Stadion Sedlčany - tisk kalendáře - stadionsedlcany.eu
Den/hodina 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
úterý 7. února 2023
 
14:45-16:00
Oddíl lh
 
16:15-17:30
Oddíl lh
 
17:45-19:00
Oddíl lh
 
19:15-20:45
Oddíl lh
 
středa 8. února 2023
 
11:15-12:15
3. Základní škola
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
TJ Slavoj Obecnice
HC River Boys Zvírotice
 
20:25-22:05
HC Hrádek
HC Žabáci Solopysky
 
čtvrtek 9. února 2023
 
13:30-14:30
2. ZŠ 2. stupeň
 
14:45-16:00
Oddíl lh
 
16:15-17:30
Oddíl lh
 
17:45-19:00
Oddíl lh
 
19:15-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
Michal Vacek
 
pátek 10. února 2023
 
14:30-15:30
2. ZŠ školní klub
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
HC Domino
HC Čerti Křepenice
 
20:25-22:05
HC Huroni Vršovice
AHC Nový Knín
 
sobota 11. února 2023
 
8:00-9:00
Školička bruslení
 
9:15-11:15
Mistr.utk.st. žáci
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
17:00-19:30
"A" Tatran - TJ Sokol Solopisky
 
20:00-21:15
Martin Slaba
 
neděle 12. února 2023
 
9:00-10:00
Obec Štětkovice
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
HC Medvědi Sedlčany
HC Votice
 
18:25-20:05
HC Olbramovice
Novit Neveklov
 
pondělí 13. února 2023
 
10:30-11:30
ZŠ Sedlec - Prčice
 
13:30-14:30
2. ZŠ 2. stupeň
 
15:15-16:40
Oddíl lh
 
16:55-18:10
Oddíl lh
 
18:30-20:10
HC Žabáci Solopysky
HC Miličín
 
20:25-22:05
SG Štětkovice B
HC Hrádek
 
úterý 14. února 2023
 
10:15-11:15
ZŠ - dětský domov Přestavlky
 
14:45-16:00
Oddíl lh
 
16:15-17:30
Oddíl lh
 
17:45-19:00
Oddíl lh
 
19:15-20:45
Oddíl lh
 
středa 15. února 2023
 
11:15-12:15
3. Základní škola
 
15:45-16:45
MEDITERRA - Sedlčany
 
17:00-18:15
FEAL
 
18:30-20:10
HC Kňovice
HC Huroni Vršovice
 
20:25-22:05
AHC Nový Knín
HC Domino
 
čtvrtek 16. února 2023
 
14:45-16:00
Oddíl lh
 
16:15-17:30
Oddíl lh
 
17:45-19:00
Oddíl lh
 
19:15-20:45
Oddíl lh
 
21:00-22:30
Michal Vacek
 
pátek 17. února 2023
 
15:45-16:45
Obec Štětkovice
 
17:00-18:15
Josef Pudil
 
18:30-20:10
Rybníkáři
DSK Daleké Dušníky
 
20:25-22:05
HC Votice
Rumola
 
sobota 18. února 2023
 
8:00-9:00
Školička bruslení
 
9:15-10:45
Obec Křepenice
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:10
HC Čerti Křepenice
HC Bubák Chlum
 
18:25-20:05
HC Miličín
SG Štětkovice B
 
20:15-21:30
Martin Slaba
 
neděle 19. února 2023
 
9:00-10:00
Obec Nedrahovice
 
10:15-11:45
Milan Kabyl
 
12:00-13:15
Zberaz
 
14:00-16:00
Veřejné bruslení
 
16:30-18:25
Mistr. utk. st. žáci
 
18:30-20:10
Ševci Nový Knín
HC Medvědi Sedlčany
 
20:30-22:10
HC Hrádek
HC Olbramovice
 
pondělí 20. února 2023
 
13:30-15:00
ZŠ Krásná Hora
 
15:15-16:40
Oddíl lh
 
16:55-18:10
Oddíl lh
 
18:30-20:10
TJ Slavoj Obecnice
Stará garda Štětkovice
 
20:25-22:05
HC River Boys Zvírotice
HC Rebel Sázava