Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. River Boys Zvírotice131300101:192656
2. Genemusic13101286:462164
3. Kačeři Příčovy1391356:3319115
4. Rožmitál pod Třemšínem1390476:3618125
5. Bubák Chlum1373340:3017100
6. DSK Daleké Dušníky1380559:421694
7. Kňovice1380547:4816129
8. Čerti Křepenice1361652:541362
9. STROS1342745:741050
10. Huroni Vršovice1331940:67756
11. Stará garda Štětkovice13301027:56664
12. Žabáci Solopysky1322930:556127
13. Olbramovice13211030:665107
14. SK Votice13101235:98285

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
14.12.2014, 20:20Olbramovice - Genemusic7 : 113:5, 2:3, 2:3
14.12.2014, 18:25SK Votice - Rožmitál pod Třemšínem1 : 70:4, 1:3, 0:0
14.12.2014, 16:30Bubák Chlum - Kňovice3 : 10:0, 0:1, 3:0
13.12.2014, 20:20Huroni Vršovice - River Boys Zvírotice0 : 110:5, 0:2, 0:4
13.12.2014, 18:25STROS - Kačeři Příčovy3 : 41:3, 0:0, 2:1
12.12.2014, 20:25DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice5 : 22:0, 1:0, 2:2
12.12.2014, 18:30Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice0 : 5:, :, :
07.12.2014, 16:30Kňovice - DSK Daleké Dušníky1 : 71:1, 0:3, 0:3
06.12.2014, 20:20Rožmitál pod Třemšínem - STROS13 : 04:0, 4:0, 5:0
06.12.2014, 18:25Kačeři Příčovy - Bubák Chlum1 : 10:0, 0:1, 1:0
06.12.2014, 16:30River Boys Zvírotice - SK Votice5 : 0:, :, :
05.12.2014, 20:25Genemusic - Žabáci Solopysky4 : 30:2, 3:0, 1:1
05.12.2014, 18:30Stará garda Štětkovice - Huroni Vršovice10 : 52:1, 4:1, 4:3
03.12.2014, 20:25Čerti Křepenice - Olbramovice5 : 31:0, 2:1, 2:2
28.11.2014, 20:25Žabáci Solopysky - Olbramovice3 : 30:1, 0:0, 3:2
28.11.2014, 18:30SK Votice - Stará garda Štětkovice1 : 121:2, 0:3, 0:7
26.11.2014, 20:25Huroni Vršovice - Genemusic3 : 70:4, 1:2, 2:1
26.11.2014, 18:30STROS - River Boys Zvírotice3 : 160:4, 2:6, 1:6
24.11.2014, 20:25Bubák Chlum - Rožmitál pod Třemšínem4 : 11:0, 0:0, 3:1
24.11.2014, 18:30DSK Daleké Dušníky - Kačeři Příčovy0 : 60:1, 0:1, 0:4
23.11.2014, 20:20Kňovice - Čerti Křepenice6 : 42:1, 3:2, 1:1
19.11.2014, 20:25Kačeři Příčovy - Kňovice6 : 11:0, 2:1, 3:0
19.11.2014, 18:30River Boys Zvírotice - Bubák Chlum8 : 13:0, 3:1, 2:0
17.11.2014, 20:20Genemusic - SK Votice12 : 52:0, 5:4, 5:1
17.11.2014, 18:25Rožmitál pod Třemšínem - DSK Daleké Dušníky5 : 32:1, 1:2, 2:0
17.11.2014, 16:30Stará garda Štětkovice - STROS0 : 5:, :, :
16.11.2014, 20:20Olbramovice - Huroni Vršovice2 : 10:1, 1:0, 1:0
16.11.2014, 18:25Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky5 : 10:1, 1:0, 4:0
10.11.2014, 18:30Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice2 : 11:0, 0:1, 1:0
09.11.2014, 20:20STROS - Genemusic4 : 91:4, 1:2, 2:3
09.11.2014, 18:25SK Votice - Olbramovice10 : 23:0, 4:1, 3:1
09.11.2014, 16:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice5 : 0:, :, :
08.11.2014, 20:20DSK Daleké Dušníky - River Boys Zvírotice2 : 100:3, 1:4, 1:3
08.11.2014, 18:25Kňovice - Rožmitál pod Třemšínem4 : 91:2, 1:4, 2:3
08.11.2014, 16:30Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice1 : 60:2, 1:4, 0:0
03.11.2014, 20:25Genemusic - Bubák Chlum3 : 31:0, 0:2, 2:1
03.11.2014, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Kačeři Příčovy4 : 52:3, 2:0, 0:2
01.11.2014, 20:20River Boys Zvírotice - Kňovice11 : 24:1, 3:1, 4:0
01.11.2014, 18:25Stará garda Štětkovice - DSK Daleké Dušníky0 : 5:, :, :
01.11.2014, 16:30Olbramovice - STROS2 : 41:1, 1:0, 0:3
31.10.2014, 20:25Žabáci Solopysky - SK Votice8 : 42:1, 1:2, 5:1
31.10.2014, 18:30Čerti Křepenice - Huroni Vršovice3 : 41:2, 1:1, 1:1
26.10.2014, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Čerti Křepenice4 : 33:0, 0:2, 1:1
25.10.2014, 20:20SK Votice - Huroni Vršovice3 : 90:2, 1:4, 2:3
25.10.2014, 18:25STROS - Žabáci Solopysky2 : 21:0, 1:1, 0:1
25.10.2014, 16:30Bubák Chlum - Olbramovice4 : 11:0, 1:0, 2:1
24.10.2014, 20:25DSK Daleké Dušníky - Genemusic3 : 72:2, 0:2, 1:3
24.10.2014, 18:30Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice1 : 41:0, 0:0, 0:4
18.10.2014, 16:30River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem5 : 41:0, 3:2, 1:2
17.10.2014, 20:25Genemusic - Kňovice1 : 41:0, 0:2, 0:2
17.10.2014, 18:30Stará garda Štětkovice - Kačeři Příčovy0 : 5:, :, :
15.10.2014, 20:25Olbramovice - DSK Daleké Dušníky2 : 92:1, 0:6, 0:2
15.10.2014, 18:30Žabáci Solopysky - Bubák Chlum2 : 42:0, 0:2, 0:2
13.10.2014, 20:25Huroni Vršovice - STROS1 : 11:0, 0:0, 0:1
13.10.2014, 18:30Čerti Křepenice - SK Votice6 : 22:0, 2:1, 2:1
11.10.2014, 19:30Kňovice - Stará garda Štětkovice5 : 0:, :, :
10.10.2014, 18:30STROS - SK Votice8 : 73:3, 0:4, 5:0
08.10.2014, 20:25Bubák Chlum - Huroni Vršovice3 : 51:2, 1:3, 1:0
08.10.2014, 18:30DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky2 : 11:0, 0:0, 1:1
06.10.2014, 20:25Kačeři Příčovy - Genemusic1 : 60:2, 1:2, 0:2
06.10.2014, 18:30Kňovice - Olbramovice3 : 13:0, 0:0, 0:1
05.10.2014, 20:20Rožmitál pod Třemšínem - Stará garda Štětkovice5 : 0:, :, :
05.10.2014, 18:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice10 : 16:0, 3:0, 1:1
03.10.2014, 18:30Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice0 : 5:, :, :
29.09.2014, 20:25Genemusic - Rožmitál pod Třemšínem7 : 41:2, 1:1, 5:1
29.09.2014, 18:30Olbramovice - Kačeři Příčovy1 : 61:3, 0:1, 0:2
28.09.2014, 20:20Žabáci Solopysky - Kňovice1 : 50:0, 1:2, 0:3
28.09.2014, 18:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky4 : 63:2, 0:2, 1:2
28.09.2014, 16:30SK Votice - Bubák Chlum0 : 60:3, 0:1, 0:2
27.09.2014, 19:35Čerti Křepenice - STROS7 : 51:3, 2:1, 4:1
24.09.2014, 21:10Bubák Chlum - STROS3 : 60:1, 0:2, 3:3
24.09.2014, 19:15DSK Daleké Dušníky - SK Votice11 : 06:0, 2:0, 3:0
22.09.2014, 20:25Kňovice - Huroni Vršovice4 : 30:0, 1:2, 3:1
22.09.2014, 18:30Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky6 : 33:0, 0:2, 3:1
21.09.2014, 20:20Rožmitál pod Třemšínem - Olbramovice4 : 01:0, 2:0, 1:0
21.09.2014, 18:25River Boys Zvírotice - Genemusic5 : 20:0, 2:1, 3:1
21.09.2014, 16:30Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice0 : 5:, :, :
17.09.2014, 20:25Genemusic - Stará garda Štětkovice5 : 0:, :, :
17.09.2014, 18:30Olbramovice - River Boys Zvírotice1 : 60:3, 1:1, 0:2
15.09.2014, 18:30Žabáci Solopysky - Rožmitál pod Třemšínem2 : 90:1, 1:3, 1:5
14.09.2014, 20:20Huroni Vršovice - Kačeři Příčovy2 : 81:1, 0:4, 1:3
14.09.2014, 18:25SK Votice - Kňovice0 : 60:2, 0:3, 0:1
14.09.2014, 16:30Čerti Křepenice - Bubák Chlum1 : 11:0, 0:0, 0:1
13.09.2014, 20:20STROS - DSK Daleké Dušníky2 : 51:0, 1:4, 0:1
08.09.2014, 18:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum1 : 20:0, 0:1, 1:1
07.09.2014, 20:20Kňovice - STROS5 : 22:1, 0:1, 3:0
07.09.2014, 18:25Kačeři Příčovy - SK Votice6 : 23:0, 1:0, 2:2
07.09.2014, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Huroni Vršovice7 : 23:0, 3:2, 1:0
06.09.2014, 20:20River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky5 : 21:1, 0:0, 4:1
06.09.2014, 18:25Stará garda Štětkovice - Olbramovice0 : 5:, :, :
06.09.2014, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice12 : 45:1, 2:0, 5:3
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Anketa

žádná anketa není k dispozici