19.12. 20:25
19.12.2016, 20:25
|
|
Bubák Chlum
|
4 : 1 |
Kačeři Příčovy
|
|
19.12. 18:30
19.12.2016, 18:30
|
|
Žabáci Solopysky
|
2 : 11 |
River Boys Zvírotice
|
|
18.12. 20:20
18.12.2016, 20:20
|
|
Čerti Křepenice
|
1 : 6 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
18.12. 18:25
18.12.2016, 18:25
|
|
Domino
|
3 : 7 |
Stará garda Štětkovice
|
|
18.12. 16:30
18.12.2016, 16:30
|
|
Kňovice
|
1 : 7 |
Genemusic
|
|
17.12. 20:20
17.12.2016, 20:20
|
|
STROS
|
6 : 4 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
11.12. 20:20
11.12.2016, 20:20
|
|
Genemusic
|
9 : 1 |
Domino
|
|
11.12. 16:30
11.12.2016, 16:30
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
3 : 1 |
Bubák Chlum
|
|
10.12. 19:30
10.12.2016, 19:30
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
8 : 8 |
SK Votice
|
|
10.12. 10:00
10.12.2016, 10:00
|
|
River Boys Zvírotice
|
8 : 0 |
Kňovice
|
|
09.12. 20:25
09.12.2016, 20:25
|
|
Kačeři Příčovy
|
4 : 4 |
STROS
|
|
09.12. 18:30
09.12.2016, 18:30
|
|
Stará garda Štětkovice
|
5 : 3 |
Čerti Křepenice
|
|
03.12. 16:20
03.12.2016, 16:20
|
|
Kňovice
|
2 : 2 |
Žabáci Solopysky
|
|
03.12. 14:25
03.12.2016, 14:25
|
|
Domino
|
0 : 4 |
River Boys Zvírotice
|
|
02.12. 20:25
02.12.2016, 20:25
|
|
STROS
|
8 : 2 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
02.12. 18:30
02.12.2016, 18:30
|
|
Bubák Chlum
|
4 : 6 |
Stará garda Štětkovice
|
|
28.11. 18:30
28.11.2016, 18:30
|
|
SK Votice
|
7 : 6 |
Kačeři Příčovy
|
|
27.11. 18:25
27.11.2016, 18:25
|
|
Čerti Křepenice
|
3 : 11 |
Genemusic
|
|
26.11. 10:00
26.11.2016, 10:00
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
10 : 5 |
SK Votice
|
|
25.11. 20:25
25.11.2016, 20:25
|
|
Stará garda Štětkovice
|
11 : 7 |
STROS
|
|
25.11. 18:30
25.11.2016, 18:30
|
|
Kačeři Příčovy
|
2 : 1 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
21.11. 20:25
21.11.2016, 20:25
|
|
Genemusic
|
6 : 3 |
Bubák Chlum
|
|
21.11. 18:30
21.11.2016, 18:30
|
|
River Boys Zvírotice
|
5 : 2 |
Čerti Křepenice
|
|
20.11. 20:20
20.11.2016, 20:20
|
|
Žabáci Solopysky
|
3 : 2 |
Domino
|
|
14.11. 18:30
14.11.2016, 18:30
|
|
Čerti Křepenice
|
7 : 2 |
Žabáci Solopysky
|
|
13.11. 20:20
13.11.2016, 20:20
|
|
STROS
|
4 : 3 |
Genemusic
|
|
13.11. 18:25
13.11.2016, 18:25
|
|
Bubák Chlum
|
1 : 3 |
River Boys Zvírotice
|
|
13.11. 16:30
13.11.2016, 16:30
|
|
Domino
|
2 : 0 |
Kňovice
|
|
12.11. 20:10
12.11.2016, 20:10
|
|
SK Votice
|
5 : 4 |
Stará garda Štětkovice
|
|
12.11. 18:15
12.11.2016, 18:15
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
4 : 6 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
06.11. 20:20
06.11.2016, 20:20
|
|
Genemusic
|
9 : 5 |
SK Votice
|
|
06.11. 18:25
06.11.2016, 18:25
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
5 : 2 |
Kačeři Příčovy
|
|
06.11. 16:30
06.11.2016, 16:30
|
|
Žabáci Solopysky
|
3 : 0 |
Bubák Chlum
|
|
05.11. 14:00
05.11.2016, 14:00
|
|
Stará garda Štětkovice
|
1 : 1 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
05.11. 12:00
05.11.2016, 12:00
|
|
Kňovice
|
4 : 0 |
Čerti Křepenice
|
|
04.11. 20:25
04.11.2016, 20:25
|
|
River Boys Zvírotice
|
2 : 1 |
STROS
|
|
30.10. 18:25
30.10.2016, 18:25
|
|
Kačeři Příčovy
|
4 : 5 |
Stará garda Štětkovice
|
|
29.10. 18:00
29.10.2016, 18:00
|
|
Čerti Křepenice
|
7 : 3 |
Domino
|
|
29.10. 16:00
29.10.2016, 16:00
|
|
Bubák Chlum
|
3 : 3 |
Kňovice
|
|
29.10. 14:00
29.10.2016, 14:00
|
|
STROS
|
5 : 4 |
Žabáci Solopysky
|
|
28.10. 20:20
28.10.2016, 20:20
|
|
SK Votice
|
1 : 18 |
River Boys Zvírotice
|
|
28.10. 18:25
28.10.2016, 18:25
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
1 : 8 |
Genemusic
|
|
22.10. 14:25
22.10.2016, 14:25
|
|
River Boys Zvírotice
|
4 : 2 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
22.10. 12:30
22.10.2016, 12:30
|
|
Stará garda Štětkovice
|
3 : 5 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
21.10. 20:25
21.10.2016, 20:25
|
|
Genemusic
|
5 : 4 |
Kačeři Příčovy
|
|
21.10. 18:30
21.10.2016, 18:30
|
|
Žabáci Solopysky
|
3 : 12 |
SK Votice
|
|
19.10. 20:25
19.10.2016, 20:25
|
|
Kňovice
|
8 : 1 |
STROS
|
|
19.10. 18:30
19.10.2016, 18:30
|
|
Domino
|
2 : 10 |
Bubák Chlum
|
|
15.10. 16:00
15.10.2016, 16:00
|
|
Bubák Chlum
|
8 : 0 |
Čerti Křepenice
|
|
15.10. 14:00
15.10.2016, 14:00
|
|
STROS
|
5 : 3 |
Domino
|
|
14.10. 20:25
14.10.2016, 20:25
|
|
SK Votice
|
9 : 4 |
Kňovice
|
|
14.10. 18:30
14.10.2016, 18:30
|
|
Kačeři Příčovy
|
2 : 7 |
River Boys Zvírotice
|
|
12.10. 20:25
12.10.2016, 20:25
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
3 : 5 |
Genemusic
|
|
12.10. 18:30
12.10.2016, 18:30
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
4 : 5 |
Žabáci Solopysky
|
|
07.10. 20:25
07.10.2016, 20:25
|
|
River Boys Zvírotice
|
2 : 6 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
07.10. 18:30
07.10.2016, 18:30
|
|
Žabáci Solopysky
|
2 : 3 |
Kačeři Příčovy
|
|
05.10. 20:25
05.10.2016, 20:25
|
|
Genemusic
|
1 : 5 |
Stará garda Štětkovice
|
|
05.10. 18:30
05.10.2016, 18:30
|
|
Kňovice
|
4 : 1 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
03.10. 20:25
03.10.2016, 20:25
|
|
Domino
|
3 : 4 |
SK Votice
|
|
03.10. 18:30
03.10.2016, 18:30
|
|
Čerti Křepenice
|
6 : 8 |
STROS
|
|
28.09. 10:00
28.09.2016, 10:00
|
|
STROS
|
4 : 2 |
Bubák Chlum
|
|
26.09. 20:25
26.09.2016, 20:25
|
|
SK Votice
|
7 : 3 |
Čerti Křepenice
|
|
26.09. 18:30
26.09.2016, 18:30
|
|
Stará garda Štětkovice
|
5 : 3 |
River Boys Zvírotice
|
|
25.09. 20:20
25.09.2016, 20:20
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
2 : 5 |
Domino
|
|
25.09. 18:25
25.09.2016, 18:25
|
|
Kačeři Příčovy
|
5 : 1 |
Kňovice
|
|
25.09. 16:30
25.09.2016, 16:30
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
7 : 3 |
Žabáci Solopysky
|
|
18.09. 18:25
18.09.2016, 18:25
|
|
Žabáci Solopysky
|
2 : 11 |
Stará garda Štětkovice
|
|
18.09. 16:30
18.09.2016, 16:30
|
|
Kňovice
|
4 : 3 |
Rožmitál pod Třemšínem
|
|
17.09. 20:00
17.09.2016, 20:00
|
|
River Boys Zvírotice
|
3 : 8 |
Genemusic
|
|
17.09. 18:00
17.09.2016, 18:00
|
|
Domino
|
4 : 4 |
Kačeři Příčovy
|
|
17.09. 16:00
17.09.2016, 16:00
|
|
Čerti Křepenice
|
4 : 6 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
17.09. 14:00
17.09.2016, 14:00
|
|
Bubák Chlum
|
9 : 2 |
SK Votice
|
|
11.09. 18:25
11.09.2016, 18:25
|
|
SK Votice
|
5 : 0 |
STROS
|
|
11.09. 16:30
11.09.2016, 16:30
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
2 : 3 |
Bubák Chlum
|
|
10.09. 20:00
10.09.2016, 20:00
|
|
Rožmitál pod Třemšínem
|
8 : 2 |
Domino
|
|
10.09. 18:00
10.09.2016, 18:00
|
|
Kačeři Příčovy
|
3 : 3 |
Čerti Křepenice
|
|
10.09. 16:00
10.09.2016, 16:00
|
|
Stará garda Štětkovice
|
9 : 4 |
Kňovice
|
|
10.09. 13:00
10.09.2016, 13:00
|
|
Genemusic
|
10 : 1 |
Žabáci Solopysky
|
|