Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic12100282:3420112
2. Stará garda Štětkovice1291272:421956
3. Rožmitál pod Třemšínem1290364:4018125
4. River Boys Zvírotice1290370:3018114
5. SK Votice1271470:771572
6. STROS1271453:5415122
7. Bubák Chlum1251648:351154
8. Kňovice1242635:501062
9. Kačeři Příčovy1233640:489122
10. Žabáci Solopysky1231832:74776
11. Čerti Křepenice1221939:68576
12. Domino1221930:635153
13. DSK Daleké Dušníky1212936:564118

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
19.12.2016, 20:25Bubák Chlum - Kačeři Příčovy4 : 11:0, 2:1, 1:0
19.12.2016, 18:30Žabáci Solopysky - River Boys Zvírotice2 : 110:5, 0:1, 2:5
18.12.2016, 20:20Čerti Křepenice - Rožmitál pod Třemšínem1 : 60:1, 0:5, 1:0
18.12.2016, 18:25Domino - Stará garda Štětkovice3 : 71:4, 1:1, 1:2
18.12.2016, 16:30Kňovice - Genemusic1 : 70:2, 0:2, 1:3
17.12.2016, 20:20STROS - DSK Daleké Dušníky6 : 43:2, 1:1, 2:1
11.12.2016, 20:20Genemusic - Domino9 : 11:0, 4:0, 4:1
11.12.2016, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Bubák Chlum3 : 12:0, 0:0, 1:1
10.12.2016, 19:30DSK Daleké Dušníky - SK Votice8 : 82:2, 3:2, 3:4
10.12.2016, 10:00River Boys Zvírotice - Kňovice8 : 03:0, 2:0, 3:0
09.12.2016, 20:25Kačeři Příčovy - STROS4 : 40:2, 2:2, 2:0
09.12.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice5 : 34:2, 1:1, 0:0
03.12.2016, 16:20Kňovice - Žabáci Solopysky2 : 21:1, 1:0, 0:1
03.12.2016, 14:25Domino - River Boys Zvírotice0 : 40:0, 0:4, 0:0
02.12.2016, 20:25STROS - Rožmitál pod Třemšínem8 : 20:1, 4:1, 4:0
02.12.2016, 18:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice4 : 60:1, 4:2, 0:3
28.11.2016, 18:30SK Votice - Kačeři Příčovy7 : 61:0, 4:3, 2:3
27.11.2016, 18:25Čerti Křepenice - Genemusic3 : 111:5, 1:3, 1:3
26.11.2016, 10:00Rožmitál pod Třemšínem - SK Votice10 : 54:1, 1:2, 5:2
25.11.2016, 20:25Stará garda Štětkovice - STROS11 : 72:1, 5:1, 4:5
25.11.2016, 18:30Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky2 : 11:0, 0:1, 1:0
21.11.2016, 20:25Genemusic - Bubák Chlum6 : 34:0, 1:1, 1:2
21.11.2016, 18:30River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice5 : 23:0, 1:1, 1:1
20.11.2016, 20:20Žabáci Solopysky - Domino3 : 21:0, 1:1, 1:1
14.11.2016, 18:30Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky7 : 25:0, 2:0, 0:2
13.11.2016, 20:20STROS - Genemusic4 : 31:1, 1:1, 2:1
13.11.2016, 18:25Bubák Chlum - River Boys Zvírotice1 : 31:1, 0:2, 0:0
13.11.2016, 16:30Domino - Kňovice2 : 01:0, 0:0, 1:0
12.11.2016, 20:10SK Votice - Stará garda Štětkovice5 : 41:1, 2:1, 2:2
12.11.2016, 18:15DSK Daleké Dušníky - Rožmitál pod Třemšínem4 : 61:4, 1:0, 2:2
06.11.2016, 20:20Genemusic - SK Votice9 : 53:1, 2:3, 4:1
06.11.2016, 18:25Rožmitál pod Třemšínem - Kačeři Příčovy5 : 21:1, 2:0, 2:1
06.11.2016, 16:30Žabáci Solopysky - Bubák Chlum3 : 02:0, 0:0, 1:0
05.11.2016, 14:00Stará garda Štětkovice - DSK Daleké Dušníky1 : 10:1, 1:0, 0:0
05.11.2016, 12:00Kňovice - Čerti Křepenice4 : 00:0, 2:0, 2:0
04.11.2016, 20:25River Boys Zvírotice - STROS2 : 11:0, 1:0, 0:1
30.10.2016, 18:25Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice4 : 51:2, 2:1, 1:2
29.10.2016, 18:00Čerti Křepenice - Domino7 : 31:0, 4:1, 2:2
29.10.2016, 16:00Bubák Chlum - Kňovice3 : 30:0, 2:1, 1:2
29.10.2016, 14:00STROS - Žabáci Solopysky5 : 42:1, 1:1, 2:2
28.10.2016, 20:20SK Votice - River Boys Zvírotice1 : 180:7, 0:6, 1:5
28.10.2016, 18:25DSK Daleké Dušníky - Genemusic1 : 81:3, 0:3, 0:2
22.10.2016, 14:25River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky4 : 20:0, 1:0, 3:2
22.10.2016, 12:30Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 50:4, 2:1, 1:0
21.10.2016, 20:25Genemusic - Kačeři Příčovy5 : 42:0, 2:2, 1:2
21.10.2016, 18:30Žabáci Solopysky - SK Votice3 : 121:4, 0:2, 2:6
19.10.2016, 20:25Kňovice - STROS8 : 13:0, 3:0, 2:1
19.10.2016, 18:30Domino - Bubák Chlum2 : 100:6, 1:2, 1:2
15.10.2016, 16:00Bubák Chlum - Čerti Křepenice8 : 01:0, 4:0, 3:0
15.10.2016, 14:00STROS - Domino5 : 32:2, 2:1, 1:0
14.10.2016, 20:25SK Votice - Kňovice9 : 43:1, 5:0, 1:3
14.10.2016, 18:30Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice2 : 71:3, 1:1, 0:3
12.10.2016, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic3 : 51:2, 2:2, 0:1
12.10.2016, 18:30DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky4 : 52:1, 0:2, 2:2
07.10.2016, 20:25River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem2 : 61:3, 0:2, 1:1
07.10.2016, 18:30Žabáci Solopysky - Kačeři Příčovy2 : 31:1, 1:1, 0:1
05.10.2016, 20:25Genemusic - Stará garda Štětkovice1 : 51:0, 0:1, 0:4
05.10.2016, 18:30Kňovice - DSK Daleké Dušníky4 : 11:0, 1:1, 2:0
03.10.2016, 20:25Domino - SK Votice3 : 42:2, 1:1, 0:1
03.10.2016, 18:30Čerti Křepenice - STROS6 : 81:3, 0:4, 5:1
28.09.2016, 10:00STROS - Bubák Chlum4 : 22:1, 0:0, 2:1
26.09.2016, 20:25SK Votice - Čerti Křepenice7 : 33:1, 4:0, 0:2
26.09.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 32:0, 1:2, 2:1
25.09.2016, 20:20DSK Daleké Dušníky - Domino2 : 50:2, 0:1, 2:2
25.09.2016, 18:25Kačeři Příčovy - Kňovice5 : 11:0, 2:1, 2:0
25.09.2016, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Žabáci Solopysky7 : 33:1, 2:0, 2:2
18.09.2016, 18:25Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice2 : 110:4, 1:3, 1:4
18.09.2016, 16:30Kňovice - Rožmitál pod Třemšínem4 : 31:1, 2:1, 1:1
17.09.2016, 20:00River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 80:2, 3:4, 0:2
17.09.2016, 18:00Domino - Kačeři Příčovy4 : 42:1, 2:2, 0:1
17.09.2016, 16:00Čerti Křepenice - DSK Daleké Dušníky4 : 61:1, 1:3, 2:2
17.09.2016, 14:00Bubák Chlum - SK Votice9 : 23:2, 5:0, 1:0
11.09.2016, 18:25SK Votice - STROS5 : 0:, :, :
11.09.2016, 16:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum2 : 30:1, 0:1, 2:1
10.09.2016, 20:00Rožmitál pod Třemšínem - Domino8 : 22:0, 2:0, 4:2
10.09.2016, 18:00Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice3 : 31:0, 2:2, 0:1
10.09.2016, 16:00Stará garda Štětkovice - Kňovice9 : 43:1, 4:1, 2:2
10.09.2016, 13:00Genemusic - Žabáci Solopysky10 : 12:1, 3:0, 5:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - Domino

17. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek

17. leden 2018, 20:25

Rumola - Rybníkáři

19. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Draci

19. leden 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

20. leden 2018, 12:00

HC Hrádek - Draci

20. leden 2018, 14:00

HC Votice - Čerti Křepenice

20. leden 2018, 16:00

Huroni Vršovice - HC Kňovice

20. leden 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín

20. leden 2018, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici