Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

 

Další informace naleznete v odkazu: https://www.hokejsedlcany.cz/

 

SARS-CoV-2

Každý návštěvník zimního stadionu se musí prokázat, že splňuje podmínky pro vstup do vnitřních prostor. Kompletní informace jsou v prostoru vchodu do stadionu.

 


Průběžné pohárové pořadí

Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Rebel Sázava880060:2416142
2. Stará garda Štětkovice842241:251087
3. HC Kačeři Příčovy834128:241098
4. HC River Boys Zvírotice841341:259127
5. TJ Slavoj Obecnice832327:368130
6. HC Genemusic831460:38736
7. HC Bubák Chlum812524:42460
8. HC Huroni Vršovice800818:85038
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. AHC Nový Knín880053:171682
2. HC Domino852137:201288
3. HC Čerti Křepenice840429:34871
4. HC Kňovice831434:33766
5. HC Žabáci Solopysky823325:367119
6. DSK Daleké Dušníky830527:33644
7. HC Olbramovice821530:38589
8. HC Miličín811617:41370
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Medvědi Sedlčany761031:211378
2. Stará garda Štětkovice B852139:241289
3. Ševci Nový Knín741227:21948
4. Rybníkáři740327:23874
5. Rumola731324:24752
6. HC Votice721431:35593
7. HC Hrádek720531:36485
8. Novit Neveklov800823:49066

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekTřetinyVýsledky třetin
24.01. 20:2524.01.2022, 20:25Novit Neveklov
-
Stará garda Štětkovice B
4 : 72:3, 2:1, 0:3
24.01. 18:3024.01.2022, 18:30HC Olbramovice
-
HC Čerti Křepenice
4 : 52:1, 0:2, 2:2
23.01. 20:2023.01.2022, 20:20HC Miličín
-
HC Domino
3 : 32:0, 0:1, 1:2
23.01. 18:2523.01.2022, 18:25HC Žabáci Solopysky
-
AHC Nový Knín
2 : 50:1, 1:1, 1:3
23.01. 16:3023.01.2022, 16:30HC Kňovice
-
DSK Daleké Dušníky
3 : 71:1, 0:4, 2:2
22.01. 18:2522.01.2022, 18:25HC Genemusic
-
HC Kačeři Příčovy
6 : 82:1, 2:5, 2:2
22.01. 16:3022.01.2022, 16:30HC Bubák Chlum
-
Stará garda Štětkovice
3 : 80:4, 2:1, 1:3
21.01. 20:2521.01.2022, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC River Boys Zvírotice
3 : 22:1, 1:0, 0:1
21.01. 18:3021.01.2022, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Rebel Sázava
3 : 111:5, 1:4, 1:2
19.01. 20:2519.01.2022, 20:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
4 : 62:1, 1:3, 1:2
19.01. 18:3019.01.2022, 18:30Novit Neveklov
-
Rumola
4 : 60:2, 0:3, 4:1
17.01. 20:2517.01.2022, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice B
5 : 51:1, 2:4, 2:0
17.01. 18:3017.01.2022, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 52:1, 1:1, 1:3
16.01. 20:2016.01.2022, 20:20HC Žabáci Solopysky
-
HC Čerti Křepenice
6 : 51:1, 2:1, 3:3
16.01. 18:2516.01.2022, 18:25HC Miličín
-
AHC Nový Knín
4 : 91:3, 1:4, 2:2
16.01. 16:3016.01.2022, 16:30HC Kňovice
-
HC Domino
1 : 30:0, 0:0, 1:3
15.01. 18:2515.01.2022, 18:25DSK Daleké Dušníky
-
HC Olbramovice
7 : 14:0, 1:1, 2:0
15.01. 16:3015.01.2022, 16:30HC Bubák Chlum
-
HC Rebel Sázava
2 : 61:1, 1:3, 0:2
14.01. 20:2514.01.2022, 20:25HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
0 : 5-
14.01. 18:3014.01.2022, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 20:1, 1:1, 1:0
12.01. 20:2512.01.2022, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Huroni Vršovice
8 : 23:0, 3:0, 2:2
12.01. 18:3012.01.2022, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
3 : 20:0, 2:0, 1:2
10.01. 20:2510.01.2022, 20:25Rumola
-
HC Votice
5 : 71:3, 2:1, 2:3
10.01. 18:3010.01.2022, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
2 : 12:0, 0:1, 0:0
09.01. 20:2009.01.2022, 20:20Rybníkáři
-
Novit Neveklov
5 : 30:1, 3:1, 2:1
09.01. 18:2509.01.2022, 18:25AHC Nový Knín
-
HC Kňovice
7 : 32:1, 4:0, 1:2
09.01. 16:3009.01.2022, 16:30HC Olbramovice
-
HC Žabáci Solopysky
5 : 51:1, 3:1, 1:3
08.01. 18:2508.01.2022, 18:25HC Čerti Křepenice
-
HC Miličín
4 : 11:0, 1:0, 2:1
08.01. 16:3008.01.2022, 16:30HC Kačeři Příčovy
-
HC River Boys Zvírotice
3 : 30:0, 1:2, 2:1
07.01. 20:2507.01.2022, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
4 : 72:1, 1:4, 1:2
07.01. 18:3007.01.2022, 18:30Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 31:1, 1:2, 1:0
05.01. 18:3005.01.2022, 18:30HC Bubák Chlum
-
TJ Slavoj Obecnice
1 : 61:0, 0:2, 0:4
03.01. 20:2503.01.2022, 20:25HC Rebel Sázava
-
HC Genemusic
9 : 73:1, 2:5, 4:1
03.01. 18:3003.01.2022, 18:30Ševci Nový Knín
-
Rumola
3 : 30:2, 0:0, 3:1
02.01. 20:2002.01.2022, 20:20HC Votice
-
Novit Neveklov
6 : 32:1, 2:2, 2:0
02.01. 18:2502.01.2022, 18:25HC Kňovice
-
HC Čerti Křepenice
2 : 30:3, 2:0, 0:0
02.01. 16:3002.01.2022, 16:30HC Hrádek
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 91:1, 1:4, 1:4
29.12. 20:2529.12.2021, 20:25HC Domino
-
HC Olbramovice
7 : 53:0, 1:1, 3:4
29.12. 18:3029.12.2021, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
Rybníkáři
5 : 32:0, 0:1, 3:2
27.12. 20:2527.12.2021, 20:25DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
0 : 70:0, 0:1, 0:6
27.12. 18:3027.12.2021, 18:30HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
3 : 81:1, 1:5, 1:2
26.12. 20:2026.12.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Žabáci Solopysky
3 : 51:3, 1:1, 1:1
26.12. 18:2526.12.2021, 18:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Huroni Vršovice
5 : 03:0, 2:0, 0:0
26.12. 16:3026.12.2021, 16:30HC Genemusic
-
HC Bubák Chlum
6 : 43:1, 1:2, 2:1
22.12. 20:2522.12.2021, 20:25Rumola
-
HC Hrádek
4 : 22:2, 2:0, 0:0
22.12. 18:3022.12.2021, 18:30Novit Neveklov
-
Ševci Nový Knín
4 : 62:3, 0:1, 2:2
20.12. 20:2520.12.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Rebel Sázava
2 : 40:2, 1:2, 1:0
20.12. 18:3020.12.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Medvědi Sedlčany
3 : 32:2, 1:1, 0:0
19.12. 20:2019.12.2021, 20:20Rybníkáři
-
HC Votice
6 : 00:0, 4:0, 2:0
19.12. 18:2519.12.2021, 18:25HC Čerti Křepenice
-
DSK Daleké Dušníky
4 : 11:1, 1:0, 2:0
19.12. 16:3019.12.2021, 16:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Kňovice
3 : 31:0, 1:0, 1:3
17.12. 20:2517.12.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Domino
5 : 40:0, 3:3, 2:1
17.12. 18:3017.12.2021, 18:30HC Olbramovice
-
HC Miličín
3 : 12:1, 1:0, 0:0
15.12. 20:2515.12.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Genemusic
0 : 250:8, 0:10, 0:7
15.12. 18:3015.12.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 30:1, 0:0, 1:2
13.12. 20:2513.12.2021, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
6 : 40:0, 2:1, 4:3
13.12. 18:3013.12.2021, 18:30HC Rebel Sázava
-
HC River Boys Zvírotice
5 : 42:2, 2:0, 1:2
12.12. 18:2512.12.2021, 18:25Ševci Nový Knín
-
HC Votice
3 : 21:2, 2:0, 0:0
12.12. 16:3012.12.2021, 16:30HC Hrádek
-
Novit Neveklov
9 : 33:1, 2:1, 4:1
11.12. 18:0011.12.2021, 18:00HC Kňovice
-
HC Miličín
8 : 11:0, 4:1, 3:0
11.12. 16:0011.12.2021, 16:00HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
3 : 21:0, 0:0, 2:2
11.12. 14:0011.12.2021, 14:00AHC Nový Knín
-
HC Olbramovice
5 : 0-
10.12. 20:2510.12.2021, 20:25DSK Daleké Dušníky
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 10:0, 0:0, 2:1
10.12. 18:3010.12.2021, 18:30HC Domino
-
HC Čerti Křepenice
7 : 33:0, 1:1, 3:2
08.12. 20:2508.12.2021, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Rebel Sázava
0 : 50:1, 0:1, 0:3
08.12. 18:3008.12.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Huroni Vršovice
8 : 31:0, 4:0, 3:3
06.12. 20:2506.12.2021, 20:25HC Domino
-
DSK Daleké Dušníky
5 : 13:0, 1:1, 1:0
06.12. 18:3006.12.2021, 18:30Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
1 : 50:1, 1:1, 0:3
05.12. 20:2005.12.2021, 20:20HC Votice
-
HC Hrádek
5 : 61:2, 1:3, 3:1
05.12. 18:2505.12.2021, 18:25Rybníkáři
-
Ševci Nový Knín
0 : 40:2, 0:1, 0:1
05.12. 16:3005.12.2021, 16:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Genemusic
1 : 111:3, 0:5, 0:3
04.12. 18:0004.12.2021, 18:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Bubák Chlum
6 : 13:1, 2:0, 1:0
04.12. 16:0004.12.2021, 16:00HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
3 : 40:1, 1:2, 2:1
04.12. 14:0004.12.2021, 14:00HC Olbramovice
-
HC Kňovice
3 : 61:2, 1:2, 1:2
03.12. 20:2503.12.2021, 20:25HC Žabáci Solopysky
-
HC Domino
2 : 21:1, 0:0, 1:1
03.12. 18:3003.12.2021, 18:30HC Miličín
-
DSK Daleké Dušníky
4 : 30:1, 2:2, 2:0
29.11. 20:2529.11.2021, 20:25Rumola
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 22:0, 0:0, 1:2
29.11. 18:3029.11.2021, 18:30HC Bubák Chlum
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 31:0, 2:1, 0:2
28.11. 20:2028.11.2021, 20:20HC Huroni Vršovice
-
TJ Slavoj Obecnice
5 : 84:3, 0:4, 1:1
28.11. 18:2528.11.2021, 18:25HC Rebel Sázava
-
Stará garda Štětkovice
7 : 53:3, 3:0, 1:2
28.11. 16:3028.11.2021, 16:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kňovice
6 : 80:3, 0:1, 6:4
27.11. 14:0027.11.2021, 14:00HC Genemusic
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 70:2, 0:2, 1:3
26.11. 20:2526.11.2021, 20:25Rumola
-
Rybníkáři
1 : 31:1, 0:0, 0:2
26.11. 18:3026.11.2021, 18:30HC Hrádek
-
Ševci Nový Knín
5 : 62:2, 1:2, 2:2
24.11. 20:2524.11.2021, 20:25HC Domino
-
HC Miličín
6 : 00:0, 2:0, 4:0
24.11. 18:3024.11.2021, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Votice
7 : 63:2, 2:4, 2:
22.11. 20:2522.11.2021, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
Novit Neveklov
5 : 13:0, 1:1, 1:0
22.11. 18:3022.11.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 30:0, 1:3, 2:0
21.11. 20:2021.11.2021, 20:20AHC Nový Knín
-
HC Žabáci Solopysky
11 : 13:1, 3:0, 5:0
21.11. 18:2521.11.2021, 18:25HC Čerti Křepenice
-
HC Olbramovice
2 : 91:4, 0:4, 1:1
21.11. 16:3021.11.2021, 16:30HC Rebel Sázava
-
HC Huroni Vršovice
13 : 15:0, 5:1, 3:0
19.11. 20:2519.11.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
8 : 22:0, 3:0, 3:2
19.11. 18:3019.11.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
4 : 40:2, 1:2, 3:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

HC Votice - HC Medvědi Sedlčany
26. leden 2022, 18:30
Rybníkáři - Rumola
26. leden 2022, 20:25
Ševci Nový Knín - HC Hrádek
28. leden 2022, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - HC Huroni Vršovice
28. leden 2022, 20:25
HC River Boys Zvírotice - HC Genemusic
29. leden 2022, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Rebel Sázava
29. leden 2022, 16:00
HC Kňovice - HC Olbramovice
29. leden 2022, 18:00
HC Kačeři Příčovy - HC Bubák Chlum
30. leden 2022, 16:30
DSK Daleké Dušníky - HC Miličín
30. leden 2022, 18:25
HC Domino - HC Žabáci Solopysky
30. leden 2022, 20:20
AHC Nový Knín - HC Čerti Křepenice
31. leden 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice B - Rumola
31. leden 2022, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim