Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Přihlášky do Pohárového turnaje pro sezonu 2020-2021

Za přihlášku se považuje zaplacení startovného. Konečný termín pro zaplacení se stanovuje do 15.3.2020 u vedoucího stadionu


 


Průběžné pohárové pořadí

Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice13101263:302192
2. TJ Slavoj Obecnice1171343:3815104
3. HC Genemusic1270576:571486
4. HC River Boys Zvírotice1170465:4614124
5. HC Kačeři Příčovy1261555:4113106
6. HC Bubák Chlum1240840:568117
7. HC Čerti Křepenice1223745:667100
8. AHC Nový Knín13121035:884124
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kabaret Sázava111100110:2922128
2. HC Domino12100264:3320195
3. DSK Daleké Dušníky1162345:3014118
4. HC Huroni Vršovice1143433:361162
5. Ševci Nový Knín1151540:531182
6. HC Miličín1251638:6811124
7. Stará garda Štětkovice B1222839:506102
8. HC Votice1213844:79566
9. HC Žabáci Solopysky1212918:534100
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kňovice1190254:241882
2. HC Hrádek1181272:421778
3. HC Medvědi Sedlčany1162369:4214120
4. HC Olbramovice1160551:551274
5. Novit Neveklov1150658:6610128
6. Rumola1150635:4410120
7. HC Tučňáci Kosova Hora1130843:556136
8. Rybníkáři11011026:801102

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekTřetinyVýsledky třetin
23.02. 19:3023.02.2020, 19:30HC Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
5 : 0-
22.02. 20:0022.02.2020, 20:00Stará garda Štětkovice
-
HC Čerti Křepenice
0 : 5-
22.02. 18:0022.02.2020, 18:00HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 32:1, 0:1, 2:1
22.02. 16:0022.02.2020, 16:00Rumola
-
HC Hrádek
2 : 50:2, 1:1, 1:2
22.02. 14:0022.02.2020, 14:00HC Genemusic
-
HC Kačeři Příčovy
5 : 81:4, 1:1, 3:3
22.02. 12:0022.02.2020, 12:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Olbramovice
3 : 60:1, 2:2, 1:3
22.02. 10:0022.02.2020, 10:00Novit Neveklov
-
Rybníkáři
13 : 23:1, 3:0, 7:1
21.02. 20:2521.02.2020, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Votice
4 : 31:1, 3:1, 0:1
21.02. 18:3021.02.2020, 18:30Ševci Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice B
5 : 43:1, 2:1, 0:2
19.02. 20:2519.02.2020, 20:25HC Žabáci Solopysky
-
DSK Daleké Dušníky
0 : 50:2, 0:1, 0:2
19.02. 18:3019.02.2020, 18:30HC Miličín
-
HC Domino
1 : 30:1, 0:0, 1:2
17.02. 20:2517.02.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Genemusic
6 : 132:4, 3:5, 1:4
17.02. 18:3017.02.2020, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
6 : 31:1, 1:0, 4:2
16.02. 20:2016.02.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Tučňáci Kosova Hora
5 : 41:2, 1:1, 3:1
16.02. 18:2516.02.2020, 18:25HC Čerti Křepenice
-
HC Bubák Chlum
7 : 32:2, 1:0, 4:1
16.02. 16:3016.02.2020, 16:30AHC Nový Knín
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 70:4, 3:2, 0:1
15.02. 19:3015.02.2020, 19:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Votice
6 : 62:1, 2:2, 2:3
15.02. 14:0015.02.2020, 14:00HC Olbramovice
-
HC Kňovice
2 : 00:0, 1:0, 1:0
15.02. 12:0015.02.2020, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
3 : 41:3, 1:1, 1:0
15.02. 10:0015.02.2020, 10:00Rybníkáři
-
HC Hrádek
2 : 160:4, 1:4, 1:8
14.02. 20:2514.02.2020, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
AHC Nový Knín
9 : 23:1, 3:0, 3:1
14.02. 18:3014.02.2020, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Miličín
2 : 50:2, 1:2, 1:1
12.02. 20:2512.02.2020, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Čerti Křepenice
7 : 32:1, 2:0, 3:2
12.02. 18:3012.02.2020, 18:30HC Kabaret Sázava
-
Ševci Nový Knín
14 : 27:0, 5:1, 2:1
10.02. 20:2510.02.2020, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 11:0, 1:0, 2:1
10.02. 18:3010.02.2020, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Genemusic
4 : 10:0, 3:0, 1:1
09.02. 20:2009.02.2020, 20:20HC Domino
-
HC Žabáci Solopysky
8 : 10:0, 4:0, 4:1
09.02. 18:2509.02.2020, 18:25HC Hrádek
-
HC Medvědi Sedlčany
2 : 91:0, 1:3, 0:6
09.02. 16:3009.02.2020, 16:30Rumola
-
HC Olbramovice
0 : 20:1, 0:1, 0:0
08.02. 20:0008.02.2020, 20:00HC Kňovice
-
Novit Neveklov
6 : 22:0, 1:2, 3:0
08.02. 18:0008.02.2020, 18:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
Rybníkáři
3 : 22:0, 0:0, 1:2
08.02. 16:0008.02.2020, 16:00HC Bubák Chlum
-
HC Kačeři Příčovy
6 : 31:1, 4:2, 1:0
08.02. 14:0008.02.2020, 14:00HC Huroni Vršovice
-
DSK Daleké Dušníky
3 : 41:1, 2:1, 0:2
08.02. 12:0008.02.2020, 12:00HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 51:0, 1:4, 1:1
07.02. 20:2507.02.2020, 20:25HC Votice
-
HC Domino
5 : 121:3, 2:6, 2:3
07.02. 18:3007.02.2020, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
Stará garda Štětkovice B
6 : 11:1, 3:0, 2:0
05.02. 20:2505.02.2020, 20:25HC Miličín
-
HC Kabaret Sázava
0 : 160:2, 0:6, 0:8
05.02. 18:3005.02.2020, 18:30HC Čerti Křepenice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 40:0, 1:3, 2:1
03.02. 20:2503.02.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Bubák Chlum
5 : 43:2, 2:1, 0:1
03.02. 18:3003.02.2020, 18:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Kňovice
2 : 51:0, 1:1, 0:4
02.02. 20:2002.02.2020, 20:20Novit Neveklov
-
Rumola
5 : 72:2, 2:2, 1:3
02.02. 18:2502.02.2020, 18:25HC Kabaret Sázava
-
HC Žabáci Solopysky
5 : 00:0, 3:0, 2:0
02.02. 16:3002.02.2020, 16:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
3 : 41:2, 1:1, 1:1
01.02. 19:3001.02.2020, 19:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Votice
9 : 34:1, 4:1, 1:1
01.02. 14:0001.02.2020, 14:00HC Olbramovice
-
HC Hrádek
0 : 60:2, 0:2, 0:2
01.02. 12:0001.02.2020, 12:00Ševci Nový Knín
-
HC Miličín
4 : 72:3, 2:1, 0:3
31.01. 20:2531.01.2020, 20:25HC Domino
-
HC Huroni Vršovice
1 : 30:0, 0:3, 1:0
31.01. 18:3031.01.2020, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
Stará garda Štětkovice
0 : 80:4, 0:2, 0:2
29.01. 20:2529.01.2020, 20:25AHC Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 111:5, 1:2, 2:4
29.01. 18:3029.01.2020, 18:30HC Čerti Křepenice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 30:1, 3:0, 0:2
27.01. 20:2527.01.2020, 20:25HC Bubák Chlum
-
HC Genemusic
2 : 80:2, 1:3, 1:3
27.01. 18:3027.01.2020, 18:30HC Olbramovice
-
HC Medvědi Sedlčany
2 : 150:5, 0:2, 2:8
26.01. 20:2026.01.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Hrádek
1 : 121:2, 0:6, 0:4
26.01. 18:2526.01.2020, 18:25HC Tučňáci Kosova Hora
-
Rumola
3 : 41:2, 1:1, 1:1
26.01. 16:3026.01.2020, 16:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Huroni Vršovice
2 : 31:0, 1:2, 0:1
25.01. 14:0025.01.2020, 14:00HC Kňovice
-
Rybníkáři
7 : 24:1, 2:1, 1:0
25.01. 12:0025.01.2020, 12:00HC Domino
-
DSK Daleké Dušníky
5 : 31:0, 2:2, 2:1
24.01. 20:2524.01.2020, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Votice
12 : 63:1, 3:3, 6:2
24.01. 18:3024.01.2020, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Žabáci Solopysky
6 : 43:1, 1:0, 2:3
22.01. 20:2522.01.2020, 20:25HC Čerti Křepenice
-
HC River Boys Zvírotice
2 : 120:1, 0:6, 2:5
22.01. 18:3022.01.2020, 18:30AHC Nový Knín
-
HC Genemusic
3 : 92:4, 0:2, 1:3
20.01. 20:2520.01.2020, 20:25HC Bubák Chlum
-
Stará garda Štětkovice
3 : 101:3, 0:4, 2:3
20.01. 18:3020.01.2020, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
3 : 42:0, 1:4, 0:0
19.01. 20:2019.01.2020, 20:20HC Votice
-
Ševci Nový Knín
1 : 40:2, 1:1, 0:1
19.01. 18:2519.01.2020, 18:25HC Huroni Vršovice
-
HC Kabaret Sázava
3 : 51:1, 0:3, 2:1
19.01. 16:3019.01.2020, 16:30DSK Daleké Dušníky
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 40:0, 1:1, 1:3
18.01. 18:0018.01.2020, 18:00HC Hrádek
-
HC Tučňáci Kosova Hora
7 : 64:1, 0:4, 3:1
18.01. 16:0018.01.2020, 16:00Rumola
-
HC Kňovice
3 : 51:1, 1:1, 1:3
18.01. 14:0018.01.2020, 14:00HC Kačeři Příčovy
-
TJ Slavoj Obecnice
0 : 20:0, 0:1, 0:1
18.01. 12:0018.01.2020, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
Novit Neveklov
11 : 57:3, 3:1, 1:1
17.01. 20:2517.01.2020, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
HC Domino
2 : 40:2, 1:2, 1:0
17.01. 18:3017.01.2020, 18:30HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
8 : 43:2, 4:1, 1:1
15.01. 20:2515.01.2020, 20:25AHC Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice
2 : 81:5, 1:1, 0:2
15.01. 18:3015.01.2020, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Bubák Chlum
4 : 31:2, 1:1, 2:0
13.01. 20:2513.01.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Kačeři Příčovy
5 : 32:0, 1:2, 2:1
13.01. 18:3013.01.2020, 18:30Novit Neveklov
-
HC Olbramovice
10 : 53:1, 4:2, 3:2
12.01. 20:2012.01.2020, 20:20HC Miličín
-
HC Votice
7 : 14:1, 0:0, 3:0
12.01. 18:2512.01.2020, 18:25HC Kabaret Sázava
-
DSK Daleké Dušníky
7 : 52:0, 1:3, 4:2
12.01. 16:3012.01.2020, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Huroni Vršovice
3 : 50:0, 3:3, 0:2
11.01. 19:3011.01.2020, 19:30HC Kňovice
-
HC Hrádek
0 : 20:1, 0:1, 0:0
11.01. 14:0011.01.2020, 14:00AHC Nový Knín
-
HC Bubák Chlum
3 : 50:1, 0:2, 3:2
11.01. 12:0011.01.2020, 12:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
4 : 82:3, 0:5, 2:0
10.01. 20:2510.01.2020, 20:25Rumola
-
Rybníkáři
3 : 12:0, 1:0, 0:1
10.01. 18:3010.01.2020, 18:30HC Domino
-
HC Kabaret Sázava
2 : 90:3, 1:4, 1:2
06.01. 20:2506.01.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
5 : 22:0, 2:2, 1:0
06.01. 18:3006.01.2020, 18:30HC Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
0 : 40:2, 0:1, 0:1
05.01. 20:2005.01.2020, 20:20HC Hrádek
-
Rumola
7 : 42:2, 3:2, 2:0
05.01. 18:2505.01.2020, 18:25HC Votice
-
HC Žabáci Solopysky
3 : 10:1, 2:0, 1:0
05.01. 16:3005.01.2020, 16:30DSK Daleké Dušníky
-
Ševci Nový Knín
1 : 10:0, 1:1, 0:0
04.01. 20:2004.01.2020, 20:20Rybníkáři
-
HC Olbramovice
5 : 81:3, 2:2, 2:3
04.01. 18:2504.01.2020, 18:25HC Huroni Vršovice
-
HC Miličín
5 : 51:0, 3:2, 1:3
04.01. 16:3004.01.2020, 16:30HC Kabaret Sázava
-
Stará garda Štětkovice B
7 : 31:1, 6:1, 0:1
04.01. 12:0004.01.2020, 12:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 70:3, 1:4, 3:0
03.01. 20:2503.01.2020, 20:25HC Bubák Chlum
-
HC Čerti Křepenice
4 : 31:1, 0:1, 3:1
03.01. 18:3003.01.2020, 18:30HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
1 : 30:2, 1:0, 0:1
30.12. 20:2530.12.2019, 20:25HC Genemusic
-
HC River Boys Zvírotice
9 : 62:3, 4:2, 3:1
30.12. 18:3030.12.2019, 18:30HC Olbramovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
10 : 12:0, 3:0, 5:1
29.12. 20:2529.12.2019, 20:25Rybníkáři
-
Novit Neveklov
0 : 5-
29.12. 18:3029.12.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Bubák Chlum
1 : 00:0, 0:0, 1:0
28.12. 20:2028.12.2019, 20:20Ševci Nový Knín
-
HC Domino
0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.12. 18:2528.12.2019, 18:25HC Miličín
-
DSK Daleké Dušníky
1 : 60:2, 1:2, 0:2
28.12. 16:3028.12.2019, 16:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Huroni Vršovice
0 : 00:0, 0:0, 0:0
28.12. 12:0028.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Kňovice
2 : 71:1, 0:4, 1:2
27.12. 20:2527.12.2019, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 22:1, 0:0, 1:1
27.12. 18:3027.12.2019, 18:30HC Bubák Chlum
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 40:0, 1:3, 0:1
23.12. 20:2523.12.2019, 20:25HC Genemusic
-
TJ Slavoj Obecnice
2 : 41:0, 1:2, 0:2
23.12. 18:3023.12.2019, 18:30Rumola
-
HC Medvědi Sedlčany
0 : 40:3, 0:1, 0:0
22.12. 20:2022.12.2019, 20:20HC Huroni Vršovice
-
HC Votice
3 : 31:2, 1:1, 1:0
22.12. 18:2522.12.2019, 18:25HC Kňovice
-
HC Olbramovice
9 : 32:2, 5:0, 2:1
22.12. 16:3022.12.2019, 16:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
Novit Neveklov
8 : 41:1, 4:0, 3:3
21.12. 14:0021.12.2019, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
AHC Nový Knín
6 : 01:0, 3:0, 2:0
21.12. 12:0021.12.2019, 12:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Žabáci Solopysky
5 : 12:0, 1:1, 2:0
21.12. 10:0021.12.2019, 10:00Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
3 : 52:2, 0:2, 1:1
20.12. 20:2520.12.2019, 20:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
8 : 21:1, 3:0, 4:1
20.12. 18:3020.12.2019, 18:30HC Domino
-
HC Miličín
7 : 13:0, 2:0, 2:1
18.12. 20:2518.12.2019, 20:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
7 : 75:1, 1:3, 1:3
18.12. 18:3018.12.2019, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Domino
0 : 40:0, 0:4, 0:0
16.12. 20:2516.12.2019, 20:25HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 11:0, 1:0, 0:1
16.12. 18:3016.12.2019, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Genemusic
7 : 23:0, 2:2, 2:0
15.12. 20:2015.12.2019, 20:20Ševci Nový Knín
-
HC Kabaret Sázava
4 : 102:4, 0:3, 2:3
15.12. 18:2515.12.2019, 18:25AHC Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 80:3, 2:4, 0:1
15.12. 16:3015.12.2019, 16:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Čerti Křepenice
6 : 62:0, 2:2, 2:4
14.12. 18:0014.12.2019, 18:00HC Votice
-
DSK Daleké Dušníky
0 : 5-
14.12. 16:0014.12.2019, 16:00HC Olbramovice
-
Rumola
2 : 41:0, 1:2, 0:2
14.12. 14:0014.12.2019, 14:00Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
1 : 10:0, 0:0, 1:1
14.12. 12:0014.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
5 : 51:0, 2:3, 2:2
13.12. 20:2513.12.2019, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
1 : 10:1, 0:0, 1:0
13.12. 18:3013.12.2019, 18:30HC Kabaret Sázava
-
HC Miličín
14 : 30:1, 8:0, 6:2
11.12. 20:2511.12.2019, 20:25HC Domino
-
HC Votice
9 : 62:0, 1:4, 6:2
11.12. 18:3011.12.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Huroni Vršovice
3 : 21:1, 1:0, 1:1
09.12. 20:2509.12.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Čerti Křepenice
8 : 22:0, 1:0, 5:2
09.12. 18:3009.12.2019, 18:30HC Genemusic
-
HC Bubák Chlum
8 : 42:1, 3:2, 3:1
08.12. 20:2008.12.2019, 20:20Novit Neveklov
-
HC Kňovice
1 : 70:3, 0:3, 1:1
08.12. 18:2508.12.2019, 18:25Rybníkáři
-
HC Tučňáci Kosova Hora
1 : 71:2, 0:1, 0:4
08.12. 16:3008.12.2019, 16:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Kabaret Sázava
1 : 111:1, 0:3, 0:7
07.12. 19:1507.12.2019, 19:15HC River Boys Zvírotice
-
AHC Nový Knín
9 : 11:0, 4:1, 4:0
07.12. 17:1507.12.2019, 17:15Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
7 : 41:0, 4:1, 2:3
06.12. 20:2506.12.2019, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice B
7 : 74:4, 2:2, 1:1
06.12. 18:3006.12.2019, 18:30HC Miličín
-
Ševci Nový Knín
2 : 60:1, 1:3, 1:2
02.12. 20:2502.12.2019, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Domino
2 : 70:1, 0:5, 2:1
02.12. 18:3002.12.2019, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
Rybníkáři
6 : 62:2, 1:2, 3:2
01.12. 20:2501.12.2019, 20:25Rumola
-
Novit Neveklov
4 : 70:2, 1:3, 3:2
01.12. 18:2501.12.2019, 18:25HC Hrádek
-
HC Olbramovice
2 : 111:4, 1:2, 0:5
01.12. 16:3001.12.2019, 16:30HC Kňovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
4 : 21:1, 1:0, 2:1
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

HC Huroni Vršovice - HC Žabáci Solopysky
24. únor 2020, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - HC River Boys Zvírotice
24. únor 2020, 20:25
HC Domino - Ševci Nový Knín
26. únor 2020, 18:30
DSK Daleké Dušníky - HC Miličín
26. únor 2020, 20:25
Rybníkáři - Rumola
28. únor 2020, 18:30
HC Hrádek - HC Kňovice
28. únor 2020, 20:25
HC Bubák Chlum - TJ Slavoj Obecnice
29. únor 2020, 12:00
HC Olbramovice - Novit Neveklov
29. únor 2020, 14:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Tučňáci Kosova Hora
29. únor 2020, 19:30
Stará garda Štětkovice B - HC Kabaret Sázava
1. březen 2020, 16:30
HC Žabáci Solopysky - HC Votice
1. březen 2020, 18:25
HC Miličín - HC Huroni Vršovice
1. březen 2020, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim