Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

 SARS-CoV-2

Každý návštěvník zimního stadionu se musí prokázat, že splňuje podmínky pro vstup do vnitřních prostor. Kompletní informace jsou v prostoru vchodu do stadionu.

 


Průběžné pohárové pořadí

Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kabaret Sázava871076:281547
2. Stará garda Štětkovice860244:271251
3. HC River Boys Zvírotice851242:231168
4. HC Genemusic850364:421016
5. HC Bubák Chlum850321:181016
6. HC Kačeři Příčovy741250:25930
7. TJ Slavoj Obecnice841341:34968
8. HC Huroni Vršovice830526:46618
9. HC Čerti Křepenice821524:45520
10. AHC Nový Knín921624:61532
11. HC Domino920729:57456
12. DSK Daleké Dušníky700712:47016
Pořadí#TýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín861160:281342
2. HC Kňovice860257:221226
3. HC Medvědi Sedlčany851238:371132
4. HC Žabáci Solopysky850332:271067
5. Stará garda Štětkovice B841328:32951
6. Ševci Nový Knín840448:37830
7. HC Votice731341:46734
8. HC Hrádek831434:42749
9. HC Olbramovice830525:44669
10. Rumola720528:32412
11. Novit Neveklov820633:67434
12. Rybníkáři811630:40326

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekTřetinyVýsledky třetin
27.10. 20:2527.10.2021, 20:25HC Votice
-
HC Hrádek
10 : 80:1, 4:1, 6:6
27.10. 18:3027.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Kňovice
2 : 50:2, 2:1, 0:2
25.10. 20:2525.10.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Domino
6 : 52:1, 2:2, 2:2
25.10. 18:3025.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Medvědi Sedlčany
3 : 11:0, 1:0, 1:1
24.10. 20:2024.10.2021, 20:20Rybníkáři
-
Rumola
0 : 40:1, 0:2, 0:1
24.10. 18:2524.10.2021, 18:25HC Miličín
-
HC Olbramovice
10 : 04:0, 3:0, 3:0
24.10. 16:3024.10.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
Novit Neveklov
15 : 43:2, 7:2, 5:0
23.10. 19:3023.10.2021, 19:30HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 12:0, 0:1, 0:0
23.10. 14:0023.10.2021, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kabaret Sázava
6 : 71:4, 0:2, 5:1
22.10. 20:2522.10.2021, 20:25HC Domino
-
HC Čerti Křepenice
4 : 30:0, 3:1, 1:2
22.10. 18:3022.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
5 : 71:5, 4:2, 0:0
20.10. 20:2520.10.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
AHC Nový Knín
5 : 0-
20.10. 18:3020.10.2021, 18:30HC Olbramovice
-
Ševci Nový Knín
6 : 41:2, 3:2, 2:0
18.10. 20:2518.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Genemusic
4 : 61:3, 2:1, 1:2
18.10. 18:3018.10.2021, 18:30HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 41:2, 1:1, 1:1
17.10. 20:2017.10.2021, 20:20HC Votice
-
Rybníkáři
5 : 41:2, 3:1, 1:1
17.10. 18:2517.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Miličín
0 : 60:2, 0:2, 0:2
17.10. 16:3017.10.2021, 16:30Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
6 : 15:0, 1:1, 0:0
16.10. 19:3016.10.2021, 19:30HC Hrádek
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 61:2, 0:3, 1:1
16.10. 14:0016.10.2021, 14:00Novit Neveklov
-
Rumola
1 : 140:7, 0:2, 1:5
15.10. 20:2515.10.2021, 20:25HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
12 : 05:0, 5:0, 2:0
15.10. 18:3015.10.2021, 18:30HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
6 : 12:0, 3:1, 1:0
13.10. 20:2513.10.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 81:2, 0:2, 0:4
13.10. 18:3013.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0, 2:0, 0:1
11.10. 20:2511.10.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Domino
9 : 33:0, 4:2, 2:1
11.10. 18:3011.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Hrádek
1 : 10:0, 1:1, 0:0
10.10. 20:2010.10.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Kňovice
3 : 90:1, 1:3, 2:5
10.10. 18:2510.10.2021, 18:25Ševci Nový Knín
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 51:1, 3:4, 0:0
10.10. 16:3010.10.2021, 16:30Rumola
-
HC Olbramovice
2 : 41:0, 1:4, 0:0
09.10. 20:0009.10.2021, 20:00Rybníkáři
-
Novit Neveklov
5 : 63:1, 2:3, 0:2
09.10. 18:0009.10.2021, 18:00DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
3 : 80:2, 0:4, 3:2
09.10. 16:0009.10.2021, 16:00HC Bubák Chlum
-
HC Genemusic
0 : 50:1, 0:3, 0:1
09.10. 14:0009.10.2021, 14:00HC Domino
-
Stará garda Štětkovice
5 : 0-
08.10. 20:2508.10.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 41:0, 2:3, 1:1
08.10. 18:3008.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Votice
8 : 24:1, 1:1, 3:0
06.10. 20:2506.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Čerti Křepenice
5 : 0-
06.10. 18:3006.10.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Kabaret Sázava
3 : 120:5, 1:5, 2:2
04.10. 20:2504.10.2021, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 71:3, 1:1, 1:3
04.10. 18:3004.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
Rybníkáři
5 : 12:1, 2:0, 1:0
03.10. 20:2003.10.2021, 20:20HC Olbramovice
-
Novit Neveklov
2 : 90:0, 1:4, 1:5
03.10. 18:2503.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
5 : 31:1, 3:1, 1:2
03.10. 16:3003.10.2021, 16:30HC Hrádek
-
HC Miličín
4 : 110:3, 2:4, 2:4
02.10. 20:0002.10.2021, 20:00AHC Nový Knín
-
HC Genemusic
6 : 106:3, 0:4, 0:3
02.10. 18:0002.10.2021, 18:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Bubák Chlum
3 : 50:1, 0:1, 3:3
02.10. 16:0002.10.2021, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Domino
12 : 23:0, 5:1, 4:1
02.10. 14:0002.10.2021, 14:00HC Kňovice
-
Ševci Nový Knín
11 : 24:0, 4:2, 3:0
01.10. 20:2501.10.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 42:0, 0:2, 2:2
01.10. 18:3001.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Huroni Vršovice
9 : 62:2, 3:1, 4:3
29.09. 20:2529.09.2021, 20:25Rybníkáři
-
HC Olbramovice
3 : 51:1, 0:2, 2:2
29.09. 18:3029.09.2021, 18:30HC Domino
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 102:2, 0:5, 1:3
28.09. 19:3028.09.2021, 19:30HC Votice
-
Novit Neveklov
11 : 34:1, 3:2, 4:0
28.09. 13:0028.09.2021, 13:00HC Hrádek
-
HC Olbramovice
5 : 33:0, 1:1, 1:2
27.09. 20:2527.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
5 : 21:2, 3:0, 1:0
27.09. 18:3027.09.2021, 18:30Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 72:2, 0:2, 4:3
26.09. 20:2026.09.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Votice
6 : 61:1, 2:2, 3:3
26.09. 18:2526.09.2021, 18:25Rumola
-
HC Kňovice
0 : 100:2, 0:5, 0:3
26.09. 16:3026.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Hrádek
4 : 12:0, 1:1, 1:0
25.09. 19:3025.09.2021, 19:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
7 : 23:0, 2:1, 2:1
25.09. 12:0025.09.2021, 12:00HC Bubák Chlum
-
HC Čerti Křepenice
3 : 20:0, 0:1, 3:1
24.09. 20:2524.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 50:3, 3:2, 0:0
24.09. 18:3024.09.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 131:4, 1:6, 0:3
24.09. 14:0024.09.2021, 14:00HC Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
5 : 0-
24.09. 12:0024.09.2021, 12:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
0 : 5-
22.09. 20:2522.09.2021, 20:25HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
17 : 34:1, 6:2, 7:0
22.09. 18:3022.09.2021, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kabaret Sázava
2 : 52:1, 0:1, 0:3
20.09. 20:2520.09.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Huroni Vršovice
3 : 22:0, 1:1, 0:1
20.09. 18:3020.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
1 : 60:3, 0:1, 1:2
19.09. 20:2019.09.2021, 20:20HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 70:3, 0:2, 2:2
19.09. 18:2519.09.2021, 18:25HC Hrádek
-
Rumola
8 : 44:0, 1:1, 3:3
19.09. 16:3019.09.2021, 16:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
5 : 42:1, 0:2, 3:1
18.09. 20:0018.09.2021, 20:00HC Domino
-
HC Bubák Chlum
1 : 41:2, 0:1, 0:1
18.09. 18:0018.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 40:2, 0:1, 1:1
18.09. 16:0018.09.2021, 16:00TJ Slavoj Obecnice
-
DSK Daleké Dušníky
9 : 42:0, 3:1, 4:3
18.09. 14:0018.09.2021, 14:00HC Votice
-
Ševci Nový Knín
4 : 101:1, 1:1, 2:8
17.09. 20:2517.09.2021, 20:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
2 : 21:1, 1:1, 0:0
17.09. 18:3017.09.2021, 18:30HC Kňovice
-
Novit Neveklov
8 : 14:0, 2:1, 2:0
15.09. 20:2515.09.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Genemusic
9 : 62:2, 4:3, 3:1
15.09. 18:3015.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
DSK Daleké Dušníky
6 : 21:0, 3:1, 2:1
13.09. 20:2513.09.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Kabaret Sázava
1 : 171:9, 0:3, 0:5
13.09. 18:3013.09.2021, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 62:2, 3:1, 1:3
12.09. 20:2012.09.2021, 20:20Novit Neveklov
-
HC Hrádek
3 : 51:1, 1:3, 1:1
12.09. 18:2512.09.2021, 18:25HC Olbramovice
-
HC Kňovice
1 : 61:2, 0:2, 0:2
12.09. 16:3012.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 30:1, 1:1, 1:1
11.09. 20:0011.09.2021, 20:00HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 82:4, 1:2, 0:2
10.09. 20:2510.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Domino
4 : 22:0, 0:1, 2:1
10.09. 18:3010.09.2021, 18:30HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
9 : 22:1, 4:0, 3:1
08.09. 20:2508.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0, 1:0, 1:1
08.09. 18:3008.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
6 : 01:0, 1:0, 4:0
06.09. 20:2506.09.2021, 20:25HC Domino
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 90:4, 2:2, 2:3
06.09. 18:3006.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
3 : 70:2, 1:2, 2:3
05.09. 20:2005.09.2021, 20:20HC Miličín
-
Rybníkáři
8 : 52:0, 3:3, 3:2
05.09. 18:2505.09.2021, 18:25HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 90:2, 2:2, 3:5
04.09. 20:0004.09.2021, 20:00HC Žabáci Solopysky
-
Rumola
4 : 11:0, 2:1, 1:0
04.09. 18:0004.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
12 : 56:3, 3:1, 3:1
04.09. 14:0004.09.2021, 14:00HC Kabaret Sázava
-
HC Čerti Křepenice
13 : 36:1, 2:1, 5:1
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

HC Genemusic - HC Huroni Vršovice
29. říjen 2021, 18:30
HC Čerti Křepenice - TJ Slavoj Obecnice
29. říjen 2021, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Kačeři Příčovy
30. říjen 2021, 12:00
DSK Daleké Dušníky - HC River Boys Zvírotice
30. říjen 2021, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Bubák Chlum
30. říjen 2021, 19:30
Rumola - Ševci Nový Knín
31. říjen 2021, 16:30
HC Hrádek - Rybníkáři
31. říjen 2021, 18:25
HC Kňovice - HC Votice
31. říjen 2021, 20:20
DSK Daleké Dušníky - HC Kačeři Příčovy
1. listopad 2021, 18:30
HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice B
1. listopad 2021, 20:25
Novit Neveklov - HC Žabáci Solopysky
3. listopad 2021, 18:30

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim