Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 32 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
AHC Nový Knín
HC Bubák Chlum
HC Domino
HC Huroni Vršovice
HC Kačeři Příčovy
HC Kňovice
HC Rebel Sázava
HC River Boys Zvírotice
HC Čerti Křepenice
Rumola
SG Štětkovice
TJ Slavoj Obecnice
- vše -
- Skupina B -
DSK Daleké Dušníky
HC Hrádek
HC Medvědi Sedlčany
HC Miličín
HC Olbramovice
HC Votice
HC Žabáci Solopysky
Novit Neveklov
Rybníkáři
SG Štětkovice B
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Jakub Furch (HC Čerti Křepenice)
50
16
2.
Miloslav Rataj (HC Votice)
49
14
3.
Jan Kubista (HC Domino)
48
16
4.
Lukáš Roubík (Rumola)
39
9
5.
Jakub Michálek (HC Kačeři Příčovy)
36
5
6.
Lukáš Kohoutek (HC Olbramovice)
35
7
7.
Ondřej Kuneš (HC Žabáci Solopysky)
31
5
8.
Stanislav Hejhal (HC Kňovice)
31
5
9.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
31
5
10.
Petr Fejt (HC Hrádek)
29
4
11.
Petr Kozohorský (AHC Nový Knín)
28
9
12.
Jan Kovanda st. (Rumola)
27
3
13.
Vladimír Kuchár (HC River Boys Zvírotice)
26
13
14.
Štěpán Wachsmann (AHC Nový Knín)
26
13
15.
Michal Novák (Novit Neveklov)
26
13
16.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
26
14
17.
Roman Dvořák (TJ Slavoj Obecnice)
25
2
18.
Radim Šetina (HC Domino)
24
7
19.
Marek Šabek (HC Žabáci Solopysky)
24
9
20.
Michal Vondra (HC Medvědi Sedlčany)
22
11
21.
Aleš Čermák (Novit Neveklov)
22
11
22.
David Kabyl (HC Kačeři Příčovy)
20
6
23.
Josef Šimeček (Rumola)
20
10
24.
Jiří Habart (HC Hrádek)
20
11
25.
Václav Kladiva (HC Olbramovice)
18
8
26.
Zdeněk Němec (HC Medvědi Sedlčany)
18
9
27.
Radek Šťovíček (HC Medvědi Sedlčany)
18
9
28.
Kamil Saska (HC Kňovice)
18
9
29.
Daniel Šofrle (HC Kňovice)
18
9
30.
Josef Dlouhý (Rumola)
17
7
31.
Vít Berka (HC Huroni Vršovice)
17
8
32.
Roman Chwastek (HC Kačeři Příčovy)
16
4
33.
Petr Jursa (HC Čerti Křepenice)
16
8
34.
Josef Čížek ml. (HC Kačeři Příčovy)
16
8
35.
Václav Hotový (SG Štětkovice B)
14
7
36.
Petr Vaniš (Rumola)
14
7
37.
Roman Vlk (HC Hrádek)
14
7
38.
Ladislav Vorel (Novit Neveklov)
14
7
39.
Jakub Hozman (SG Štětkovice)
14
7
40.
Jan Kovanda ml. (Rumola)
14
7
41.
Tomáš Bednář (Novit Neveklov)
14
7
42.
Vladimír Čapek (HC Rebel Sázava)
14
7
43.
David Červenka (HC Miličín)
14
7
44.
Hynek Tylich (HC River Boys Zvírotice)
14
7
45.
Radek Benda (AHC Nový Knín)
14
7
46.
Roman Pechač (HC Bubák Chlum)
14
7
47.
Marek Jošt (HC Votice)
14
8
48.
Petr Jindrák (HC Medvědi Sedlčany)
14
8
49.
Michal Heřmánek (HC Huroni Vršovice)
12
2
50.
Pavel Tomášek (HC Votice)
12
5
51.
František Vlas (SG Štětkovice)
12
5
52.
Petr Noháč (HC Rebel Sázava)
12
6
53.
Milan Zeman (HC Medvědi Sedlčany)
12
6
54.
Tomáš Sýkora (HC Hrádek)
12
6
55.
Jan Mašek (HC Bubák Chlum)
12
6
56.
Aleš Poplštejn (HC Domino)
12
6
57.
Petr Mrázek (HC Votice)
12
6
58.
Jan Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
12
6
59.
Vojtěch Šimek (HC Kňovice)
12
6
60.
Milan Havlíček (HC Domino)
12
6
61.
Jakub Vančura (HC Bubák Chlum)
12
6
62.
Václav Herma (SG Štětkovice)
12
7
63.
Josef Dvořák (HC Žabáci Solopysky)
12
7
64.
Petr Juhász (TJ Slavoj Obecnice)
12
9
65.
Marek Janoušek (HC Domino)
11
4
66.
Pavel Sosnovec (HC Bubák Chlum)
10
4
67.
Jan Řanda (HC River Boys Zvírotice)
10
5
68.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
10
5
69.
Lukáš Mašek (HC Žabáci Solopysky)
10
5
70.
Jan Šilha (Rybníkáři)
10
5
71.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
10
5
72.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
10
5
73.
Jiří Běžel (HC Hrádek)
10
5
74.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
10
5
75.
Aleš Huml (HC River Boys Zvírotice)
10
5
76.
Petr Macek (HC Kačeři Příčovy)
10
5
77.
Marek Slánský (HC River Boys Zvírotice)
10
5
78.
Radek Veselý (Rybníkáři)
10
5
79.
Martin Zbránek (HC Domino)
10
5
80.
Josef Král (HC Čerti Křepenice)
10
5
81.
Michal Malík (HC Olbramovice)
10
5
82.
Tomáš Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
10
5
83.
Milan Koníček (HC Čerti Křepenice)
10
5
84.
Jan Děd (SG Štětkovice B)
10
5
85.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
8
3
86.
Michal Vacek (HC Žabáci Solopysky)
8
4
87.
Jiří Moser (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
88.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
8
4
89.
Daniel Marvánek (HC Hrádek)
8
4
90.
Lukáš Růžička (SG Štětkovice)
8
4
91.
Radoslav Kubják (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
92.
Milan Jiráček (HC Medvědi Sedlčany)
8
4
93.
Petr Krol (Rybníkáři)
8
4
94.
Pavel Bartůšek (HC Olbramovice)
8
4
95.
Přemysl Melša (HC Domino)
8
4
96.
Jan Semotán (HC Huroni Vršovice)
8
4
97.
Vladislav Pech (HC Medvědi Sedlčany)
8
4
98.
Pavel Pešta (HC Žabáci Solopysky)
8
4
99.
Libor Froněk (Rybníkáři)
8
4
100.
Jaroslav Herma (HC Kňovice)
8
4
101.
Libor Kříž (HC Kňovice)
8
4
102.
Radek Válko (SG Štětkovice)
8
4
103.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
8
4
104.
Vlastimil Ploc (HC Miličín)
8
4
105.
Jaroslav Spilka (HC Kačeři Příčovy)
8
4
106.
Martin Vobecký (HC Miličín)
8
4
107.
Robin Weiss (HC Votice)
8
4
108.
Martin Pejša (HC Žabáci Solopysky)
8
4
109.
Radek Nehéz (SG Štětkovice B)
8
4
110.
Tomáš Rozvoral (HC Žabáci Solopysky)
8
4
111.
Zdeněk Bláha (HC Olbramovice)
8
4
112.
Zbyněk Pudil (SG Štětkovice)
8
4
113.
Zdeněk Gonda (HC Rebel Sázava)
8
4
114.
Tomáš Kriesman (AHC Nový Knín)
8
4
115.
Alexandr Bozsoki (HC Čerti Křepenice)
8
4
116.
Dušan Pudil (HC Huroni Vršovice)
8
4
117.
Jiří Veřtat (Rumola)
8
4
118.
Miroslav Čermák (HC River Boys Zvírotice)
8
4
119.
Martin Kolář (HC Miličín)
8
4
120.
Martin Kovács (TJ Slavoj Obecnice)
8
5
121.
Aleš Wachsmann (AHC Nový Knín)
8
5
122.
Martin Pudil (HC Medvědi Sedlčany)
6
2
123.
Pavel Břeský (AHC Nový Knín)
6
2
124.
Josef Draštík (Ševci Nový Knín)
6
2
125.
Tomáš Doskočil (HC Miličín)
6
3
126.
Tomáš Vávra (SG Štětkovice B)
6
3
127.
Lukáš Kaňka (HC Olbramovice)
6
3
128.
Michal Vojtíšek (HC Votice)
6
3
129.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
6
3
130.
Marek Zárybnický (HC Kňovice)
6
3
131.
Jan Horáček (HC Rebel Sázava)
6
3
132.
Petr Kopecký (HC Domino)
6
3
133.
Václav Skalický (HC Hrádek)
6
3
134.
Jiří Novotný (HC River Boys Zvírotice)
6
3
135.
František Karel (HC Kačeři Příčovy)
6
3
136.
Michal Mrázek (HC Votice)
6
3
137.
Michal Šedivý (HC Čerti Křepenice)
6
3
138.
Lukáš Hlaváček (SG Štětkovice)
6
3
139.
Michal Sosnovec (HC Bubák Chlum)
6
3
140.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
6
3
141.
Dušan Mlynarčík (HC Čerti Křepenice)
6
3
142.
Václav Horálek (HC Rebel Sázava)
6
3
143.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
6
3
144.
Milan Fiala (HC Hrádek)
6
3
145.
Jaroslav Hájek (HC Votice)
6
3
146.
Roman Chochola (HC Miličín)
6
3
147.
Miloš Vančura (HC Bubák Chlum)
6
3
148.
Dušan Šimeček (Rumola)
6
3
149.
Jan Průša (HC Hrádek)
6
3
150.
Kamil Vančura (HC Bubák Chlum)
6
3
151.
Jiří Pantoflíček (HC Rebel Sázava)
6
3
152.
Martin Fiala (SG Štětkovice B)
6
3
153.
Petr Pantoflíček (HC Rebel Sázava)
6
3
154.
Tomáš Chwastek (HC Hrádek)
6
3
155.
Michal Dudek (HC Žabáci Solopysky)
6
3
156.
Vladimír Ochtábec (HC Kňovice)
6
3
157.
Miloš Křivonoska (Ševci Nový Knín)
6
3
158.
Patrik Bednář (Novit Neveklov)
6
3
159.
Michaela Spilková (HC Bubák Chlum)
6
4
160.
Gustav Weiss (Novit Neveklov)
4
1
161.
Petr Skalický (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
162.
Jan Spilka (HC Kačeři Příčovy)
4
2
163.
Adam Dragoun (HC Domino)
4
2
164.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
4
2
165.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
4
2
166.
Martin Lachout (SG Štětkovice B)
4
2
167.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
4
2
168.
Lukáš Krätsmar-Šmogrovič (HC Rebel Sázava)
4
2
169.
Jiří Sůsa (HC Bubák Chlum)
4
2
170.
Jiří Kukač (Rumola)
4
2
171.
Petr Pešek (AHC Nový Knín)
4
2
172.
Milan Novotný (HC Miličín)
4
2
173.
Pavel Dvořák (HC Olbramovice)
4
2
174.
Karel Pospíšil (SG Štětkovice B)
4
2
175.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
4
2
176.
Josef Kubista (TJ Slavoj Obecnice)
4
2
177.
David Drýk (AHC Nový Knín)
4
2
178.
Jaroslav Hájek (HC Čerti Křepenice)
4
2
179.
Petr Švancara (HC Rebel Sázava)
4
2
180.
Ervín Landauer (DSK Daleké Dušníky)
4
2
181.
Robert Horák (HC Olbramovice)
4
2
182.
Radek Musil (HC Kňovice)
4
2
183.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
4
2
184.
Tomáš Horáček (HC Rebel Sázava)
4
2
185.
Milan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
4
2
186.
Jan Ordnung (HC Rebel Sázava)
4
2
187.
Josef Kortan (Rumola)
4
2
188.
Luboš Viterna (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
189.
Jan Kváča (HC Žabáci Solopysky)
4
2
190.
Aleš Babíček (HC Domino)
4
2
191.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
4
2
192.
Vladislav Růžička (SG Štětkovice B)
4
2
193.
Daniel Svoboda (HC Rebel Sázava)
4
2
194.
Daniel Macák (SG Štětkovice B)
4
2
195.
Jaroslav Šťastný (HC Čerti Křepenice)
4
2
196.
Ladislav Lešťák (HC Rebel Sázava)
4
2
197.
Martin Spilka (HC Kačeři Příčovy)
4
2
198.
Martin Tesárek (HC Žabáci Solopysky)
4
2
199.
Michal Kreps (HC Huroni Vršovice)
4
2
200.
Jiří Kahoun (SG Štětkovice)
4
2
201.
Pavel Pilousek (HC Kňovice)
4
2
202.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
203.
Jan Kašpar (HC Huroni Vršovice)
4
2
204.
Zdeněk Malenda ml. (HC Bubák Chlum)
4
2
205.
Jiří Tesař (HC Rebel Sázava)
4
2
206.
Radek Kutiš (HC River Boys Zvírotice)
4
2
207.
Petr Švehla (Rumola)
4
2
208.
Robert Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
4
2
209.
Tomáš Kadeřábek (HC Žabáci Solopysky)
4
2
210.
Zdeněk Vrátný (DSK Daleké Dušníky)
4
2
211.
Tomáš Saska (AHC Nový Knín)
4
2
212.
Richard Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
4
2
213.
Dominik Samec (Rybníkáři)
4
2
214.
Jiří Nový (HC Huroni Vršovice)
4
2
215.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
4
2
216.
Stanislav Červenka (HC Miličín)
4
2
217.
Robert Nečas (SG Štětkovice B)
4
2
218.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
4
2
219.
Petr Herma (HC Kňovice)
4
2
220.
Bohumil Hanus (HC Hrádek)
4
2
221.
Martin Urban (HC Votice)
4
2
222.
Jan Douša (HC Olbramovice)
4
2
223.
Pavel Kozelka (TJ Slavoj Obecnice)
4
2
224.
Vladan Křenek (HC River Boys Zvírotice)
4
2
225.
Lubor Křížek (HC Čerti Křepenice)
4
2
226.
Ondřej Žďánský (HC River Boys Zvírotice)
4
2
227.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
228.
Jan Kysela (HC Rebel Sázava)
4
2
229.
Marek Pešata (Rybníkáři)
4
2
230.
Stanislav Vajshajpl (AHC Nový Knín)
4
3
231.
Miloš Voháňka (HC Kňovice)
4
3
232.
Ladislav Šach (HC Medvědi Sedlčany)
4
3
233.
Luboš Hovorka (HC Olbramovice)
4
3
234.
Jiří Litoš (SG Štětkovice)
4
3
235.
Leoš Tůma (HC Bubák Chlum)
4
3
236.
Josef Veselý (HC Domino)
2
1
237.
Petr Novotný ml. (Novit Neveklov)
2
1
238.
Jan Opička (HC Čerti Křepenice)
2
1
239.
Petr Hořovský (HC Čerti Křepenice)
2
1
240.
Miroslav Hoza (SG Štětkovice)
2
1
241.
Pavel Podlipský (HC Domino)
2
1
242.
Jan Povolný (HC Huroni Vršovice)
2
1
243.
František Rákosník (SG Štětkovice)
2
1
244.
Josef Čížek st. (HC Kačeři Příčovy)
2
1
245.
Karel Čeněk (HC Miličín)
2
1
246.
Ondřej Střihavka (SG Štětkovice B)
2
1
247.
Dušan Svoboda (HC Kačeři Příčovy)
2
1
248.
David Aubrecht (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
249.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
2
1
250.
David Otava (HC Čerti Křepenice)
2
1
251.
Marek Hadrbolec (Rumola)
2
1
252.
Jiří Schindler (Ševci Nový Knín)
2
1
253.
Pavel Hájek (SG Štětkovice)
2
1
254.
Vít Richter (Rumola)
2
1
255.
Jano Dýlik (HC Kňovice)
2
1
256.
Luděk Říha (HC Votice)
2
1
257.
Lukáš Lachout (HC Kačeři Příčovy)
2
1
258.
Lukáš Mošnička (SG Štětkovice B)
2
1
259.
Jiří Kozohorský (DSK Daleké Dušníky)
2
1
260.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
2
1
261.
Jiří Pechač (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
262.
Jiří Žák (HC Hrádek)
2
1
263.
Libor Beran (HC Miličín)
2
1
264.
Radim Vylít (HC Miličín)
2
1
265.
František Pilík (HC Kačeři Příčovy)
2
1
266.
Libor Sýkora (HC Domino)
2
1
267.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
2
1
268.
Jaroslav Jiruška (HC Miličín)
2
1
269.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
2
1
270.
Milan Sýkora (HC Rebel Sázava)
2
1
271.
Zbyněk Keller (HC Huroni Vršovice)
2
1
272.
Michal Kascak (HC Čerti Křepenice)
2
1
273.
Daniel Mrázek (Rybníkáři)
2
1
274.
František Spěvák (HC Miličín)
2
1
275.
Jakub Sládek (Novit Neveklov)
2
1
276.
Libor Pinka (HC Domino)
2
1
277.
Jaroslav Vyhnal (HC Žabáci Solopysky)
2
1
278.
Jaroslav Burger (HC Kňovice)
2
1
279.
Petr Hanuš (HC Rebel Sázava)
2
1
280.
Šimon Kiš (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
281.
Petr Mašek (HC Bubák Chlum)
2
1
282.
Jiří Chlasták (HC River Boys Zvírotice)
2
1
283.
Petr Vilímek (HC Huroni Vršovice)
2
1
284.
Martin Hřebec (HC Olbramovice)
2
1
285.
Zdeněk Tůma (HC Olbramovice)
2
1
286.
Václav Křížek (HC Čerti Křepenice)
2
1
287.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
2
1
288.
Michal Folk (HC Huroni Vršovice)
2
1
289.
Lukáš Čiko (HC Bubák Chlum)
2
1
290.
Pavel Hájek (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
291.
Milan Kodet (HC Čerti Křepenice)
2
1
292.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
2
1
293.
Lubomír Vašek (HC Domino)
2
1
294.
Ondřej Marvan (HC Hrádek)
2
1
295.
Jan Kubale (HC Rebel Sázava)
2
1
296.
Libor Vozdek (HC Hrádek)
2
1
297.
Martin Vylít (HC Miličín)
2
1
298.
Jan Šťovíček (SG Štětkovice B)
2
1
299.
Petr Pištěk (HC Huroni Vršovice)
2
1
300.
Miloslav Zoubek (Novit Neveklov)
2
1
301.
Michal Vošmik (SG Štětkovice)
2
1
302.
Roman Mařík (Rybníkáři)
2
1
303.
Jakub Piskáček (HC Hrádek)
2
1
304.
Jaroslav Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
305.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
2
1
306.
Pavel Bránský (HC Rebel Sázava)
2
1
307.
Petr Šerák (HC Olbramovice)
2
1
308.
Marek Šimák (HC Miličín)
2
1
309.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
2
1
310.
Jan Cicák (SG Štětkovice)
2
1
311.
František Chalupský (HC River Boys Zvírotice)
2
1
312.
Petr Šťovíček (HC Hrádek)
2
1
313.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
314.
Ladislav Král (HC River Boys Zvírotice)
2
1
315.
Libor Slavík (HC Votice)
2
1
316.
Lukáš Kruchňa (HC Hrádek)
2
1
317.
Radek Čermák (HC Huroni Vršovice)
2
1
318.
Tomáš Brožek (Novit Neveklov)
0
1
319.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
0
1
320.
Pavel Pečenka (HC Miličín)
0
1
321.
Ondřej Liška (HC Votice)
0
1
322.
Jan Markes (HC Votice)
0
0
323.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
0
0
324.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
0
0
325.
Václav Johánek (HC Hrádek)
0
0
326.
Adam Dušek (HC Rebel Sázava)
0
0
327.
Ivo Štemberk (Rumola)
0
0
328.
Antonín Pešek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
329.
Kamil Hencl (Rybníkáři)
0
0
330.
Jan Sýkora (HC River Boys Zvírotice)
0
0
331.
Martin Lochman (AHC Nový Knín)
0
0
332.
Jiří Čížek (HC Hrádek)
0
0
333.
Jakub Čelina (HC Miličín)
0
0
334.
Milan Vosátka (HC Huroni Vršovice)
0
0
335.
Libor Pudil (SG Štětkovice)
0
0
336.
Daniel Skurka (HC Kňovice)
0
0
337.
Pavel Vaniš (Rumola)
0
0
338.
Václav Vylita (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
339.
Petr Sekal (HC Miličín)
0
0
340.
Lukáš Plavec (HC Bubák Chlum)
0
0
341.
David Třešňák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
342.
Petr Votruba (HC Olbramovice)
0
0
343.
Adam Lavička (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
344.
Tomáš Slaba (Novit Neveklov)
0
0
345.
Zdeněk Hašek (HC Rebel Sázava)
0
0
346.
Jakub Kadeřávek (AHC Nový Knín)
0
0
347.
Jan Trefil (HC Miličín)
0
0
348.
Ladislav Chvalkovský (HC Huroni Vršovice)
0
0
349.
Jan Brdek (HC Olbramovice)
0
0
350.
Jaroslav Laštovička (SG Štětkovice)
0
0
351.
Pavel Malypetr (HC Kačeři Příčovy)
0
0
352.
Lukáš Burda (Rumola)
0
0
353.
Marek Boháč (HC Domino)
0
0
354.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
0
0
355.
Martin Rauš (HC Čerti Křepenice)
0
0
356.
René Hromádka (HC Rebel Sázava)
0
0
357.
Václav Podlipský st. (Rumola)
0
0
358.
Karel Pohan (HC Votice)
0
0
359.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
0
0
360.
Matyáš Doskočil (HC Miličín)
0
0
361.
Lukáš Macháček (DSK Daleké Dušníky)
0
0
362.
Jakub Kachlík (HC Olbramovice)
0
0
363.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
0
0
364.
Jiří Hnátek (HC Domino)
0
0
365.
Patrik Eisenreich (HC River Boys Zvírotice)
0
0
366.
Marek Weber (Rybníkáři)
0
0
367.
Martin Řezáč (HC Hrádek)
0
0
368.
David Drýk (HC Žabáci Solopysky)
0
0
369.
Ladislav Pokorný (SG Štětkovice B)
0
0
370.
Tomáš Lang (HC Huroni Vršovice)
0
0
371.
Michal Havlík (HC Domino)
0
0
372.
Jan Řezníček (HC Votice)
0
0
373.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
0
0
374.
Tomáš Homola (HC Miličín)
0
0
375.
Pavel Malypetr (HC Bubák Chlum)
0
0
376.
Milan Staňo (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
377.
Antonín Diviš (HC Rebel Sázava)
0
0
378.
Martin Slavek (Rumola)
0
0
379.
David Tureček (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
380.
Matěj Stráňka (Rybníkáři)
0
0
381.
Petr Hlinka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
382.
Pavel Krampera (HC Votice)
0
0
383.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
384.
Ondřej Páv (HC Huroni Vršovice)
0
0
385.
Marek Laš (HC Olbramovice)
0
0
386.
Matouš Kutík (Novit Neveklov)
0
0
387.
Jaromír Majer (HC Kňovice)
0
0
388.
Petr Šejba st. (Rumola)
0
0
389.
Jindřich Hájek (HC Hrádek)
0
0
390.
Petr Mičola (HC Miličín)
0
0
391.
Tomáš Kříva (Novit Neveklov)
0
0
392.
Petr Ulbrich (HC Čerti Křepenice)
0
0
393.
Kamil Schwarz (AHC Nový Knín)
0
0
394.
David Smetanka (HC Hrádek)
0
0
395.
Jan Kolbaba (HC Miličín)
0
0
396.
Lukáš Fremut (HC Huroni Vršovice)
0
0
397.
Karel Jirec (HC Olbramovice)
0
0
398.
Karel Pich (Novit Neveklov)
0
0
399.
Jaroslav Moc (SG Štětkovice)
0
0
400.
Martin Micek (HC Rebel Sázava)
0
0
401.
Aleš Bindl (HC Votice)
0
0
402.
Petr Kocek (Novit Neveklov)
0
0
403.
Pavel Hron (HC Kňovice)
0
0
404.
Zdeněk Štůla (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
405.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
0
0
406.
Jakub Dobenčák (HC Čerti Křepenice)
0
0
407.
Martin Kocman (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
408.
Jiří Fišer (HC Domino)
0
0
409.
Petr Tylich (HC River Boys Zvírotice)
0
0
410.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
0
0
411.
Ondřej Novotný (HC Kačeři Příčovy)
0
0
412.
Michal Bernard (HC Hrádek)
0
0
413.
Miloslav Votruba (AHC Nový Knín)
0
0
414.
Jiří Humhal (HC Bubák Chlum)
0
0
415.
Roman Rozvoral (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
416.
Jan Tůma (HC Votice)
0
0
417.
Pavel Tobolič (HC Kňovice)
0
0
418.
Pavel Bučil (HC Hrádek)
0
0
419.
Václav Vobrátil (HC Miličín)
0
0
420.
Petr Pšenička (HC Bubák Chlum)
0
0
421.
Jaromír Dvořák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
422.
Karel Máša (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
423.
Tomáš Pecka (HC Domino)
0
0
424.
Karel Hřídel (HC River Boys Zvírotice)
0
0
425.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
0
0
426.
Pavel Cabala (HC Huroni Vršovice)
0
0
427.
Marek Kadeřábek (HC Olbramovice)
0
0
428.
Štěpán Vojíř (AHC Nový Knín)
0
0
429.
Pavel Štemberk (SG Štětkovice B)
0
0
430.
David Šimeček (Rumola)
0
0
431.
František Větrovský (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
432.
Petr Procházka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
433.
Michal Hodouš (HC Votice)
0
0
434.
Petr Kadlec (DSK Daleké Dušníky)
0
0
435.
Martin Veřtát (Rumola)
0
0
436.
Miroslav Čejda (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
437.
Daniel Drábek (HC Votice)
0
0
438.
Jiří Magnus (HC Bubák Chlum)
0
0
439.
Pavel Malypetr (HC Olbramovice)
0
0
440.
Petr Novotný st. (Novit Neveklov)
0
0
441.
Aleš Hovorka (HC Kňovice)
0
0
442.
Michal Slánčík (HC Domino)
0
0
443.
Lukáš Hnátek (HC Votice)
0
0
444.
Jan Buriánek (HC Olbramovice)
0
0
445.
Marcel Forejt (HC Kačeři Příčovy)
0
0
446.
Martin Pokorný (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
447.
Lukáš Mošnička (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
448.
Jan Prášil (HC Kačeři Příčovy)
0
0
449.
Petr Valenta (AHC Nový Knín)
0
0
450.
Ondřej Pacovský (HC Miličín)
0
0
451.
Martin Děd (SG Štětkovice B)
0
0
452.
Milan Petýrek (HC Domino)
0
0
453.
Jakub Peterka (HC Kačeři Příčovy)
0
0
454.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
455.
Zdeněk Kalina (HC Hrádek)
0
0
456.
Zdeněk Zavadil (SG Štětkovice B)
0
0
457.
Jakub Kubík (HC Rebel Sázava)
0
0
458.
Libor Procházka (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
459.
Jakub Peterka (HC Domino)
0
0
460.
Josef Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
461.
Maxim Dudukin (HC River Boys Zvírotice)
0
0
462.
Luboš Zeman (Rybníkáři)
0
0
463.
Pavel Vondrák (AHC Nový Knín)
0
0
464.
Josef Kopec (HC Hrádek)
0
0
465.
Jakub Dobenčák (SG Štětkovice B)
0
0
466.
Milan Uhlík (Novit Neveklov)
0
0
467.
Marek Čeněk (SG Štětkovice)
0
0
468.
Jiří Čihák (HC Čerti Křepenice)
0
0
469.
Radek Pohan (Rybníkáři)
0
0
470.
Vítek Hajný (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
471.
Štěpán Pilecký (HC Hrádek)
0
0
472.
Tomáš Neuberger (HC Kňovice)
0
0
473.
František Kofroň (HC River Boys Zvírotice)
0
0
474.
Jiří Kachlík (Rybníkáři)
0
0
475.
Ladislav Logaj (AHC Nový Knín)
0
0
476.
Jiří Částka (HC Miličín)
0
0
477.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
0
0
478.
Ladislav Dalibaba (Novit Neveklov)
0
0
479.
Filip Polák (HC Čerti Křepenice)
0
0
480.
Miroslav Fris (HC Rebel Sázava)
0
0
481.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
0
482.
Tomáš Brůček (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
483.
Evžen Kiecka (HC Votice)
0
0
484.
Zdeněk Zderadička (HC Huroni Vršovice)
0
0
485.
Petr Kladiva (HC Olbramovice)
0
0
486.
Jakub Ploc (HC Miličín)
0
0
487.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
0
0
488.
Václav Neuberg (HC Olbramovice)
0
0
489.
Jakub Dobenčák (Novit Neveklov)
0
0
490.
Jakub Černý (SG Štětkovice)
0
0
491.
Zdeněk Malenda st. (HC Bubák Chlum)
0
0
492.
Marek Čejda (HC Kačeři Příčovy)
0
0
493.
Ondřej Mandík (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
494.
Václav Doležal (HC River Boys Zvírotice)
0
0
495.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
0
0
496.
Martin Hrala (HC River Boys Zvírotice)
0
0
497.
Petr Šejba ml. (Rumola)
0
0
498.
Zdeněk Prošek (Novit Neveklov)
0
0
499.
Tomáš Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
500.
Jakub Kadleček (HC Votice)
0
0
501.
Stanislav Vojta (SG Štětkovice)
0
0
502.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
0
0
503.
David Drýk (HC Huroni Vršovice)
0
0
504.
Antonín Sochůrek (HC Olbramovice)
0
0
505.
David Pospíšil (SG Štětkovice)
0
0
506.
Radek Sosnovec (HC Bubák Chlum)
0
0
507.
Jiří Humhal (HC Kačeři Příčovy)
0
0
508.
Jan Švehla (Rumola)
0
0
509.
Marek Novák (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
510.
Josef Hejna (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
511.
Michal Šimůnek (HC River Boys Zvírotice)
0
0
512.
Marcel Pánek (Rybníkáři)
0
0
513.
Petr Pusch (HC River Boys Zvírotice)
0
0
514.
Stanislav Škvor (HC Votice)
0
0
515.
Zdeněk Lojín (DSK Daleké Dušníky)
0
0
516.
Jakub Šára (HC Votice)
0
0
517.
Matěj Klus (HC Žabáci Solopysky)
0
0
518.
Pavel Hájek (AHC Nový Knín)
0
0
519.
Pavel Mošanský (HC Bubák Chlum)
0
0
520.
Filip Miňha (Rumola)
0
0
521.
Vojtěch Kolinger (HC Čerti Křepenice)
0
0
522.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
0
0
523.
Michal Beneš (HC River Boys Zvírotice)
0
0
524.
Jan Hradil (HC Hrádek)
0
0
525.
Jiří Koreš (HC Miličín)
0
0
526.
Radek Havelka (DSK Daleké Dušníky)
0
0
527.
Milan Pařenica (HC Huroni Vršovice)
0
0
528.
Lukáš Janata (HC Olbramovice)
0
0
529.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
0
0
530.
Lubomír Kafka (SG Štětkovice)
0
0
531.
Jakub Kelco (HC Čerti Křepenice)
0
0
532.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
533.
Martin Liška (HC Domino)
0
0
534.
Libor Pudil (HC Žabáci Solopysky)
0
0
535.
Martin Děd ml. (SG Štětkovice B)
0
0
536.
Daniel Pich (Novit Neveklov)
0
0
537.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
538.
Pavel Hásek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
539.
Tomáš Lukšan (HC Kačeři Příčovy)
0
0
540.
Lukáš Janata (HC Rebel Sázava)
0
0
541.
Lukáš Kukačka (HC Domino)
0
0
542.
Pavel Tůma (Rybníkáři)
0
0
543.
Pavel Šobra (HC Miličín)
0
0
544.
Lukáš Riegel (HC Kňovice)
0
0
545.
Petr Král (HC Rebel Sázava)
0
0
546.
Václav Bubník (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
547.
Petr Sobotník (AHC Nový Knín)
0
0
548.
Matěj Sochůrek (HC Olbramovice)
0
0
549.
David Černý (SG Štětkovice)
0
0
550.
Marcel Forejt (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
551.
Jan Slanec (HC Domino)
0
0
552.
Josef Poslušný (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
553.
Jindřich Heran (HC River Boys Zvírotice)
0
0
554.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
0
0
555.
Vojtěch Budil (HC Votice)
0
0
556.
Milan Opička (HC Olbramovice)
0
0
557.
Michal Grin (SG Štětkovice)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
HC Miličín - HC Medvědi Sedlčany
19. březen 2024, 18:30
SG Štětkovice B - HC Olbramovice
19. březen 2024, 20:25
HC Domino - Novit Neveklov
22. březen 2024, 18:00
HC Rebel Sázava - HC River Boys Zvírotice
23. březen 2024, 16:00
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže