Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Žabáci Solopysky13100353:242096
2. Novit Neveklov1390464:551884
3. Olbramovice1373349:401790
4. Tučňáci Kosova Hora1371543:291578
5. Draci1354455:511480
6. Ševci Nový Knín1362546:4014100
7. Stará garda Štětkovice B1362541:381490
8. Miličín1362554:461494
9. AHC Nový Knín1361644:501374
10. Citroën Drásov1361654:4813101
11. Rybníkáři1342736:601042
12. Medvědi Sedlčany1323845:58762
13. Rumola1331939:69774
14. Hrádek1322946:61652

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
20.12.2015, 18:25Hrádek - Žabáci Solopysky2 : 30:0, 0:1, 2:2
20.12.2015, 16:30Tučňáci Kosova Hora - AHC Nový Knín1 : 30:1, 0:1, 1:1
19.12.2015, 20:20Rumola - Olbramovice4 : 40:3, 2:1, 2:0
19.12.2015, 18:25Medvědi Sedlčany - Miličín1 : 61:2, 0:1, 0:3
19.12.2015, 16:30Novit Neveklov - Citroën Drásov5 : 103:2, 1:5, 1:3
18.12.2015, 20:25Draci - Stará garda Štětkovice B3 : 32:0, 0:3, 1:0
18.12.2015, 18:30Ševci Nový Knín - Rybníkáři2 : 30:0, 1:1, 1:2
12.12.2015, 18:25Citroën Drásov - Draci4 : 42:0, 0:3, 2:1
12.12.2015, 16:30AHC Nový Knín - Medvědi Sedlčany0 : 5:, :, :
12.12.2015, 12:00Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín1 : 31:1, 0:2, 0:0
12.12.2015, 10:00Miličín - Novit Neveklov7 : 13:0, 1:0, 3:1
11.12.2015, 20:25Rybníkáři - Hrádek5 : 42:2, 3:2, 0:0
11.12.2015, 18:30Žabáci Solopysky - Rumola7 : 31:1, 3:1, 3:1
07.12.2015, 20:25Olbramovice - Tučňáci Kosova Hora2 : 51:2, 0:2, 1:1
30.11.2015, 20:25Rumola - Hrádek4 : 20:1, 3:1, 1:0
30.11.2015, 18:30Medvědi Sedlčany - Olbramovice3 : 71:1, 1:1, 1:5
29.11.2015, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Žabáci Solopysky1 : 30:0, 0:1, 1:2
29.11.2015, 18:25Novit Neveklov - AHC Nový Knín2 : 71:1, 0:3, 1:3
29.11.2015, 16:30Draci - Miličín7 : 22:0, 1:0, 4:2
28.11.2015, 20:25Ševci Nový Knín - Citroën Drásov4 : 31:0, 1:1, 2:2
28.11.2015, 18:25Stará garda Štětkovice B - Rybníkáři9 : 13:0, 3:1, 3:1
23.11.2015, 20:25Žabáci Solopysky - Medvědi Sedlčany6 : 13:0, 3:1, 0:0
22.11.2015, 18:25Citroën Drásov - Stará garda Štětkovice B1 : 41:0, 0:1, 0:3
22.11.2015, 16:30Miličín - Ševci Nový Knín1 : 31:1, 0:1, 0:1
21.11.2015, 12:10Olbramovice - Novit Neveklov1 : 51:2, 0:3, 0:0
21.11.2015, 10:15Rybníkáři - Rumola2 : 60:3, 2:1, 0:2
20.11.2015, 20:25AHC Nový Knín - Draci4 : 61:2, 1:2, 2:2
16.11.2015, 20:25Hrádek - Tučňáci Kosova Hora1 : 61:1, 0:3, 0:2
16.11.2015, 18:30Novit Neveklov - Žabáci Solopysky1 : 40:0, 0:1, 1:3
14.11.2015, 16:30Draci - Olbramovice6 : 21:0, 2:1, 3:1
13.11.2015, 20:25Citroën Drásov - Rybníkáři8 : 13:0, 2:0, 3:1
09.11.2015, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rumola4 : 11:0, 2:0, 1:1
09.11.2015, 18:30Medvědi Sedlčany - Hrádek4 : 42:3, 0:1, 2:0
08.11.2015, 20:20Stará garda Štětkovice B - Miličín4 : 13:0, 1:1, 0:0
08.11.2015, 18:25Ševci Nový Knín - AHC Nový Knín9 : 53:1, 5:1, 1:3
06.11.2015, 20:25Miličín - Citroën Drásov5 : 32:0, 2:1, 1:2
06.11.2015, 18:30AHC Nový Knín - Stará garda Štětkovice B1 : 30:1, 0:2, 1:0
02.11.2015, 18:30Rumola - Medvědi Sedlčany3 : 101:4, 2:4, 0:2
01.11.2015, 20:20Olbramovice - Ševci Nový Knín4 : 31:0, 1:1, 2:2
01.11.2015, 18:25Žabáci Solopysky - Draci3 : 21:0, 1:2, 1:0
01.11.2015, 16:30Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora1 : 80:3, 0:2, 1:3
30.10.2015, 20:25Hrádek - Novit Neveklov3 : 83:2, 0:4, 0:2
25.10.2015, 18:25Stará garda Štětkovice B - Olbramovice1 : 50:1, 0:2, 1:2
25.10.2015, 16:30Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora1 : 20:0, 1:1, 0:1
24.10.2015, 20:00Novit Neveklov - Rumola3 : 21:0, 0:1, 2:1
24.10.2015, 18:00Ševci Nový Knín - Žabáci Solopysky1 : 30:0, 1:2, 0:1
24.10.2015, 16:00Draci - Hrádek2 : 81:2, 0:1, 1:5
24.10.2015, 12:20Citroën Drásov - AHC Nový Knín5 : 63:1, 2:2, 0:3
23.10.2015, 20:25Miličín - Rybníkáři6 : 34:1, 1:0, 1:2
18.10.2015, 18:25AHC Nový Knín - Miličín4 : 42:1, 0:0, 2:3
18.10.2015, 16:30Hrádek - Ševci Nový Knín4 : 40:2, 1:2, 3:0
17.10.2015, 19:30Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice B8 : 23:1, 3:1, 2:0
17.10.2015, 09:45Olbramovice - Citroën Drásov4 : 21:1, 1:0, 2:1
16.10.2015, 20:25Rybníkáři - Medvědi Sedlčany6 : 50:2, 2:1, 4:2
16.10.2015, 18:30Rumola - Draci4 : 52:1, 2:2, 0:2
14.10.2015, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Novit Neveklov3 : 81:4, 1:1, 1:3
10.10.2015, 20:00Ševci Nový Knín - Rumola8 : 11:0, 4:1, 3:0
10.10.2015, 18:00Novit Neveklov - Medvědi Sedlčany12 : 64:1, 4:1, 4:4
10.10.2015, 16:00Stará garda Štětkovice B - Hrádek2 : 41:2, 1:0, 0:2
10.10.2015, 14:00Miličín - Olbramovice3 : 30:2, 1:1, 2:0
09.10.2015, 20:25Citroën Drásov - Žabáci Solopysky4 : 22:0, 1:2, 1:0
09.10.2015, 18:30AHC Nový Knín - Rybníkáři0 : 5:, :, :
07.10.2015, 20:25Draci - Tučňáci Kosova Hora1 : 60:2, 0:1, 1:3
04.10.2015, 16:30Olbramovice - AHC Nový Knín5 : 01:0, 4:0, 0:0
02.10.2015, 20:25Rumola - Stará garda Štětkovice B3 : 42:1, 1:0, 0:3
02.10.2015, 18:30Rybníkáři - Novit Neveklov1 : 21:0, 0:2, :
30.09.2015, 20:25Hrádek - Citroën Drásov4 : 62:1, 1:2, 1:2
30.09.2015, 18:30Žabáci Solopysky - Miličín8 : 03:0, 2:0, 3:0
28.09.2015, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín1 : 30:1, 0:0, 1:2
28.09.2015, 18:30Medvědi Sedlčany - Draci4 : 42:0, 1:4, 1:0
25.09.2015, 18:30Olbramovice - Rybníkáři3 : 30:2, 3:0, 0:1
23.09.2015, 20:25Draci - Novit Neveklov4 : 61:3, 1:1, 2:2
23.09.2015, 18:30Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany2 : 21:1, 1:0, 0:1
21.09.2015, 20:25AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky2 : 10:1, 1:0, 1:0
20.09.2015, 20:20Citroën Drásov - Rumola2 : 51:1, 1:2, 0:2
20.09.2015, 18:25Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora0 : 00:0, 0:0, 0:0
20.09.2015, 16:30Miličín - Hrádek6 : 32:1, 1:1, 3:1
16.09.2015, 20:25Hrádek - AHC Nový Knín3 : 51:3, 0:1, 2:1
16.09.2015, 18:30Novit Neveklov - Ševci Nový Knín4 : 21:1, 1:1, 2:0
14.09.2015, 20:25Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 30:1, 0:0, 1:2
13.09.2015, 20:20Žabáci Solopysky - Olbramovice1 : 31:1, 0:1, 0:1
13.09.2015, 18:25Tučňáci Kosova Hora - Citroën Drásov2 : 31:2, 1:0, 0:1
13.09.2015, 16:30Rumola - Miličín2 : 110:5, 1:2, 1:4
13.09.2015, 12:00Rybníkáři - Draci3 : 31:1, 2:2, 0:0
11.09.2015, 18:30Ševci Nový Knín - Draci2 : 81:2, 0:3, 1:3
09.09.2015, 20:25Citroën Drásov - Medvědi Sedlčany3 : 21:1, 1:0, 1:1
09.09.2015, 18:30Stará garda Štětkovice B - Novit Neveklov5 : 71:2, 1:5, 3:0
07.09.2015, 20:25Miličín - Tučňáci Kosova Hora2 : 40:1, 1:1, 1:2
06.09.2015, 20:20AHC Nový Knín - Rumola7 : 11:0, 2:1, 4:0
06.09.2015, 18:25Žabáci Solopysky - Rybníkáři4 : 21:0, 2:1, 1:1
06.09.2015, 12:00Olbramovice - Hrádek6 : 41:1, 4:3, 1:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Anketa

žádná anketa není k dispozici