Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Play off 1.ligy


Čtvrtfinále

1. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
River Boys Zvírotice22004
Bubák Chlum20020

2. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
Rožmitál pod Třemšínem22004
Kňovice20020

3. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
Stará garda Štětkovice22004
Kačeři Příčovy20020

4. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
DSK Daleké Dušníky21012
Genemusic21012shoda bodů, po SN dále postupuje Genemusic

Semifinále

1. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
Stará garda Štětkovice21103
River Boys Zvírotice20111

2. dvojice

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
Genemusic22004
Rožmitál pod Třemšínem20020

Finále

TýmZápasůVýhryRemízyProhryBodyPoznámka
Genemusic22004
Stará garda Štětkovice20020

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
05.04.2014, 15:00Stará garda Štětkovice - Genemusic2 : 71:3, 1:1, 0:3
30.03.2014, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice9 : 53:1, 4:2, 2:2
26.03.2014, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic4 : 51:0, 2:3, 1:2
25.03.2014, 20:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice2 : 11:0, 0:0, 1:1
23.03.2014, 18:25Genemusic - Rožmitál pod Třemšínem4 : 30:2, 1:0, 3:1
23.03.2014, 16:30River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice3 : 32:0, 0:2, 1:1
18.03.2014, 18:30Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice2 : 61:3, 1:2, 0:1
17.03.2014, 20:25Kňovice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 41:3, 2:0, 0:1
17.03.2014, 18:30DSK Daleké Dušníky - Genemusic10 : 52:3, 6:1, 2:1
16.03.2014, 20:20Bubák Chlum - River Boys Zvírotice1 : 120:2, 0:5, 1:5
12.03.2014, 20:25Stará garda Štětkovice - Kačeři Příčovy8 : 25:0, 1:0, 2:2
12.03.2014, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Kňovice8 : 13:0, 2:1, 3:0
11.03.2014, 20:25Genemusic - DSK Daleké Dušníky7 : 41:2, 2:1, 4:1
11.03.2014, 18:30River Boys Zvírotice - Bubák Chlum4 : 24:0, 0:2, 0:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

26. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rumola

26. leden 2018, 20:25

HC Olbramovice - Huroni Vršovice

27. leden 2018, 16:30

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

27. leden 2018, 18:25

HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky

27. leden 2018, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici