Sportovní areály Sedlčany

Závěr 3. ročníku

Program, výsledky 

kdy

co kdo s kým                               jak
sobota 29.3.   16:30 play-off   1/8 Matadores - Domino               8:2
sobota 29.3.   18:15 play-off   4/5 SG Štětkovice - Olbramovice   4:3
neděle 30.3.   16:30 play-off   3/6 Old Boys - Bubák Chlum          5:4
neděle 30.3.   18:15 play-off   2/7 Tatran Stars - Kačeři Příčovy  5:0
pondělí 31.3.   18:15 baráž Draci - Oknoplastik Rožmitál  1:17
pondělí 31.3.   20:00 baráž Blackmilk - DSK D. Dušníky      2:5
středa 2.4.   18:15 play-off Domino - Matadores               1:3
středa 2.4.   20:00 play-off Olbramovice - SG Štětkovice  1:1
neděle 6.4.   20:00 baráž DSK D. Dušníky - Blackmilk      5:2
pondělí 7.4.   18:15 play-off   1/8 - 4/5 Matadores - SG Štětkovice     8:1
pondělí 7.4.   20:00 play-off   2/7 - 3/6 Tatran Stars - Old Boys          6:2
středa 9.4.   18:15 play-off   3/6 - 2/7 Old Boys  - Tatran Stars         0:4
středa 9.4.   20:00 play-off   4/5 - 1/8 SG Štětkovice - Matadores     3:1 na penalty 1:2
sobota 12.4.   13:00 o 3. místo Old Boys - SG Štětkovice        0:6
sobota 12.4.   16:00 o POHÁR Matadores - Tatran Stars       2:2 na penalty 1:2

- v sobotu 5.4. od 17:00 hodin utkání hvězd

- volný turnaj
skupina A:  Miličín, Jesenice, STROS
skupina B: Draci, Rumola, Žabáci Solopysky
skupina C: Kňovice, Bomba Rovina, Medvědi, N.Knín
 

datum

čas kdo s kým                         výsl.
28.3. 18:15 Kňovice - N knín                 5:4
  20:00 Miličín - STROS                 4:6
  21:45 Draci - Žabáci Solopysky    2:4
29.3. 20:00 Bomba Rovina - Medvědi   7:2
  21:45 Jesenice - STROS               5:6
30.3. 20:00 Rumola - Žabáci Solopysky 6:7
1.4. 18:15 N. Knín - Medvědi               6:3
  20:00 Kňovice - Bomba Rovina     2:1
3.4. 18:15 Draci - Rumola                     3:2
  20:00 Miličín - Jesenice                  3:1
6.4. 16:30 Bomba Rovina - N. Knín      4:2
8.4. 18:15 Medvědi – Kňovice              5:6
  20:00 STROS - Draci                     5:3
10.4. 18:15 Solopysky - Rovina          0:4
  20:00 Kňovice  - Miličín                4:7
12.4. 08:00 STROS -  Rovina              1:0
  09:15 Rovina - Miličín                 1:2
  10:30 STROS - Miličín                0:2

Vstupné  v sobotu 12.4. na celý odpolední program činí 30,-Kč  (ženy a děti
mají vstup zdarma). Vstupenky budou
slosovatelné pro diváckou soutěž, jejíž
nejúspěšnější účastníci obdrží hodnoté ceny:
- od fy Toyota Dolák s.r.o.  5 poukazů na víkendovou bezplatnou jízdu zapůjčeným
automobilem Toyota s plnou nádrží bez omezení ujetých kilometrů (od pátku
odpoledne do pondělí dopoledne)
- od fy AUTO CARS, Radek Fára s.r.o.  2 poukazy na bezplatnou jízdu čtyřkolkou na
ATV dráze v Dublovicích.
   Divácká soutěž bude rozdělena na dvě části tak, že první část proběhne při
semifinálovém a druhá při finálovém utkání.
V neděli
13.4. turnaj žen - hrací doba 3x10 minut 

čas

kdo s kým výsledek pořadí
13:30 Kačenky - Stračenky 1:3 1.Stračenky
14:45 Stračenky - Lvice 2:0 2.Kačenky
16:00 Lvice - Kačenky 1:3 3.Lvice

A to je opravdu konec - rozpouštíme led.
   Děkujeme vám za přízeň, skočte do plavek a užijte si léta. Než skončí, bude pro vás na stadionu připraven program na další sezonu.

Těšíme se s vámi na shledanou.

 


Nejbližší pohárové zápasy

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Rybníkáři - Novit Neveklov

24. leden 2018, 18:30

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

24. leden 2018, 20:25

Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy

26. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rumola

26. leden 2018, 20:25

HC Olbramovice - Huroni Vršovice

27. leden 2018, 16:30

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

27. leden 2018, 18:25

HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky

27. leden 2018, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici