Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Stará garda Štětkovice12120089:232440
2. HC Genemusic121101108:322232
3. HC River Boys Zvírotice1291276:401952
4. HC Kačeři Příčovy1281390:361752
5. AHC Nový Knín1270557:631460
6. HC Čerti Křepenice1262475:571456
7. HC Bubák Chlum1251644:411167
8. TJ Slavoj Obecnice1251663:461166
9. DSK Daleké Dušníky1240843:69861
10. HC Huroni Vršovice1230931:84630
11. HC Votice12201058:110426
12. HC Žabáci Solopysky12201022:87458
13. HC Miličín12101130:98266

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
30.11. 14:0030.11.2019, 14:00HC Huroni Vršovice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 50:1,
1:2,
1:2
30.11. 12:0030.11.2019, 12:00DSK Daleké Dušníky
-
Stará garda Štětkovice
3 : 100:3,
1:1,
2:6
30.11. 10:0030.11.2019, 10:00HC Miličín
-
HC Genemusic
5 : 181:4,
2:4,
2:10
29.11. 20:2529.11.2019, 20:25HC Votice
-
TJ Slavoj Obecnice
6 : 83:1,
2:6,
1:1
29.11. 18:3029.11.2019, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC River Boys Zvírotice
0 : 120:4,
0:3,
0:5
27.11. 20:2527.11.2019, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Čerti Křepenice
10 : 31:1,
3:1,
6:1
25.11. 20:2525.11.2019, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC Votice
15 : 46:1,
4:1,
5:2
24.11. 18:2524.11.2019, 18:25TJ Slavoj Obecnice
-
AHC Nový Knín
9 : 11:0,
4:1,
4:0
23.11. 16:0023.11.2019, 16:00HC Čerti Křepenice
-
HC Bubák Chlum
5 : 11:0,
4:1,
0:0
23.11. 14:0023.11.2019, 14:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Huroni Vršovice
7 : 02:0,
4:0,
1:0
22.11. 20:2522.11.2019, 20:25HC Genemusic
-
HC Žabáci Solopysky
7 : 41:4,
4:0,
2:0
22.11. 18:3022.11.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
DSK Daleké Dušníky
9 : 22:0,
3:2,
4:0
20.11. 20:2520.11.2019, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Genemusic
3 : 120:3,
1:5,
2:4
18.11. 20:2518.11.2019, 20:25HC Votice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 172:4,
1:7,
0:6
17.11. 16:3017.11.2019, 16:30HC Bubák Chlum
-
TJ Slavoj Obecnice
2 : 11:0,
1:0,
0:1
15.11. 18:3015.11.2019, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
6 : 22:1,
1:0,
3:1
11.11. 20:2511.11.2019, 20:25DSK Daleké Dušníky
-
HC River Boys Zvírotice
0 : 60:1,
0:2,
0:3
11.11. 18:3011.11.2019, 18:30AHC Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice
1 : 60:1,
1:4,
0:1
09.11. 20:0009.11.2019, 20:00HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
10 : 32:0,
5:2,
3:1
09.11. 18:0009.11.2019, 18:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Čerti Křepenice
3 : 30:2,
1:1,
2:0
09.11. 16:0009.11.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
AHC Nový Knín
12 : 13:0,
3:0,
6:1
09.11. 14:0009.11.2019, 14:00Stará garda Štětkovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 12:0,
1:0,
0:1
08.11. 20:2508.11.2019, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Votice
10 : 64:2,
4:2,
2:2
08.11. 18:3008.11.2019, 18:30HC Miličín
-
HC Huroni Vršovice
2 : 41:1,
1:2,
0:1
04.11. 20:2504.11.2019, 20:25AHC Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 60:4,
1:1,
0:1
03.11. 20:2003.11.2019, 20:20HC Votice
-
HC Genemusic
3 : 161:5,
1:8,
1:3
03.11. 18:2503.11.2019, 18:25DSK Daleké Dušníky
-
HC Miličín
6 : 31:2,
3:0,
2:1
03.11. 16:3003.11.2019, 16:30HC Bubák Chlum
-
HC Kačeři Příčovy
1 : 60:3,
0:1,
1:2
02.11. 14:0002.11.2019, 14:00HC Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
8 : 92:4,
1:3,
5:2
01.11. 20:2501.11.2019, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Žabáci Solopysky
3 : 11:1,
0:0,
2:0
01.11. 18:3001.11.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
5 : 62:1,
2:3,
1:2
28.10. 20:2528.10.2019, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Bubák Chlum
4 : 40:0,
2:2,
2:2
27.10. 18:2527.10.2019, 18:25HC Miličín
-
HC Votice
5 : 42:1,
2:3,
1:0
26.10. 20:0026.10.2019, 20:00Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
5 : 22:1,
2:0,
1:1
26.10. 18:0026.10.2019, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Čerti Křepenice
5 : 52:2,
2:0,
1:3
26.10. 16:0026.10.2019, 16:00HC Genemusic
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
26.10. 14:0026.10.2019, 14:00HC Žabáci Solopysky
-
DSK Daleké Dušníky
0 : 5:,
:,
:
21.10. 20:2521.10.2019, 20:25HC Čerti Křepenice
-
HC River Boys Zvírotice
3 : 51:3,
2:1,
0:1
20.10. 20:2020.10.2019, 20:20DSK Daleké Dušníky
-
HC Huroni Vršovice
2 : 50:1,
2:0,
0:4
20.10. 18:2520.10.2019, 18:25HC Votice
-
HC Žabáci Solopysky
4 : 12:0,
1:0,
1:1
20.10. 16:3020.10.2019, 16:30HC Bubák Chlum
-
HC Genemusic
2 : 100:2,
1:4,
1:4
19.10. 20:0019.10.2019, 20:00AHC Nový Knín
-
HC Miličín
6 : 23:1,
0:0,
3:1
19.10. 18:0019.10.2019, 18:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 60:3,
3:1,
0:2
18.10. 18:3018.10.2019, 18:30HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
7 : 31:3,
4:0,
2:0
14.10. 20:2514.10.2019, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
6 : 31:2,
1:0,
4:1
13.10. 20:2013.10.2019, 20:20HC Huroni Vršovice
-
HC Votice
5 : 101:3,
2:4,
2:3
13.10. 18:2513.10.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
2 : 51:2,
1:3,
0:0
12.10. 14:0012.10.2019, 14:00HC Žabáci Solopysky
-
AHC Nový Knín
2 : 71:2,
1:1,
0:4
11.10. 18:3011.10.2019, 18:30HC Miličín
-
HC Bubák Chlum
1 : 71:1,
0:0,
0:6
07.10. 20:2507.10.2019, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC River Boys Zvírotice
6 : 00:0,
3:0,
3:0
06.10. 18:2506.10.2019, 18:25HC Čerti Křepenice
-
HC Miličín
7 : 23:0,
1:0,
3:2
06.10. 16:3006.10.2019, 16:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Genemusic
2 : 71:1,
0:6,
1:0
05.10. 20:0005.10.2019, 20:00AHC Nový Knín
-
HC Huroni Vršovice
10 : 34:0,
6:3,
:
05.10. 18:0005.10.2019, 18:00HC Bubák Chlum
-
HC Žabáci Solopysky
1 : 20:1,
1:0,
0:1
04.10. 20:2504.10.2019, 20:25HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
2 : 30:2,
1:0,
1:1
29.09. 18:2529.09.2019, 18:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Kačeři Příčovy
8 : 21:0,
5:0,
2:1
29.09. 16:3029.09.2019, 16:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Čerti Křepenice
2 : 152:6,
0:4,
0:5
28.09. 14:0028.09.2019, 14:00HC Miličín
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 82:4,
0:2,
1:2
28.09. 12:0028.09.2019, 12:00HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 101:3,
2:2,
0:5
27.09. 20:2527.09.2019, 20:25DSK Daleké Dušníky
-
HC Votice
6 : 54:2,
1:0,
1:3
22.09. 18:2522.09.2019, 18:25AHC Nový Knín
-
HC Votice
10 : 73:1,
3:3,
4:3
22.09. 16:3022.09.2019, 16:30Stará garda Štětkovice
-
HC Miličín
12 : 02:0,
5:0,
5:0
21.09. 20:0021.09.2019, 20:00HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
5 : 30:0,
4:1,
1:2
21.09. 18:0021.09.2019, 18:00HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
7 : 20:2,
3:0,
4:0
21.09. 16:0021.09.2019, 16:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Žabáci Solopysky
12 : 24:0,
5:2,
3:0
21.09. 14:0021.09.2019, 14:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
2 : 41:1,
1:2,
0:1
16.09. 20:2516.09.2019, 20:25HC Genemusic
-
HC River Boys Zvírotice
10 : 23:0,
1:0,
6:2
15.09. 18:2515.09.2019, 18:25HC Miličín
-
HC Kačeři Příčovy
0 : 100:4,
0:2,
0:4
15.09. 16:3015.09.2019, 16:30HC Votice
-
HC Bubák Chlum
0 : 5:,
:,
:
14.09. 14:0014.09.2019, 14:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
4 : 62:1,
1:0,
1:5
14.09. 12:0014.09.2019, 12:00HC Žabáci Solopysky
-
Stará garda Štětkovice
0 : 5:,
:,
:
13.09. 20:2513.09.2019, 20:25HC Huroni Vršovice
-
TJ Slavoj Obecnice
0 : 100:4,
0:2,
0:4
11.09. 18:3011.09.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Žabáci Solopysky
14 : 23:1,
6:1,
5:0
09.09. 18:3009.09.2019, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 50:0,
1:4,
1:1
08.09. 18:2508.09.2019, 18:25HC Čerti Křepenice
-
HC Votice
12 : 64:1,
2:3,
6:2
08.09. 16:3008.09.2019, 16:30HC Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
3 : 41:3,
1:0,
1:1
07.09. 16:0007.09.2019, 16:00Stará garda Štětkovice
-
HC Huroni Vršovice
10 : 03:0,
4:0,
3:0
07.09. 14:0007.09.2019, 14:00HC River Boys Zvírotice
-
HC Miličín
10 : 51:1,
4:0,
5:4
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice - TJ Slavoj Obecnice
7. prosinec 2019, 17:15
HC River Boys Zvírotice - AHC Nový Knín
7. prosinec 2019, 19:15
HC Žabáci Solopysky - HC Kabaret Sázava
8. prosinec 2019, 16:30
Rybníkáři - HC Tučňáci Kosova Hora
8. prosinec 2019, 18:25
Novit Neveklov - HC Kňovice
8. prosinec 2019, 20:20
HC Genemusic - HC Bubák Chlum
9. prosinec 2019, 18:30
HC Kačeři Příčovy - HC Čerti Křepenice
9. prosinec 2019, 20:25
DSK Daleké Dušníky - HC Huroni Vršovice
11. prosinec 2019, 18:30
HC Domino - HC Votice
11. prosinec 2019, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Miličín
13. prosinec 2019, 18:30
Stará garda Štětkovice B - HC Žabáci Solopysky
13. prosinec 2019, 20:25

Anketa

Jste spokojeni s nastavením a kvalitou přenosu webkamery na stadionu?

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim