Zimní Stadion Sedlčany, Zberazská 152, 264 01 Sedlčany, tel.: +420318820 747, www.stadionsedlcany.eu, GPS: 49°39‘34.144“N, 14°25‘52.635“E
(přesný rozpis a časy jednotlivých utkání zašleme všem účastníkům turnaje)
   6. Kontaktní osoby:
ředitel turnaje: Šuhajda Lubomír - tel.: 776 627 473
organizační pracovníci: Petr Lesák - tel.: 606 776 100,Pavla Kuchařová - tel.: 602 558 312
   7. Náklady:
Každé mužstvo uhradí startovné ve výši 3.500 Kč převodním příkazem na účet č. 210144002/0300, variabilní číslo uvádějte PSČ Vašeho města.
   8. Pravidla:
   Hraje se dle pravidel ledního hokeje v dané kategorii (3. třídy – minihokej) 3 na 3 s černým pukem. Před zahájením turnaje vedoucí družstev předloží soupisky dle registračních průkazů (mužstva mají povinnost před utkáním předložit registrační průkazy.) Mužstva budou mít k dispozici 2 sady dresů a nastupují k zápasům dle rozpisu turnaje. Družstvo uvedené jako domácí nastupuje ve světlých dresech – pokud se družstva nedohodnou jinak.
   9. Herní plán:
Turnaj se bude hrát systémem každý s každým. Celkem bude odehráno za dva dny 21 utkání v minihokeji. Každé mužstvo odehraje celkem 6 utkání.
   10. Bodování:
Za výhru si mužstvo připisuje 3 body. Za remízu 1 bod a následují 3 samostatné nájezdy z každého týmu, vítěz získává bod navíc. V případě, že nerozhodnou první série 3 nájezdů, následují série vždy po 1 nájezdu -do rozhodnutí. Nájezd vždy jede nový hráč až do vyčerpání všech hráčů v týmu.
   11. Hrací doba:
Hrací doba všech utkání je 3 x 15 minut hrubého času. Mezi třetinami bude 3 min. přestávka. Vždy po dvou utkáních bude následovat úprava ledové plochy.
   12. Protesty:
Protest proti výsledku, podaný ihned po utkání a po zaplacení kauce 500 Kč řeší ředitel turnaje. Při uznání protestu se kauce vrací.
   13. Ceny:
Všechna mužstva obdrží diplomy. Mužstva, které se umístí na prvním až čtvrtém místě obdrží pohár, mužstva na prvních třech místech obdrží navíc medaile. Všechna mužstva obdrží ceny. Každý hráč obdrží na památku tričko s logem turnaje.
Po skončení turnaje budou vyhodnoceni jednotlivci z výsledků dovednostních soutěží.
   14. Stravování:
je zajištěno přímo na zimním stadioně v restauraci + každé mužstvo obdrží pití a ovoce do kabiny a 3 průkazky do VIP občerstvení pro realizační tým.
Ceny stravování:
Oběd a večeře dítě 70 Kč, oběd a večeře dospělý 100 Kč, snídaně 30 Kč dítě, 50 Kč dospělý.
Vedoucí mužstev prosíme o nahlášení požadovaný počet obědů, večeří nebo snídaní.
Obědy i večeře je možno též objednat i pro rodiče. Platba jídel na začátku turnaje, vedoucím mužstva či trenérem. V restauraci bude vyhrazeno jen pro děti a real. tým 30 míst.