Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Rumola1190259:311842
2. Rybníkáři1172251:331644
3. HC Votice1180368:501648
4. Ševci Nový Knín1170459:521434
5. HC Medvědi Sedlčany1161447:461354
6. DSK Daleké Dušníky1151541:431146
7. SG Štětkovice B1151540:471122
8. HC Hrádek1141642:51936
9. HC Miličín1132645:51826
10. Novit Neveklov1130850:59638
11. HC Žabáci Solopysky1121829:44546
12. HC Olbramovice1121830:54528

Odehrané zápasy

13.11. 18:25 13.11.2022, 18:25 Ševci Nový Knín
9 : 7 Novit Neveklov
13.11. 16:30 13.11.2022, 16:30 SG Štětkovice B
3 : 5 HC Medvědi Sedlčany
12.11. 18:00 12.11.2022, 18:00 Rumola
7 : 2 HC Miličín
12.11. 16:00 12.11.2022, 16:00 Rybníkáři
4 : 2 HC Žabáci Solopysky
11.11. 20:25 11.11.2022, 20:25 HC Votice
6 : 5 HC Olbramovice
11.11. 18:30 11.11.2022, 18:30 HC Hrádek
7 : 2 DSK Daleké Dušníky
06.11. 20:20 06.11.2022, 20:20 HC Žabáci Solopysky
2 : 6 HC Votice
06.11. 18:25 06.11.2022, 18:25 HC Medvědi Sedlčany
2 : 8 Ševci Nový Knín
06.11. 16:30 06.11.2022, 16:30 HC Miličín
3 : 6 SG Štětkovice B
05.11. 14:00 05.11.2022, 14:00 Novit Neveklov
11 : 5 HC Hrádek
04.11. 18:30 04.11.2022, 18:30 HC Olbramovice
0 : 9 Rumola
02.11. 18:30 02.11.2022, 18:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 1 Rybníkáři
31.10. 20:25 31.10.2022, 20:25 HC Medvědi Sedlčany
1 : 5 Novit Neveklov
30.10. 20:20 30.10.2022, 20:20 HC Votice
6 : 3 DSK Daleké Dušníky
30.10. 18:25 30.10.2022, 18:25 SG Štětkovice B
3 : 5 HC Olbramovice
29.10. 18:25 29.10.2022, 18:25 Rumola
4 : 3 HC Žabáci Solopysky
29.10. 16:30 29.10.2022, 16:30 Ševci Nový Knín
5 : 4 HC Miličín
28.10. 20:25 28.10.2022, 20:25 Rybníkáři
6 : 1 HC Hrádek
24.10. 20:25 24.10.2022, 20:25 HC Žabáci Solopysky
4 : 2 SG Štětkovice B
24.10. 18:30 24.10.2022, 18:30 HC Olbramovice
1 : 2 Ševci Nový Knín
23.10. 20:20 23.10.2022, 20:20 HC Miličín
4 : 4 HC Medvědi Sedlčany
22.10. 18:25 22.10.2022, 18:25 DSK Daleké Dušníky
3 : 6 Rumola
22.10. 16:30 22.10.2022, 16:30 Novit Neveklov
4 : 6 Rybníkáři
21.10. 20:25 21.10.2022, 20:25 HC Hrádek
3 : 4 HC Votice
16.10. 20:20 16.10.2022, 20:20 HC Votice
5 : 6 Rybníkáři
16.10. 18:25 16.10.2022, 18:25 Rumola
3 : 5 HC Hrádek
16.10. 16:30 16.10.2022, 16:30 SG Štětkovice B
3 : 7 DSK Daleké Dušníky
15.10. 14:00 15.10.2022, 14:00 HC Medvědi Sedlčany
9 : 3 HC Olbramovice
15.10. 12:00 15.10.2022, 12:00 HC Miličín
4 : 5 Novit Neveklov
14.10. 20:25 14.10.2022, 20:25 Ševci Nový Knín
5 : 3 HC Žabáci Solopysky
10.10. 18:30 10.10.2022, 18:30 HC Žabáci Solopysky
4 : 5 HC Medvědi Sedlčany
09.10. 20:20 09.10.2022, 20:20 HC Olbramovice
3 : 5 HC Miličín
09.10. 18:25 09.10.2022, 18:25 DSK Daleké Dušníky
2 : 6 Ševci Nový Knín
09.10. 16:30 09.10.2022, 16:30 HC Hrádek
4 : 6 SG Štětkovice B
08.10. 18:25 08.10.2022, 18:25 Rybníkáři
1 : 3 Rumola
07.10. 20:25 07.10.2022, 20:25 Novit Neveklov
3 : 6 HC Votice
02.10. 20:20 02.10.2022, 20:20 Rumola
8 : 7 HC Votice
02.10. 18:25 02.10.2022, 18:25 SG Štětkovice B
1 : 1 Rybníkáři
01.10. 14:00 01.10.2022, 14:00 HC Medvědi Sedlčany
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
01.10. 12:00 01.10.2022, 12:00 Ševci Nový Knín
7 : 2 HC Hrádek
30.09. 20:25 30.09.2022, 20:25 HC Miličín
5 : 1 HC Žabáci Solopysky
30.09. 18:30 30.09.2022, 18:30 HC Olbramovice
6 : 5 Novit Neveklov
25.09. 20:20 25.09.2022, 20:20 HC Votice
10 : 3 SG Štětkovice B
25.09. 16:30 25.09.2022, 16:30 Novit Neveklov
2 : 7 Rumola
24.09. 20:00 24.09.2022, 20:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 3 HC Miličín
24.09. 18:00 24.09.2022, 18:00 Rybníkáři
11 : 5 Ševci Nový Knín
24.09. 16:00 24.09.2022, 16:00 HC Hrádek
4 : 5 HC Medvědi Sedlčany
23.09. 18:30 23.09.2022, 18:30 HC Žabáci Solopysky
3 : 3 HC Olbramovice
19.09. 18:30 19.09.2022, 18:30 SG Štětkovice B
3 : 1 Rumola
18.09. 18:25 18.09.2022, 18:25 Ševci Nový Knín
6 : 7 HC Votice
18.09. 16:30 18.09.2022, 16:30 HC Medvědi Sedlčany
5 : 3 Rybníkáři
17.09. 20:00 17.09.2022, 20:00 HC Miličín
4 : 4 HC Hrádek
17.09. 14:00 17.09.2022, 14:00 HC Olbramovice
0 : 5 k DSK Daleké Dušníky
16.09. 20:25 16.09.2022, 20:25 HC Žabáci Solopysky
3 : 1 Novit Neveklov
12.09. 20:25 12.09.2022, 20:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 3 HC Žabáci Solopysky
11.09. 18:25 11.09.2022, 18:25 HC Votice
8 : 4 HC Medvědi Sedlčany
11.09. 16:30 11.09.2022, 16:30 Rybníkáři
9 : 4 HC Miličín
10.09. 16:00 10.09.2022, 16:00 Rumola
9 : 4 Ševci Nový Knín
10.09. 14:00 10.09.2022, 14:00 HC Hrádek
4 : 2 HC Olbramovice
09.09. 20:25 09.09.2022, 20:25 Novit Neveklov
5 : 6 SG Štětkovice B
07.09. 20:25 07.09.2022, 20:25 HC Miličín
7 : 3 HC Votice
05.09. 18:30 05.09.2022, 18:30 HC Žabáci Solopysky
1 : 3 HC Hrádek
04.09. 20:20 04.09.2022, 20:20 Ševci Nový Knín
2 : 4 SG Štětkovice B
04.09. 16:30 04.09.2022, 16:30 HC Medvědi Sedlčany
1 : 2 Rumola
03.09. 20:00 03.09.2022, 20:00 HC Olbramovice
2 : 3 Rybníkáři
03.09. 18:00 03.09.2022, 18:00 DSK Daleké Dušníky
6 : 2 Novit Neveklov
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Ševci Nový Knín - HC Medvědi Sedlčany
30. listopad 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy
30. listopad 2022, 20:25
HC Kňovice - HC Huroni Vršovice
2. prosinec 2022, 18:30
AHC Nový Knín - HC Domino
2. prosinec 2022, 20:25
TJ Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice
3. prosinec 2022, 16:00
HC Čerti Křepenice - HC Bubák Chlum
3. prosinec 2022, 18:00
Novit Neveklov - HC Žabáci Solopysky
4. prosinec 2022, 16:30
Rybníkáři - DSK Daleké Dušníky
4. prosinec 2022, 18:25
HC Votice - Rumola
4. prosinec 2022, 20:20
HC River Boys Zvírotice - HC Rebel Sázava
5. prosinec 2022, 18:30
HC Miličín - SG Štětkovice B
5. prosinec 2022, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim