Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Miličín861160:281342
2. HC Medvědi Sedlčany751137:341132
3. HC Kňovice750252:201022
4. HC Žabáci Solopysky750230:221059
5. Ševci Nový Knín840448:37830
6. HC Hrádek731326:32747
7. Stará garda Štětkovice B731325:31751
8. HC Olbramovice830525:44669
9. HC Votice621331:38532
10. Rumola720528:32412
11. Novit Neveklov820633:67434
12. Rybníkáři811630:40326

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
24.10. 20:2024.10.2021, 20:20Rybníkáři
-
Rumola
0 : 40:1,
0:2,
0:1
24.10. 18:2524.10.2021, 18:25HC Miličín
-
HC Olbramovice
10 : 04:0,
3:0,
3:0
24.10. 16:3024.10.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
Novit Neveklov
15 : 43:2,
7:2,
5:0
20.10. 18:3020.10.2021, 18:30HC Olbramovice
-
Ševci Nový Knín
6 : 41:2,
3:2,
2:0
18.10. 18:3018.10.2021, 18:30HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 41:2,
1:1,
1:1
17.10. 20:2017.10.2021, 20:20HC Votice
-
Rybníkáři
5 : 41:2,
3:1,
1:1
17.10. 18:2517.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Miličín
0 : 60:2,
0:2,
0:2
16.10. 19:3016.10.2021, 19:30HC Hrádek
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 61:2,
0:3,
1:1
16.10. 14:0016.10.2021, 14:00Novit Neveklov
-
Rumola
1 : 140:7,
0:2,
1:5
11.10. 18:3011.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Hrádek
1 : 10:0,
1:1,
0:0
10.10. 20:2010.10.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Kňovice
3 : 90:1,
1:3,
2:5
10.10. 18:2510.10.2021, 18:25Ševci Nový Knín
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 51:1,
3:4,
0:0
10.10. 16:3010.10.2021, 16:30Rumola
-
HC Olbramovice
2 : 41:0,
1:4,
0:0
09.10. 20:0009.10.2021, 20:00Rybníkáři
-
Novit Neveklov
5 : 63:1,
2:3,
0:2
08.10. 18:3008.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Votice
8 : 24:1,
1:1,
3:0
04.10. 20:2504.10.2021, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 71:3,
1:1,
1:3
04.10. 18:3004.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
Rybníkáři
5 : 12:1,
2:0,
1:0
03.10. 20:2003.10.2021, 20:20HC Olbramovice
-
Novit Neveklov
2 : 90:0,
1:4,
1:5
03.10. 18:2503.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
5 : 31:1,
3:1,
1:2
03.10. 16:3003.10.2021, 16:30HC Hrádek
-
HC Miličín
4 : 110:3,
2:4,
2:4
02.10. 14:0002.10.2021, 14:00HC Kňovice
-
Ševci Nový Knín
11 : 24:0,
4:2,
3:0
29.09. 20:2529.09.2021, 20:25Rybníkáři
-
HC Olbramovice
3 : 51:1,
0:2,
2:2
28.09. 19:3028.09.2021, 19:30HC Votice
-
Novit Neveklov
11 : 34:1,
3:2,
4:0
28.09. 13:0028.09.2021, 13:00HC Hrádek
-
HC Olbramovice
5 : 33:0,
1:1,
1:2
27.09. 18:3027.09.2021, 18:30Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 72:2,
0:2,
4:3
26.09. 20:2026.09.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Votice
6 : 61:1,
2:2,
3:3
26.09. 18:2526.09.2021, 18:25Rumola
-
HC Kňovice
0 : 100:2,
0:5,
0:3
26.09. 16:3026.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Hrádek
4 : 12:0,
1:1,
1:0
25.09. 19:3025.09.2021, 19:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
7 : 23:0,
2:1,
2:1
20.09. 18:3020.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
1 : 60:3,
0:1,
1:2
19.09. 20:2019.09.2021, 20:20HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 70:3,
0:2,
2:2
19.09. 18:2519.09.2021, 18:25HC Hrádek
-
Rumola
8 : 44:0,
1:1,
3:3
19.09. 16:3019.09.2021, 16:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
5 : 42:1,
0:2,
3:1
18.09. 14:0018.09.2021, 14:00HC Votice
-
Ševci Nový Knín
4 : 101:1,
1:1,
2:8
17.09. 18:3017.09.2021, 18:30HC Kňovice
-
Novit Neveklov
8 : 14:0,
2:1,
2:0
13.09. 18:3013.09.2021, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 62:2,
3:1,
1:3
12.09. 20:2012.09.2021, 20:20Novit Neveklov
-
HC Hrádek
3 : 51:1,
1:3,
1:1
12.09. 18:2512.09.2021, 18:25HC Olbramovice
-
HC Kňovice
1 : 61:2,
0:2,
0:2
12.09. 16:3012.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 30:1,
1:1,
1:1
10.09. 18:3010.09.2021, 18:30HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
9 : 22:1,
4:0,
3:1
06.09. 18:3006.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
3 : 70:2,
1:2,
2:3
05.09. 20:2005.09.2021, 20:20HC Miličín
-
Rybníkáři
8 : 52:0,
3:3,
3:2
05.09. 18:2505.09.2021, 18:25HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 90:2,
2:2,
3:5
04.09. 20:0004.09.2021, 20:00HC Žabáci Solopysky
-
Rumola
4 : 11:0,
2:1,
1:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Stará garda Štětkovice B - HC Medvědi Sedlčany
25. říjen 2021, 18:30
HC Žabáci Solopysky - HC Kňovice
27. říjen 2021, 18:30
HC Votice - HC Hrádek
27. říjen 2021, 20:25
Rumola - Ševci Nový Knín
31. říjen 2021, 16:30
HC Hrádek - Rybníkáři
31. říjen 2021, 18:25
HC Kňovice - HC Votice
31. říjen 2021, 20:20
HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice B
1. listopad 2021, 20:25
Novit Neveklov - HC Žabáci Solopysky
3. listopad 2021, 18:30
Novit Neveklov - HC Miličín
6. listopad 2021, 20:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Žabáci Solopysky
7. listopad 2021, 16:30
Rumola - HC Votice
7. listopad 2021, 20:20
Stará garda Štětkovice B - Novit Neveklov
8. listopad 2021, 18:30
HC Hrádek - HC Kňovice
8. listopad 2021, 20:25
Rybníkáři - Ševci Nový Knín
10. listopad 2021, 18:30
HC Votice - HC Medvědi Sedlčany
10. listopad 2021, 20:25
HC Miličín - Rumola
13. listopad 2021, 14:00
HC Žabáci Solopysky - HC Olbramovice
13. listopad 2021, 16:00
HC Kňovice - Rybníkáři
13. listopad 2021, 18:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Hrádek
14. listopad 2021, 16:30
Rumola - Stará garda Štětkovice B
15. listopad 2021, 20:25
Ševci Nový Knín - HC Miličín
17. listopad 2021, 18:30
HC Olbramovice - HC Votice
17. listopad 2021, 20:25

Nejbližší pohárové zápasy

Stará garda Štětkovice B - HC Medvědi Sedlčany
25. říjen 2021, 18:30
AHC Nový Knín - HC Domino
25. říjen 2021, 20:25
HC Žabáci Solopysky - HC Kňovice
27. říjen 2021, 18:30
HC Votice - HC Hrádek
27. říjen 2021, 20:25
HC Genemusic - HC Huroni Vršovice
29. říjen 2021, 18:30
HC Čerti Křepenice - TJ Slavoj Obecnice
29. říjen 2021, 20:25
HC Kabaret Sázava - HC Kačeři Příčovy
30. říjen 2021, 12:00
DSK Daleké Dušníky - HC River Boys Zvírotice
30. říjen 2021, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Bubák Chlum
30. říjen 2021, 19:30
Rumola - Ševci Nový Knín
31. říjen 2021, 16:30
HC Hrádek - Rybníkáři
31. říjen 2021, 18:25
HC Kňovice - HC Votice
31. říjen 2021, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim