Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kačeři Příčovy651025:111150
2. River Boys Zvírotice540131:14848
3. Bubák Chlum640213:19830
4. Huroni Vršovice530223:15639
5. Stará garda Štětkovice530225:19626
6. Slavoj Obecnice622226:23628
7. Čerti Křepenice622228:32677
8. DSK Daleké Dušníky521216:11510
9. Genemusic521221:18526
10. HC Votice621327:34524
11. AHC Nový Knín520315:20426
12. Žabáci Solopysky602411:27292
13. HC Olbramovice600610:28032

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
15.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 42:0, 5:0, 4:4
14.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy1 : 40:1, 1:0, 0:3
14.10.2018, 16:30Genemusic - Bubák Chlum10 : 03:0, 4:0, 3:0
10.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - HC Votice7 : 44:0, 2:1, 1:3
10.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky2 : 22:0, 0:0, 0:2
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 40:2, 1:2, 0:0
06.10.2018, 16:00AHC Nový Knín - Huroni Vršovice3 : 61:2, 1:2, 1:2
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 12:1, 2:0, 1:0
06.10.2018, 12:00HC Votice - Žabáci Solopysky5 : 51:2, 1:1, 3:2
05.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic6 : 21:1, 2:1, 3:0
05.10.2018, 18:30Bubák Chlum - Slavoj Obecnice2 : 51:1, 1:1, 0:3
03.10.2018, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice3 : 90:1, 2:4, 1:4
30.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice3 : 60:1, 3:4, 0:2
30.09.2018, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice3 : 32:1, 1:1, 0:1
28.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy2 : 21:0, 1:1, 0:1
28.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky - Bubák Chlum0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 50:2, 2:0, 1:3
26.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky3 : 21:1, 1:1, 1:0
22.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 31:0, 0:2, 1:1
22.09.2018, 18:15Čerti Křepenice - Slavoj Obecnice5 : 52:3, 0:1, 3:1
22.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky4 : 31:0, 3:2, 0:1
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 20:1, 2:1, 1:0
22.09.2018, 12:15HC Votice - Huroni Vršovice3 : 100:3, 1:4, 2:3
22.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín5 : 0:, :, :
19.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice5 : 31:0, 2:1, 2:2
19.09.2018, 18:30Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 10:1, 1:0, 2:0
17.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice4 : 52:2, 0:1, 2:2
16.09.2018, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 71:3, 0:3, 2:1
15.09.2018, 14:00AHC Nový Knín - HC Votice7 : 53:2, 2:1, 2:2
14.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice1 : 70:2, 1:2, 0:3
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 50:1, 0:1, 0:3
12.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - Bubák Chlum1 : 30:0, 0:1, 1:2
08.09.2018, 20:00HC Votice - DSK Daleké Dušníky5 : 21:2, 2:0, 2:0
08.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice4 : 31:0, 2:1, 1:2
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 32:0, 3:3, 1:0
08.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky7 : 01:0, 2:0, 4:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice

-   20. říjen 2018, 12:00

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

-   20. říjen 2018, 14:00

HC Votice - Genemusic

-   20. říjen 2018, 16:00

DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice

-   20. říjen 2018, 18:00

Huroni Vršovice - HC Olbramovice

-   20. říjen 2018, 20:00

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

-   21. říjen 2018, 16:30

Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice

-   26. říjen 2018, 18:30

Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín

-   26. říjen 2018, 20:25

Genemusic - DSK Daleké Dušníky

-   27. říjen 2018, 12:00

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

-   27. říjen 2018, 14:00

Stará garda Štětkovice - HC Votice

-   28. říjen 2018, 16:30

Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy

-   28. říjen 2018, 18:25

Bubák Chlum - Čerti Křepenice

-   3. listopad 2018, 12:00

HC Votice - River Boys Zvírotice

-   3. listopad 2018, 14:00

Huroni Vršovice - Slavoj Obecnice

-   3. listopad 2018, 16:00

HC Olbramovice - Žabáci Solopysky

-   3. listopad 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice

-   3. listopad 2018, 20:00

Slavoj Obecnice - HC Olbramovice

-   5. listopad 2018, 18:30

AHC Nový Knín - Genemusic

-   5. listopad 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum

-   9. listopad 2018, 18:30

Čerti Křepenice - HC Votice

-   9. listopad 2018, 20:25

Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín

-   10. listopad 2018, 10:00

River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky

-   10. listopad 2018, 12:00

Genemusic - Huroni Vršovice

-   10. listopad 2018, 14:00

HC Votice - HC Kačeři Příčovy

-   14. listopad 2018, 20:25

AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice

-   16. listopad 2018, 18:30

Huroni Vršovice - Stará garda Štětkovice

-   16. listopad 2018, 20:25

DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice

-   17. listopad 2018, 10:00

HC Olbramovice - Genemusic

-   17. listopad 2018, 12:00

Žabáci Solopysky - Slavoj Obecnice

-   17. listopad 2018, 14:00

Genemusic - Žabáci Solopysky

-   19. listopad 2018, 18:30

Stará garda Štětkovice - HC Olbramovice

-   19. listopad 2018, 20:25

Čerti Křepenice - AHC Nový Knín

-   21. listopad 2018, 18:30

River Boys Zvírotice - Huroni Vršovice

-   21. listopad 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky

-   23. listopad 2018, 18:30

Bubák Chlum - HC Votice

-   23. listopad 2018, 20:25

Huroni Vršovice - Čerti Křepenice

-   25. listopad 2018, 16:30

Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice

-   25. listopad 2018, 20:20

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

-   26. listopad 2018, 18:30

HC Olbramovice - River Boys Zvírotice

-   26. listopad 2018, 20:25

DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum

-   28. listopad 2018, 18:30

Slavoj Obecnice - Genemusic

-   28. listopad 2018, 20:25

HC Olbramovice - Čerti Křepenice

-   30. listopad 2018, 20:25

Nejbližší pohárové zápasy

HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice

20. říjen 2018, 12:00

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

20. říjen 2018, 14:00

HC Votice - Genemusic

20. říjen 2018, 16:00

DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice

20. říjen 2018, 18:00

Huroni Vršovice - HC Olbramovice

20. říjen 2018, 20:00

AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky

21. říjen 2018, 16:30

Domino - Rybníkáři

21. říjen 2018, 18:25

Ševci Nový Knín - HC Miličín

21. říjen 2018, 20:20

Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B

22. říjen 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - HC Kňovice

22. říjen 2018, 20:25

Novit Neveklov - Draci

24. říjen 2018, 18:30

Rumola - HC Hrádek

24. říjen 2018, 20:25

Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice

26. říjen 2018, 18:30

Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín

26. říjen 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici