Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Genemusic541046:15924
2. HC River Boys Zvírotice540131:9830
3. Stará garda Štětkovice431014:5742
4. HC Kabaret Sázava330027:468
5. AHC Nový Knín330015:7618
6. TJ Slavoj Obecnice420216:9427
7. HC Kačeři Příčovy420217:15419
8. HC Domino520315:18420
9. DSK Daleké Dušníky520324:30414
10. HC Huroni Vršovice510421:3524
11. HC Bubák Chlum510413:27214
12. Ševci Nový Knín510411:45218
13. HC Čerti Křepenice500512:43022

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
04.10. 16:3004.10.2020, 16:30HC Kabaret Sázava
-
HC Domino
5 : 0:,
:,
:
03.10. 19:3003.10.2020, 19:30AHC Nový Knín
-
DSK Daleké Dušníky
5 : 32:2,
0:1,
3:0
03.10. 14:0003.10.2020, 14:00HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
2 : 101:3,
1:4,
0:3
03.10. 12:0003.10.2020, 12:00HC Bubák Chlum
-
Ševci Nový Knín
3 : 42:2,
0:2,
1:0
02.10. 20:2502.10.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
1 : 40:1,
0:2,
1:1
02.10. 18:3002.10.2020, 18:30HC Genemusic
-
TJ Slavoj Obecnice
4 : 21:2,
2:0,
1:0
27.09. 16:3027.09.2020, 16:30Stará garda Štětkovice
-
HC Genemusic
2 : 22:0,
0:1,
0:1
26.09. 19:3026.09.2020, 19:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 20:0,
3:1,
1:1
26.09. 14:0026.09.2020, 14:00Ševci Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
2 : 102:3,
0:3,
0:4
26.09. 12:0026.09.2020, 12:00HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 51:1,
1:3,
1:1
25.09. 20:2525.09.2020, 20:25HC Domino
-
AHC Nový Knín
2 : 62:0,
0:3,
0:3
25.09. 18:3025.09.2020, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
7 : 54:3,
1:1,
2:1
20.09. 18:2520.09.2020, 18:25HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
3 : 71:3,
1:1,
1:3
20.09. 16:3020.09.2020, 16:30HC Čerti Křepenice
-
HC Domino
1 : 90:0,
0:3,
1:6
19.09. 16:0019.09.2020, 16:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Huroni Vršovice
5 : 0:,
:,
:
19.09. 14:0019.09.2020, 14:00HC Genemusic
-
Ševci Nový Knín
18 : 36:0,
4:2,
8:1
18.09. 18:3018.09.2020, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
0 : 5:,
:,
:
13.09. 18:2513.09.2020, 18:25Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 21:1,
0:1,
1:0
13.09. 16:3013.09.2020, 16:30HC Domino
-
HC Bubák Chlum
4 : 00:0,
0:0,
4:0
12.09. 19:3012.09.2020, 19:30HC Huroni Vršovice
-
HC Genemusic
4 : 141:4,
1:3,
2:7
12.09. 14:0012.09.2020, 14:00DSK Daleké Dušníky
-
HC River Boys Zvírotice
3 : 91:3,
1:5,
1:1
12.09. 12:0012.09.2020, 12:00Ševci Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 60:2,
2:1,
0:3
09.09. 20:2509.09.2020, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Čerti Křepenice
13 : 23:2,
6:0,
4:0
06.09. 18:2506.09.2020, 18:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
2 : 41:0,
0:3,
1:1
06.09. 16:3006.09.2020, 16:30HC Bubák Chlum
-
HC Kabaret Sázava
2 : 90:2,
0:5,
2:2
05.09. 20:0005.09.2020, 20:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Domino
6 : 01:0,
3:0,
2:0
05.09. 18:0005.09.2020, 18:00HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
8 : 47:2,
0:0,
1:2
05.09. 16:0005.09.2020, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Huroni Vršovice
9 : 44:1,
1:0,
4:3
05.09. 14:0005.09.2020, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
Ševci Nový Knín
8 : 01:0,
1:0,
6:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim