Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Ševci Nový Knín11100188:292028
2. HC Kabaret Sázava1190295:401874
3. HC Domino1180359:421690
4. Stará garda Štětkovice B1170456:331444
5. HC Medvědi Sedlčany1160557:661256
6. HC Hrádek1151565:541144
7. Rumola1150650:501032
8. HC Kňovice1141650:62932
9. Novit Neveklov1131755:93758
10. HC Tučňáci Kosova Hora1131735:52772
11. HC Olbramovice1121825:59532
12. Rybníkáři1111935:90360

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
27.11. 18:3027.11.2019, 18:30Rybníkáři
-
HC Domino
3 : 81:5,
2:1,
0:2
25.11. 18:3025.11.2019, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
7 : 21:0,
2:1,
4:1
24.11. 20:2024.11.2019, 20:20HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Kňovice
4 : 61:2,
2:1,
1:3
24.11. 16:3024.11.2019, 16:30Novit Neveklov
-
HC Kabaret Sázava
2 : 160:4,
0:4,
2:8
23.11. 20:0023.11.2019, 20:00Rumola
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 51:4,
2:1,
0:0
23.11. 18:0023.11.2019, 18:00HC Hrádek
-
Ševci Nový Knín
7 : 83:1,
3:2,
1:5
20.11. 18:3020.11.2019, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 51:0,
1:3,
2:2
18.11. 18:3018.11.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Hrádek
4 : 53:0,
0:2,
1:3
17.11. 20:2017.11.2019, 20:20HC Kabaret Sázava
-
HC Medvědi Sedlčany
15 : 73:4,
4:0,
8:3
17.11. 18:2517.11.2019, 18:25HC Olbramovice
-
Rybníkáři
5 : 32:2,
1:0,
2:1
16.11. 14:0016.11.2019, 14:00Ševci Nový Knín
-
Novit Neveklov
17 : 12:1,
6:0,
9:0
16.11. 12:1016.11.2019, 12:10HC Kňovice
-
Rumola
3 : 81:5,
1:2,
1:1
15.11. 20:2515.11.2019, 20:25HC Domino
-
HC Tučňáci Kosova Hora
2 : 01:0,
1:0,
:
13.11. 20:2513.11.2019, 20:25Rumola
-
HC Medvědi Sedlčany
2 : 40:1,
1:1,
1:2
13.11. 18:3013.11.2019, 18:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Olbramovice
2 : 40:3,
2:1,
0:0
10.11. 20:2010.11.2019, 20:20Rumola
-
HC Domino
4 : 90:2,
2:5,
2:2
10.11. 18:2510.11.2019, 18:25HC Hrádek
-
HC Kňovice
9 : 42:1,
4:2,
3:1
10.11. 16:3010.11.2019, 16:30Novit Neveklov
-
Stará garda Štětkovice B
0 : 140:6,
0:4,
0:4
04.11. 18:3004.11.2019, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Kabaret Sázava
3 : 70:3,
2:2,
1:2
02.11. 12:0002.11.2019, 12:00Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
3 : 72:4,
0:1,
1:2
30.10. 20:2530.10.2019, 20:25HC Kňovice
-
Novit Neveklov
8 : 45:1,
2:0,
1:3
30.10. 18:3030.10.2019, 18:30HC Domino
-
HC Hrádek
4 : 33:1,
0:2,
1:0
28.10. 18:3028.10.2019, 18:30HC Olbramovice
-
Rumola
1 : 40:1,
0:1,
1:2
27.10. 20:2027.10.2019, 20:20HC Medvědi Sedlčany
-
HC Tučňáci Kosova Hora
3 : 62:1,
1:4,
0:1
27.10. 16:3027.10.2019, 16:30HC Kabaret Sázava
-
Rybníkáři
14 : 44:0,
4:2,
6:2
25.10. 20:2525.10.2019, 20:25HC Hrádek
-
HC Olbramovice
8 : 34:2,
1:0,
3:1
25.10. 18:3025.10.2019, 18:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
Rybníkáři
2 : 31:3,
1:0,
0:0
23.10. 20:2523.10.2019, 20:25Novit Neveklov
-
HC Domino
2 : 90:2,
1:2,
1:5
23.10. 18:3023.10.2019, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Kňovice
10 : 25:0,
1:1,
4:1
21.10. 18:3021.10.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Kabaret Sázava
3 : 10:0,
2:0,
1:1
19.10. 16:0019.10.2019, 16:00HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
8 : 12:0,
2:0,
4:1
19.10. 14:0019.10.2019, 14:00HC Domino
-
Ševci Nový Knín
2 : 81:2,
0:3,
1:3
18.10. 20:2518.10.2019, 20:25HC Olbramovice
-
Novit Neveklov
2 : 21:1,
0:1,
1:0
16.10. 20:2516.10.2019, 20:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
6 : 33:2,
2:1,
1:0
16.10. 18:3016.10.2019, 18:30Rybníkáři
-
Rumola
4 : 131:2,
2:5,
1:6
14.10. 18:3014.10.2019, 18:30HC Kabaret Sázava
-
HC Tučňáci Kosova Hora
6 : 21:1,
0:1,
5:0
13.10. 16:3013.10.2019, 16:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Domino
5 : 20:0,
1:1,
4:1
12.10. 12:0012.10.2019, 12:00Rumola
-
HC Tučňáci Kosova Hora
2 : 41:1,
0:1,
1:2
11.10. 20:2511.10.2019, 20:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
9 : 34:1,
1:2,
4:0
09.10. 20:2509.10.2019, 20:25Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
11 : 73:2,
4:1,
4:4
09.10. 18:3009.10.2019, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Olbramovice
6 : 02:0,
2:0,
2:0
07.10. 18:3007.10.2019, 18:30HC Kňovice
-
HC Kabaret Sázava
4 : 92:2,
0:3,
2:4
05.10. 16:0005.10.2019, 16:00HC Domino
-
HC Kňovice
6 : 20:2,
3:0,
3:0
05.10. 14:0005.10.2019, 14:00HC Olbramovice
-
Stará garda Štětkovice B
0 : 5:,
:,
:
04.10. 18:3004.10.2019, 18:30Rybníkáři
-
Novit Neveklov
4 : 151:7,
2:5,
1:3
30.09. 20:2530.09.2019, 20:25HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Hrádek
5 : 52:1,
2:4,
1:0
30.09. 18:3030.09.2019, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
Ševci Nový Knín
3 : 81:0,
0:5,
2:3
29.09. 20:2029.09.2019, 20:20HC Kabaret Sázava
-
Rumola
6 : 32:1,
1:1,
3:1
27.09. 18:3027.09.2019, 18:30Novit Neveklov
-
HC Tučňáci Kosova Hora
10 : 53:1,
4:3,
3:1
25.09. 20:2525.09.2019, 20:25HC Hrádek
-
Rumola
4 : 51:0,
2:2,
1:3
25.09. 18:3025.09.2019, 18:30Ševci Nový Knín
-
Rybníkáři
7 : 21:0,
2:1,
4:1
23.09. 20:2523.09.2019, 20:25HC Domino
-
HC Kabaret Sázava
4 : 33:0,
1:2,
0:1
23.09. 18:3023.09.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 21:2,
0:0,
4:0
22.09. 20:2022.09.2019, 20:20HC Kňovice
-
HC Olbramovice
5 : 20:0,
2:0,
3:2
20.09. 20:2520.09.2019, 20:25HC Olbramovice
-
HC Domino
4 : 71:4,
2:2,
1:1
20.09. 18:3020.09.2019, 18:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
Ševci Nový Knín
1 : 80:2,
0:4,
1:2
18.09. 20:2518.09.2019, 20:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Kňovice
5 : 42:1,
2:2,
1:1
18.09. 18:3018.09.2019, 18:30Rumola
-
Novit Neveklov
5 : 41:4,
2:0,
2:0
16.09. 18:3016.09.2019, 18:30Rybníkáři
-
Stará garda Štětkovice B
1 : 81:3,
0:1,
0:4
15.09. 20:2015.09.2019, 20:20HC Kabaret Sázava
-
HC Hrádek
8 : 62:3,
3:2,
3:1
13.09. 18:3013.09.2019, 18:30Ševci Nový Knín
-
Rumola
6 : 13:0,
2:1,
1:0
11.09. 20:2511.09.2019, 20:25Novit Neveklov
-
HC Hrádek
4 : 62:2,
2:1,
0:3
09.09. 20:2509.09.2019, 20:25HC Domino
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 81:2,
3:3,
2:3
08.09. 20:2008.09.2019, 20:20Stará garda Štětkovice B
-
HC Tučňáci Kosova Hora
3 : 40:1,
1:1,
2:3
07.09. 20:0007.09.2019, 20:00HC Olbramovice
-
HC Kabaret Sázava
2 : 102:2,
0:3,
0:5
07.09. 18:0007.09.2019, 18:00HC Kňovice
-
Rybníkáři
4 : 41:1,
2:2,
1:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice - TJ Slavoj Obecnice
7. prosinec 2019, 17:15
HC River Boys Zvírotice - AHC Nový Knín
7. prosinec 2019, 19:15
HC Žabáci Solopysky - HC Kabaret Sázava
8. prosinec 2019, 16:30
Rybníkáři - HC Tučňáci Kosova Hora
8. prosinec 2019, 18:25
Novit Neveklov - HC Kňovice
8. prosinec 2019, 20:20
HC Genemusic - HC Bubák Chlum
9. prosinec 2019, 18:30
HC Kačeři Příčovy - HC Čerti Křepenice
9. prosinec 2019, 20:25
DSK Daleké Dušníky - HC Huroni Vršovice
11. prosinec 2019, 18:30
HC Domino - HC Votice
11. prosinec 2019, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Miličín
13. prosinec 2019, 18:30
Stará garda Štětkovice B - HC Žabáci Solopysky
13. prosinec 2019, 20:25

Anketa

Jste spokojeni s nastavením a kvalitou přenosu webkamery na stadionu?

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim