Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic861158:241389
2. River Boys Zvírotice861145:151346
3. HC Kačeři Příčovy843137:201156
4. Stará garda Štětkovice850337:201038
5. Slavoj Obecnice841326:20964
6. Čerti Křepenice832343:45850
7. Bubák Chlum812526:40432
8. AHC Nový Knín812523:50456
9. HC Votice800814:75030

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
08.04.2019, 20:25AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice2 : 62:2, 0:3, 0:1
07.04.2019, 20:20HC Votice - HC Kačeři Příčovy1 : 110:1, 0:5, 1:5
07.04.2019, 16:30Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice9 : 45:1, 1:3, 3:0
06.04.2019, 18:25Bubák Chlum - Genemusic3 : 51:2, 1:2, 1:1
02.04.2019, 18:30Genemusic - Slavoj Obecnice8 : 23:1, 1:0, 4:1
01.04.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Bubák Chlum8 : 02:0, 3:0, 3:0
31.03.2019, 20:20Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín11 : 14:1, 4:0, 3:0
30.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice4 : 40:0, 3:2, 1:2
29.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice2 : 30:0, 0:2, 2:1
29.03.2019, 18:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice2 : 41:1, 0:0, 1:3
27.03.2019, 20:25AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy0 : 60:1, 0:4, 0:1
26.03.2019, 20:25Čerti Křepenice - HC Votice14 : 25:2, 6:0, 3:0
25.03.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 31:1, 1:1, 1:1
24.03.2019, 20:20HC Votice - AHC Nový Knín4 : 61:1, 1:0, 2:5
24.03.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum3 : 31:2, 1:0, 1:1
23.03.2019, 18:45Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice2 : 00:0, 1:0, 1:0
22.03.2019, 20:25Bubák Chlum - HC Votice6 : 02:0, 2:0, 2:0
22.03.2019, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 10:0, 2:1, 1:0
20.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy1 : 10:0, 0:1, 1:0
20.03.2019, 18:30AHC Nový Knín - Čerti Křepenice4 : 43:1, 0:1, 1:2
17.03.2019, 19:30HC Votice - Slavoj Obecnice1 : 40:0, 1:1, 0:3
16.03.2019, 16:00Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 00:0, 1:0, 4:0
16.03.2019, 10:00Čerti Křepenice - Bubák Chlum9 : 55:1, 1:3, 3:1
15.03.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic8 : 53:2, 1:1, 4:2
09.03.2019, 20:00Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice8 : 24:1, 3:1, 1:0
09.03.2019, 18:00Bubák Chlum - AHC Nový Knín5 : 51:3, 2:1, 2:1
09.03.2019, 16:00River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy5 : 13:0, 0:1, 2:0
08.03.2019, 20:25Genemusic - HC Votice14 : 24:0, 6:0, 4:2
04.03.2019, 20:25HC Votice - River Boys Zvírotice2 : 111:3, 1:3, 0:5
04.03.2019, 18:30Čerti Křepenice - Genemusic1 : 91:4, 0:4, 0:1
03.03.2019, 19:30AHC Nový Knín - Slavoj Obecnice1 : 31:1, 0:1, 0:1
02.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
27.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice9 : 04:0, 1:0, 4:0
25.02.2019, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Votice9 : 26:1, 1:1, 2:0
25.02.2019, 18:30Slavoj Obecnice - Bubák Chlum6 : 23:1, 1:1, 2:0
24.02.2019, 20:20Genemusic - AHC Nový Knín11 : 44:2, 2:0, 5:2
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - HC Medvědi Sedlčany

23. září 2019, 18:30

HC Domino - HC Kabaret Sázava

23. září 2019, 20:25

Ševci Nový Knín - Rybníkáři

25. září 2019, 18:30

HC Hrádek - Rumola

25. září 2019, 20:25

Novit Neveklov - HC Tučňáci Kosova Hora

27. září 2019, 18:30

HC Huroni Vršovice - HC Bubák Chlum

28. září 2019, 12:00

HC Miličín - TJ Slavoj Obecnice

28. září 2019, 14:00

HC Žabáci Solopysky - HC Čerti Křepenice

29. září 2019, 16:30

HC River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy

29. září 2019, 18:25

HC Kabaret Sázava - Rumola

29. září 2019, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici