Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Čerti Křepenice14122088:312642
2. Medvědi14110362:442278
3. AHC Nový Knín1492369:3220106
4. Miličín1490577:501860
5. Bomba Rovina1472568:491662
6. Čerti Votice1472554:4016164
7. Dublovice1463557:451578
8. Tučňáci Kosova Hora1455437:451587
9. Stará garda Štětkovice B1462657:411468
10. Novit Neveklov1452752:6812110
11. Hrádek1441943:77942
12. Draci1432939:56874
13. Rumola14311035:71760
14. Ševci Nový Knín14221040:65656
15. Rybníkáři14301134:98684

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
17.01.2014, 20:25Rybníkáři - AHC Nový Knín3 : 181:8, 0:4, 2:6
17.01.2014, 18:30Dublovice - Miličín5 : 32:2, 3:0, 0:1
15.01.2014, 20:25Rumola - Draci5 : 32:3, 2:0, 1:0
15.01.2014, 18:30Medvědi - Čerti Křepenice0 : 80:1, 0:3, 0:4
13.01.2014, 18:30Hrádek - Stará garda Štětkovice B0 : 70:2, 0:4, 0:1
12.01.2014, 20:20Novit Neveklov - Čerti Votice0 : 70:3, 0:2, 0:2
11.01.2014, 18:25Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín5 : 23:0, 0:1, 2:1
08.01.2014, 18:30Čerti Votice - Bomba Rovina4 : 31:2, 1:1, 2:0
06.01.2014, 20:25Ševci Nový Knín - Novit Neveklov1 : 50:1, 1:4, 0:0
05.01.2014, 18:25Čerti Křepenice - Hrádek13 : 33:1, 5:1, 5:3
05.01.2014, 16:30Draci - Medvědi4 : 11:1, 1:0, 2:0
04.01.2014, 20:20Miličín - Rumola8 : 24:1, 3:1, 1:0
04.01.2014, 18:25AHC Nový Knín - Dublovice3 : 31:0, 2:2, 0:1
03.01.2014, 18:30Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora3 : 40:3, 1:0, 2:1
30.12.2013, 20:25Rumola - AHC Nový Knín1 : 30:1, 0:1, 1:1
28.12.2013, 18:25Tučňáci Kosova Hora - Čerti Křepenice2 : 41:0, 0:3, 1:1
28.12.2013, 16:30Medvědi - Miličín3 : 10:0, 1:1, 2:0
28.12.2013, 12:00Hrádek - Draci2 : 61:1, 0:2, 1:3
27.12.2013, 20:20Rybníkáři - Rumola2 : 60:0, 2:2, 0:4
27.12.2013, 18:30Novit Neveklov - Stará garda Štětkovice B3 : 31:1, 1:2, 1:0
25.12.2013, 20:20Bomba Rovina - Ševci Nový Knín10 : 22:1, 5:1, 3:0
21.12.2013, 20:20Ševci Nový Knín - Čerti Votice2 : 71:1, 0:2, 1:4
21.12.2013, 18:25Stará garda Štětkovice B - Bomba Rovina1 : 20:1, 0:1, 1:0
21.12.2013, 14:00Čerti Křepenice - Novit Neveklov6 : 33:1, 2:0, 1:2
21.12.2013, 12:00Draci - Tučňáci Kosova Hora2 : 21:1, 1:0, 0:1
20.12.2013, 20:25Miličín - Hrádek10 : 40:0, 2:1, 8:3
20.12.2013, 18:30AHC Nový Knín - Medvědi1 : 20:0, 0:2, 1:0
18.12.2013, 20:25Dublovice - Rybníkáři1 : 20:0, 1:1, 0:1
14.12.2013, 16:00Rumola - Dublovice1 : 90:3, 1:3, 0:3
14.12.2013, 14:00Medvědi - Rybníkáři4 : 20:1, 4:0, 0:1
11.12.2013, 20:25Hrádek - AHC Nový Knín0 : 80:1, 0:2, 0:5
11.12.2013, 18:30Novit Neveklov - Draci4 : 22:0, 1:1, 1:1
09.12.2013, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Miličín3 : 71:2, 1:2, 1:3
09.12.2013, 18:30Bomba Rovina - Čerti Křepenice5 : 50:3, 3:2, 2:0
08.12.2013, 20:20Čerti Votice - Stará garda Štětkovice B2 : 31:1, 0:1, 1:1
06.12.2013, 18:30Draci - Bomba Rovina2 : 41:2, 1:0, 0:2
04.12.2013, 20:25AHC Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora6 : 12:0, 1:1, 3:0
04.12.2013, 18:30Miličín - Novit Neveklov11 : 23:0, 3:1, 5:1
02.12.2013, 20:25Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín6 : 21:0, 2:2, 3:0
02.12.2013, 18:30Čerti Votice - AHC Nový Knín2 : 40:2, 0:2, 2:0
30.11.2013, 20:20Rybníkáři - Hrádek0 : 60:2, 0:2, 0:2
30.11.2013, 18:25Dublovice - Medvědi2 : 30:0, 2:2, 0:1
24.11.2013, 18:25Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři4 : 21:0, 1:1, 2:1
24.11.2013, 16:30Novit Neveklov - AHC Nový Knín4 : 52:1, 2:2, 0:2
23.11.2013, 14:00Bomba Rovina - Miličín3 : 50:0, 2:1, 1:4
23.11.2013, 12:00Čerti Votice - Draci3 : 01:0, 0:0, 2:0
22.11.2013, 20:25Hrádek - Dublovice5 : 91:5, 1:3, 3:1
22.11.2013, 18:30Medvědi - Rumola4 : 12:0, 1:0, 1:1
20.11.2013, 18:30Ševci Nový Knín - Čerti Křepenice2 : 30:1, 0:2, 2:0
13.11.2013, 20:25Draci - Ševci Nový Knín4 : 42:2, 1:2, 1:0
13.11.2013, 18:30Miličín - Čerti Votice1 : 40:2, 1:2, 0:0
11.11.2013, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice B8 : 43:1, 3:2, 2:1
11.11.2013, 18:30AHC Nový Knín - Bomba Rovina4 : 22:1, 0:1, 2:0
10.11.2013, 20:20Rybníkáři - Novit Neveklov3 : 80:0, 2:4, 1:4
10.11.2013, 18:25Dublovice - Tučňáci Kosova Hora1 : 11:1, 0:0, 0:0
10.11.2013, 16:30Rumola - Hrádek2 : 30:1, 1:2, 1:0
06.11.2013, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rumola3 : 31:0, 2:2, 0:1
06.11.2013, 18:30Hrádek - Medvědi7 : 82:2, 2:4, 3:2
02.11.2013, 20:20Novit Neveklov - Dublovice5 : 31:0, 3:2, 1:1
02.11.2013, 18:25Bomba Rovina - Rybníkáři15 : 05:0, 8:0, 2:0
02.11.2013, 16:30Čerti Křepenice - Čerti Votice2 : 21:1, 1:1, 0:0
01.11.2013, 20:25Ševci Nový Knín - Miličín7 : 63:3, 3:1, 1:2
01.11.2013, 18:30Stará garda Štětkovice B - Draci4 : 13:1, 1:0, 0:0
26.10.2013, 20:00Draci - Čerti Křepenice0 : 90:3, 0:1, 0:5
26.10.2013, 18:00Miličín - Stará garda Štětkovice B5 : 21:1, 2:0, 2:1
26.10.2013, 16:00AHC Nový Knín - Ševci Nový Knín4 : 21:1, 1:1, 2:0
26.10.2013, 14:00Rybníkáři - Čerti Votice4 : 12:0, 0:1, 2:0
25.10.2013, 20:25Dublovice - Bomba Rovina2 : 51:2, 0:2, 1:1
25.10.2013, 18:30Rumola - Novit Neveklov3 : 52:3, 0:0, 1:2
23.10.2013, 20:25Medvědi - Tučňáci Kosova Hora2 : 40:1, 1:2, 1:1
18.10.2013, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Hrádek0 : 60:2, 0:4, 0:0
18.10.2013, 18:30Bomba Rovina - Rumola6 : 34:1, 1:2, 1:0
16.10.2013, 20:25Novit Neveklov - Medvědi5 : 131:5, 2:3, 2:5
16.10.2013, 18:30Čerti Votice - Dublovice3 : 81:6, 0:1, 2:1
14.10.2013, 20:25Ševci Nový Knín - Rybníkáři4 : 61:0, 2:4, 1:2
14.10.2013, 18:30Stará garda Štětkovice B - AHC Nový Knín3 : 32:2, 1:1, 0:0
13.10.2013, 20:20Čerti Křepenice - Miličín5 : 32:1, 0:2, 3:0
07.10.2013, 20:25Miličín - Draci5 : 41:2, 2:0, 2:2
07.10.2013, 18:30Dublovice - Ševci Nový Knín3 : 32:1, 1:2, 0:0
06.10.2013, 20:20AHC Nový Knín - Čerti Křepenice1 : 21:0, 0:1, 0:1
06.10.2013, 18:25Rybníkáři - Stará garda Štětkovice B1 : 80:2, 1:4, 0:2
06.10.2013, 16:30Rumola - Čerti Votice3 : 70:3, 2:1, 1:3
05.10.2013, 20:00Medvědi - Bomba Rovina10 : 14:0, 3:1, 3:0
05.10.2013, 18:00Hrádek - Novit Neveklov2 : 20:1, 0:0, 2:1
29.09.2013, 20:20Bomba Rovina - Hrádek3 : 41:1, 1:0, 1:3
29.09.2013, 18:25Čerti Votice - Medvědi4 : 51:0, 3:2, 0:3
29.09.2013, 16:30Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora1 : 20:1, 1:0, 0:1
28.09.2013, 20:20Ševci Nový Knín - Rumola1 : 20:2, 1:0, 0:0
28.09.2013, 18:25Stará garda Štětkovice B - Dublovice1 : 40:2, 1:2, 0:0
28.09.2013, 16:30Čerti Křepenice - Rybníkáři8 : 43:1, 0:3, 5:0
27.09.2013, 20:25Draci - AHC Nový Knín1 : 50:1, 1:0, 0:4
21.09.2013, 20:00Tučňáci Kosova Hora - Bomba Rovina2 : 21:0, 0:2, 1:0
21.09.2013, 18:00AHC Nový Knín - Miličín4 : 63:2, 1:2, 0:2
21.09.2013, 16:00Rybníkáři - Draci3 : 90:2, 1:5, 2:2
21.09.2013, 14:00Dublovice - Čerti Křepenice2 : 90:3, 2:4, 0:2
21.09.2013, 12:00Rumola - Stará garda Štětkovice B3 : 111:4, 0:4, 2:3
20.09.2013, 20:25Medvědi - Ševci Nový Knín4 : 31:1, 0:1, 3:1
20.09.2013, 18:30Hrádek - Čerti Votice1 : 41:0, 0:2, 0:2
14.09.2013, 18:25Bomba Rovina - Novit Neveklov7 : 52:0, 1:2, 4:3
14.09.2013, 14:00Ševci Nový Knín - Hrádek5 : 0
13.09.2013, 20:20Čerti Křepenice - Rumola6 : 02:0, 4:0, 0:0
13.09.2013, 18:30Miličín - Rybníkáři6 : 21:0, 0:2, 5:0
11.09.2013, 20:20Čerti Votice - Tučňáci Kosova Hora4 : 41:1, 3:0, 0:3
11.09.2013, 18:30Draci - Dublovice1 : 51:1, 0:2, 0:2
09.09.2013, 20:20Stará garda Štětkovice B - Medvědi1 : 31:1, 0:2, 0:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Rumola - Rybníkáři

19. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Draci

19. leden 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

20. leden 2018, 12:00

HC Hrádek - Draci

20. leden 2018, 14:00

HC Votice - Čerti Křepenice

20. leden 2018, 16:00

Huroni Vršovice - HC Kňovice

20. leden 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín

20. leden 2018, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici