Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Hrádek550042:91014
2. Stará garda Štětkovice B440019:586
3. HC Kňovice430131:10610
4. HC Medvědi Sedlčany430121:20630
5. HC Žabáci Solopysky521212:22534
6. HC Miličín520319:17447
7. HC Votice420214:19410
8. Rumola41129:15310
9. HC Olbramovice41039:1224
10. Rybníkáři510416:2428
11. Novit Neveklov410321:41220
12. HC Tučňáci Kosova Hora400410:29022

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
04.10. 20:2004.10.2020, 20:20HC Hrádek
-
HC Miličín
4 : 11:1,
3:0,
0:0
04.10. 18:2504.10.2020, 18:25HC Žabáci Solopysky
-
Rybníkáři
4 : 30:1,
1:0,
3:2
30.09. 20:2530.09.2020, 20:25HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Hrádek
1 : 140:5,
0:4,
1:5
30.09. 18:3030.09.2020, 18:30Rumola
-
HC Kňovice
0 : 50:2,
0:0,
0:3
28.09. 20:2528.09.2020, 20:25HC Miličín
-
HC Votice
2 : 42:1,
0:1,
0:2
28.09. 18:3028.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
5 : 02:0,
1:0,
2:0
27.09. 20:2027.09.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 71:2,
3:4,
1:1
27.09. 18:2527.09.2020, 18:25Rybníkáři
-
HC Olbramovice
0 : 5:,
:,
:
23.09. 20:2523.09.2020, 20:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
4 : 30:2,
3:1,
1:0
23.09. 18:3023.09.2020, 18:30HC Kňovice
-
Novit Neveklov
17 : 45:2,
5:0,
7:2
21.09. 20:2521.09.2020, 20:25HC Votice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
6 : 43:0,
3:1,
0:3
21.09. 18:3021.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
6 : 13:0,
2:0,
1:1
20.09. 20:2020.09.2020, 20:20HC Hrádek
-
Rumola
7 : 24:0,
2:1,
1:1
19.09. 18:0019.09.2020, 18:00HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 101:4,
0:4,
1:2
18.09. 20:2518.09.2020, 20:25HC Olbramovice
-
HC Kňovice
0 : 5:,
:,
:
16.09. 20:2516.09.2020, 20:25Rumola
-
HC Votice
5 : 11:1,
1:0,
3:0
16.09. 18:3016.09.2020, 18:30Novit Neveklov
-
HC Hrádek
4 : 140:5,
3:6,
1:3
14.09. 20:2514.09.2020, 20:25HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
1 : 30:1,
1:1,
0:1
14.09. 18:3014.09.2020, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
8 : 42:1,
3:2,
3:1
13.09. 20:2013.09.2020, 20:20HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 41:2,
0:0,
1:2
11.09. 20:2511.09.2020, 20:25HC Votice
-
Novit Neveklov
3 : 81:1,
1:3,
1:4
11.09. 18:3011.09.2020, 18:30HC Hrádek
-
HC Olbramovice
3 : 11:0,
1:0,
1:1
09.09. 18:3009.09.2020, 18:30HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 60:2,
3:3,
1:1
07.09. 20:2507.09.2020, 20:25HC Žabáci Solopysky
-
Rumola
2 : 21:0,
1:0,
0:2
07.09. 18:3007.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Tučňáci Kosova Hora
5 : 31:1,
0:1,
4:1
06.09. 20:2006.09.2020, 20:20HC Miličín
-
Rybníkáři
5 : 43:0,
1:3,
1:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim