Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kabaret Sázava871076:281547
2. Stará garda Štětkovice860244:271251
3. HC River Boys Zvírotice851242:231168
4. HC Genemusic850364:421016
5. HC Bubák Chlum850321:181016
6. HC Kačeři Příčovy741250:25930
7. TJ Slavoj Obecnice841341:34968
8. HC Huroni Vršovice830526:46618
9. HC Čerti Křepenice821524:45520
10. HC Domino820624:51454
11. AHC Nový Knín811618:56328
12. DSK Daleké Dušníky700712:47016

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
23.10. 19:3023.10.2021, 19:30HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 12:0,
0:1,
0:0
23.10. 14:0023.10.2021, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kabaret Sázava
6 : 71:4,
0:2,
5:1
22.10. 20:2522.10.2021, 20:25HC Domino
-
HC Čerti Křepenice
4 : 30:0,
3:1,
1:2
22.10. 18:3022.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
5 : 71:5,
4:2,
0:0
20.10. 20:2520.10.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
18.10. 20:2518.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Genemusic
4 : 61:3,
2:1,
1:2
17.10. 16:3017.10.2021, 16:30Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
6 : 15:0,
1:1,
0:0
15.10. 20:2515.10.2021, 20:25HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
12 : 05:0,
5:0,
2:0
15.10. 18:3015.10.2021, 18:30HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
6 : 12:0,
3:1,
1:0
13.10. 20:2513.10.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 81:2,
0:2,
0:4
13.10. 18:3013.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0,
2:0,
0:1
11.10. 20:2511.10.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Domino
9 : 33:0,
4:2,
2:1
09.10. 18:0009.10.2021, 18:00DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
3 : 80:2,
0:4,
3:2
09.10. 16:0009.10.2021, 16:00HC Bubák Chlum
-
HC Genemusic
0 : 50:1,
0:3,
0:1
09.10. 14:0009.10.2021, 14:00HC Domino
-
Stará garda Štětkovice
5 : 0:,
:,
:
08.10. 20:2508.10.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 41:0,
2:3,
1:1
06.10. 20:2506.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Čerti Křepenice
5 : 0:,
:,
:
06.10. 18:3006.10.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Kabaret Sázava
3 : 120:5,
1:5,
2:2
02.10. 20:0002.10.2021, 20:00AHC Nový Knín
-
HC Genemusic
6 : 106:3,
0:4,
0:3
02.10. 18:0002.10.2021, 18:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Bubák Chlum
3 : 50:1,
0:1,
3:3
02.10. 16:0002.10.2021, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Domino
12 : 23:0,
5:1,
4:1
01.10. 20:2501.10.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 42:0,
0:2,
2:2
01.10. 18:3001.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Huroni Vršovice
9 : 62:2,
3:1,
4:3
29.09. 18:3029.09.2021, 18:30HC Domino
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 102:2,
0:5,
1:3
27.09. 20:2527.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
5 : 21:2,
3:0,
1:0
25.09. 12:0025.09.2021, 12:00HC Bubák Chlum
-
HC Čerti Křepenice
3 : 20:0,
0:1,
3:1
24.09. 20:2524.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 50:3,
3:2,
0:0
24.09. 18:3024.09.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 131:4,
1:6,
0:3
24.09. 14:0024.09.2021, 14:00HC Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
24.09. 12:0024.09.2021, 12:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
0 : 5:,
:,
:
22.09. 20:2522.09.2021, 20:25HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
17 : 34:1,
6:2,
7:0
22.09. 18:3022.09.2021, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kabaret Sázava
2 : 52:1,
0:1,
0:3
20.09. 20:2520.09.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Huroni Vršovice
3 : 22:0,
1:1,
0:1
18.09. 20:0018.09.2021, 20:00HC Domino
-
HC Bubák Chlum
1 : 41:2,
0:1,
0:1
18.09. 18:0018.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 40:2,
0:1,
1:1
18.09. 16:0018.09.2021, 16:00TJ Slavoj Obecnice
-
DSK Daleké Dušníky
9 : 42:0,
3:1,
4:3
17.09. 20:2517.09.2021, 20:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
2 : 21:1,
1:1,
0:0
15.09. 20:2515.09.2021, 20:25HC Kabaret Sázava
-
HC Genemusic
9 : 62:2,
4:3,
3:1
15.09. 18:3015.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
DSK Daleké Dušníky
6 : 21:0,
3:1,
2:1
13.09. 20:2513.09.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Kabaret Sázava
1 : 171:9,
0:3,
0:5
11.09. 20:0011.09.2021, 20:00HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 82:4,
1:2,
0:2
10.09. 20:2510.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Domino
4 : 22:0,
0:1,
2:1
08.09. 20:2508.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0,
1:0,
1:1
08.09. 18:3008.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
6 : 01:0,
1:0,
4:0
06.09. 20:2506.09.2021, 20:25HC Domino
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 90:4,
2:2,
2:3
04.09. 18:0004.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
12 : 56:3,
3:1,
3:1
04.09. 14:0004.09.2021, 14:00HC Kabaret Sázava
-
HC Čerti Křepenice
13 : 36:1,
2:1,
5:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

AHC Nový Knín - HC Domino
25. říjen 2021, 20:25
HC Genemusic - HC Huroni Vršovice
29. říjen 2021, 18:30
HC Čerti Křepenice - TJ Slavoj Obecnice
29. říjen 2021, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Kačeři Příčovy
30. říjen 2021, 12:00
DSK Daleké Dušníky - HC River Boys Zvírotice
30. říjen 2021, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Bubák Chlum
30. říjen 2021, 19:30
DSK Daleké Dušníky - HC Kačeři Příčovy
1. listopad 2021, 18:30
Stará garda Štětkovice - HC Kabaret Sázava
5. listopad 2021, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín
5. listopad 2021, 20:25
HC Bubák Chlum - HC River Boys Zvírotice
6. listopad 2021, 14:00
HC Kačeři Příčovy - HC Čerti Křepenice
6. listopad 2021, 16:00
HC Domino - HC Genemusic
6. listopad 2021, 18:00
HC Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky
7. listopad 2021, 18:25
HC Kabaret Sázava - HC Bubák Chlum
12. listopad 2021, 18:30
HC River Boys Zvírotice - HC Huroni Vršovice
12. listopad 2021, 20:25
DSK Daleké Dušníky - HC Domino
13. listopad 2021, 20:00
AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy
14. listopad 2021, 18:25
HC Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice
14. listopad 2021, 20:20
HC Genemusic - TJ Slavoj Obecnice
15. listopad 2021, 18:30

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - HC Medvědi Sedlčany
25. říjen 2021, 18:30
AHC Nový Knín - HC Domino
25. říjen 2021, 20:25
HC Žabáci Solopysky - HC Kňovice
27. říjen 2021, 18:30
HC Votice - HC Hrádek
27. říjen 2021, 20:25
HC Genemusic - HC Huroni Vršovice
29. říjen 2021, 18:30
HC Čerti Křepenice - TJ Slavoj Obecnice
29. říjen 2021, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Kačeři Příčovy
30. říjen 2021, 12:00
DSK Daleké Dušníky - HC River Boys Zvírotice
30. říjen 2021, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Bubák Chlum
30. říjen 2021, 19:30
Rumola - Ševci Nový Knín
31. říjen 2021, 16:30
HC Hrádek - Rybníkáři
31. říjen 2021, 18:25
HC Kňovice - HC Votice
31. říjen 2021, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim