Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kačeři Příčovy242022117:4542199
2. Stará garda Štětkovice242013184:6841100
3. River Boys Zvírotice241914171:6639146
4. Genemusic241815176:903790
5. Slavoj Obecnice241356104:7031141
6. Bubák Chlum241311078:7427110
7. Čerti Křepenice248313109:13019131
8. AHC Nový Knín24821490:13218124
9. HC Votice24721591:1751670
10. DSK Daleké Dušníky24531666:13513146
11. Huroni Vršovice24611795:12813127
12. Žabáci Solopysky24441661:12612206
13. HC Olbramovice24202253:1564139

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
20.02. 20:2520.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
HC Olbramovice
5 : 33:0,
2:0,
0:3
20.02. 18:3020.02.2019, 18:30Stará garda Štětkovice
-
Žabáci Solopysky
5 : 0:,
:,
:
18.02. 20:2518.02.2019, 20:25Genemusic
-
Slavoj Obecnice
10 : 34:2,
4:1,
2:0
18.02. 18:3018.02.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
17.02. 19:3017.02.2019, 19:30Čerti Křepenice
-
Huroni Vršovice
5 : 42:0,
2:1,
1:3
16.02. 12:3016.02.2019, 12:30Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
8 : 23:1,
3:0,
2:1
15.02. 20:2515.02.2019, 20:25AHC Nový Knín
-
Čerti Křepenice
6 : 41:1,
4:2,
1:1
15.02. 18:3015.02.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 50:0,
0:3,
1:2
13.02. 20:2513.02.2019, 20:25HC Votice
-
Bubák Chlum
1 : 70:2,
1:2,
0:3
13.02. 18:3013.02.2019, 18:30Žabáci Solopysky
-
Genemusic
2 : 71:4,
1:3,
0:0
11.02. 20:2511.02.2019, 20:25Huroni Vršovice
-
River Boys Zvírotice
3 : 71:2,
1:2,
1:3
11.02. 18:3011.02.2019, 18:30HC Olbramovice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 211:8,
1:6,
1:7
10.02. 18:2510.02.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Votice
6 : 25:0,
0:2,
1:0
10.02. 16:3010.02.2019, 16:30Slavoj Obecnice
-
Žabáci Solopysky
6 : 42:0,
4:1,
0:3
09.02. 14:0009.02.2019, 14:00Genemusic
-
HC Olbramovice
10 : 03:0,
3:0,
4:0
09.02. 12:0009.02.2019, 12:00Stará garda Štětkovice
-
Huroni Vršovice
10 : 32:1,
1:1,
7:1
08.02. 20:2508.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
AHC Nový Knín
3 : 50:3,
2:0,
1:2
08.02. 18:3008.02.2019, 18:30Čerti Křepenice
-
DSK Daleké Dušníky
16 : 21:1,
10:0,
5:1
04.02. 20:2504.02.2019, 20:25DSK Daleké Dušníky
-
River Boys Zvírotice
1 : 60:1,
1:2,
0:3
04.02. 18:3004.02.2019, 18:30Huroni Vršovice
-
Genemusic
3 : 101:3,
1:3,
1:4
03.02. 16:3003.02.2019, 16:30Bubák Chlum
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 11:0,
0:1,
1:0
02.02. 16:0002.02.2019, 16:00AHC Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice
4 : 131:2,
1:4,
2:7
01.02. 20:2501.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 71:2,
1:4,
1:1
01.02. 18:3001.02.2019, 18:30HC Votice
-
Čerti Křepenice
6 : 50:2,
3:1,
3:2
30.01. 20:2530.01.2019, 20:25HC Olbramovice
-
Slavoj Obecnice
1 : 70:2,
1:1,
0:4
26.01. 19:0026.01.2019, 19:00Genemusic
-
AHC Nový Knín
9 : 31:1,
5:1,
3:1
26.01. 17:0026.01.2019, 17:00Čerti Křepenice
-
Bubák Chlum
5 : 41:1,
3:1,
1:2
26.01. 12:0026.01.2019, 12:00Stará garda Štětkovice
-
DSK Daleké Dušníky
10 : 02:0,
3:0,
5:0
26.01. 10:0026.01.2019, 10:00Žabáci Solopysky
-
HC Olbramovice
8 : 31:1,
5:0,
2:2
25.01. 20:2525.01.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
HC Votice
10 : 52:1,
2:4,
6:0
25.01. 18:3025.01.2019, 18:30Slavoj Obecnice
-
Huroni Vršovice
6 : 23:0,
1:1,
2:1
21.01. 20:2521.01.2019, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 140:5,
1:4,
2:5
20.01. 16:3020.01.2019, 16:30HC Kačeři Příčovy
-
Čerti Křepenice
7 : 01:0,
4:0,
2:0
19.01. 18:0019.01.2019, 18:00Bubák Chlum
-
River Boys Zvírotice
1 : 40:1,
0:2,
1:1
19.01. 16:0019.01.2019, 16:00DSK Daleké Dušníky
-
Genemusic
4 : 100:2,
3:4,
1:4
19.01. 14:0019.01.2019, 14:00AHC Nový Knín
-
Slavoj Obecnice
5 : 12:0,
0:0,
3:1
19.01. 12:0019.01.2019, 12:00Huroni Vršovice
-
Žabáci Solopysky
4 : 02:0,
1:0,
1:0
13.01. 20:2013.01.2019, 20:20Genemusic
-
HC Votice
16 : 34:1,
2:2,
10:0
13.01. 18:2513.01.2019, 18:25Žabáci Solopysky
-
AHC Nový Knín
7 : 72:2,
1:3,
4:2
13.01. 16:3013.01.2019, 16:30Stará garda Štětkovice
-
Bubák Chlum
5 : 22:1,
3:0,
0:1
12.01. 19:3012.01.2019, 19:30HC Olbramovice
-
Huroni Vršovice
4 : 80:2,
3:2,
1:4
12.01. 14:0012.01.2019, 14:00Slavoj Obecnice
-
DSK Daleké Dušníky
6 : 22:0,
1:1,
3:1
07.01. 20:2507.01.2019, 20:25Čerti Křepenice
-
River Boys Zvírotice
3 : 40:3,
1:1,
2:0
07.01. 18:3007.01.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
6 : 32:1,
2:2,
2:0
06.01. 20:2006.01.2019, 20:20HC Votice
-
Slavoj Obecnice
1 : 50:1,
1:2,
0:2
06.01. 16:3006.01.2019, 16:30Bubák Chlum
-
Genemusic
2 : 41:2,
0:1,
1:1
05.01. 20:2005.01.2019, 20:20AHC Nový Knín
-
HC Olbramovice
3 : 52:0,
1:2,
0:3
05.01. 18:2505.01.2019, 18:25DSK Daleké Dušníky
-
Žabáci Solopysky
4 : 11:1,
2:0,
1:0
04.01. 18:3004.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice
-
Čerti Křepenice
10 : 23:0,
5:1,
2:1
30.12. 18:2530.12.2018, 18:25Žabáci Solopysky
-
HC Votice
2 : 71:1,
0:2,
1:4
30.12. 16:3030.12.2018, 16:30Slavoj Obecnice
-
Bubák Chlum
1 : 10:0,
0:1,
1:0
29.12. 20:2029.12.2018, 20:20HC Olbramovice
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 60:1,
0:2,
2:3
29.12. 18:2529.12.2018, 18:25Genemusic
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 22:1,
1:0,
1:1
29.12. 16:3029.12.2018, 16:30River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 30:2,
2:0,
1:1
26.12. 20:2526.12.2018, 20:25Čerti Křepenice
-
Genemusic
0 : 110:3,
0:5,
0:3
26.12. 18:3026.12.2018, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
Huroni Vršovice
6 : 42:2,
1:1,
3:1
23.12. 20:2023.12.2018, 20:20HC Kačeři Příčovy
-
Slavoj Obecnice
1 : 11:1,
0:0,
0:0
23.12. 18:2523.12.2018, 18:25Bubák Chlum
-
Žabáci Solopysky
2 : 11:1,
0:0,
1:0
21.12. 20:2521.12.2018, 20:25HC Votice
-
HC Olbramovice
7 : 61:2,
2:1,
4:3
21.12. 18:3021.12.2018, 18:30Huroni Vršovice
-
AHC Nový Knín
5 : 62:2,
3:2,
0:2
17.12. 20:2517.12.2018, 20:25Genemusic
-
River Boys Zvírotice
3 : 90:4,
1:2,
2:3
17.12. 18:3017.12.2018, 18:30HC Olbramovice
-
Bubák Chlum
2 : 10:0,
2:1,
0:0
16.12. 20:2016.12.2018, 20:20Huroni Vršovice
-
HC Votice
4 : 72:1,
0:4,
2:2
16.12. 18:2516.12.2018, 18:25Žabáci Solopysky
-
HC Kačeři Příčovy
0 : 30:0,
0:2,
0:1
15.12. 14:0015.12.2018, 14:00Slavoj Obecnice
-
Čerti Křepenice
6 : 12:0,
2:0,
2:1
12.12. 20:2512.12.2018, 20:25AHC Nový Knín
-
DSK Daleké Dušníky
7 : 23:1,
4:1,
0:0
12.12. 18:3012.12.2018, 18:30Stará garda Štětkovice
-
Genemusic
7 : 32:0,
0:2,
5:1
10.12. 20:2510.12.2018, 20:25River Boys Zvírotice
-
Slavoj Obecnice
5 : 21:0,
1:0,
3:2
10.12. 18:3010.12.2018, 18:30Čerti Křepenice
-
Žabáci Solopysky
5 : 62:1,
1:2,
2:3
09.12. 20:2009.12.2018, 20:20HC Votice
-
AHC Nový Knín
5 : 30:1,
1:2,
4:0
09.12. 18:2509.12.2018, 18:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Olbramovice
3 : 21:0,
1:1,
1:1
09.12. 16:3009.12.2018, 16:30Bubák Chlum
-
Huroni Vršovice
4 : 31:1,
2:1,
1:1
03.12. 20:2503.12.2018, 20:25Žabáci Solopysky
-
River Boys Zvírotice
1 : 151:3,
0:5,
0:7
03.12. 18:3003.12.2018, 18:30AHC Nový Knín
-
Bubák Chlum
2 : 61:2,
1:1,
0:3
02.12. 16:3002.12.2018, 16:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Votice
1 : 10:0,
1:1,
0:0
01.12. 15:3001.12.2018, 15:30Huroni Vršovice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 53:2,
1:3,
0:0
01.12. 13:3001.12.2018, 13:30Slavoj Obecnice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 41:0,
2:1,
0:3
30.11. 20:2530.11.2018, 20:25HC Olbramovice
-
Čerti Křepenice
2 : 50:0,
2:1,
0:4
28.11. 20:2528.11.2018, 20:25Slavoj Obecnice
-
Genemusic
8 : 22:0,
1:1,
5:1
28.11. 18:3028.11.2018, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
Bubák Chlum
1 : 21:0,
0:1,
0:1
26.11. 20:2526.11.2018, 20:25HC Olbramovice
-
River Boys Zvírotice
2 : 120:2,
1:2,
1:8
26.11. 18:3026.11.2018, 18:30AHC Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 90:2,
1:2,
1:5
25.11. 20:2025.11.2018, 20:20Žabáci Solopysky
-
Stará garda Štětkovice
2 : 120:2,
0:6,
2:4
25.11. 16:3025.11.2018, 16:30Huroni Vršovice
-
Čerti Křepenice
2 : 20:2,
1:0,
1:0
23.11. 20:2523.11.2018, 20:25Bubák Chlum
-
HC Votice
6 : 11:1,
1:0,
4:0
23.11. 18:3023.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
DSK Daleké Dušníky
9 : 12:0,
5:0,
2:1
21.11. 20:2521.11.2018, 20:25River Boys Zvírotice
-
Huroni Vršovice
9 : 15:0,
3:0,
1:1
21.11. 18:3021.11.2018, 18:30Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
3 : 61:3,
2:2,
0:1
19.11. 20:2519.11.2018, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC Olbramovice
5 : 0:,
:,
:
19.11. 18:3019.11.2018, 18:30Genemusic
-
Žabáci Solopysky
9 : 44:1,
1:1,
4:2
17.11. 14:0017.11.2018, 14:00Žabáci Solopysky
-
Slavoj Obecnice
1 : 41:1,
0:3,
0:0
17.11. 12:0017.11.2018, 12:00HC Olbramovice
-
Genemusic
2 : 91:1,
1:4,
0:4
17.11. 10:0017.11.2018, 10:00DSK Daleké Dušníky
-
Čerti Křepenice
4 : 103:4,
0:3,
1:3
16.11. 20:2516.11.2018, 20:25Huroni Vršovice
-
Stará garda Štětkovice
6 : 100:6,
2:3,
4:1
16.11. 18:3016.11.2018, 18:30AHC Nový Knín
-
River Boys Zvírotice
4 : 102:2,
1:3,
1:5
14.11. 20:2514.11.2018, 20:25HC Votice
-
HC Kačeři Příčovy
5 : 92:3,
1:3,
2:3
10.11. 14:0010.11.2018, 14:00Genemusic
-
Huroni Vršovice
8 : 44:2,
3:2,
1:0
10.11. 12:0010.11.2018, 12:00River Boys Zvírotice
-
DSK Daleké Dušníky
6 : 22:0,
2:1,
2:1
10.11. 10:0010.11.2018, 10:00Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
4 : 11:0,
2:0,
1:1
09.11. 20:2509.11.2018, 20:25Čerti Křepenice
-
HC Votice
11 : 34:1,
4:2,
3:0
09.11. 18:3009.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Bubák Chlum
6 : 22:1,
1:1,
3:0
05.11. 20:2505.11.2018, 20:25AHC Nový Knín
-
Genemusic
7 : 141:4,
3:5,
3:5
05.11. 18:3005.11.2018, 18:30Slavoj Obecnice
-
HC Olbramovice
7 : 12:0,
3:1,
2:0
03.11. 20:0003.11.2018, 20:00DSK Daleké Dušníky
-
Stará garda Štětkovice
4 : 110:6,
2:2,
2:3
03.11. 18:0003.11.2018, 18:00HC Olbramovice
-
Žabáci Solopysky
1 : 30:0,
1:1,
0:2
03.11. 16:0003.11.2018, 16:00Huroni Vršovice
-
Slavoj Obecnice
2 : 50:1,
0:4,
2:0
03.11. 14:0003.11.2018, 14:00HC Votice
-
River Boys Zvírotice
0 : 190:5,
0:7,
0:7
03.11. 12:0003.11.2018, 12:00Bubák Chlum
-
Čerti Křepenice
10 : 44:2,
3:1,
3:1
28.10. 18:2528.10.2018, 18:25Čerti Křepenice
-
HC Kačeři Příčovy
0 : 5:,
:,
:
28.10. 16:3028.10.2018, 16:30Stará garda Štětkovice
-
HC Votice
8 : 21:0,
4:0,
3:2
27.10. 14:0027.10.2018, 14:00River Boys Zvírotice
-
Bubák Chlum
8 : 31:1,
4:1,
3:1
27.10. 12:0027.10.2018, 12:00Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
7 : 41:0,
2:4,
4:0
26.10. 20:2526.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice
-
AHC Nový Knín
4 : 10:0,
3:1,
1:0
26.10. 18:3026.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky
-
Huroni Vršovice
5 : 22:2,
0:0,
3:0
21.10. 16:3021.10.2018, 16:30AHC Nový Knín
-
Žabáci Solopysky
3 : 30:1,
1:1,
2:1
20.10. 20:0020.10.2018, 20:00Huroni Vršovice
-
HC Olbramovice
8 : 41:3,
3:0,
4:1
20.10. 18:0020.10.2018, 18:00DSK Daleké Dušníky
-
Slavoj Obecnice
3 : 30:2,
1:1,
2:0
20.10. 16:0020.10.2018, 16:00HC Votice
-
Genemusic
5 : 91:3,
2:4,
2:2
20.10. 14:0020.10.2018, 14:00Bubák Chlum
-
Stará garda Štětkovice
2 : 40:1,
1:2,
1:1
20.10. 12:0020.10.2018, 12:00HC Kačeři Příčovy
-
River Boys Zvírotice
3 : 20:1,
1:0,
2:1
15.10. 20:2515.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice
-
Čerti Křepenice
11 : 42:0,
5:0,
4:4
14.10. 18:2514.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 40:1,
1:0,
0:3
14.10. 16:3014.10.2018, 16:30Genemusic
-
Bubák Chlum
10 : 03:0,
4:0,
3:0
10.10. 20:2510.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice
-
HC Votice
7 : 44:0,
2:1,
1:3
10.10. 18:3010.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 22:0,
0:0,
0:2
08.10. 20:2508.10.2018, 20:25HC Olbramovice
-
AHC Nový Knín
1 : 40:2,
1:2,
0:0
06.10. 16:0006.10.2018, 16:00AHC Nový Knín
-
Huroni Vršovice
3 : 61:2,
1:2,
1:2
06.10. 14:0006.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Olbramovice
5 : 12:1,
2:0,
1:0
06.10. 12:0006.10.2018, 12:00HC Votice
-
Žabáci Solopysky
5 : 51:2,
1:1,
3:2
05.10. 20:2505.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
Genemusic
6 : 21:1,
2:1,
3:0
05.10. 18:3005.10.2018, 18:30Bubák Chlum
-
Slavoj Obecnice
2 : 51:1,
1:1,
0:3
03.10. 20:2503.10.2018, 20:25Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 90:1,
2:4,
1:4
30.09. 18:2530.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice
-
River Boys Zvírotice
3 : 60:1,
3:4,
0:2
30.09. 16:3030.09.2018, 16:30Genemusic
-
Čerti Křepenice
3 : 32:1,
1:1,
0:1
28.09. 20:2028.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 21:0,
1:1,
0:1
28.09. 18:2528.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky
-
Bubák Chlum
0 : 20:1,
0:1,
0:0
28.09. 16:3028.09.2018, 16:30HC Olbramovice
-
HC Votice
3 : 50:2,
2:0,
1:3
26.09. 20:2526.09.2018, 20:25Huroni Vršovice
-
DSK Daleké Dušníky
3 : 21:1,
1:1,
1:0
22.09. 20:1522.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice
-
Genemusic
2 : 31:0,
0:2,
1:1
22.09. 18:1522.09.2018, 18:15Čerti Křepenice
-
Slavoj Obecnice
5 : 52:3,
0:1,
3:1
22.09. 16:1522.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy
-
Žabáci Solopysky
4 : 31:0,
3:2,
0:1
22.09. 14:1522.09.2018, 14:15Bubák Chlum
-
HC Olbramovice
3 : 20:1,
2:1,
1:0
22.09. 12:1522.09.2018, 12:15HC Votice
-
Huroni Vršovice
3 : 100:3,
1:4,
2:3
22.09. 10:1522.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
19.09. 20:2519.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice
-
Slavoj Obecnice
5 : 31:0,
2:1,
2:2
19.09. 18:3019.09.2018, 18:30Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
3 : 10:1,
1:0,
2:0
17.09. 20:2517.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice
-
River Boys Zvírotice
4 : 52:2,
0:1,
2:2
16.09. 16:3016.09.2018, 16:30Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 71:3,
0:3,
2:1
15.09. 14:0015.09.2018, 14:00AHC Nový Knín
-
HC Votice
7 : 53:2,
2:1,
2:2
14.09. 20:2514.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky
-
Čerti Křepenice
1 : 70:2,
1:2,
0:3
14.09. 18:3014.09.2018, 18:30HC Olbramovice
-
HC Kačeři Příčovy
0 : 50:1,
0:1,
0:3
12.09. 20:2512.09.2018, 20:25Huroni Vršovice
-
Bubák Chlum
1 : 30:0,
0:1,
1:2
08.09. 20:0008.09.2018, 20:00HC Votice
-
DSK Daleké Dušníky
5 : 21:2,
2:0,
2:0
08.09. 18:0008.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
Huroni Vršovice
4 : 31:0,
2:1,
1:2
08.09. 16:0008.09.2018, 16:00Čerti Křepenice
-
HC Olbramovice
6 : 32:0,
3:3,
1:0
08.09. 14:0008.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice
-
Žabáci Solopysky
7 : 01:0,
2:0,
4:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim