Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Do 17. ročníku Poháru se přihlásilo všech 25 mužstev. Rozdělené do skupin A a B. Změny propozic jsou zvýrazněné a najdete je na webu v sekci Pohárový turnaj >>> Propozice.

 Skupina A Skupina B
   
1. TJ Slavoj Obecnice  1. HC Tučňáci K. Hora
2. HC Huroni Vršovice  2. HC Kňovice 
3. Ševci Nový Knín  3. HC Hrádek
4. HC Čerti Křepenice  4. Rumola Petrovice
5. DSK Daleké Dušníky  5. SG Štětkovice B
6. HC Kabaret Sázava  6. HC Votice
7. SG Štětkovice  7. Rybníkáři
8. HC Domino  8. HC Olbramovice
9. HC Bubák Chlum  9. HC Medvědi Sedlčany
10. HC Kačeři Příčovy  10. HC Žabáci Solopysky 
11. AHC Nový Knín 11. Novit Neveklov  
12.  HC River Boys Zvírotice  12. HC Miličín 
13.  Genemusic   

 

 


Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekTřetinyVýsledky třetin
04.10. 20:2004.10.2020, 20:20HC Hrádek
-
HC Miličín
4 : 11:1, 3:0, 0:0
04.10. 18:2504.10.2020, 18:25HC Žabáci Solopysky
-
Rybníkáři
4 : 30:1, 1:0, 3:2
04.10. 16:3004.10.2020, 16:30HC Kabaret Sázava
-
HC Domino
5 : 0-
03.10. 19:3003.10.2020, 19:30AHC Nový Knín
-
DSK Daleké Dušníky
5 : 32:2, 0:1, 3:0
03.10. 14:0003.10.2020, 14:00HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
2 : 101:3, 1:4, 0:3
03.10. 12:0003.10.2020, 12:00HC Bubák Chlum
-
Ševci Nový Knín
3 : 42:2, 0:2, 1:0
02.10. 20:2502.10.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
1 : 40:1, 0:2, 1:1
02.10. 18:3002.10.2020, 18:30HC Genemusic
-
TJ Slavoj Obecnice
4 : 21:2, 2:0, 1:0
30.09. 20:2530.09.2020, 20:25HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Hrádek
1 : 140:5, 0:4, 1:5
30.09. 18:3030.09.2020, 18:30Rumola
-
HC Kňovice
0 : 50:2, 0:0, 0:3
28.09. 20:2528.09.2020, 20:25HC Miličín
-
HC Votice
2 : 42:1, 0:1, 0:2
28.09. 18:3028.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
5 : 02:0, 1:0, 2:0
27.09. 20:2027.09.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 71:2, 3:4, 1:1
27.09. 18:2527.09.2020, 18:25Rybníkáři
-
HC Olbramovice
0 : 5-
27.09. 16:3027.09.2020, 16:30Stará garda Štětkovice
-
HC Genemusic
2 : 22:0, 0:1, 0:1
26.09. 19:3026.09.2020, 19:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 20:0, 3:1, 1:1
26.09. 14:0026.09.2020, 14:00Ševci Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
2 : 102:3, 0:3, 0:4
26.09. 12:0026.09.2020, 12:00HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 51:1, 1:3, 1:1
25.09. 20:2525.09.2020, 20:25HC Domino
-
AHC Nový Knín
2 : 62:0, 0:3, 0:3
25.09. 18:3025.09.2020, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
7 : 54:3, 1:1, 2:1
23.09. 20:2523.09.2020, 20:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
4 : 30:2, 3:1, 1:0
23.09. 18:3023.09.2020, 18:30HC Kňovice
-
Novit Neveklov
17 : 45:2, 5:0, 7:2
21.09. 20:2521.09.2020, 20:25HC Votice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
6 : 43:0, 3:1, 0:3
21.09. 18:3021.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
6 : 13:0, 2:0, 1:1
20.09. 20:2020.09.2020, 20:20HC Hrádek
-
Rumola
7 : 24:0, 2:1, 1:1
20.09. 18:2520.09.2020, 18:25HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
3 : 71:3, 1:1, 1:3
20.09. 16:3020.09.2020, 16:30HC Čerti Křepenice
-
HC Domino
1 : 90:0, 0:3, 1:6
19.09. 18:0019.09.2020, 18:00HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 101:4, 0:4, 1:2
19.09. 16:0019.09.2020, 16:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Huroni Vršovice
5 : 0-
19.09. 14:0019.09.2020, 14:00HC Genemusic
-
Ševci Nový Knín
18 : 36:0, 4:2, 8:1
18.09. 20:2518.09.2020, 20:25HC Olbramovice
-
HC Kňovice
0 : 5-
18.09. 18:3018.09.2020, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
0 : 5-
16.09. 20:2516.09.2020, 20:25Rumola
-
HC Votice
5 : 11:1, 1:0, 3:0
16.09. 18:3016.09.2020, 18:30Novit Neveklov
-
HC Hrádek
4 : 140:5, 3:6, 1:3
14.09. 20:2514.09.2020, 20:25HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
1 : 30:1, 1:1, 0:1
14.09. 18:3014.09.2020, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
8 : 42:1, 3:2, 3:1
13.09. 20:2013.09.2020, 20:20HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 41:2, 0:0, 1:2
13.09. 18:2513.09.2020, 18:25Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 21:1, 0:1, 1:0
13.09. 16:3013.09.2020, 16:30HC Domino
-
HC Bubák Chlum
4 : 00:0, 0:0, 4:0
12.09. 19:3012.09.2020, 19:30HC Huroni Vršovice
-
HC Genemusic
4 : 141:4, 1:3, 2:7
12.09. 14:0012.09.2020, 14:00DSK Daleké Dušníky
-
HC River Boys Zvírotice
3 : 91:3, 1:5, 1:1
12.09. 12:0012.09.2020, 12:00Ševci Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 60:2, 2:1, 0:3
11.09. 20:2511.09.2020, 20:25HC Votice
-
Novit Neveklov
3 : 81:1, 1:3, 1:4
11.09. 18:3011.09.2020, 18:30HC Hrádek
-
HC Olbramovice
3 : 11:0, 1:0, 1:1
09.09. 20:2509.09.2020, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Čerti Křepenice
13 : 23:2, 6:0, 4:0
09.09. 18:3009.09.2020, 18:30HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 60:2, 3:3, 1:1
07.09. 20:2507.09.2020, 20:25HC Žabáci Solopysky
-
Rumola
2 : 21:0, 1:0, 0:2
07.09. 18:3007.09.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Tučňáci Kosova Hora
5 : 31:1, 0:1, 4:1
06.09. 20:2006.09.2020, 20:20HC Miličín
-
Rybníkáři
5 : 43:0, 1:3, 1:1
06.09. 18:2506.09.2020, 18:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
2 : 41:0, 0:3, 1:1
06.09. 16:3006.09.2020, 16:30HC Bubák Chlum
-
HC Kabaret Sázava
2 : 90:2, 0:5, 2:2
05.09. 20:0005.09.2020, 20:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Domino
6 : 01:0, 3:0, 2:0
05.09. 18:0005.09.2020, 18:00HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
8 : 47:2, 0:0, 1:2
05.09. 16:0005.09.2020, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Huroni Vršovice
9 : 44:1, 1:0, 4:3
05.09. 14:0005.09.2020, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
Ševci Nový Knín
8 : 01:0, 1:0, 6:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

Děkujeme za hlasování v anketě, je vidět, že i ve Vás převládá optimismus.

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim