Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic14111294:4023126
2. River Boys Zvírotice15111385:3423136
3. Rožmitál pod Třemšínem15111382:5023137
4. Stará garda Štětkovice14101383:532164
5. SK Votice1481581:931776
6. STROS1571768:7815203
7. Bubák Chlum1552855:531264
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Kačeři Příčovy1453656:5213136
2. Žabáci Solopysky1451838:7811114
3. Kňovice1442839:601068
4. Čerti Křepenice14311047:73790
5. DSK Daleké Dušníky14221043:636128
6. Domino14211133:775173
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice B14130165:302678
2. Olbramovice15100564:3220122
3. Tučňáci Kosova Hora1591563:4219204
4. Ševci Nový Knín1583451:431998
5. AHC Nový Knín1582574:3818160
6. Medvědi Sedlčany1582566:471892
7. Citroën Drásov1480661:5716157
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Rumola1463567:5015121
2. Miličín1561853:611358
3. Novit Neveklov1552854:551290
4. Rybníkáři1552842:641254
5. Draci14401044:738108
6. Hrádek15301238:98660
7. Dublovice15201339:91464

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
16.01.2017, 20:25SK Votice - STROS11 : 94:4, 3:3, 4:2
16.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Bubák Chlum3 : 32:1, 1:1, 0:1
15.01.2017, 20:20Domino - Žabáci Solopysky1 : 21:1, 0:0, 0:1
15.01.2017, 18:25Dublovice - Rumola2 : 91:3, 1:4, 0:2
15.01.2017, 16:30Hrádek - Rybníkáři9 : 24:0, 3:2, 2:0
14.01.2017, 20:00Novit Neveklov - Miličín4 : 12:0, 1:0, 1:1
14.01.2017, 18:00Stará garda Štětkovice B - Olbramovice4 : 22:1, 1:0, 1:1
14.01.2017, 16:00Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany5 : 31:1, 2:1, 2:1
14.01.2017, 14:00AHC Nový Knín - Ševci Nový Knín6 : 00:0, 3:0, 3:0
14.01.2017, 12:00Kňovice - Kačeři Příčovy2 : 40:1, 0:1, 2:2
13.01.2017, 20:25DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice1 : 50:2, 0:1, 1:2
13.01.2017, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice9 : 32:1, 2:1, 5:1
09.01.2017, 20:25Bubák Chlum - Rožmitál pod Třemšínem2 : 71:1, 1:2, 0:4
09.01.2017, 18:30STROS - River Boys Zvírotice1 : 50:2, 1:0, 0:3
08.01.2017, 20:20Draci - Novit Neveklov3 : 61:3, 2:2, 0:1
08.01.2017, 18:25Miličín - Hrádek2 : 01:0, 1:0, 0:0
08.01.2017, 16:30Rybníkáři - Dublovice2 : 61:1, 0:2, 1:3
07.01.2017, 20:20Ševci Nový Knín - Citroën Drásov5 : 42:0, 1:3, 2:1
07.01.2017, 18:25Medvědi Sedlčany - AHC Nový Knín5 : 51:1, 1:2, 3:2
07.01.2017, 16:30Olbramovice - Tučňáci Kosova Hora2 : 31:1, 0:1, 1:1
06.01.2017, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice4 : 31:0, 1:2, 2:1
06.01.2017, 18:30Kačeři Příčovy - Domino12 : 24:2, 5:0, 3:0
03.01.2017, 20:30Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic3 : 30:0, 2:2, 1:1
02.01.2017, 20:25Kňovice - DSK Daleké Dušníky2 : 60:1, 2:4, 0:1
02.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - SK Votice7 : 01:0, 2:0, 4:0
30.12.2016, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - STROS8 : 51:1, 6:0, 1:4
30.12.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum8 : 22:2, 3:0, 3:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky

20. leden 2017, 18:30

Žabáci Solopysky - Kňovice

20. leden 2017, 20:25

Čerti Křepenice - Domino

21. leden 2017, 10:00

Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2017, 12:00

Ševci Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora

21. leden 2017, 14:00

Citroën Drásov - AHC Nový Knín

22. leden 2017, 16:30

Miličín - Rumola

22. leden 2017, 18:25

Draci - Dublovice

22. leden 2017, 20:20

Novit Neveklov - Hrádek

23. leden 2017, 18:30

Bubák Chlum - SK Votice

23. leden 2017, 20:25

Anketa

tip na 21. ledna: Čerti - Domino