Domů
Stadion
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Pohárový turnaj
Pohárový turnaj
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Pohárová historie
Články
Články
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Sportovní areály Sedlčany
Obsazenost ledu
Mapa, kontakty, služby
Ceník
Aktuální
Ze stadionu
Z poháru
Playoff 1. ligy
Playoff 2. ligy
Playoff 3. ligy
Skupina A
Skupina B
1. liga
2. liga
3. liga
Kanadské bodování
Tresty
Týmy
Propozice 19.ročník
Hrací systém
Jednání PK
Kontakty
GDPR
Domů
Stadion
Pohárový turnaj
Pohárová historie
Články
Webkamera
Oddíl LH
Galerie
Tyto stránky si právě prohlíží 5 návštěvníků.
Pohár - Tresty
Počet TM
Počet trestů
- vše -
- Skupina A -
AHC Nový Knín
HC Bubák Chlum
HC Domino
HC Huroni Vršovice
HC Kačeři Příčovy
HC Kňovice
HC Rebel Sázava
HC River Boys Zvírotice
HC Čerti Křepenice
Rumola
SG Štětkovice
TJ Slavoj Obecnice
- vše -
- Skupina B -
DSK Daleké Dušníky
HC Hrádek
HC Medvědi Sedlčany
HC Miličín
HC Olbramovice
HC Votice
HC Žabáci Solopysky
Novit Neveklov
Rybníkáři
SG Štětkovice B
Ševci Nový Knín
Zobrazit
Pořadí
Jméno hráče
Počet trestných minut
TM
Počet trestů
1.
Michal Novák (Novit Neveklov)
53
16
2.
Jakub Furch (HC Čerti Křepenice)
50
16
3.
Jan Kubista (HC Domino)
50
17
4.
Miloslav Rataj (HC Votice)
49
14
5.
Lukáš Roubík (Rumola)
39
9
6.
Aleš Poplštejn (HC Domino)
37
8
7.
Jakub Michálek (HC Kačeři Příčovy)
36
5
8.
Lukáš Kohoutek (HC Olbramovice)
35
7
9.
Jiří Korotvička (Ševci Nový Knín)
31
5
10.
Ondřej Kuneš (HC Žabáci Solopysky)
31
5
11.
Stanislav Hejhal (HC Kňovice)
31
5
12.
Petr Fejt (HC Hrádek)
29
4
13.
Petr Kozohorský (AHC Nový Knín)
28
9
14.
Vladimír Kuchár (HC River Boys Zvírotice)
28
14
15.
Jan Kovanda st. (Rumola)
27
3
16.
Štěpán Wachsmann (AHC Nový Knín)
26
13
17.
Jan Hubička (Ševci Nový Knín)
26
14
18.
Roman Dvořák (TJ Slavoj Obecnice)
25
2
19.
Radim Šetina (HC Domino)
24
7
20.
Marek Šabek (HC Žabáci Solopysky)
24
9
21.
Michal Vondra (HC Medvědi Sedlčany)
22
11
22.
Aleš Čermák (Novit Neveklov)
22
11
23.
David Kabyl (HC Kačeři Příčovy)
20
6
24.
Josef Šimeček (Rumola)
20
10
25.
Jiří Habart (HC Hrádek)
20
11
26.
Václav Kladiva (HC Olbramovice)
18
8
27.
Vladimír Čapek (HC Rebel Sázava)
18
9
28.
Kamil Saska (HC Kňovice)
18
9
29.
Daniel Šofrle (HC Kňovice)
18
9
30.
Zdeněk Němec (HC Medvědi Sedlčany)
18
9
31.
Radek Šťovíček (HC Medvědi Sedlčany)
18
9
32.
Josef Dlouhý (Rumola)
17
7
33.
Vít Berka (HC Huroni Vršovice)
17
8
34.
Adam Dragoun (HC Domino)
16
4
35.
Roman Chwastek (HC Kačeři Příčovy)
16
4
36.
Tomáš Bednář (Novit Neveklov)
16
8
37.
Josef Čížek ml. (HC Kačeři Příčovy)
16
8
38.
Ladislav Vorel (Novit Neveklov)
16
8
39.
Petr Jursa (HC Čerti Křepenice)
16
8
40.
Petr Jindrák (HC Medvědi Sedlčany)
16
9
41.
Jakub Hozman (SG Štětkovice)
14
7
42.
Vlastimil Ploc (HC Miličín)
14
7
43.
Jan Kovanda ml. (Rumola)
14
7
44.
David Červenka (HC Miličín)
14
7
45.
Hynek Tylich (HC River Boys Zvírotice)
14
7
46.
Radek Benda (AHC Nový Knín)
14
7
47.
Roman Pechač (HC Bubák Chlum)
14
7
48.
Jan Řanda (HC River Boys Zvírotice)
14
7
49.
Václav Hotový (SG Štětkovice B)
14
7
50.
Petr Vaniš (Rumola)
14
7
51.
Roman Vlk (HC Hrádek)
14
7
52.
Marek Jošt (HC Votice)
14
8
53.
Michal Heřmánek (HC Huroni Vršovice)
12
2
54.
Pavel Tomášek (HC Votice)
12
5
55.
František Vlas (SG Štětkovice)
12
5
56.
Martin Zbránek (HC Domino)
12
6
57.
Jan Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
12
6
58.
Vojtěch Šimek (HC Kňovice)
12
6
59.
Michal Malík (HC Olbramovice)
12
6
60.
Milan Havlíček (HC Domino)
12
6
61.
Jakub Vančura (HC Bubák Chlum)
12
6
62.
Petr Noháč (HC Rebel Sázava)
12
6
63.
Milan Zeman (HC Medvědi Sedlčany)
12
6
64.
Tomáš Sýkora (HC Hrádek)
12
6
65.
Jan Mašek (HC Bubák Chlum)
12
6
66.
Přemysl Melša (HC Domino)
12
6
67.
Marek Slánský (HC River Boys Zvírotice)
12
6
68.
Petr Mrázek (HC Votice)
12
6
69.
Josef Dvořák (HC Žabáci Solopysky)
12
7
70.
Václav Herma (SG Štětkovice)
12
7
71.
Petr Juhász (TJ Slavoj Obecnice)
12
9
72.
Marek Janoušek (HC Domino)
11
4
73.
Pavel Sosnovec (HC Bubák Chlum)
10
4
74.
Martin Vobecký (HC Miličín)
10
5
75.
Jiří Pantoflíček (HC Rebel Sázava)
10
5
76.
Josef Král (HC Čerti Křepenice)
10
5
77.
Tomáš Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
10
5
78.
Milan Koníček (HC Čerti Křepenice)
10
5
79.
Jan Děd (SG Štětkovice B)
10
5
80.
Marek Hasman (Novit Neveklov)
10
5
81.
Petr Dvořák (Rybníkáři)
10
5
82.
Lukáš Mašek (HC Žabáci Solopysky)
10
5
83.
Tomáš Svejkovský (Novit Neveklov)
10
5
84.
Jan Šilha (Rybníkáři)
10
5
85.
Jan Peterka (AHC Nový Knín)
10
5
86.
Jiří Běžel (HC Hrádek)
10
5
87.
Zdeněk Bumba (DSK Daleké Dušníky)
10
5
88.
Petr Macek (HC Kačeři Příčovy)
10
5
89.
Aleš Huml (HC River Boys Zvírotice)
10
5
90.
Pavel Bartůšek (HC Olbramovice)
10
5
91.
Radek Veselý (Rybníkáři)
10
5
92.
Zdeněk Houdek (DSK Daleké Dušníky)
8
3
93.
Ondřej Fanta (Rybníkáři)
8
4
94.
Radek Válko (SG Štětkovice)
8
4
95.
Robin Weiss (HC Votice)
8
4
96.
Jaroslav Spilka (HC Kačeři Příčovy)
8
4
97.
Martin Pejša (HC Žabáci Solopysky)
8
4
98.
Radek Nehéz (SG Štětkovice B)
8
4
99.
Petr Pantoflíček (HC Rebel Sázava)
8
4
100.
Tomáš Rozvoral (HC Žabáci Solopysky)
8
4
101.
Zdeněk Bláha (HC Olbramovice)
8
4
102.
Alexandr Bozsoki (HC Čerti Křepenice)
8
4
103.
Zbyněk Pudil (SG Štětkovice)
8
4
104.
Zdeněk Gonda (HC Rebel Sázava)
8
4
105.
Tomáš Kriesman (AHC Nový Knín)
8
4
106.
Miroslav Čermák (HC River Boys Zvírotice)
8
4
107.
Martin Kolář (HC Miličín)
8
4
108.
Dušan Pudil (HC Huroni Vršovice)
8
4
109.
Jiří Veřtat (Rumola)
8
4
110.
Lukáš Kaňka (HC Olbramovice)
8
4
111.
Michal Vacek (HC Žabáci Solopysky)
8
4
112.
Jiří Moser (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
113.
Daniel Marvánek (HC Hrádek)
8
4
114.
Lukáš Růžička (SG Štětkovice)
8
4
115.
Radoslav Kubják (TJ Slavoj Obecnice)
8
4
116.
Milan Jiráček (HC Medvědi Sedlčany)
8
4
117.
Petr Krol (Rybníkáři)
8
4
118.
Vladislav Pech (HC Medvědi Sedlčany)
8
4
119.
Tomáš Horáček (HC Rebel Sázava)
8
4
120.
Jan Semotán (HC Huroni Vršovice)
8
4
121.
Libor Froněk (Rybníkáři)
8
4
122.
Jaroslav Herma (HC Kňovice)
8
4
123.
Pavel Pešta (HC Žabáci Solopysky)
8
4
124.
Libor Kříž (HC Kňovice)
8
4
125.
Aleš Wachsmann (AHC Nový Knín)
8
5
126.
Martin Kovács (TJ Slavoj Obecnice)
8
5
127.
Martin Pudil (HC Medvědi Sedlčany)
6
2
128.
Pavel Břeský (AHC Nový Knín)
6
2
129.
Josef Draštík (Ševci Nový Knín)
6
2
130.
Milan Fiala (HC Hrádek)
6
3
131.
Václav Horálek (HC Rebel Sázava)
6
3
132.
Marcel Urik (Ševci Nový Knín)
6
3
133.
Jaroslav Hájek (HC Votice)
6
3
134.
Roman Chochola (HC Miličín)
6
3
135.
Miloš Vančura (HC Bubák Chlum)
6
3
136.
Dušan Šimeček (Rumola)
6
3
137.
Jan Průša (HC Hrádek)
6
3
138.
Martin Fiala (SG Štětkovice B)
6
3
139.
Kamil Vančura (HC Bubák Chlum)
6
3
140.
Tomáš Chwastek (HC Hrádek)
6
3
141.
Stanislav Červenka (HC Miličín)
6
3
142.
Michal Dudek (HC Žabáci Solopysky)
6
3
143.
Vladimír Ochtábec (HC Kňovice)
6
3
144.
Miloš Křivonoska (Ševci Nový Knín)
6
3
145.
Patrik Bednář (Novit Neveklov)
6
3
146.
Jan Kysela (HC Rebel Sázava)
6
3
147.
Tomáš Doskočil (HC Miličín)
6
3
148.
Tomáš Vávra (SG Štětkovice B)
6
3
149.
Petr Kobík (DSK Daleké Dušníky)
6
3
150.
Michal Vojtíšek (HC Votice)
6
3
151.
Jan Horáček (HC Rebel Sázava)
6
3
152.
Petr Kopecký (HC Domino)
6
3
153.
Marek Zárybnický (HC Kňovice)
6
3
154.
Karel Pospíšil (SG Štětkovice B)
6
3
155.
Václav Skalický (HC Hrádek)
6
3
156.
Jiří Novotný (HC River Boys Zvírotice)
6
3
157.
František Karel (HC Kačeři Příčovy)
6
3
158.
Michal Mrázek (HC Votice)
6
3
159.
Michal Šedivý (HC Čerti Křepenice)
6
3
160.
Lukáš Hlaváček (SG Štětkovice)
6
3
161.
Dušan Mlynarčík (HC Čerti Křepenice)
6
3
162.
Michal Sosnovec (HC Bubák Chlum)
6
3
163.
Jaroslav Holub (Rybníkáři)
6
3
164.
Michaela Spilková (HC Bubák Chlum)
6
4
165.
Gustav Weiss (Novit Neveklov)
4
1
166.
Zdeněk Malenda ml. (HC Bubák Chlum)
4
2
167.
Jiří Tesař (HC Rebel Sázava)
4
2
168.
Radek Kutiš (HC River Boys Zvírotice)
4
2
169.
Pavel Pilousek (HC Kňovice)
4
2
170.
Miroslav Náhlík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
171.
Jan Kašpar (HC Huroni Vršovice)
4
2
172.
Jakub Sládek (Novit Neveklov)
4
2
173.
Zdeněk Vrátný (DSK Daleké Dušníky)
4
2
174.
Petr Švehla (Rumola)
4
2
175.
Robert Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
4
2
176.
Tomáš Kadeřábek (HC Žabáci Solopysky)
4
2
177.
Tomáš Saska (AHC Nový Knín)
4
2
178.
Richard Mlejnek (HC Čerti Křepenice)
4
2
179.
Přemysl Beer (AHC Nový Knín)
4
2
180.
Dominik Samec (Rybníkáři)
4
2
181.
Jiří Nový (HC Huroni Vršovice)
4
2
182.
Petr Špaček (Ševci Nový Knín)
4
2
183.
Robert Nečas (SG Štětkovice B)
4
2
184.
Jan Douša (HC Olbramovice)
4
2
185.
Pavel Kozelka (TJ Slavoj Obecnice)
4
2
186.
Vladan Křenek (HC River Boys Zvírotice)
4
2
187.
Petr Herma (HC Kňovice)
4
2
188.
Bohumil Hanus (HC Hrádek)
4
2
189.
Martin Urban (HC Votice)
4
2
190.
Marek Pešata (Rybníkáři)
4
2
191.
Lubor Křížek (HC Čerti Křepenice)
4
2
192.
Ondřej Žďánský (HC River Boys Zvírotice)
4
2
193.
Ladislav Kobík (DSK Daleké Dušníky)
4
2
194.
Radim Junek (Ševci Nový Knín)
4
2
195.
Vojtěch Černý (DSK Daleké Dušníky)
4
2
196.
Petr Skalický (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
197.
Petr Novotný ml. (Novit Neveklov)
4
2
198.
Jan Spilka (HC Kačeři Příčovy)
4
2
199.
Lukáš Krätsmar-Šmogrovič (HC Rebel Sázava)
4
2
200.
Martin Lachout (SG Štětkovice B)
4
2
201.
Oldřich Kupa (Ševci Nový Knín)
4
2
202.
Jiří Kukač (Rumola)
4
2
203.
Petr Pešek (AHC Nový Knín)
4
2
204.
Milan Novotný (HC Miličín)
4
2
205.
Pavel Dvořák (HC Olbramovice)
4
2
206.
Jiří Sůsa (HC Bubák Chlum)
4
2
207.
David Drýk (AHC Nový Knín)
4
2
208.
Jaroslav Hájek (HC Čerti Křepenice)
4
2
209.
Petr Švancara (HC Rebel Sázava)
4
2
210.
Ervín Landauer (DSK Daleké Dušníky)
4
2
211.
František Mareš (DSK Daleké Dušníky)
4
2
212.
Josef Kubista (TJ Slavoj Obecnice)
4
2
213.
Robert Horák (HC Olbramovice)
4
2
214.
Radek Musil (HC Kňovice)
4
2
215.
Jaroslav Prchlík (Rybníkáři)
4
2
216.
Jan Ordnung (HC Rebel Sázava)
4
2
217.
Josef Kortan (Rumola)
4
2
218.
Luboš Viterna (HC Medvědi Sedlčany)
4
2
219.
Jan Kváča (HC Žabáci Solopysky)
4
2
220.
Milan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
4
2
221.
Daniel Macák (SG Štětkovice B)
4
2
222.
Jaroslav Šťastný (HC Čerti Křepenice)
4
2
223.
Ladislav Lešťák (HC Rebel Sázava)
4
2
224.
Aleš Babíček (HC Domino)
4
2
225.
Dominik Hašek (Ševci Nový Knín)
4
2
226.
Vladislav Růžička (SG Štětkovice B)
4
2
227.
Daniel Svoboda (HC Rebel Sázava)
4
2
228.
Michal Kreps (HC Huroni Vršovice)
4
2
229.
Jiří Kahoun (SG Štětkovice)
4
2
230.
Martin Spilka (HC Kačeři Příčovy)
4
2
231.
Martin Tesárek (HC Žabáci Solopysky)
4
2
232.
Jiří Litoš (SG Štětkovice)
4
3
233.
Leoš Tůma (HC Bubák Chlum)
4
3
234.
Stanislav Vajshajpl (AHC Nový Knín)
4
3
235.
Ladislav Šach (HC Medvědi Sedlčany)
4
3
236.
Miloš Voháňka (HC Kňovice)
4
3
237.
Luboš Hovorka (HC Olbramovice)
4
3
238.
Libor Pinka (HC Domino)
2
1
239.
Jaroslav Vyhnal (HC Žabáci Solopysky)
2
1
240.
Zbyněk Keller (HC Huroni Vršovice)
2
1
241.
Michal Kascak (HC Čerti Křepenice)
2
1
242.
Daniel Mrázek (Rybníkáři)
2
1
243.
František Spěvák (HC Miličín)
2
1
244.
Jiří Chlasták (HC River Boys Zvírotice)
2
1
245.
Petr Vilímek (HC Huroni Vršovice)
2
1
246.
Martin Hřebec (HC Olbramovice)
2
1
247.
Jaroslav Burger (HC Kňovice)
2
1
248.
Petr Hanuš (HC Rebel Sázava)
2
1
249.
Šimon Kiš (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
250.
Petr Mašek (HC Bubák Chlum)
2
1
251.
Petr Fiala (Ševci Nový Knín)
2
1
252.
Michal Folk (HC Huroni Vršovice)
2
1
253.
Lukáš Čiko (HC Bubák Chlum)
2
1
254.
Pavel Hájek (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
255.
Zdeněk Tůma (HC Olbramovice)
2
1
256.
Václav Křížek (HC Čerti Křepenice)
2
1
257.
Lubomír Vašek (HC Domino)
2
1
258.
Ondřej Marvan (HC Hrádek)
2
1
259.
Milan Kodet (HC Čerti Křepenice)
2
1
260.
Miroslav Kramata (DSK Daleké Dušníky)
2
1
261.
Libor Vozdek (HC Hrádek)
2
1
262.
Martin Vylít (HC Miličín)
2
1
263.
Jan Šťovíček (SG Štětkovice B)
2
1
264.
Petr Pištěk (HC Huroni Vršovice)
2
1
265.
Miloslav Zoubek (Novit Neveklov)
2
1
266.
Michal Vošmik (SG Štětkovice)
2
1
267.
Jan Kubale (HC Rebel Sázava)
2
1
268.
Martin Douša (AHC Nový Knín)
2
1
269.
Pavel Bránský (HC Rebel Sázava)
2
1
270.
Roman Mařík (Rybníkáři)
2
1
271.
Jakub Piskáček (HC Hrádek)
2
1
272.
Jaroslav Střeska (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
273.
Jiří Semerád (Novit Neveklov)
2
1
274.
Jan Cicák (SG Štětkovice)
2
1
275.
František Chalupský (HC River Boys Zvírotice)
2
1
276.
Petr Šťovíček (HC Hrádek)
2
1
277.
Petr Šerák (HC Olbramovice)
2
1
278.
Marek Šimák (HC Miličín)
2
1
279.
Lukáš Kruchňa (HC Hrádek)
2
1
280.
Radek Čermák (HC Huroni Vršovice)
2
1
281.
Roman Šimeček (Rumola)
2
1
282.
Ladislav Král (HC River Boys Zvírotice)
2
1
283.
Libor Slavík (HC Votice)
2
1
284.
Jan Opička (HC Čerti Křepenice)
2
1
285.
Josef Veselý (HC Domino)
2
1
286.
Petr Hořovský (HC Čerti Křepenice)
2
1
287.
Miroslav Hoza (SG Štětkovice)
2
1
288.
Pavel Podlipský (HC Domino)
2
1
289.
Jan Povolný (HC Huroni Vršovice)
2
1
290.
František Rákosník (SG Štětkovice)
2
1
291.
Josef Čížek st. (HC Kačeři Příčovy)
2
1
292.
Karel Čeněk (HC Miličín)
2
1
293.
David Otava (HC Čerti Křepenice)
2
1
294.
Marek Hadrbolec (Rumola)
2
1
295.
Jiří Schindler (Ševci Nový Knín)
2
1
296.
Ondřej Střihavka (SG Štětkovice B)
2
1
297.
Dušan Svoboda (HC Kačeři Příčovy)
2
1
298.
David Aubrecht (TJ Slavoj Obecnice)
2
1
299.
Pavel Šírl (Ševci Nový Knín)
2
1
300.
Lukáš Lachout (HC Kačeři Příčovy)
2
1
301.
Lukáš Mošnička (SG Štětkovice B)
2
1
302.
Pavel Hájek (SG Štětkovice)
2
1
303.
Vít Richter (Rumola)
2
1
304.
Jano Dýlik (HC Kňovice)
2
1
305.
Luděk Říha (HC Votice)
2
1
306.
Jiří Žák (HC Hrádek)
2
1
307.
Libor Beran (HC Miličín)
2
1
308.
Jiří Kozohorský (DSK Daleké Dušníky)
2
1
309.
Jan Hájek (DSK Daleké Dušníky)
2
1
310.
Jiří Pechač (HC Medvědi Sedlčany)
2
1
311.
Pavel Špaček (Ševci Nový Knín)
2
1
312.
Milan Sýkora (HC Rebel Sázava)
2
1
313.
Radim Vylít (HC Miličín)
2
1
314.
František Pilík (HC Kačeři Příčovy)
2
1
315.
Libor Sýkora (HC Domino)
2
1
316.
Kamil Nevařil (AHC Nový Knín)
2
1
317.
Jaroslav Jiruška (HC Miličín)
2
1
318.
Pavel Pečenka (HC Miličín)
0
1
319.
Ondřej Liška (HC Votice)
0
1
320.
Tomáš Brožek (Novit Neveklov)
0
1
321.
Petr Čech (DSK Daleké Dušníky)
0
1
322.
Marcel Forejt (HC Kačeři Příčovy)
0
0
323.
Martin Pokorný (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
324.
Lukáš Mošnička (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
325.
Jan Prášil (HC Kačeři Příčovy)
0
0
326.
Petr Valenta (AHC Nový Knín)
0
0
327.
Ondřej Pacovský (HC Miličín)
0
0
328.
Martin Děd (SG Štětkovice B)
0
0
329.
Jiří Magnus (HC Bubák Chlum)
0
0
330.
Pavel Malypetr (HC Olbramovice)
0
0
331.
Petr Novotný st. (Novit Neveklov)
0
0
332.
Aleš Hovorka (HC Kňovice)
0
0
333.
Michal Slánčík (HC Domino)
0
0
334.
Lukáš Hnátek (HC Votice)
0
0
335.
Jan Buriánek (HC Olbramovice)
0
0
336.
Jakub Peterka (HC Domino)
0
0
337.
Josef Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
338.
Maxim Dudukin (HC River Boys Zvírotice)
0
0
339.
Luboš Zeman (Rybníkáři)
0
0
340.
Pavel Vondrák (AHC Nový Knín)
0
0
341.
Josef Kopec (HC Hrádek)
0
0
342.
Jakub Dobenčák (SG Štětkovice B)
0
0
343.
Milan Uhlík (Novit Neveklov)
0
0
344.
Marek Čeněk (SG Štětkovice)
0
0
345.
Jiří Čihák (HC Čerti Křepenice)
0
0
346.
Milan Petýrek (HC Domino)
0
0
347.
Jakub Peterka (HC Kačeři Příčovy)
0
0
348.
Jaroslav Hrubý (DSK Daleké Dušníky)
0
0
349.
Zdeněk Kalina (HC Hrádek)
0
0
350.
Zdeněk Zavadil (SG Štětkovice B)
0
0
351.
Jakub Kubík (HC Rebel Sázava)
0
0
352.
Libor Procházka (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
353.
Jiří Částka (HC Miličín)
0
0
354.
Radek Novotný (DSK Daleké Dušníky)
0
0
355.
Ladislav Dalibaba (Novit Neveklov)
0
0
356.
Filip Polák (HC Čerti Křepenice)
0
0
357.
Miroslav Fris (HC Rebel Sázava)
0
0
358.
Pavel Šimeček (Rumola)
0
0
359.
Tomáš Brůček (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
360.
Evžen Kiecka (HC Votice)
0
0
361.
Radek Pohan (Rybníkáři)
0
0
362.
Vítek Hajný (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
363.
Štěpán Pilecký (HC Hrádek)
0
0
364.
Tomáš Neuberger (HC Kňovice)
0
0
365.
František Kofroň (HC River Boys Zvírotice)
0
0
366.
Jiří Kachlík (Rybníkáři)
0
0
367.
Ladislav Logaj (AHC Nový Knín)
0
0
368.
Jakub Černý (SG Štětkovice)
0
0
369.
Zdeněk Malenda st. (HC Bubák Chlum)
0
0
370.
Marek Čejda (HC Kačeři Příčovy)
0
0
371.
Ondřej Mandík (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
372.
Václav Doležal (HC River Boys Zvírotice)
0
0
373.
Pavel Zemánek (Rybníkáři)
0
0
374.
Martin Hrala (HC River Boys Zvírotice)
0
0
375.
Zdeněk Zderadička (HC Huroni Vršovice)
0
0
376.
Petr Kladiva (HC Olbramovice)
0
0
377.
Jakub Ploc (HC Miličín)
0
0
378.
Martin Pechač (Ševci Nový Knín)
0
0
379.
Václav Neuberg (HC Olbramovice)
0
0
380.
Jakub Dobenčák (Novit Neveklov)
0
0
381.
Josef Hejna (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
382.
Michal Šimůnek (HC River Boys Zvírotice)
0
0
383.
Marcel Pánek (Rybníkáři)
0
0
384.
Petr Pusch (HC River Boys Zvírotice)
0
0
385.
Stanislav Škvor (HC Votice)
0
0
386.
Zdeněk Lojín (DSK Daleké Dušníky)
0
0
387.
Petr Šejba ml. (Rumola)
0
0
388.
Zdeněk Prošek (Novit Neveklov)
0
0
389.
Tomáš Brotánek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
390.
Jakub Kadleček (HC Votice)
0
0
391.
Stanislav Vojta (SG Štětkovice)
0
0
392.
Josef Novotný (DSK Daleké Dušníky)
0
0
393.
David Drýk (HC Huroni Vršovice)
0
0
394.
Antonín Sochůrek (HC Olbramovice)
0
0
395.
David Pospíšil (SG Štětkovice)
0
0
396.
Radek Sosnovec (HC Bubák Chlum)
0
0
397.
Jiří Humhal (HC Kačeři Příčovy)
0
0
398.
Jan Švehla (Rumola)
0
0
399.
Marek Novák (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
400.
Jan Hradil (HC Hrádek)
0
0
401.
Jiří Koreš (HC Miličín)
0
0
402.
Radek Havelka (DSK Daleké Dušníky)
0
0
403.
Milan Pařenica (HC Huroni Vršovice)
0
0
404.
Lukáš Janata (HC Olbramovice)
0
0
405.
Luděk Drahokoupil (Novit Neveklov)
0
0
406.
Lubomír Kafka (SG Štětkovice)
0
0
407.
Jakub Kelco (HC Čerti Křepenice)
0
0
408.
Pavel Podlipský (Rumola)
0
0
409.
Martin Liška (HC Domino)
0
0
410.
Jakub Šára (HC Votice)
0
0
411.
Matěj Klus (HC Žabáci Solopysky)
0
0
412.
Pavel Hájek (AHC Nový Knín)
0
0
413.
Pavel Mošanský (HC Bubák Chlum)
0
0
414.
Filip Miňha (Rumola)
0
0
415.
Vojtěch Kolinger (HC Čerti Křepenice)
0
0
416.
Jiří Dvořák (Rybníkáři)
0
0
417.
Michal Beneš (HC River Boys Zvírotice)
0
0
418.
Tomáš Lukšan (HC Kačeři Příčovy)
0
0
419.
Lukáš Janata (HC Rebel Sázava)
0
0
420.
Lukáš Kukačka (HC Domino)
0
0
421.
Pavel Tůma (Rybníkáři)
0
0
422.
Pavel Šobra (HC Miličín)
0
0
423.
Libor Pudil (HC Žabáci Solopysky)
0
0
424.
Martin Děd ml. (SG Štětkovice B)
0
0
425.
Daniel Pich (Novit Neveklov)
0
0
426.
Jakub Šára (Rybníkáři)
0
0
427.
Pavel Hásek (DSK Daleké Dušníky)
0
0
428.
Marcel Forejt (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
429.
Jan Slanec (HC Domino)
0
0
430.
Josef Poslušný (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
431.
Jindřich Heran (HC River Boys Zvírotice)
0
0
432.
Petr Schmidt (AHC Nový Knín)
0
0
433.
Vojtěch Budil (HC Votice)
0
0
434.
Milan Opička (HC Olbramovice)
0
0
435.
Michal Grin (SG Štětkovice)
0
0
436.
Lukáš Riegel (HC Kňovice)
0
0
437.
Petr Král (HC Rebel Sázava)
0
0
438.
Václav Bubník (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
439.
Petr Sobotník (AHC Nový Knín)
0
0
440.
Matěj Sochůrek (HC Olbramovice)
0
0
441.
David Černý (SG Štětkovice)
0
0
442.
Martin Lochman (AHC Nový Knín)
0
0
443.
Jiří Čížek (HC Hrádek)
0
0
444.
Jakub Čelina (HC Miličín)
0
0
445.
Milan Vosátka (HC Huroni Vršovice)
0
0
446.
Libor Pudil (SG Štětkovice)
0
0
447.
Daniel Skurka (HC Kňovice)
0
0
448.
Pavel Vaniš (Rumola)
0
0
449.
Václav Vylita (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
450.
Jan Markes (HC Votice)
0
0
451.
Rostislav Hořejší (Rybníkáři)
0
0
452.
Antonín Švagr (DSK Daleké Dušníky)
0
0
453.
Václav Johánek (HC Hrádek)
0
0
454.
Adam Dušek (HC Rebel Sázava)
0
0
455.
Ivo Štemberk (Rumola)
0
0
456.
Antonín Pešek (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
457.
Kamil Hencl (Rybníkáři)
0
0
458.
Jan Sýkora (HC River Boys Zvírotice)
0
0
459.
Ladislav Chvalkovský (HC Huroni Vršovice)
0
0
460.
Jan Brdek (HC Olbramovice)
0
0
461.
Jaroslav Laštovička (SG Štětkovice)
0
0
462.
Pavel Malypetr (HC Kačeři Příčovy)
0
0
463.
Lukáš Burda (Rumola)
0
0
464.
Marek Boháč (HC Domino)
0
0
465.
Petr Sekal (HC Miličín)
0
0
466.
Lukáš Plavec (HC Bubák Chlum)
0
0
467.
David Třešňák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
468.
Petr Votruba (HC Olbramovice)
0
0
469.
Adam Lavička (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
470.
Tomáš Slaba (Novit Neveklov)
0
0
471.
Zdeněk Hašek (HC Rebel Sázava)
0
0
472.
Jakub Kadeřávek (AHC Nový Knín)
0
0
473.
Jan Trefil (HC Miličín)
0
0
474.
Jiří Hnátek (HC Domino)
0
0
475.
Patrik Eisenreich (HC River Boys Zvírotice)
0
0
476.
Marek Weber (Rybníkáři)
0
0
477.
Martin Řezáč (HC Hrádek)
0
0
478.
David Drýk (HC Žabáci Solopysky)
0
0
479.
Ladislav Pokorný (SG Štětkovice B)
0
0
480.
Tomáš Lang (HC Huroni Vršovice)
0
0
481.
Pavel Malypetr (Novit Neveklov)
0
0
482.
Martin Rauš (HC Čerti Křepenice)
0
0
483.
René Hromádka (HC Rebel Sázava)
0
0
484.
Václav Podlipský st. (Rumola)
0
0
485.
Karel Pohan (HC Votice)
0
0
486.
Kamil Rada (Ševci Nový Knín)
0
0
487.
Matyáš Doskočil (HC Miličín)
0
0
488.
Lukáš Macháček (DSK Daleké Dušníky)
0
0
489.
Jakub Kachlík (HC Olbramovice)
0
0
490.
Filip Drahokoupil (Novit Neveklov)
0
0
491.
Matěj Stráňka (Rybníkáři)
0
0
492.
Petr Hlinka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
493.
Pavel Krampera (HC Votice)
0
0
494.
Zdeněk Kalina (Ševci Nový Knín)
0
0
495.
Ondřej Páv (HC Huroni Vršovice)
0
0
496.
Marek Laš (HC Olbramovice)
0
0
497.
Matouš Kutík (Novit Neveklov)
0
0
498.
Jaromír Majer (HC Kňovice)
0
0
499.
Petr Šejba st. (Rumola)
0
0
500.
Michal Havlík (HC Domino)
0
0
501.
Jan Řezníček (HC Votice)
0
0
502.
Tomáš Vaverka (Rybníkáři)
0
0
503.
Tomáš Homola (HC Miličín)
0
0
504.
Pavel Malypetr (HC Bubák Chlum)
0
0
505.
Milan Staňo (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
506.
Antonín Diviš (HC Rebel Sázava)
0
0
507.
Martin Slavek (Rumola)
0
0
508.
David Tureček (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
509.
Lukáš Fremut (HC Huroni Vršovice)
0
0
510.
Karel Jirec (HC Olbramovice)
0
0
511.
Karel Pich (Novit Neveklov)
0
0
512.
Jaroslav Moc (SG Štětkovice)
0
0
513.
Martin Micek (HC Rebel Sázava)
0
0
514.
Aleš Bindl (HC Votice)
0
0
515.
Jindřich Hájek (HC Hrádek)
0
0
516.
Petr Mičola (HC Miličín)
0
0
517.
Tomáš Kříva (Novit Neveklov)
0
0
518.
Petr Ulbrich (HC Čerti Křepenice)
0
0
519.
Kamil Schwarz (AHC Nový Knín)
0
0
520.
David Smetanka (HC Hrádek)
0
0
521.
Jan Kolbaba (HC Miličín)
0
0
522.
Martin Kocman (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
523.
Jiří Fišer (HC Domino)
0
0
524.
Petr Tylich (HC River Boys Zvírotice)
0
0
525.
Miroslav Budka (Rybníkáři)
0
0
526.
Ondřej Novotný (HC Kačeři Příčovy)
0
0
527.
Michal Bernard (HC Hrádek)
0
0
528.
Miloslav Votruba (AHC Nový Knín)
0
0
529.
Jiří Humhal (HC Bubák Chlum)
0
0
530.
Petr Kocek (Novit Neveklov)
0
0
531.
Pavel Hron (HC Kňovice)
0
0
532.
Zdeněk Štůla (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
533.
Kamil Vlasák (Ševci Nový Knín)
0
0
534.
Jakub Dobenčák (HC Čerti Křepenice)
0
0
535.
Karel Hřídel (HC River Boys Zvírotice)
0
0
536.
Miroslav Müller (AHC Nový Knín)
0
0
537.
Pavel Cabala (HC Huroni Vršovice)
0
0
538.
Marek Kadeřábek (HC Olbramovice)
0
0
539.
Roman Rozvoral (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
540.
Jan Tůma (HC Votice)
0
0
541.
Pavel Tobolič (HC Kňovice)
0
0
542.
Pavel Bučil (HC Hrádek)
0
0
543.
Václav Vobrátil (HC Miličín)
0
0
544.
Petr Pšenička (HC Bubák Chlum)
0
0
545.
Jaromír Dvořák (HC Kačeři Příčovy)
0
0
546.
Karel Máša (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
547.
Tomáš Pecka (HC Domino)
0
0
548.
Petr Kadlec (DSK Daleké Dušníky)
0
0
549.
Martin Veřtát (Rumola)
0
0
550.
Miroslav Čejda (HC Medvědi Sedlčany)
0
0
551.
Daniel Drábek (HC Votice)
0
0
552.
Štěpán Vojíř (AHC Nový Knín)
0
0
553.
Pavel Štemberk (SG Štětkovice B)
0
0
554.
David Šimeček (Rumola)
0
0
555.
František Větrovský (TJ Slavoj Obecnice)
0
0
556.
Petr Procházka (HC River Boys Zvírotice)
0
0
557.
Michal Hodouš (HC Votice)
0
0
Zobrazit všechny / TOP 10
Nejbližší pohárové zápasy
Anketa
žádná anketa není k dispozici
Sponzoři zimního stadionu
Partneři zimního stadionu
Obdobné soutěže