 2:2
27.11.2017, 20:25Bubák Chlum - River Boys Zvírotice3 : 102:3, 0:4, 1:3
27.11.2017, 18:30Čerti Křepenice - HC Votice10 : 63:0, 2:4, 5:2
26.11.2017, 20:20Genemusic - HC Kačeři Příčovy10 : 22:0, 4:2, 4:0
22.11.2017, 18:30HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice1 : 40:1, 0:3, 1:0
20.11.2017, 20:25River Boys Zvírotice - Genemusic8 : 01:0, 2:0, 5:0
20.11.2017, 18:30HC Votice - Bubák Chlum3 : 90:4, 0:2, 3:3
17.11.2017, 18:30Bubák Chlum - Čerti Křepenice4 : 31:1, 1:1, 2:1
13.11.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 12:0, 2:0, 1:1
13.11.2017, 18:30Genemusic - HC Votice16 : 44:0, 6:1, 5:3
08.11.2017, 20:25River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy6 : 54:0, 2:1, 0:4
08.11.2017, 18:30HC Votice - Stará garda Štětkovice3 : 61:1, 1:3, 1:2
06.11.2017, 20:25Čerti Křepenice - Genemusic3 : 60:1, 1:3, 2:2
04.11.2017, 10:00Genemusic - Bubák Chlum9 : 44:2, 5:1, 0:1
03.11.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice14 : 15:0, 4:1, 5:0
03.11.2017, 18:30HC Kačeři Příčovy - HC Votice8 : 42:1, 1:0, 5:3
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

-   20. leden 2018, 12:00

HC Votice - Čerti Křepenice

-   20. leden 2018, 16:00

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

-   22. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

-   24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

-   26. leden 2018, 18:30

Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum

-   31. leden 2018, 18:30

HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice

-   2. únor 2018, 18:30

River Boys Zvírotice - HC Votice

-   2. únor 2018, 20:25

Genemusic - Stará garda Štětkovice

-   5. únor 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - HC Votice

-   11. únor 2018, 16:30

Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice

-   12. únor 2018, 18:30

Genemusic - Bubák Chlum

-   12. únor 2018, 20:25

Čerti Křepenice - Genemusic

-   14. únor 2018, 18:30

HC Votice - Stará garda Štětkovice

-   14. únor 2018, 20:25

River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy

-   16. únor 2018, 20:25

Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice

-   23. únor 2018, 18:30

Genemusic - HC Votice

-   23. únor 2018, 20:25

Bubák Chlum - Čerti Křepenice

-   24. únor 2018, 16:30

Nejbližší pohárové zápasy

Rumola - Rybníkáři

19. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Draci

19. leden 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

20. leden 2018, 12:00

HC Hrádek - Draci

20. leden 2018, 14:00

HC Votice - Čerti Křepenice

20. leden 2018, 16:00

Huroni Vršovice - HC Kňovice

20. leden 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín

20. leden 2018, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici