Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Oznámení
Hokejový oddíl TJ Tatran Sedlčany provozuje vlastní web na adrese www.hokejsedlcany.cz. Na jeho stránky se můžete dostat také přímým odkazem z menu tohoto webu tlačítkem  Oddíl LH 


 

Hokejová pravidla - nejdůležitější změny


 


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kačeři Příčovy761028:131362
2. River Boys Zvírotice640233:17856
3. Huroni Vršovice640231:19847
4. Stará garda Štětkovice640229:21832
5. Bubák Chlum740315:23832
6. Genemusic631230:23728
7. Slavoj Obecnice723229:26732
8. DSK Daleké Dušníky622219:14612
9. Čerti Křepenice622228:32677
10. AHC Nový Knín621318:23530
11. HC Votice721432:43524
12. Žabáci Solopysky703414:30396
13. HC Olbramovice700714:36063
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín760129:201234
2. Novit Neveklov650143:201053
3. Ševci Nový Knín741224:17922
4. Rumola640233:17869
5. Draci632122:14851
6. Stará garda Štětkovice B740324:17810
7. Tučňáci Kosova Hora731324:24738
8. HC Kňovice722328:25628
9. HC Hrádek630326:25618
10. Medvědi Sedlčany711523:42364
11. Domino711513:32324
12. Rybníkáři700711:47059

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
22.10.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - HC Kňovice6 : 62:1, 3:1, 1:4
22.10.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 70:2, 1:1, 0:4
21.10.2018, 20:20Ševci Nový Knín - HC Miličín8 : 23:1, 2:1, 3:0
21.10.2018, 18:25Domino - Rybníkáři6 : 13:0, 2:1, 1:0
21.10.2018, 16:30AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky3 : 30:1, 1:1, 2:1
20.10.2018, 20:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice8 : 41:3, 3:0, 4:1
20.10.2018, 18:00DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice3 : 30:2, 1:1, 2:0
20.10.2018, 16:00HC Votice - Genemusic5 : 91:3, 2:4, 2:2
20.10.2018, 14:00Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice2 : 40:1, 1:2, 1:1
20.10.2018, 12:00HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice3 : 20:1, 1:0, 2:1
19.10.2018, 20:25HC Miličín - Domino4 : 11:0, 2:0, 1:1
19.10.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín4 : 01:0, 2:0, 1:0
17.10.2018, 20:25HC Kňovice - Medvědi Sedlčany2 : 41:1, 1:0, 0:3
17.10.2018, 18:30Draci - Tučňáci Kosova Hora3 : 10:1, 2:0, 1:0
15.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 42:0, 5:0, 4:4
15.10.2018, 18:30HC Hrádek - Novit Neveklov6 : 93:3, 2:4, 1:2
14.10.2018, 20:20Rybníkáři - Rumola0 : 60:1, 0:1, 0:4
14.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy1 : 40:1, 1:0, 0:3
14.10.2018, 16:30Genemusic - Bubák Chlum10 : 03:0, 4:0, 3:0
10.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - HC Votice7 : 44:0, 2:1, 1:3
10.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky2 : 22:0, 0:0, 0:2
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 40:2, 1:2, 0:0
08.10.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek2 : 32:0, 0:2, 0:1
07.10.2018, 20:20Novit Neveklov - Rumola4 : 61:2, 2:3, 1:1
07.10.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Draci6 : 62:2, 3:1, 1:3
07.10.2018, 16:30Ševci Nový Knín - HC Kňovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
06.10.2018, 20:00Domino - Stará garda Štětkovice B3 : 61:2, 2:3, 0:1
06.10.2018, 18:00HC Miličín - Rybníkáři5 : 32:0, 2:2, 1:1
06.10.2018, 16:00AHC Nový Knín - Huroni Vršovice3 : 61:2, 1:2, 1:2
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 12:1, 2:0, 1:0
06.10.2018, 12:00HC Votice - Žabáci Solopysky5 : 51:2, 1:1, 3:2
05.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic6 : 21:1, 2:1, 3:0
05.10.2018, 18:30Bubák Chlum - Slavoj Obecnice2 : 51:1, 1:1, 0:3
03.10.2018, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice3 : 90:1, 2:4, 1:4
03.10.2018, 18:30HC Kňovice - Domino1 : 10:1, 1:0, 0:0
01.10.2018, 20:25Stará garda Štětkovice B - HC Miličín2 : 41:1, 0:2, 1:1
01.10.2018, 18:30Draci - Ševci Nový Knín3 : 31:1, 2:1, 0:1
30.09.2018, 20:20HC Hrádek - Medvědi Sedlčany8 : 51:3, 3:2, 4:0
30.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice3 : 60:1, 3:4, 0:2
30.09.2018, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice3 : 32:1, 1:1, 0:1
29.09.2018, 14:00Rybníkáři - Novit Neveklov2 : 121:2, 1:7, 0:3
29.09.2018, 12:00Rumola - Tučňáci Kosova Hora2 : 30:2, 2:0, 0:1
28.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy2 : 21:0, 1:1, 0:1
28.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky - Bubák Chlum0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 50:2, 2:0, 1:3
26.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky3 : 21:1, 1:1, 1:0
26.09.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - Novit Neveklov3 : 81:3, 0:2, 2:3
24.09.2018, 20:25Medvědi Sedlčany - Rumola4 : 70:1, 4:3, 0:3
24.09.2018, 18:30Ševci Nový Knín - HC Hrádek3 : 12:0, 0:1, 1:0
23.09.2018, 20:20Domino - Draci0 : 5-
23.09.2018, 18:25HC Miličín - HC Kňovice5 : 11:0, 2:0, 2:1
23.09.2018, 16:30Stará garda Štětkovice B - Rybníkáři3 : 10:0, 1:1, 2:0
22.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 31:0, 0:2, 1:1
22.09.2018, 18:15Čerti Křepenice - Slavoj Obecnice5 : 52:3, 0:1, 3:1
22.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky4 : 31:0, 3:2, 0:1
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 20:1, 2:1, 1:0
22.09.2018, 12:15HC Votice - Huroni Vršovice3 : 100:3, 1:4, 2:3
22.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín5 : 0-
21.09.2018, 20:25HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B5 : 21:0, 3:2, 1:0
21.09.2018, 18:30Draci - HC Miličín2 : 40:1, 1:2, 1:1
19.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice5 : 31:0, 2:1, 2:2
19.09.2018, 18:30Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 10:1, 1:0, 2:0
17.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice4 : 52:2, 0:1, 2:2
17.09.2018, 18:30Rumola - Ševci Nový Knín2 : 50:2, 1:0, 1:3
16.09.2018, 20:20Novit Neveklov - Medvědi Sedlčany6 : 11:0, 3:0, 2:1
16.09.2018, 18:25Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora0 : 30:1, 0:0, 0:2
16.09.2018, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 71:3, 0:3, 2:1
15.09.2018, 14:00AHC Nový Knín - HC Votice7 : 53:2, 2:1, 2:2
15.09.2018, 12:00HC Hrádek - Domino5 : 13:0, 0:0, 2:1
14.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice1 : 70:2, 1:2, 0:3
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 50:1, 0:1, 0:3
12.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - Bubák Chlum1 : 30:0, 0:1, 1:2
12.09.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora2 : 61:2, 0:3, 1:1
10.09.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Novit Neveklov2 : 40:2, 0:1, 2:1
10.09.2018, 18:30HC Kňovice - Rybníkáři12 : 42:0, 5:1, 5:3
09.09.2018, 20:20HC Miličín - HC Hrádek5 : 33:3, 0:0, 2:0
09.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Draci0 : 30:1, 0:2, 0:0
09.09.2018, 16:30Domino - Rumola1 : 101:3, 0:5, 0:2
08.09.2018, 20:00HC Votice - DSK Daleké Dušníky5 : 21:2, 2:0, 2:0
08.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice4 : 31:0, 2:1, 1:2
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 32:0, 3:3, 1:0
08.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky7 : 01:0, 2:0, 4:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Novit Neveklov - Draci

24. říjen 2018, 18:30

Rumola - HC Hrádek

24. říjen 2018, 20:25

Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice

26. říjen 2018, 18:30

Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín

26. říjen 2018, 20:25

Genemusic - DSK Daleké Dušníky

27. říjen 2018, 12:00

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

27. říjen 2018, 14:00

Stará garda Štětkovice - HC Votice

28. říjen 2018, 16:30

Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy

28. říjen 2018, 18:25

Draci - Rumola

28. říjen 2018, 20:20

Rybníkáři - HC Hrádek

29. říjen 2018, 18:30

HC Kňovice - Novit Neveklov

29. říjen 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici