Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Rebel Sázava11101099:412173
2. Stará garda Štětkovice1180366:431661
3. HC Kačeři Příčovy1171379:431550
4. HC River Boys Zvírotice1171358:301568
5. TJ Slavoj Obecnice1171361:451586
6. HC Genemusic1160578:591218
7. HC Bubák Chlum1160532:361228
8. HC Huroni Vršovice1150638:571018
9. HC Čerti Křepenice1121835:70524
10. AHC Nový Knín1121831:74542
11. HC Domino1120936:72442
12. DSK Daleké Dušníky11101023:66224

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
15.11. 18:3015.11.2021, 18:30HC Genemusic
-
TJ Slavoj Obecnice
5 : 81:5,
1:1,
3:2
14.11. 20:2014.11.2021, 20:20HC Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
5 : 102:3,
2:3,
1:4
14.11. 18:2514.11.2021, 18:25AHC Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 80:3,
2:3,
2:2
13.11. 20:0013.11.2021, 20:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Domino
6 : 32:0,
3:3,
1:0
12.11. 20:2512.11.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Huroni Vršovice
9 : 33:0,
3:1,
3:2
12.11. 18:3012.11.2021, 18:30HC Rebel Sázava
-
HC Bubák Chlum
9 : 23:1,
2:0,
4:1
07.11. 18:2507.11.2021, 18:25HC Huroni Vršovice
-
DSK Daleké Dušníky
4 : 21:0,
2:2,
1:0
06.11. 18:0006.11.2021, 18:00HC Domino
-
HC Genemusic
4 : 91:1,
3:8,
0:0
06.11. 16:0006.11.2021, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Čerti Křepenice
8 : 33:1,
2:0,
3:2
06.11. 14:0006.11.2021, 14:00HC Bubák Chlum
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 21:1,
3:1,
0:0
05.11. 20:2505.11.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
AHC Nový Knín
5 : 32:0,
1:3,
2:0
05.11. 18:3005.11.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Rebel Sázava
5 : 63:0,
1:4,
1:2
01.11. 18:3001.11.2021, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 70:5,
2:1,
1:1
30.10. 19:3030.10.2021, 19:30Stará garda Štětkovice
-
HC Bubák Chlum
7 : 51:2,
2:0,
4:3
30.10. 14:0030.10.2021, 14:00DSK Daleké Dušníky
-
HC River Boys Zvírotice
0 : 5:,
:,
:
30.10. 12:0030.10.2021, 12:00HC Rebel Sázava
-
HC Kačeři Příčovy
8 : 63:3,
4:1,
1:2
29.10. 20:2529.10.2021, 20:25HC Čerti Křepenice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 70:0,
2:6,
1:1
29.10. 18:3029.10.2021, 18:30HC Genemusic
-
HC Huroni Vršovice
0 : 5:,
:,
:
25.10. 20:2525.10.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Domino
6 : 52:1,
2:2,
2:2
23.10. 19:3023.10.2021, 19:30HC Bubák Chlum
-
DSK Daleké Dušníky
2 : 12:0,
0:1,
0:0
23.10. 14:0023.10.2021, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Rebel Sázava
6 : 71:4,
0:2,
5:1
22.10. 20:2522.10.2021, 20:25HC Domino
-
HC Čerti Křepenice
4 : 30:0,
3:1,
1:2
22.10. 18:3022.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
Stará garda Štětkovice
5 : 71:5,
4:2,
0:0
20.10. 20:2520.10.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
18.10. 20:2518.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Genemusic
4 : 61:3,
2:1,
1:2
17.10. 16:3017.10.2021, 16:30Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
6 : 15:0,
1:1,
0:0
15.10. 20:2515.10.2021, 20:25HC Genemusic
-
DSK Daleké Dušníky
12 : 05:0,
5:0,
2:0
15.10. 18:3015.10.2021, 18:30HC Čerti Křepenice
-
HC Huroni Vršovice
6 : 12:0,
3:1,
1:0
13.10. 20:2513.10.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 81:2,
0:2,
0:4
13.10. 18:3013.10.2021, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0,
2:0,
0:1
11.10. 20:2511.10.2021, 20:25HC Rebel Sázava
-
HC Domino
9 : 33:0,
4:2,
2:1
09.10. 18:0009.10.2021, 18:00DSK Daleké Dušníky
-
AHC Nový Knín
3 : 80:2,
0:4,
3:2
09.10. 16:0009.10.2021, 16:00HC Bubák Chlum
-
HC Genemusic
0 : 50:1,
0:3,
0:1
09.10. 14:0009.10.2021, 14:00HC Domino
-
Stará garda Štětkovice
5 : 0:,
:,
:
08.10. 20:2508.10.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Kačeři Příčovy
4 : 41:0,
2:3,
1:1
06.10. 20:2506.10.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Čerti Křepenice
5 : 0:,
:,
:
06.10. 18:3006.10.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Rebel Sázava
3 : 120:5,
1:5,
2:2
02.10. 20:0002.10.2021, 20:00AHC Nový Knín
-
HC Genemusic
6 : 106:3,
0:4,
0:3
02.10. 18:0002.10.2021, 18:00TJ Slavoj Obecnice
-
HC Bubák Chlum
3 : 50:1,
0:1,
3:3
02.10. 16:0002.10.2021, 16:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Domino
12 : 23:0,
5:1,
4:1
01.10. 20:2501.10.2021, 20:25HC Rebel Sázava
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 42:0,
0:2,
2:2
01.10. 18:3001.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Huroni Vršovice
9 : 62:2,
3:1,
4:3
29.09. 18:3029.09.2021, 18:30HC Domino
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 102:2,
0:5,
1:3
27.09. 20:2527.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
5 : 21:2,
3:0,
1:0
25.09. 12:0025.09.2021, 12:00HC Bubák Chlum
-
HC Čerti Křepenice
3 : 20:0,
0:1,
3:1
24.09. 20:2524.09.2021, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
3 : 50:3,
3:2,
0:0
24.09. 18:3024.09.2021, 18:30HC Huroni Vršovice
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 131:4,
1:6,
0:3
24.09. 14:0024.09.2021, 14:00HC Bubák Chlum
-
AHC Nový Knín
5 : 0:,
:,
:
24.09. 12:0024.09.2021, 12:00DSK Daleké Dušníky
-
HC Čerti Křepenice
0 : 5:,
:,
:
22.09. 20:2522.09.2021, 20:25HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
17 : 34:1,
6:2,
7:0
22.09. 18:3022.09.2021, 18:30DSK Daleké Dušníky
-
HC Rebel Sázava
2 : 52:1,
0:1,
0:3
20.09. 20:2520.09.2021, 20:25TJ Slavoj Obecnice
-
HC Huroni Vršovice
3 : 22:0,
1:1,
0:1
18.09. 20:0018.09.2021, 20:00HC Domino
-
HC Bubák Chlum
1 : 41:2,
0:1,
0:1
18.09. 18:0018.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 40:2,
0:1,
1:1
18.09. 16:0018.09.2021, 16:00TJ Slavoj Obecnice
-
DSK Daleké Dušníky
9 : 42:0,
3:1,
4:3
17.09. 20:2517.09.2021, 20:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
2 : 21:1,
1:1,
0:0
15.09. 20:2515.09.2021, 20:25HC Rebel Sázava
-
HC Genemusic
9 : 62:2,
4:3,
3:1
15.09. 18:3015.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
DSK Daleké Dušníky
6 : 21:0,
3:1,
2:1
13.09. 20:2513.09.2021, 20:25AHC Nový Knín
-
HC Rebel Sázava
1 : 171:9,
0:3,
0:5
11.09. 20:0011.09.2021, 20:00HC Genemusic
-
Stará garda Štětkovice
3 : 82:4,
1:2,
0:2
10.09. 20:2510.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Domino
4 : 22:0,
0:1,
2:1
08.09. 20:2508.09.2021, 20:25HC Huroni Vršovice
-
HC Bubák Chlum
3 : 11:0,
1:0,
1:1
08.09. 18:3008.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
6 : 01:0,
1:0,
4:0
06.09. 20:2506.09.2021, 20:25HC Domino
-
HC River Boys Zvírotice
4 : 90:4,
2:2,
2:3
04.09. 18:0004.09.2021, 18:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
12 : 56:3,
3:1,
3:1
04.09. 14:0004.09.2021, 14:00HC Rebel Sázava
-
HC Čerti Křepenice
13 : 36:1,
2:1,
5:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Ševci Nový Knín - HC Hrádek
28. leden 2022, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - HC Huroni Vršovice
28. leden 2022, 20:25
HC River Boys Zvírotice - HC Genemusic
29. leden 2022, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Rebel Sázava
29. leden 2022, 16:00
HC Kňovice - HC Olbramovice
29. leden 2022, 18:00
HC Kačeři Příčovy - HC Bubák Chlum
30. leden 2022, 16:30
DSK Daleké Dušníky - HC Miličín
30. leden 2022, 18:25
HC Domino - HC Žabáci Solopysky
30. leden 2022, 20:20
AHC Nový Knín - HC Čerti Křepenice
31. leden 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice B - Rumola
31. leden 2022, 20:25
HC Rebel Sázava - HC Kačeři Příčovy
2. únor 2022, 18:30

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim