Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Z důvodu postupu A mužstva Tatran do play off Krajské soutěže (neděle 17.2. od 17.00 hodin) došlo k přesunutí tří pohárových utkání - viz obsazenost ledu.


 


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kačeři Příčovy231922112:4540199
2. Stará garda Štětkovice231913179:6839100
3. River Boys Zvírotice231814166:6337142
4. Genemusic231715166:873586
5. Slavoj Obecnice231355101:6031131
6. Bubák Chlum241311078:7427110
7. AHC Nový Knín23821390:12718124
8. Čerti Křepenice237313104:12617129
9. HC Votice24721591:1751670
10. Huroni Vršovice23611691:12313125
11. DSK Daleké Dušníky24531666:13513146
12. Žabáci Solopysky23441561:12112206
13. HC Olbramovice23202150:1514135
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín21160592:623288
2. HC Kňovice221426104:593082
3. Domino211335103:6629116
4. Stará garda Štětkovice B22113890:782558
5. Novit Neveklov211119121:9623127
6. Ševci Nový Knín21111986:732366
7. HC Hrádek221021091:7922130
8. Rumola21102984:7322127
9. Draci22921171:10520107
10. Tučňáci Kosova Hora21821169:8118157
11. Rybníkáři22401853:1268109
12. Medvědi Sedlčany22221863:1296150

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
16.02.2019, 14:30HC Kňovice - Draci7 : 14:0, 1:1, 2:0
16.02.2019, 12:30Bubák Chlum - DSK Daleké Dušníky8 : 23:1, 3:0, 2:1
16.02.2019, 10:30Stará garda Štětkovice B - HC Hrádek2 : 111:1, 0:6, 1:4
15.02.2019, 20:25AHC Nový Knín - Čerti Křepenice6 : 41:1, 4:2, 1:1
15.02.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky - HC Kačeři Příčovy1 : 50:0, 0:3, 1:2
13.02.2019, 20:25HC Votice - Bubák Chlum1 : 70:2, 1:2, 0:3
13.02.2019, 18:30Žabáci Solopysky - Genemusic2 : 71:4, 1:3, 0:0
11.02.2019, 20:25Huroni Vršovice - River Boys Zvírotice3 : 71:2, 1:2, 1:3
11.02.2019, 18:30HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice3 : 211:8, 1:6, 1:7
10.02.2019, 20:20Rybníkáři - Medvědi Sedlčany7 : 51:2, 4:1, 2:2
10.02.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy - HC Votice6 : 25:0, 0:2, 1:0
10.02.2019, 16:30Slavoj Obecnice - Žabáci Solopysky6 : 42:0, 4:1, 0:3
09.02.2019, 19:30Ševci Nový Knín - Domino1 : 60:4, 0:1, 1:1
09.02.2019, 14:00Genemusic - HC Olbramovice10 : 03:0, 3:0, 4:0
09.02.2019, 12:00Stará garda Štětkovice - Huroni Vršovice10 : 32:1, 1:1, 7:1
08.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - AHC Nový Knín3 : 50:3, 2:0, 1:2
08.02.2019, 18:30Čerti Křepenice - DSK Daleké Dušníky16 : 21:1, 10:0, 5:1
06.02.2019, 18:30Draci - Rybníkáři3 : 42:2, 0:1, 1:1
04.02.2019, 20:25DSK Daleké Dušníky - River Boys Zvírotice1 : 60:1, 1:2, 0:3
04.02.2019, 18:30Huroni Vršovice - Genemusic3 : 101:3, 1:3, 1:4
03.02.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Domino1 : 50:0, 0:4, 1:1
03.02.2019, 18:25Medvědi Sedlčany - Ševci Nový Knín1 : 60:3, 1:1, 0:2
03.02.2019, 16:30Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy2 : 11:0, 0:1, 1:0
02.02.2019, 20:00Novit Neveklov - HC Miličín0 : 5-
02.02.2019, 18:00Rumola - Stará garda Štětkovice B4 : 41:3, 2:0, 1:1
02.02.2019, 16:00AHC Nový Knín - Stará garda Štětkovice4 : 131:2, 1:4, 2:7
02.02.2019, 14:00HC Hrádek - HC Kňovice1 : 21:0, 0:1, 0:1
01.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy3 : 71:2, 1:4, 1:1
01.02.2019, 18:30HC Votice - Čerti Křepenice6 : 50:2, 3:1, 3:2
30.01.2019, 20:25HC Olbramovice - Slavoj Obecnice1 : 70:2, 1:1, 0:4
30.01.2019, 18:30Draci - HC Hrádek3 : 21:2, 1:0, 1:0
28.01.2019, 20:25HC Kňovice - Rumola5 : 02:0, 2:0, 1:0
28.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B - Novit Neveklov4 : 60:4, 1:0, 3:2
27.01.2019, 20:20HC Miličín - Tučňáci Kosova Hora6 : 12:1, 3:0, 1:0
27.01.2019, 18:25Domino - Medvědi Sedlčany7 : 22:0, 3:1, 2:1
27.01.2019, 16:30Rybníkáři - Ševci Nový Knín3 : 100:3, 2:2, 1:5
26.01.2019, 19:00Genemusic - AHC Nový Knín9 : 31:1, 5:1, 3:1
26.01.2019, 17:00Čerti Křepenice - Bubák Chlum5 : 41:1, 3:1, 1:2
26.01.2019, 12:00Stará garda Štětkovice - DSK Daleké Dušníky10 : 02:0, 3:0, 5:0
26.01.2019, 10:00Žabáci Solopysky - HC Olbramovice8 : 31:1, 5:0, 2:2
25.01.2019, 20:25River Boys Zvírotice - HC Votice10 : 52:1, 2:4, 6:0
25.01.2019, 18:30Slavoj Obecnice - Huroni Vršovice6 : 23:0, 1:1, 2:1
23.01.2019, 20:25Rumola - Draci0 : 20:0, 0:1, 0:1
23.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany - HC Miličín2 : 100:3, 0:3, 2:4
21.01.2019, 20:25HC Votice - Stará garda Štětkovice3 : 140:5, 1:4, 2:5
21.01.2019, 18:30HC Hrádek - Rybníkáři11 : 13:0, 6:1, 2:0
20.01.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Stará garda Štětkovice B0 : 5-
20.01.2019, 18:25Novit Neveklov - HC Kňovice5 : 62:1, 1:5, 2:0
20.01.2019, 16:30HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice7 : 01:0, 4:0, 2:0
19.01.2019, 18:00Bubák Chlum - River Boys Zvírotice1 : 40:1, 0:2, 1:1
19.01.2019, 16:00DSK Daleké Dušníky - Genemusic4 : 100:2, 3:4, 1:4
19.01.2019, 14:00AHC Nový Knín - Slavoj Obecnice5 : 12:0, 0:0, 3:1
19.01.2019, 12:00Huroni Vršovice - Žabáci Solopysky4 : 02:0, 1:0, 1:0
19.01.2019, 10:00HC Hrádek - Rumola8 : 13:0, 1:1, 4:0
18.01.2019, 20:25Draci - Novit Neveklov3 : 80:4, 3:2, 0:2
18.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B - Medvědi Sedlčany6 : 42:0, 2:2, 2:2
16.01.2019, 20:25HC Kňovice - Tučňáci Kosova Hora7 : 44:0, 3:2, 0:2
16.01.2019, 18:30HC Miličín - Ševci Nový Knín2 : 60:1, 1:2, 1:3
14.01.2019, 20:25Draci - Medvědi Sedlčany5 : 41:2, 4:2, 0:0
14.01.2019, 18:30Rybníkáři - Domino0 : 70:2, 0:2, 0:3
13.01.2019, 20:20Genemusic - HC Votice16 : 34:1, 2:2, 10:0
13.01.2019, 18:25Žabáci Solopysky - AHC Nový Knín7 : 72:2, 1:3, 4:2
13.01.2019, 16:30Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum5 : 22:1, 3:0, 0:1
12.01.2019, 19:30HC Olbramovice - Huroni Vršovice4 : 80:2, 3:2, 1:4
12.01.2019, 14:00Slavoj Obecnice - DSK Daleké Dušníky6 : 22:0, 1:1, 3:1
12.01.2019, 12:00Ševci Nový Knín - Stará garda Štětkovice B6 : 83:3, 2:4, 1:1
11.01.2019, 20:25Domino - HC Miličín5 : 33:0, 0:2, 2:1
11.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany - HC Kňovice1 : 41:2, 0:2, 0:0
09.01.2019, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Draci10 : 31:1, 5:1, 4:1
09.01.2019, 18:30Novit Neveklov - HC Hrádek6 : 72:2, 2:2, 2:3
07.01.2019, 20:25Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice3 : 40:3, 1:1, 2:0
07.01.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice6 : 32:1, 2:2, 2:0
06.01.2019, 20:20HC Votice - Slavoj Obecnice1 : 50:1, 1:2, 0:2
06.01.2019, 18:25Rumola - Rybníkáři3 : 10:0, 3:1, 0:0
06.01.2019, 16:30Bubák Chlum - Genemusic2 : 41:2, 0:1, 1:1
05.01.2019, 20:20AHC Nový Knín - HC Olbramovice3 : 52:0, 1:2, 0:3
05.01.2019, 18:25DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky4 : 11:1, 2:0, 1:0
05.01.2019, 16:30HC Hrádek - Tučňáci Kosova Hora3 : 32:0, 0:1, 1:2
05.01.2019, 12:00HC Kňovice - Ševci Nový Knín6 : 02:0, 1:0, 3:0
05.01.2019, 10:00Stará garda Štětkovice B - Domino5 : 52:3, 2:1, 1:1
04.01.2019, 20:25Rybníkáři - HC Miličín3 : 60:0, 1:4, 2:2
04.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice10 : 23:0, 5:1, 2:1
30.12.2018, 20:20Rumola - Novit Neveklov2 : 51:2, 1:3, 0:0
30.12.2018, 18:25Žabáci Solopysky - HC Votice2 : 71:1, 0:2, 1:4
30.12.2018, 16:30Slavoj Obecnice - Bubák Chlum1 : 10:0, 0:1, 1:0
29.12.2018, 20:20HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky2 : 60:1, 0:2, 2:3
29.12.2018, 18:25Genemusic - HC Kačeři Příčovy4 : 22:1, 1:0, 1:1
29.12.2018, 16:30River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice3 : 30:2, 2:0, 1:1
29.12.2018, 12:20Medvědi Sedlčany - HC Hrádek0 : 20:0, 0:0, 0:2
29.12.2018, 10:25HC Miličín - Stará garda Štětkovice B5 : 31:0, 4:1, 0:2
29.12.2018, 08:30Ševci Nový Knín - Draci5 : 32:2, 0:1, 3:0
28.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rumola1 : 80:1, 1:4, 0:3
28.12.2018, 18:30Novit Neveklov - Rybníkáři11 : 52:2, 3:2, 6:1
26.12.2018, 20:25Čerti Křepenice - Genemusic0 : 110:3, 0:5, 0:3
26.12.2018, 18:30DSK Daleké Dušníky - Huroni Vršovice6 : 42:2, 1:1, 3:1
23.12.2018, 20:20HC Kačeři Příčovy - Slavoj Obecnice1 : 11:1, 0:0, 0:0
23.12.2018, 18:25Bubák Chlum - Žabáci Solopysky2 : 11:1, 0:0, 1:0
23.12.2018, 16:30Rumola - Medvědi Sedlčany2 : 20:0, 1:2, 1:0
22.12.2018, 19:30HC Hrádek - Ševci Nový Knín1 : 50:0, 1:0, 0:5
22.12.2018, 14:00Rybníkáři - Stará garda Štětkovice B2 : 40:0, 1:2, 1:2
22.12.2018, 12:00Domino - HC Kňovice6 : 32:2, 1:1, 3:0
21.12.2018, 20:25HC Votice - HC Olbramovice7 : 61:2, 2:1, 4:3
21.12.2018, 18:30Huroni Vršovice - AHC Nový Knín5 : 62:2, 3:2, 0:2
19.12.2018, 20:25Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora2 : 71:2, 1:2, 1:3
19.12.2018, 18:30HC Kňovice - HC Miličín1 : 21:0, 0:1, 0:1
17.12.2018, 20:25Genemusic - River Boys Zvírotice3 : 90:4, 1:2, 2:3
17.12.2018, 18:30HC Olbramovice - Bubák Chlum2 : 10:0, 2:1, 0:0
16.12.2018, 20:20Huroni Vršovice - HC Votice4 : 72:1, 0:4, 2:2
16.12.2018, 18:25Žabáci Solopysky - HC Kačeři Příčovy0 : 30:0, 0:2, 0:1
16.12.2018, 16:30Ševci Nový Knín - Rumola2 : 72:0, 0:4, 0:3
15.12.2018, 20:00HC Miličín - Draci4 : 101:3, 1:3, 2:4
15.12.2018, 18:00Stará garda Štětkovice B - HC Kňovice2 : 30:0, 1:2, 1:1
15.12.2018, 16:00Domino - HC Hrádek5 : 11:0, 3:0, 1:1
15.12.2018, 14:00Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice6 : 12:0, 2:0, 2:1
14.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři1 : 00:0, 1:0, 0:0
14.12.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov5 : 42:1, 1:1, 2:2
12.12.2018, 20:25AHC Nový Knín - DSK Daleké Dušníky7 : 23:1, 4:1, 0:0
12.12.2018, 18:30Stará garda Štětkovice - Genemusic7 : 32:0, 0:2, 5:1
10.12.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Slavoj Obecnice5 : 21:0, 1:0, 3:2
10.12.2018, 18:30Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky5 : 62:1, 1:2, 2:3
09.12.2018, 20:20HC Votice - AHC Nový Knín5 : 30:1, 1:2, 4:0
09.12.2018, 18:25HC Kačeři Příčovy - HC Olbramovice3 : 21:0, 1:1, 1:1
09.12.2018, 16:30Bubák Chlum - Huroni Vršovice4 : 31:1, 2:1, 1:1
08.12.2018, 19:30Draci - Domino4 : 121:4, 0:4, 3:4
07.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany8 : 22:1, 4:0, 2:1
07.12.2018, 18:30HC Hrádek - HC Miličín1 : 41:1, 0:1, 0:2
03.12.2018, 20:25Žabáci Solopysky - River Boys Zvírotice1 : 151:3, 0:5, 0:7
03.12.2018, 18:30AHC Nový Knín - Bubák Chlum2 : 61:2, 1:1, 0:3
02.12.2018, 20:20Novit Neveklov - Ševci Nový Knín5 : 33:2, 0:1, 2:0
02.12.2018, 18:25Rumola - Domino1 : 71:6, 0:1, 0:0
02.12.2018, 16:30DSK Daleké Dušníky - HC Votice1 : 10:0, 1:1, 0:0
01.12.2018, 19:30Draci - Stará garda Štětkovice B1 : 71:2, 0:3, 0:2
01.12.2018, 17:30Rybníkáři - HC Kňovice0 : 20:0, 0:1, 0:1
01.12.2018, 15:30Huroni Vršovice - HC Kačeři Příčovy4 : 53:2, 1:3, 0:0
01.12.2018, 13:30Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice3 : 41:0, 2:1, 0:3
30.11.2018, 20:25HC Olbramovice - Čerti Křepenice2 : 50:0, 2:1, 0:4
30.11.2018, 18:30HC Hrádek - Draci5 : 23:1, 0:0, 2:1
28.11.2018, 20:25Slavoj Obecnice - Genemusic8 : 22:0, 1:1, 5:1
28.11.2018, 18:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum1 : 21:0, 0:1, 0:1
26.11.2018, 20:25HC Olbramovice - River Boys Zvírotice2 : 120:2, 1:2, 1:8
26.11.2018, 18:30AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy2 : 90:2, 1:2, 1:5
25.11.2018, 20:20Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice2 : 120:2, 0:6, 2:4
25.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Domino3 : 80:2, 2:2, 1:4
25.11.2018, 16:30Huroni Vršovice - Čerti Křepenice2 : 20:2, 1:0, 1:0
23.11.2018, 20:25Bubák Chlum - HC Votice6 : 11:1, 1:0, 4:0
23.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky9 : 12:0, 5:0, 2:1
21.11.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Huroni Vršovice9 : 15:0, 3:0, 1:1
21.11.2018, 18:30Čerti Křepenice - AHC Nový Knín3 : 61:3, 2:2, 0:1
19.11.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Olbramovice5 : 0-
19.11.2018, 18:30Genemusic - Žabáci Solopysky9 : 44:1, 1:1, 4:2
18.11.2018, 20:20Draci - HC Kňovice5 : 40:2, 2:2, 3:0
18.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Rybníkáři6 : 81:4, 3:1, 2:3
18.11.2018, 16:30Rumola - HC Miličín4 : 31:1, 1:1, 2:1
17.11.2018, 20:00HC Hrádek - Stará garda Štětkovice B3 : 31:1, 1:1, 1:1
17.11.2018, 18:00Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín1 : 61:3, 0:2, 0:1
17.11.2018, 16:00Novit Neveklov - Domino6 : 63:2, 1:3, 2:1
17.11.2018, 14:00Žabáci Solopysky - Slavoj Obecnice1 : 41:1, 0:3, 0:0
17.11.2018, 12:00HC Olbramovice - Genemusic2 : 91:1, 1:4, 0:4
17.11.2018, 10:00DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice4 : 103:4, 0:3, 1:3
16.11.2018, 20:25Huroni Vršovice - Stará garda Štětkovice6 : 100:6, 2:3, 4:1
16.11.2018, 18:30AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice4 : 102:2, 1:3, 1:5
14.11.2018, 20:25HC Votice - HC Kačeři Příčovy5 : 92:3, 1:3, 2:3
14.11.2018, 18:30Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany4 : 12:0, 2:1, 0:0
12.11.2018, 20:25Domino - Tučňáci Kosova Hora6 : 20:1, 3:0, 3:1
12.11.2018, 18:30HC Kňovice - HC Hrádek10 : 24:0, 2:1, 4:1
11.11.2018, 20:20HC Miličín - Novit Neveklov5 : 32:0, 3:2, 0:1
11.11.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Rumola5 : 32:1, 2:1, 1:1
11.11.2018, 16:30Rybníkáři - Draci0 : 10:1, 0:0, 0:0
10.11.2018, 14:00Genemusic - Huroni Vršovice8 : 44:2, 3:2, 1:0
10.11.2018, 12:00River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky6 : 22:0, 2:1, 2:1
10.11.2018, 10:00Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín4 : 11:0, 2:0, 1:1
09.11.2018, 20:25Čerti Křepenice - HC Votice11 : 34:1, 4:2, 3:0
09.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum6 : 22:1, 1:1, 3:0
05.11.2018, 20:25AHC Nový Knín - Genemusic7 : 141:4, 3:5, 3:5
05.11.2018, 18:30Slavoj Obecnice - HC Olbramovice7 : 12:0, 3:1, 2:0
04.11.2018, 20:20Rumola - HC Kňovice1 : 70:4, 0:1, 1:2
04.11.2018, 18:25Novit Neveklov - Stará garda Štětkovice B3 : 60:1, 1:1, 2:4
04.11.2018, 16:30Tučňáci Kosova Hora - HC Miličín1 : 20:0, 1:0, 0:2
03.11.2018, 20:00DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice4 : 110:6, 2:2, 2:3
03.11.2018, 18:00HC Olbramovice - Žabáci Solopysky1 : 30:0, 1:1, 0:2
03.11.2018, 16:00Huroni Vršovice - Slavoj Obecnice2 : 50:1, 0:4, 2:0
03.11.2018, 14:00HC Votice - River Boys Zvírotice0 : 190:5, 0:7, 0:7
03.11.2018, 12:00Bubák Chlum - Čerti Křepenice10 : 44:2, 3:1, 3:1
02.11.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Rybníkáři6 : 73:3, 0:1, 3:3
02.11.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora2 : 50:1, 1:2, 1:2
31.10.2018, 20:25Domino - Ševci Nový Knín5 : 21:0, 1:1, 3:1
31.10.2018, 18:30HC Miličín - Medvědi Sedlčany6 : 24:0, 1:0, 1:2
29.10.2018, 20:25HC Kňovice - Novit Neveklov9 : 42:3, 3:1, 4:0
29.10.2018, 18:30Rybníkáři - HC Hrádek1 : 30:0, 1:1, 0:2
28.10.2018, 20:20Draci - Rumola0 : 90:2, 0:1, 0:6
28.10.2018, 18:25Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy0 : 5-
28.10.2018, 16:30Stará garda Štětkovice - HC Votice8 : 21:0, 4:0, 3:2
27.10.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Bubák Chlum8 : 31:1, 4:1, 3:1
27.10.2018, 12:00Genemusic - DSK Daleké Dušníky7 : 41:0, 2:4, 4:0
26.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín4 : 10:0, 3:1, 1:0
26.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice5 : 22:2, 0:0, 3:0
24.10.2018, 20:25Rumola - HC Hrádek6 : 41:1, 4:2, 1:1
24.10.2018, 18:30Novit Neveklov - Draci10 : 33:1, 3:1, 4:1
22.10.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - HC Kňovice6 : 62:1, 3:1, 1:4
22.10.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 70:2, 1:1, 0:4
21.10.2018, 20:20Ševci Nový Knín - HC Miličín8 : 23:1, 2:1, 3:0
21.10.2018, 18:25Domino - Rybníkáři6 : 13:0, 2:1, 1:0
21.10.2018, 16:30AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky3 : 30:1, 1:1, 2:1
20.10.2018, 20:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice8 : 41:3, 3:0, 4:1
20.10.2018, 18:00DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice3 : 30:2, 1:1, 2:0
20.10.2018, 16:00HC Votice - Genemusic5 : 91:3, 2:4, 2:2
20.10.2018, 14:00Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice2 : 40:1, 1:2, 1:1
20.10.2018, 12:00HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice3 : 20:1, 1:0, 2:1
19.10.2018, 20:25HC Miličín - Domino4 : 11:0, 2:0, 1:1
19.10.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín4 : 01:0, 2:0, 1:0
17.10.2018, 20:25HC Kňovice - Medvědi Sedlčany2 : 41:1, 1:0, 0:3
17.10.2018, 18:30Draci - Tučňáci Kosova Hora3 : 10:1, 2:0, 1:0
15.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 42:0, 5:0, 4:4
15.10.2018, 18:30HC Hrádek - Novit Neveklov6 : 93:3, 2:4, 1:2
14.10.2018, 20:20Rybníkáři - Rumola0 : 60:1, 0:1, 0:4
14.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy1 : 40:1, 1:0, 0:3
14.10.2018, 16:30Genemusic - Bubák Chlum10 : 03:0, 4:0, 3:0
10.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - HC Votice7 : 44:0, 2:1, 1:3
10.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky2 : 22:0, 0:0, 0:2
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 40:2, 1:2, 0:0
08.10.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek2 : 32:0, 0:2, 0:1
07.10.2018, 20:20Novit Neveklov - Rumola4 : 61:2, 2:3, 1:1
07.10.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Draci6 : 62:2, 3:1, 1:3
07.10.2018, 16:30Ševci Nový Knín - HC Kňovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
06.10.2018, 20:00Domino - Stará garda Štětkovice B3 : 61:2, 2:3, 0:1
06.10.2018, 18:00HC Miličín - Rybníkáři5 : 32:0, 2:2, 1:1
06.10.2018, 16:00AHC Nový Knín - Huroni Vršovice3 : 61:2, 1:2, 1:2
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 12:1, 2:0, 1:0
06.10.2018, 12:00HC Votice - Žabáci Solopysky5 : 51:2, 1:1, 3:2
05.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic6 : 21:1, 2:1, 3:0
05.10.2018, 18:30Bubák Chlum - Slavoj Obecnice2 : 51:1, 1:1, 0:3
03.10.2018, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice3 : 90:1, 2:4, 1:4
03.10.2018, 18:30HC Kňovice - Domino1 : 10:1, 1:0, 0:0
01.10.2018, 20:25Stará garda Štětkovice B - HC Miličín2 : 41:1, 0:2, 1:1
01.10.2018, 18:30Draci - Ševci Nový Knín3 : 31:1, 2:1, 0:1
30.09.2018, 20:20HC Hrádek - Medvědi Sedlčany8 : 51:3, 3:2, 4:0
30.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice3 : 60:1, 3:4, 0:2
30.09.2018, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice3 : 32:1, 1:1, 0:1
29.09.2018, 14:00Rybníkáři - Novit Neveklov2 : 121:2, 1:7, 0:3
29.09.2018, 12:00Rumola - Tučňáci Kosova Hora2 : 30:2, 2:0, 0:1
28.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy2 : 21:0, 1:1, 0:1
28.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky - Bubák Chlum0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 50:2, 2:0, 1:3
26.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky3 : 21:1, 1:1, 1:0
26.09.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - Novit Neveklov3 : 81:3, 0:2, 2:3
24.09.2018, 20:25Medvědi Sedlčany - Rumola4 : 70:1, 4:3, 0:3
24.09.2018, 18:30Ševci Nový Knín - HC Hrádek3 : 12:0, 0:1, 1:0
23.09.2018, 20:20Domino - Draci0 : 5-
23.09.2018, 18:25HC Miličín - HC Kňovice5 : 11:0, 2:0, 2:1
23.09.2018, 16:30Stará garda Štětkovice B - Rybníkáři3 : 10:0, 1:1, 2:0
22.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 31:0, 0:2, 1:1
22.09.2018, 18:15Čerti Křepenice - Slavoj Obecnice5 : 52:3, 0:1, 3:1
22.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky4 : 31:0, 3:2, 0:1
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 20:1, 2:1, 1:0
22.09.2018, 12:15HC Votice - Huroni Vršovice3 : 100:3, 1:4, 2:3
22.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín5 : 0-
21.09.2018, 20:25HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B5 : 21:0, 3:2, 1:0
21.09.2018, 18:30Draci - HC Miličín2 : 40:1, 1:2, 1:1
19.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice5 : 31:0, 2:1, 2:2
19.09.2018, 18:30Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 10:1, 1:0, 2:0
17.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice4 : 52:2, 0:1, 2:2
17.09.2018, 18:30Rumola - Ševci Nový Knín2 : 50:2, 1:0, 1:3
16.09.2018, 20:20Novit Neveklov - Medvědi Sedlčany6 : 11:0, 3:0, 2:1
16.09.2018, 18:25Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora0 : 30:1, 0:0, 0:2
16.09.2018, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 71:3, 0:3, 2:1
15.09.2018, 14:00AHC Nový Knín - HC Votice7 : 53:2, 2:1, 2:2
15.09.2018, 12:00HC Hrádek - Domino5 : 13:0, 0:0, 2:1
14.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice1 : 70:2, 1:2, 0:3
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 50:1, 0:1, 0:3
12.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - Bubák Chlum1 : 30:0, 0:1, 1:2
12.09.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora2 : 61:2, 0:3, 1:1
10.09.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Novit Neveklov2 : 40:2, 0:1, 2:1
10.09.2018, 18:30HC Kňovice - Rybníkáři12 : 42:0, 5:1, 5:3
09.09.2018, 20:20HC Miličín - HC Hrádek5 : 33:3, 0:0, 2:0
09.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Draci0 : 30:1, 0:2, 0:0
09.09.2018, 16:30Domino - Rumola1 : 101:3, 0:5, 0:2
08.09.2018, 20:00HC Votice - DSK Daleké Dušníky5 : 21:2, 2:0, 2:0
08.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice4 : 31:0, 2:1, 1:2
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 32:0, 3:3, 1:0
08.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky7 : 01:0, 2:0, 4:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - HC Hrádek

16. únor 2019, 10:30

Bubák Chlum - DSK Daleké Dušníky

16. únor 2019, 12:30

HC Kňovice - Draci

16. únor 2019, 14:30

Ševci Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora

16. únor 2019, 16:30

Domino - Novit Neveklov

16. únor 2019, 18:25

HC Miličín - Rumola

16. únor 2019, 20:20

Čerti Křepenice - Huroni Vršovice

17. únor 2019, 19:30

HC Kačeři Příčovy - AHC Nový Knín

18. únor 2019, 18:30

Genemusic - Slavoj Obecnice

18. únor 2019, 20:25

Stará garda Štětkovice - Žabáci Solopysky

20. únor 2019, 18:30

River Boys Zvírotice - HC Olbramovice

20. únor 2019, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici