Sportovní areály Sedlčany

Držitel Poháru za 7. ročník: Stará garda Štětkovice

Konečná tabulka - 1. liga

Pořadí

Název klubu

Zápasů

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

TM

1.

St. garda Štětkovice

20

15

2

3

135:52

32

175

2.

HC River Boys Zvírotice

20

14

1

5

89:52

29

185

3.

HC Genemusic

20

12

3

5

92:64

27

147

4.

HC Rožmitál p. Tř.

20

12

2

6

87:61

26

267

5.

HC Delikomat

20

10

3

7

90:81

23

261

6.

HC Kačeři Příčovy

20

9

3

8

65:76

21

175

7.

SK Cetos Příbram

20

8

1

11

57:79

17

247

8.

Stars

20

7

2

11

78:94

16

202

9.

DSK Daleké Dušníky

20

5

3

12

69:90

13

148

10.

HC Blackmilk Sedlčany

20

4

3

13

52:94

11

80

11.

HC Olbramovice

20

2

1

17

53:124

5

104

 2. liga

Pořadí

Název klubu

Zápasů

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

TM

1.

Matadores

20

15

0

5

106:49

30

152

2.

Marila Votice

20

13

2

5

105:65

28

281

3.

HC STROS

20

12

3

5

118:69

27

167

4.

HC Domino

20

10

4

6

88:75

24

217

5.

AHC Nový Knín

20

10

4

6

97:66

24

250

6.

Žabáci Solopysky

20

9

1

10

65:69

19

206

7.

HC Bubák Chlum

20

7

3

10

60:70

17

172

8.

HC Citroën Drásov

20

8

1

11

57:70

17

287

9.

HC Hrádek

20

7

1

12

59:127

15

248

10.

HC Draci

20

3

4

13

50:93

10

92

11.

HC Miličín

20

3

3

14

71:123

9

150

3. liga

Pořadí

Název klubu

Zápasů

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

TM

1.

HC Kňovice

18

16

1

1

107:26

33

126

2.

HC Čerti Křepenice

18

12

1

5

58:40

25

90

3.

Čerti Votice

18

10

2

6

70:46

22

192

4.

HC Medvědi

18

9

1

8

68:81

19

78

5.

HC Tučňáci Kos. Hora

18

7

1

10

59:76

15

82

6.

HC Dublovice

18

7

1

10

56:73

15

92

7.

St. garda Štětkovice B

18

6

2

10

55:65

14

50

8.

Novit Neveklov

18

6

2

10

50:69

14

170

9.

Rumola

18

5

3

10

53:71

13

77

10.

Ševci Nový Knín

18

4

2

12

46:75

10

106


  • Vytvořeno: 27.09.2013

Nejbližší pohárové zápasy

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

26. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rumola

26. leden 2018, 20:25

HC Olbramovice - Huroni Vršovice

27. leden 2018, 16:30

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

27. leden 2018, 18:25

HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky

27. leden 2018, 20:20

Medvědi Sedlčany - Dublovice

28. leden 2018, 16:30

Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín

28. leden 2018, 18:25

Domino - HC Miličín

28. leden 2018, 20:20

Rumola - HC Hrádek

29. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora

29. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici