Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. River Boys Zvírotice151401111:2628109
2. Rožmitál pod Třemšínem15130286:3926208
3. Stará garda Štětkovice151203115:4624114
4. Genemusic15120387:4424126
5. Kačeři Příčovy1592485:5520143
6. Kňovice1590671:461864
7. Bubák Chlum1564545:441692
8. DSK Daleké Dušníky1572661:651696
9. STROS1561869:8013201
10. SK Votice1543870:9811140
11. Olbramovice1542940:631074
12. Domino15411051:889108
13. Žabáci Solopysky15321039:658184
14. Huroni Vršovice15321043:79868
15. Citroën Drásov15101431:1242223
16. Stars (odstoupili)15311129:7170

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
12.01.2014, 18:25Bubák Chlum - River Boys Zvírotice1 : 61:2, 0:2, 0:2
12.01.2014, 16:30Olbramovice - Stará garda Štětkovice1 : 120:2, 0:2, 1:8
11.01.2014, 20:20Citroën Drásov - Genemusic1 : 121:6, 0:3, 0:3
11.01.2014, 16:30Žabáci Solopysky - Rožmitál pod Třemšínem4 : 52:0, 2:3, 0:2
10.01.2014, 20:25Kňovice - Kačeři Příčovy2 : 40:3, 2:0, 0:1
10.01.2014, 18:30SK Votice - Huroni Vršovice10 : 53:1, 3:2, 4:2
08.01.2014, 20:25DSK Daleké Dušníky - Domino8 : 43:2, 3:1, 2:1
06.01.2014, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Kňovice7 : 20:1, 3:1, 4:0
05.01.2014, 20:20SK Votice - Genemusic4 : 100:2, 1:5, 3:3
04.01.2014, 16:30Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky1 : 40:0, 0:2, 1:2
03.01.2014, 20:25Kačeři Příčovy - SK Votice7 : 13:0, 3:1, 1:0
29.12.2013, 20:20Genemusic - STROS7 : 34:2, 2:0, 1:1
29.12.2013, 18:25Stará garda Štětkovice - Citroën Drásov9 : 14:0, 5:0, 0:1
29.12.2013, 16:30River Boys Zvírotice - Olbramovice5 : 0:, :, :
28.12.2013, 20:20Domino - Bubák Chlum2 : 10:0, 2:1, 0:0
25.12.2013, 18:25Olbramovice - Bubák Chlum3 : 30:1, 2:2, 1:0
25.12.2013, 16:30Citroën Drásov - River Boys Zvírotice1 : 180:8, 1:7, 0:3
24.12.2013, 06:00Stars (odstoupili) - STROS0 : 5:, :, :
24.12.2013, 04:00Stars (odstoupili) - Žabáci Solopysky0 : 5:, :, :
24.12.2013, 02:00Stars (odstoupili) - Kňovice0 : 5:, :, :
23.12.2013, 20:25Žabáci Solopysky - Genemusic1 : 60:2, 0:2, 1:2
23.12.2013, 18:30STROS - Stará garda Štětkovice4 : 120:3, 2:5, 2:4
22.12.2013, 20:20SK Votice - Rožmitál pod Třemšínem5 : 93:1, 1:2, 1:6
22.12.2013, 18:25DSK Daleké Dušníky - Kačeři Příčovy6 : 62:4, 4:0, 0:2
22.12.2013, 16:30Huroni Vršovice - Domino4 : 03:0, 1:0, 0:0
18.12.2013, 18:30Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice8 : 22:1, 2:1, 4:0
16.12.2013, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - DSK Daleké Dušníky3 : 01:0, 1:0, 1:0
16.12.2013, 18:30Stars (odstoupili) - SK Votice5 : 91:4, 1:2, 3:3
15.12.2013, 19:30Bubák Chlum - Citroën Drásov10 : 23:0, 4:1, 3:1
14.12.2013, 20:00Genemusic - Kňovice3 : 21:1, 0:1, 2:0
14.12.2013, 18:00Domino - Olbramovice4 : 12:0, 1:0, 1:1
13.12.2013, 20:25River Boys Zvírotice - STROS8 : 31:1, 3:0, 4:2
13.12.2013, 18:30Stará garda Štětkovice - Žabáci Solopysky4 : 22:1, 1:0, 1:1
08.12.2013, 18:25Citroën Drásov - Olbramovice3 : 62:1, 1:3, 0:2
08.12.2013, 16:30STROS - Bubák Chlum3 : 50:0, 0:3, 3:2
07.12.2013, 20:20Žabáci Solopysky - River Boys Zvírotice1 : 61:1, 0:3, 0:2
07.12.2013, 18:25Kňovice - Stará garda Štětkovice5 : 71:2, 2:2, 2:3
07.12.2013, 16:30DSK Daleké Dušníky - Stars (odstoupili)1 : 10:0, 1:0, 0:1
07.12.2013, 12:00Huroni Vršovice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 50:2, 1:2, 2:1
07.12.2013, 10:00Kačeři Příčovy - Domino8 : 32:0, 4:2, 2:1
30.11.2013, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Kačeři Příčovy3 : 21:1, 1:1, 1:0
29.11.2013, 20:25Stars (odstoupili) - Huroni Vršovice10 : 23:0, 3:1, 4:1
29.11.2013, 18:30Stará garda Štětkovice - SK Votice13 : 55:1, 2:1, 6:3
27.11.2013, 20:25Genemusic - DSK Daleké Dušníky6 : 23:0, 1:1, 2:1
27.11.2013, 18:30Bubák Chlum - Žabáci Solopysky3 : 11:1, 0:0, 2:0
25.11.2013, 20:25River Boys Zvírotice - Kňovice4 : 12:0, 0:0, 2:1
25.11.2013, 18:30Olbramovice - STROS5 : 72:2, 2:2, 1:3
24.11.2013, 20:20Domino - Citroën Drásov13 : 34:1, 4:1, 5:1
20.11.2013, 20:25Huroni Vršovice - Genemusic2 : 30:2, 1:1, 1:0
18.11.2013, 20:25STROS - Citroën Drásov8 : 55:1, 2:3, 1:1
18.11.2013, 18:30Kačeři Příčovy - Stars (odstoupili)8 : 22:0, 2:1, 4:1
17.11.2013, 20:20Žabáci Solopysky - Olbramovice3 : 32:2, 1:1, 0:0
17.11.2013, 18:25Kňovice - Bubák Chlum6 : 21:0, 1:1, 4:1
17.11.2013, 16:30SK Votice - River Boys Zvírotice1 : 110:3, 1:6, 0:2
15.11.2013, 20:25DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice1 : 130:3, 1:5, 0:5
15.11.2013, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Domino13 : 14:0, 6:0, 3:1
09.11.2013, 20:20Stará garda Štětkovice - Huroni Vršovice11 : 30:0, 6:1, 5:2
09.11.2013, 18:25River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky9 : 53:1, 3:2, 3:2
09.11.2013, 16:30Bubák Chlum - SK Votice4 : 42:0, 1:2, 1:2
09.11.2013, 12:00Olbramovice - Kňovice2 : 30:2, 1:0, 1:1
08.11.2013, 20:25Citroën Drásov - Žabáci Solopysky5 : 21:0, 3:1, 1:1
08.11.2013, 18:30Domino - STROS7 : 91:4, 4:2, 2:3
04.11.2013, 20:25Genemusic - Kačeři Příčovy7 : 62:0, 4:3, 1:3
04.11.2013, 18:30Stars (odstoupili) - Rožmitál pod Třemšínem2 : 91:3, 0:4, 1:2
30.10.2013, 20:25Žabáci Solopysky - STROS3 : 10:1, 0:0, 3:0
30.10.2013, 18:30Kňovice - Citroën Drásov6 : 32:0, 3:3, 1:0
28.10.2013, 20:20Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic2 : 61:4, 1:2, 0:0
28.10.2013, 18:25SK Votice - Olbramovice1 : 51:1, 0:4, 0:0
28.10.2013, 16:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum5 : 12:1, 0:0, 3:0
27.10.2013, 20:20Huroni Vršovice - River Boys Zvírotice1 : 80:1, 0:5, 1:2
27.10.2013, 18:25Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice2 : 81:0, 0:3, 1:4
27.10.2013, 16:30Stars (odstoupili) - Domino2 : 51:0, 0:3, 1:2
23.10.2013, 18:30Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 51:0, 2:3, 0:2
21.10.2013, 20:25Genemusic - Stars (odstoupili)4 : 22:1, 1:0, 1:1
21.10.2013, 18:30River Boys Zvírotice - Kačeři Příčovy8 : 32:1, 3:1, 3:1
20.10.2013, 20:20Bubák Chlum - Huroni Vršovice4 : 41:0, 1:2, 2:2
20.10.2013, 18:25Citroën Drásov - SK Votice3 : 71:2, 0:2, 2:3
20.10.2013, 16:30Olbramovice - DSK Daleké Dušníky2 : 71:5, 1:0, 0:2
19.10.2013, 14:30STROS - Kňovice7 : 34:0, 1:2, 2:1
19.10.2013, 12:30Domino - Žabáci Solopysky2 : 30:1, 1:1, 1:1
13.10.2013, 18:25SK Votice - STROS4 : 41:0, 1:3, 2:1
13.10.2013, 16:30Kňovice - Žabáci Solopysky10 : 02:0, 3:0, 5:0
12.10.2013, 19:00DSK Daleké Dušníky - Citroën Drásov5 : 00:0, 1:0, 4:0
12.10.2013, 17:00Huroni Vršovice - Olbramovice2 : 30:0, 1:2, 1:1
11.10.2013, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - River Boys Zvírotice4 : 22:1, 2:0, 0:1
11.10.2013, 18:30Kačeři Příčovy - Bubák Chlum1 : 10:1, 1:0, 0:0
09.10.2013, 20:25Genemusic - Domino10 : 33:1, 3:1, 4:1
09.10.2013, 18:30Stars (odstoupili) - Stará garda Štětkovice0 : 60:1, 0:2, 0:3
05.10.2013, 16:00Olbramovice - Kačeři Příčovy2 : 30:1, 2:0, 0:2
05.10.2013, 14:00Bubák Chlum - Rožmitál pod Třemšínem4 : 11:1, 3:0, 0:0
04.10.2013, 20:25Stará garda Štětkovice - Genemusic4 : 102:3, 2:3, 0:4
04.10.2013, 18:30Citroën Drásov - Huroni Vršovice1 : 51:1, 0:4, 0:0
02.10.2013, 20:25STROS - DSK Daleké Dušníky6 : 42:1, 1:2, 3:1
02.10.2013, 18:30River Boys Zvírotice - Stars (odstoupili)9 : 01:0, 3:0, 5:0
30.09.2013, 20:25Domino - Kňovice0 : 70:3, 0:3, 0:1
30.09.2013, 18:30Žabáci Solopysky - SK Votice2 : 42:0, 0:3, 0:1
27.09.2013, 18:30SK Votice - Kňovice6 : 81:1, 2:5, 3:2
25.09.2013, 20:25DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky6 : 42:3, 3:0, 1:1
25.09.2013, 18:30Huroni Vršovice - STROS4 : 20:1, 3:1, 1:0
23.09.2013, 20:25Kačeři Příčovy - Citroën Drásov14 : 21:1, 7:1, 6:0
23.09.2013, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Olbramovice6 : 13:0, 0:0, 3:1
22.09.2013, 20:20Genemusic - River Boys Zvírotice2 : 41:1, 0:3, 1:0
22.09.2013, 18:25Stars (odstoupili) - Bubák Chlum0 : 20:0, 0:1, 0:1
22.09.2013, 16:30Stará garda Štětkovice - Domino5 : 22:0, 1:2, 2:0
18.09.2013, 20:25River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice4 : 32:2, 2:0, 0:1
18.09.2013, 18:30Olbramovice - Stars (odstoupili)1 : 40:2, 1:1, 0:1
16.09.2013, 20:25Bubák Chlum - Genemusic3 : 11:0, 1:1, 1:0
16.09.2013, 18:30Citroën Drásov - Rožmitál pod Třemšínem1 : 80:1, 1:4, 0:3
15.09.2013, 20:20Kňovice - DSK Daleké Dušníky5 : 01:0, 1:0, 3:0
15.09.2013, 18:25Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice4 : 43:1, 1:2, 0:1
15.09.2013, 16:30STROS - Kačeři Příčovy4 : 72:1, 1:2, 1:4
14.09.2013, 20:20Domino - SK Votice5 : 51:2, 2:2, 2:1
09.09.2013, 18:30DSK Daleké Dušníky - SK Votice7 : 41:0, 3:0, 3:4
08.09.2013, 20:20Genemusic - Olbramovice0 : 5:, :, :
08.09.2013, 18:25Huroni Vršovice - Kňovice1 : 61:2, 0:3, 0:1
08.09.2013, 16:30Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky6 : 41:1, 2:2, 3:1
07.09.2013, 20:00Rožmitál pod Třemšínem - STROS6 : 32:1, 3:1, 1:1
07.09.2013, 18:00Stars (odstoupili) - Citroën Drásov1 : 01:0, 0:0, 0:0
07.09.2013, 16:00Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum5 : 11:0, 2:0, 2:1
07.09.2013, 14:00River Boys Zvírotice - Domino9 : 05:0, 3:0, 1:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - Domino

17. leden 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek

17. leden 2018, 20:25

Rumola - Rybníkáři

19. leden 2018, 18:30

Novit Neveklov - Draci

19. leden 2018, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Genemusic

20. leden 2018, 12:00

HC Hrádek - Draci

20. leden 2018, 14:00

HC Votice - Čerti Křepenice

20. leden 2018, 16:00

Huroni Vršovice - HC Kňovice

20. leden 2018, 18:00

DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín

20. leden 2018, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

21. leden 2018, 16:30

Dublovice - Domino

21. leden 2018, 18:25

HC Miličín - Stará garda Štětkovice B

21. leden 2018, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

22. leden 2018, 18:30

Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany

22. leden 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici