Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Z důvodu častého rušení rezervací ledu,

jsme byli nuceni přistoupit ke storno poplatkům, viz ceník:

https://www.stadionsedlcany.eu/cze/texty.html/stadion/cenik 

 

O veřejném bruslení a nabídce volného ledu se dozvíte na: 

https://www.stadionsedlcany.eu/cze/obsazenost-ledu.html   

 


Průběžné pohárové pořadí

Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. TJ Slavoj Obecnice550037:91022
2. HC Kačeři Příčovy650138:141048
3. HC Bubák Chlum640227:26822
4. HC River Boys Zvírotice522113:15624
5. Stará garda Štětkovice421127:14510
6. HC Rebel Sázava521224:25530
7. AHC Nový Knín520337:27442
8. HC Čerti Křepenice620418:33420
9. HC Kňovice610517:28230
10. HC Huroni Vršovice510411:27220
11. HC Domino510419:50252
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Rumola540127:17816
2. DSK Daleké Dušníky540123:14820
3. Rybníkáři531127:17724
4. Štětkovice B531117:1976
5. HC Votice530235:28622
6. HC Medvědi Sedlčany530221:19626
7. HC Miličín521223:21512
8. HC Hrádek521217:19516
9. HC Olbramovice511313:20310
10. HC Žabáci Solopysky511311:18328
11. Ševci Nový Knín510424:33214
12. Novit Neveklov500515:28018

Poslední odehrané zápasy

05.10. 18:30 05.10.2022, 18:30 HC River Boys Zvírotice
4 : 2 HC Kačeři Příčovy
03.10. 20:25 03.10.2022, 20:25 HC Kňovice
6 : 0 HC Huroni Vršovice
03.10. 18:30 03.10.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
7 : 1 HC Bubák Chlum
02.10. 20:20 02.10.2022, 20:20 Rumola
8 : 7 HC Votice
02.10. 18:25 02.10.2022, 18:25 Štětkovice B
1 : 1 Rybníkáři
02.10. 16:30 02.10.2022, 16:30 HC Čerti Křepenice
10 : 6 AHC Nový Knín
01.10. 14:00 01.10.2022, 14:00 HC Medvědi Sedlčany
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
01.10. 12:00 01.10.2022, 12:00 Ševci Nový Knín
7 : 2 HC Hrádek
30.09. 20:25 30.09.2022, 20:25 HC Miličín
5 : 1 HC Žabáci Solopysky
30.09. 18:30 30.09.2022, 18:30 HC Olbramovice
6 : 5 Novit Neveklov
28.09. 20:25 28.09.2022, 20:25 HC Huroni Vršovice
6 : 3 HC Čerti Křepenice
28.09. 18:30 28.09.2022, 18:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 3 HC Rebel Sázava
26.09. 20:25 26.09.2022, 20:25 AHC Nový Knín
13 : 4 HC Domino
26.09. 18:30 26.09.2022, 18:30 HC Bubák Chlum
5 : 3 HC Kňovice
25.09. 20:20 25.09.2022, 20:20 HC Votice
10 : 3 Štětkovice B
25.09. 18:25 25.09.2022, 18:25 TJ Slavoj Obecnice
7 : 2 HC River Boys Zvírotice
25.09. 16:30 25.09.2022, 16:30 Novit Neveklov
2 : 7 Rumola
24.09. 20:00 24.09.2022, 20:00 DSK Daleké Dušníky
4 : 3 HC Miličín
24.09. 18:00 24.09.2022, 18:00 Rybníkáři
11 : 5 Ševci Nový Knín
24.09. 16:00 24.09.2022, 16:00 HC Hrádek
4 : 5 HC Medvědi Sedlčany
24.09. 14:00 24.09.2022, 14:00 HC Kňovice
0 : 1 HC Kačeři Příčovy
23.09. 20:25 23.09.2022, 20:25 HC Domino
5 : 2 HC Huroni Vršovice
23.09. 18:30 23.09.2022, 18:30 HC Žabáci Solopysky
3 : 3 HC Olbramovice
21.09. 20:25 21.09.2022, 20:25 HC Čerti Křepenice
3 : 1 HC Bubák Chlum
21.09. 18:30 21.09.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
3 : 7 TJ Slavoj Obecnice
19.09. 20:25 19.09.2022, 20:25 HC Kačeři Příčovy
5 : 4 AHC Nový Knín
19.09. 18:30 19.09.2022, 18:30 Štětkovice B
3 : 1 Rumola
18.09. 20:20 18.09.2022, 20:20 HC River Boys Zvírotice
1 : 1 Stará garda Štětkovice
18.09. 18:25 18.09.2022, 18:25 Ševci Nový Knín
6 : 7 HC Votice
18.09. 16:30 18.09.2022, 16:30 HC Medvědi Sedlčany
5 : 3 Rybníkáři
17.09. 20:00 17.09.2022, 20:00 HC Miličín
4 : 4 HC Hrádek
17.09. 14:00 17.09.2022, 14:00 HC Olbramovice
0 : 5 k DSK Daleké Dušníky
17.09. 12:00 17.09.2022, 12:00 HC Bubák Chlum
9 : 6 HC Domino
16.09. 20:25 16.09.2022, 20:25 HC Žabáci Solopysky
3 : 1 Novit Neveklov
16.09. 18:30 16.09.2022, 18:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 1 HC Čerti Křepenice
14.09. 20:25 14.09.2022, 20:25 AHC Nový Knín
5 : 7 HC Bubák Chlum
14.09. 18:30 14.09.2022, 18:30 Stará garda Štětkovice
6 : 8 HC Rebel Sázava
12.09. 20:25 12.09.2022, 20:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 3 HC Žabáci Solopysky
12.09. 18:30 12.09.2022, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
7 : 2 HC Kňovice
11.09. 20:20 11.09.2022, 20:20 HC Huroni Vršovice
1 : 9 AHC Nový Knín
11.09. 18:25 11.09.2022, 18:25 HC Votice
8 : 4 HC Medvědi Sedlčany
11.09. 16:30 11.09.2022, 16:30 Rybníkáři
9 : 4 HC Miličín
10.09. 20:00 10.09.2022, 20:00 HC Čerti Křepenice
0 : 4 TJ Slavoj Obecnice
10.09. 18:00 10.09.2022, 18:00 HC Kňovice
4 : 12 Stará garda Štětkovice
10.09. 16:00 10.09.2022, 16:00 Rumola
9 : 4 Ševci Nový Knín
10.09. 14:00 10.09.2022, 14:00 HC Hrádek
4 : 2 HC Olbramovice
09.09. 20:25 09.09.2022, 20:25 Novit Neveklov
5 : 6 Štětkovice B
09.09. 18:30 09.09.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
3 : 3 HC River Boys Zvírotice
07.09. 20:25 07.09.2022, 20:25 HC Miličín
7 : 3 HC Votice
07.09. 18:30 07.09.2022, 18:30 HC Domino
2 : 14 HC Kačeři Příčovy
05.09. 20:25 05.09.2022, 20:25 HC River Boys Zvírotice
3 : 2 HC Kňovice
05.09. 18:30 05.09.2022, 18:30 HC Žabáci Solopysky
1 : 3 HC Hrádek
04.09. 20:20 04.09.2022, 20:20 Ševci Nový Knín
2 : 4 Štětkovice B
04.09. 18:25 04.09.2022, 18:25 HC Bubák Chlum
4 : 2 HC Huroni Vršovice
04.09. 16:30 04.09.2022, 16:30 HC Medvědi Sedlčany
1 : 2 Rumola
03.09. 20:00 03.09.2022, 20:00 HC Olbramovice
2 : 3 Rybníkáři
03.09. 18:00 03.09.2022, 18:00 DSK Daleké Dušníky
6 : 2 Novit Neveklov
03.09. 16:00 03.09.2022, 16:00 HC Domino
2 : 12 TJ Slavoj Obecnice
03.09. 14:00 03.09.2022, 14:00 Stará garda Štětkovice
8 : 1 HC Čerti Křepenice
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice - TJ Slavoj Obecnice
7. říjen 2022, 18:30
Novit Neveklov - HC Votice
7. říjen 2022, 20:25
HC Rebel Sázava - HC Čerti Křepenice
8. říjen 2022, 14:30
HC Bubák Chlum - HC River Boys Zvírotice
8. říjen 2022, 16:30
Rybníkáři - Rumola
8. říjen 2022, 18:25
HC Hrádek - Štětkovice B
9. říjen 2022, 16:30
DSK Daleké Dušníky - Ševci Nový Knín
9. říjen 2022, 18:25
HC Olbramovice - HC Miličín
9. říjen 2022, 20:20
HC Žabáci Solopysky - HC Medvědi Sedlčany
10. říjen 2022, 18:30
HC Huroni Vršovice - HC Rebel Sázava
10. říjen 2022, 20:25
HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice
12. říjen 2022, 18:30
AHC Nový Knín - HC Kňovice
12. říjen 2022, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim