Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 3. ligy - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kňovice540127:10822
2. HC Hrádek531124:22720
3. HC Olbramovice630339:31622
4. Novit Neveklov530227:24616
5. HC Medvědi Sedlčany522124:22630
6. HC Tučňáci Kosova Hora520322:26446
7. Rumola520315:21416
8. Rybníkáři601515:37124

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
13.01. 18:3013.01.2020, 18:30Novit Neveklov
-
HC Olbramovice
10 : 53:1,
4:2,
3:2
11.01. 19:3011.01.2020, 19:30HC Kňovice
-
HC Hrádek
0 : 20:1,
0:1,
0:0
10.01. 20:2510.01.2020, 20:25Rumola
-
Rybníkáři
3 : 12:0,
1:0,
0:1
05.01. 20:2005.01.2020, 20:20HC Hrádek
-
Rumola
7 : 42:2,
3:2,
2:0
04.01. 20:2004.01.2020, 20:20Rybníkáři
-
HC Olbramovice
5 : 81:3,
2:2,
2:3
04.01. 12:0004.01.2020, 12:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 70:3,
1:4,
3:0
30.12. 18:3030.12.2019, 18:30HC Olbramovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
10 : 12:0,
3:0,
5:1
29.12. 20:2529.12.2019, 20:25Rybníkáři
-
Novit Neveklov
0 : 5:,
:,
:
28.12. 12:0028.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Kňovice
2 : 71:1,
0:4,
1:2
23.12. 18:3023.12.2019, 18:30Rumola
-
HC Medvědi Sedlčany
0 : 40:3,
0:1,
0:0
22.12. 18:2522.12.2019, 18:25HC Kňovice
-
HC Olbramovice
9 : 32:2,
5:0,
2:1
22.12. 16:3022.12.2019, 16:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
Novit Neveklov
8 : 41:1,
4:0,
3:3
20.12. 20:2520.12.2019, 20:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
8 : 21:1,
3:0,
4:1
14.12. 16:0014.12.2019, 16:00HC Olbramovice
-
Rumola
2 : 41:0,
1:2,
0:2
14.12. 12:0014.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
5 : 51:0,
2:3,
2:2
08.12. 20:2008.12.2019, 20:20Novit Neveklov
-
HC Kňovice
1 : 70:3,
0:3,
1:1
08.12. 18:2508.12.2019, 18:25Rybníkáři
-
HC Tučňáci Kosova Hora
1 : 71:2,
0:1,
0:4
02.12. 18:3002.12.2019, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
Rybníkáři
6 : 62:2,
1:2,
3:2
01.12. 20:2501.12.2019, 20:25Rumola
-
Novit Neveklov
4 : 70:2,
1:3,
3:2
01.12. 18:2501.12.2019, 18:25HC Hrádek
-
HC Olbramovice
2 : 111:4,
1:2,
0:5
01.12. 16:3001.12.2019, 16:30HC Kňovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
4 : 21:1,
1:0,
2:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

HC Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov
18. leden 2020, 12:00
Rumola - HC Kňovice
18. leden 2020, 16:00
HC Hrádek - HC Tučňáci Kosova Hora
18. leden 2020, 18:00
HC Kňovice - Rybníkáři
25. leden 2020, 14:00
HC Tučňáci Kosova Hora - Rumola
26. leden 2020, 18:25
Novit Neveklov - HC Hrádek
26. leden 2020, 20:20
HC Olbramovice - HC Medvědi Sedlčany
27. leden 2020, 18:30

Nejbližší pohárové zápasy

HC Genemusic - HC Čerti Křepenice
17. leden 2020, 18:30
Stará garda Štětkovice B - HC Domino
17. leden 2020, 20:25
HC Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov
18. leden 2020, 12:00
HC Kačeři Příčovy - TJ Slavoj Obecnice
18. leden 2020, 14:00
Rumola - HC Kňovice
18. leden 2020, 16:00
HC Hrádek - HC Tučňáci Kosova Hora
18. leden 2020, 18:00
DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice B
19. leden 2020, 16:30
HC Huroni Vršovice - HC Kabaret Sázava
19. leden 2020, 18:25
HC Votice - Ševci Nový Knín
19. leden 2020, 20:20
HC Žabáci Solopysky - HC Miličín
20. leden 2020, 18:30
HC Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice
20. leden 2020, 20:25
AHC Nový Knín - HC Genemusic
22. leden 2020, 18:30
HC Čerti Křepenice - HC River Boys Zvírotice
22. leden 2020, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim