Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 2. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kňovice760139:111228
2. DSK Daleké Dušníky750224:211030
3. Domino741239:22956
4. Huroni Vršovice741227:19928
5. Žabáci Solopysky722318:27644
6. Stará garda Štětkovice B730419:33640
7. HC Olbramovice712417:24440
8. HC Miličín700714:40034

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
08.04. 18:3008.04.2019, 18:30HC Kňovice
-
Domino
3 : 20:0,
2:2,
1:0
07.04. 18:2507.04.2019, 18:25DSK Daleké Dušníky
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 42:0,
0:1,
0:3
06.04. 20:2006.04.2019, 20:20Domino
-
Huroni Vršovice
5 : 31:0,
3:2,
1:1
05.04. 18:3005.04.2019, 18:30HC Olbramovice
-
HC Kňovice
2 : 61:1,
0:3,
1:2
03.04. 20:2503.04.2019, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
Žabáci Solopysky
0 : 20:0,
0:2,
0:0
03.04. 18:3003.04.2019, 18:30HC Miličín
-
DSK Daleké Dušníky
4 : 72:4,
2:3,
0:0
31.03. 16:3031.03.2019, 16:30Žabáci Solopysky
-
HC Olbramovice
3 : 30:0,
3:1,
0:2
30.03. 18:0030.03.2019, 18:00Huroni Vršovice
-
HC Miličín
5 : 21:1,
2:0,
2:1
26.03. 18:3026.03.2019, 18:30HC Olbramovice
-
DSK Daleké Dušníky
1 : 20:0,
0:1,
1:1
25.03. 18:3025.03.2019, 18:30HC Miličín
-
Domino
3 : 91:3,
1:3,
1:3
24.03. 16:3024.03.2019, 16:30Žabáci Solopysky
-
HC Kňovice
2 : 80:2,
0:2,
2:3
23.03. 20:3023.03.2019, 20:30Stará garda Štětkovice B
-
Huroni Vršovice
3 : 70:2,
2:2,
1:3
18.03. 20:2518.03.2019, 20:25HC Kňovice
-
HC Miličín
7 : 01:0,
2:0,
4:0
18.03. 18:3018.03.2019, 18:30Domino
-
Stará garda Štětkovice B
8 : 20:2,
5:0,
3:0
16.03. 20:0016.03.2019, 20:00DSK Daleké Dušníky
-
Žabáci Solopysky
4 : 31:1,
3:0,
0:2
16.03. 12:0016.03.2019, 12:00Huroni Vršovice
-
HC Olbramovice
5 : 10:0,
1:1,
4:0
15.03. 18:3015.03.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Miličín
5 : 32:1,
3:0,
0:2
11.03. 20:2511.03.2019, 20:25HC Olbramovice
-
Domino
3 : 32:0,
1:2,
0:1
11.03. 18:3011.03.2019, 18:30Žabáci Solopysky
-
Huroni Vršovice
3 : 33:1,
0:1,
0:1
08.03. 18:3008.03.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kňovice
1 : 40:1,
1:1,
0:2
06.03. 18:2506.03.2019, 18:25HC Miličín
-
HC Olbramovice
1 : 51:1,
0:3,
0:1
02.03. 20:0002.03.2019, 20:00Huroni Vršovice
-
DSK Daleké Dušníky
1 : 30:2,
0:0,
1:1
02.03. 18:0002.03.2019, 18:00Domino
-
Žabáci Solopysky
8 : 31:1,
2:1,
5:1
02.03. 14:0002.03.2019, 14:00HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
9 : 15:1,
2:0,
2:0
24.02. 18:2524.02.2019, 18:25HC Olbramovice
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 40:0,
0:2,
2:2
24.02. 16:3024.02.2019, 16:30Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 11:0,
0:1,
1:0
23.02. 19:3023.02.2019, 19:30DSK Daleké Dušníky
-
Domino
5 : 42:0,
2:1,
1:3
23.02. 14:0023.02.2019, 14:00Huroni Vršovice
-
HC Kňovice
3 : 20:0,
1:2,
2:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim