Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Genemusic861158:241389
2. River Boys Zvírotice861145:151346
3. HC Kačeři Příčovy843137:201156
4. Stará garda Štětkovice850337:201038
5. Slavoj Obecnice841326:20964
6. Čerti Křepenice832343:45850
7. Bubák Chlum812526:40432
8. AHC Nový Knín812523:50456
9. HC Votice800814:75030

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
08.04. 20:2508.04.2019, 20:25AHC Nový Knín
-
River Boys Zvírotice
2 : 62:2,
0:3,
0:1
07.04. 20:2007.04.2019, 20:20HC Votice
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 110:1,
0:5,
1:5
07.04. 16:3007.04.2019, 16:30Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
9 : 45:1,
1:3,
3:0
06.04. 18:2506.04.2019, 18:25Bubák Chlum
-
Genemusic
3 : 51:2,
1:2,
1:1
02.04. 18:3002.04.2019, 18:30Genemusic
-
Slavoj Obecnice
8 : 23:1,
1:0,
4:1
01.04. 20:2501.04.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
Bubák Chlum
8 : 02:0,
3:0,
3:0
31.03. 20:2031.03.2019, 20:20Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
11 : 14:1,
4:0,
3:0
30.03. 16:0030.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
Čerti Křepenice
4 : 40:0,
3:2,
1:2
29.03. 20:2529.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice
-
River Boys Zvírotice
2 : 30:0,
0:2,
2:1
29.03. 18:3029.03.2019, 18:30Bubák Chlum
-
Stará garda Štětkovice
2 : 41:1,
0:0,
1:3
27.03. 20:2527.03.2019, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
0 : 60:1,
0:4,
0:1
26.03. 20:2526.03.2019, 20:25Čerti Křepenice
-
HC Votice
14 : 25:2,
6:0,
3:0
25.03. 20:2525.03.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
Genemusic
3 : 31:1,
1:1,
1:1
24.03. 20:2024.03.2019, 20:20HC Votice
-
AHC Nový Knín
4 : 61:1,
1:0,
2:5
24.03. 18:2524.03.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy
-
Bubák Chlum
3 : 31:2,
1:0,
1:1
23.03. 18:4523.03.2019, 18:45Stará garda Štětkovice
-
Slavoj Obecnice
2 : 00:0,
1:0,
1:0
22.03. 20:2522.03.2019, 20:25Bubák Chlum
-
HC Votice
6 : 02:0,
2:0,
2:0
22.03. 18:3022.03.2019, 18:30Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 10:0,
2:1,
1:0
20.03. 20:2520.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 10:0,
0:1,
1:0
20.03. 18:3020.03.2019, 18:30AHC Nový Knín
-
Čerti Křepenice
4 : 43:1,
0:1,
1:2
17.03. 19:3017.03.2019, 19:30HC Votice
-
Slavoj Obecnice
1 : 40:0,
1:1,
0:3
16.03. 16:0016.03.2019, 16:00Stará garda Štětkovice
-
River Boys Zvírotice
5 : 00:0,
1:0,
4:0
16.03. 10:0016.03.2019, 10:00Čerti Křepenice
-
Bubák Chlum
9 : 55:1,
1:3,
3:1
15.03. 20:2515.03.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
Genemusic
8 : 53:2,
1:1,
4:2
09.03. 20:0009.03.2019, 20:00Slavoj Obecnice
-
Čerti Křepenice
8 : 24:1,
3:1,
1:0
09.03. 18:0009.03.2019, 18:00Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
5 : 51:3,
2:1,
2:1
09.03. 16:0009.03.2019, 16:00River Boys Zvírotice
-
HC Kačeři Příčovy
5 : 13:0,
0:1,
2:0
08.03. 20:2508.03.2019, 20:25Genemusic
-
HC Votice
14 : 24:0,
6:0,
4:2
04.03. 20:2504.03.2019, 20:25HC Votice
-
River Boys Zvírotice
2 : 111:3,
1:3,
0:5
04.03. 18:3004.03.2019, 18:30Čerti Křepenice
-
Genemusic
1 : 91:4,
0:4,
0:1
03.03. 19:3003.03.2019, 19:30AHC Nový Knín
-
Slavoj Obecnice
1 : 31:1,
0:1,
0:1
02.03. 16:0002.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
3 : 11:1,
1:0,
1:0
27.02. 20:2527.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice
-
Čerti Křepenice
9 : 04:0,
1:0,
4:0
25.02. 20:2525.02.2019, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC Votice
9 : 26:1,
1:1,
2:0
25.02. 18:3025.02.2019, 18:30Slavoj Obecnice
-
Bubák Chlum
6 : 23:1,
1:1,
2:0
24.02. 20:2024.02.2019, 20:20Genemusic
-
AHC Nový Knín
11 : 44:2,
2:0,
5:2
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim