Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice12101196:362176
2. River Boys Zvírotice12100270:242058
3. Genemusic1291295:351980
4. Kačeři Příčovy1281352:381760
5. DSK Daleké Dušníky1270554:4914149
6. Rožmitál pod Třemšínem1262463:521464
7. Bubák Chlum1242647:591042
8. STROS1241751:72983
9. SK Votice1241742:73940
10. Kňovice1232740:54866
11. Huroni Vršovice1222836:75654
12. Domino1213831:71578
13. Čerti Křepenice12201035:74464

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
14.12.2015, 20:25Huroni Vršovice - Rožmitál pod Třemšínem4 : 62:1, 2:1, 0:4
14.12.2015, 18:30STROS - Kačeři Příčovy3 : 51:2, 2:2, 0:1
13.12.2015, 20:20SK Votice - Genemusic5 : 121:3, 3:4, 1:5
13.12.2015, 18:25Čerti Křepenice - Bubák Chlum2 : 51:2, 0:2, 1:1
13.12.2015, 16:30Stará garda Štětkovice - Kňovice11 : 32:0, 5:0, 4:3
12.12.2015, 20:20DSK Daleké Dušníky - Domino6 : 31:1, 1:1, 4:1
07.12.2015, 18:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice5 : 81:3, 2:3, 2:2
06.12.2015, 20:20Kňovice - DSK Daleké Dušníky3 : 61:1, 2:1, 0:4
06.12.2015, 18:25Rožmitál pod Třemšínem - Čerti Křepenice9 : 53:2, 3:2, 3:1
06.12.2015, 16:30Genemusic - STROS6 : 12:0, 3:0, 1:1
04.12.2015, 20:25Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice6 : 11:0, 4:0, 1:1
04.12.2015, 18:30River Boys Zvírotice - SK Votice5 : 0:, :, :
28.11.2015, 16:30Huroni Vršovice - Genemusic0 : 130:2, 0:7, 0:4
27.11.2015, 20:25Čerti Křepenice - Kačeři Příčovy1 : 50:0, 0:2, 1:3
27.11.2015, 18:30Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem7 : 22:0, 2:0, 3:2
23.11.2015, 18:30STROS - River Boys Zvírotice2 : 61:0, 0:3, 1:3
22.11.2015, 20:20Kňovice - Domino3 : 31:0, 0:0, 2:3
20.11.2015, 18:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum1 : 30:1, 1:0, 0:2
15.11.2015, 20:20Rožmitál pod Třemšínem - DSK Daleké Dušníky5 : 61:1, 2:3, 2:2
15.11.2015, 18:25Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice1 : 110:2, 1:6, 0:3
15.11.2015, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice9 : 12:1, 3:0, 4:0
14.11.2015, 20:20Domino - SK Votice4 : 70:4, 0:0, 4:3
14.11.2015, 18:25River Boys Zvírotice - Huroni Vršovice10 : 04:0, 3:0, 3:0
13.11.2015, 18:30Bubák Chlum - Kňovice4 : 32:2, 2:1, 0:0
08.11.2015, 16:30Stará garda Štětkovice - Genemusic7 : 11:1, 2:0, 4:0
07.11.2015, 20:00STROS - SK Votice7 : 51:2, 1:0, 5:3
07.11.2015, 18:00DSK Daleké Dušníky - Kačeři Příčovy3 : 40:1, 3:2, 0:1
07.11.2015, 16:00Kňovice - Rožmitál pod Třemšínem2 : 41:0, 1:1, 0:3
07.11.2015, 14:00Bubák Chlum - Domino2 : 42:0, 0:3, 0:1
02.11.2015, 20:25Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice4 : 60:3, 2:2, 2:1
30.10.2015, 18:30Kačeři Příčovy - Kňovice5 : 33:1, 0:1, 2:1
28.10.2015, 20:25Genemusic - DSK Daleké Dušníky5 : 62:2, 1:2, 2:2
28.10.2015, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Bubák Chlum6 : 62:3, 2:1, 2:2
26.10.2015, 20:25River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice9 : 14:0, 1:1, 4:0
26.10.2015, 18:30SK Votice - Huroni Vršovice8 : 63:5, 4:1, 1:0
25.10.2015, 20:25Domino - STROS6 : 61:2, 1:2, 4:2
23.10.2015, 18:30Bubák Chlum - Kačeři Příčovy2 : 80:4, 1:2, 1:2
21.10.2015, 20:25Huroni Vršovice - STROS5 : 41:0, 1:2, 3:2
21.10.2015, 18:30Čerti Křepenice - SK Votice5 : 62:4, 2:1, 1:1
19.10.2015, 20:25DSK Daleké Dušníky - River Boys Zvírotice2 : 101:2, 0:3, 1:5
19.10.2015, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Domino10 : 13:0, 2:0, 5:1
18.10.2015, 20:20Kňovice - Genemusic1 : 120:2, 1:5, 0:5
14.10.2015, 18:30Kačeři Příčovy - Rožmitál pod Třemšínem3 : 52:0, 0:3, 1:2
12.10.2015, 20:25Genemusic - Bubák Chlum12 : 46:1, 0:2, 6:1
12.10.2015, 18:30River Boys Zvírotice - Kňovice3 : 21:0, 1:1, 1:1
11.10.2015, 20:20SK Votice - Stará garda Štětkovice0 : 5:, :, :
11.10.2015, 18:25STROS - Čerti Křepenice8 : 21:0, 6:2, 1:0
11.10.2015, 16:30Domino - Huroni Vršovice2 : 40:1, 1:0, 1:3
07.10.2015, 18:30Čerti Křepenice - Huroni Vršovice7 : 52:0, 1:1, 4:4
05.10.2015, 20:25Stará garda Štětkovice - STROS15 : 35:1, 7:2, 3:0
05.10.2015, 18:30Bubák Chlum - River Boys Zvírotice0 : 60:1, 0:0, 0:5
04.10.2015, 20:20DSK Daleké Dušníky - SK Votice6 : 82:2, 4:3, 0:3
04.10.2015, 18:25Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic5 : 52:2, 2:1, 1:2
27.09.2015, 20:20SK Votice - Kňovice1 : 11:0, 0:1, :
27.09.2015, 18:25Domino - Kačeři Příčovy3 : 30:1, 2:1, 1:1
27.09.2015, 16:30River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem5 : 0:, :, :
26.09.2015, 14:25STROS - DSK Daleké Dušníky2 : 70:1, 1:3, 1:3
26.09.2015, 12:30Huroni Vršovice - Stará garda Štětkovice6 : 60:3, 3:3, 3:0
25.09.2015, 20:25Domino - Čerti Křepenice1 : 50:2, 1:2, 0:1
21.09.2015, 18:30Bubák Chlum - SK Votice12 : 22:0, 3:0, 7:2
19.09.2015, 20:20DSK Daleké Dušníky - Huroni Vršovice3 : 10:0, 1:0, 2:1
19.09.2015, 18:25Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice11 : 13:1, 5:0, 3:0
19.09.2015, 16:30Kňovice - STROS7 : 22:1, 3:0, 2:1
18.09.2015, 20:25Genemusic - Domino8 : 03:0, 4:0, 1:0
18.09.2015, 18:30Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice5 : 00:0, 4:0, 1:0
14.09.2015, 18:30STROS - Bubák Chlum5 : 21:2, 0:0, 4:0
13.09.2015, 10:00Čerti Křepenice - DSK Daleké Dušníky1 : 50:1, 0:2, 1:2
12.09.2015, 20:20River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 60:0, 0:3, 3:3
12.09.2015, 18:25SK Votice - Rožmitál pod Třemšínem0 : 5:, :, :
12.09.2015, 16:30Huroni Vršovice - Kňovice2 : 80:3, 1:5, 1:0
11.09.2015, 20:25Domino - Stará garda Štětkovice2 : 100:1, 0:5, 2:4
07.09.2015, 18:30Bubák Chlum - Huroni Vršovice2 : 20:0, 1:0, 1:2
06.09.2015, 16:30Kňovice - Čerti Křepenice4 : 13:1, 0:0, 1:0
06.09.2015, 10:00Rožmitál pod Třemšínem - STROS6 : 82:3, 1:3, 3:2
05.09.2015, 20:00DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice3 : 42:2, 0:1, 1:1
05.09.2015, 18:00Kačeři Příčovy - Genemusic2 : 60:3, 0:2, 2:1
05.09.2015, 16:00River Boys Zvírotice - Domino7 : 21:1, 2:1, 4:0
30.11.-0001, 00:00Kačeři Příčovy - SK Votice5 : 0:, :, :
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - Domino

17. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek

17. leden 2018, 20:25

Rumola - Rybníkáři

19. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Draci

19. leden 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

20. leden 2018, 12:00

HC Hrádek - Draci

20. leden 2018, 14:00

HC Votice - Čerti Křepenice

20. leden 2018, 16:00

Huroni Vršovice - HC Kňovice

20. leden 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín

20. leden 2018, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici