Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic241644156:7436273
2. River Boys Zvírotice241635126:6535230
3. Rožmitál pod Třemšínem241626126:8334219
4. Stará garda Štětkovice241626140:9734171
5. STROS2410212104:12222257
6. Bubák Chlum24841282:9420104
7. SK Votice249114120:17219120

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
28.03.2017, 18:30Genemusic - Bubák Chlum9 : 13:1, 5:0, 1:0
27.03.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - STROS8 : 52:1, 2:3, 4:1
27.03.2017, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - SK Votice7 : 32:0, 3:2, 2:1
24.03.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem9 : 32:1, 6:0, 1:2
22.03.2017, 20:25SK Votice - Stará garda Štětkovice4 : 91:4, 2:3, 1:2
22.03.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 50:3, 1:2, 1:0
20.03.2017, 20:25STROS - Genemusic4 : 62:1, 2:3, 0:2
19.03.2017, 16:30SK Votice - Bubák Chlum4 : 51:1, 3:2, 0:2
18.03.2017, 12:00Genemusic - SK Votice11 : 25:0, 3:1, 3:1
17.03.2017, 18:30Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice4 : 41:1, 0:2, 3:1
15.03.2017, 18:30Genemusic - Rožmitál pod Třemšínem4 : 41:2, 1:0, 2:2
12.03.2017, 18:25Bubák Chlum - STROS2 : 20:0, 1:1, 1:1
11.03.2017, 14:25Rožmitál pod Třemšínem - Stará garda Štětkovice2 : 51:1, 0:3, 1:1
08.03.2017, 18:30Bubák Chlum - River Boys Zvírotice3 : 22:0, 0:2, 1:0
05.03.2017, 20:20STROS - SK Votice8 : 63:1, 2:4, 3:1
03.03.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - Genemusic6 : 51:0, 4:2, 1:3
03.03.2017, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Bubák Chlum9 : 34:1, 3:0, 2:2
27.02.2017, 20:25River Boys Zvírotice - STROS7 : 44:1, 0:3, 3:0
24.02.2017, 20:25SK Votice - River Boys Zvírotice5 : 71:3, 2:2, 2:2
24.02.2017, 18:30STROS - Rožmitál pod Třemšínem0 : 54:1, :, :
20.02.2017, 20:25Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice0 : 50:0, 0:2, 0:3
18.02.2017, 10:00Bubák Chlum - Genemusic6 : 61:4, 5:1, 0:1
17.02.2017, 20:25STROS - Stará garda Štětkovice9 : 41:1, 2:3, 6:0
17.02.2017, 18:30SK Votice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 63:2, 0:2, 0:2
10.02.2017, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - River Boys Zvírotice2 : 41:0, 1:3, 0:1
10.02.2017, 18:30Stará garda Štětkovice - SK Votice11 : 55:2, 2:1, 4:2
06.02.2017, 20:25Genemusic - STROS1 : 40:2, 1:0, 0:2
04.02.2017, 19:30STROS - Bubák Chlum0 : 5:, :, :
03.02.2017, 20:25SK Votice - Genemusic3 : 131:5, 2:5, 0:3
03.02.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice4 : 31:0, 0:2, 3:1
27.01.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem2 : 60:1, 0:2, 2:3
27.01.2017, 18:30Genemusic - River Boys Zvírotice2 : 21:0, 0:2, 1:0
23.01.2017, 20:25Bubák Chlum - SK Votice2 : 41:0, 1:2, 0:2
16.01.2017, 20:25SK Votice - STROS11 : 94:4, 3:3, 4:2
16.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Bubák Chlum3 : 32:1, 1:1, 0:1
13.01.2017, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice9 : 32:1, 2:1, 5:1
09.01.2017, 20:25Bubák Chlum - Rožmitál pod Třemšínem2 : 71:1, 1:2, 0:4
09.01.2017, 18:30STROS - River Boys Zvírotice1 : 50:2, 1:0, 0:3
03.01.2017, 20:30Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic3 : 30:0, 2:2, 1:1
02.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - SK Votice7 : 01:0, 2:0, 4:0
30.12.2016, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - STROS8 : 51:1, 6:0, 1:4
30.12.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum8 : 22:2, 3:0, 3:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

26. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rumola

26. leden 2018, 20:25

HC Olbramovice - Huroni Vršovice

27. leden 2018, 16:30

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

27. leden 2018, 18:25

HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky

27. leden 2018, 20:20

Medvědi Sedlčany - Dublovice

28. leden 2018, 16:30

Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín

28. leden 2018, 18:25

Domino - HC Miličín

28. leden 2018, 20:20

Rumola - HC Hrádek

29. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora

29. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici