Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. DSK Daleké Dušníky00000:000
2. HC Kačeři Příčovy00000:000
3. Huroni Vršovice00000:000
4. AHC Nový Knín00000:000
5. River Boys Zvírotice00000:000
6. Slavoj Obecnice00000:000
7. Bubák Chlum00000:000
8. HC Votice00000:000
9. Čerti Křepenice00000:000
10. Žabáci Solopysky00000:000
11. HC Miličín00000:000
12. Genemusic00000:000
13. Stará garda Štětkovice00000:000

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

River Boys Zvírotice - HC Miličín

-   7. září 2019, 14:00

Stará garda Štětkovice - Huroni Vršovice

-   7. září 2019, 16:00

Bubák Chlum - AHC Nový Knín

-   8. září 2019, 16:30

Čerti Křepenice - HC Votice

-   8. září 2019, 18:25

Slavoj Obecnice - DSK Daleké Dušníky

-   9. září 2019, 18:30

HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky

-   11. září 2019, 18:30

Huroni Vršovice - Slavoj Obecnice

-   13. září 2019, 20:25

Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice

-   14. září 2019, 12:00

DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice

-   14. září 2019, 14:00

HC Votice - Bubák Chlum

-   15. září 2019, 16:30

HC Miličín - HC Kačeři Příčovy

-   15. září 2019, 18:25

Genemusic - River Boys Zvírotice

-   16. září 2019, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

-   21. září 2019, 14:00

Slavoj Obecnice - Žabáci Solopysky

-   21. září 2019, 16:00

Bubák Chlum - DSK Daleké Dušníky

-   21. září 2019, 18:00

Čerti Křepenice - Huroni Vršovice

-   21. září 2019, 20:00

Stará garda Štětkovice - HC Miličín

-   22. září 2019, 16:30

AHC Nový Knín - HC Votice

-   22. září 2019, 18:25

DSK Daleké Dušníky - HC Votice

-   27. září 2019, 20:25

Huroni Vršovice - Bubák Chlum

-   28. září 2019, 12:00

HC Miličín - Slavoj Obecnice

-   28. září 2019, 14:00

Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice

-   29. září 2019, 16:30

River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy

-   29. září 2019, 18:25

Nejbližší pohárové zápasy

Anketa

žádná anketa není k dispozici