Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kňovice1190296:321832
2. HC Miličín1182173:361858
3. HC Žabáci Solopysky1161445:391373
4. HC Olbramovice1160541:501279
5. Rumola1151545:421130
6. Stará garda Štětkovice B1151537:411153
7. HC Medvědi Sedlčany1151549:561138
8. HC Hrádek1151547:541159
9. Ševci Nový Knín1150654:471028
10. HC Votice1141656:78971
11. Novit Neveklov1121841:79540
12. Rybníkáři1111936:66340

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
17.11. 20:2517.11.2021, 20:25HC Olbramovice
-
HC Votice
6 : 21:0,
2:0,
3:2
17.11. 18:3017.11.2021, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Miličín
1 : 50:0,
0:4,
1:1
15.11. 20:2515.11.2021, 20:25Rumola
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 00:0,
2:0,
0:0
14.11. 16:3014.11.2021, 16:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
4 : 50:1,
4:1,
0:3
13.11. 18:0013.11.2021, 18:00HC Kňovice
-
Rybníkáři
18 : 26:2,
6:0,
6:0
13.11. 16:0013.11.2021, 16:00HC Žabáci Solopysky
-
HC Olbramovice
2 : 71:3,
1:3,
0:1
13.11. 14:0013.11.2021, 14:00HC Miličín
-
Rumola
5 : 52:2,
2:2,
1:1
10.11. 20:2510.11.2021, 20:25HC Votice
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 43:3,
1:1,
1:0
10.11. 18:3010.11.2021, 18:30Rybníkáři
-
Ševci Nový Knín
3 : 42:2,
0:1,
1:1
08.11. 20:2508.11.2021, 20:25HC Hrádek
-
HC Kňovice
4 : 70:4,
2:2,
2:1
08.11. 18:3008.11.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Novit Neveklov
7 : 43:0,
1:1,
3:3
07.11. 20:2007.11.2021, 20:20Rumola
-
HC Votice
8 : 44:0,
1:2,
3:2
07.11. 16:3007.11.2021, 16:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Žabáci Solopysky
3 : 90:2,
3:0,
0:7
06.11. 20:0006.11.2021, 20:00Novit Neveklov
-
HC Miličín
2 : 31:2,
0:1,
1:0
03.11. 18:3003.11.2021, 18:30Novit Neveklov
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 20:2,
0:0,
2:0
01.11. 20:2501.11.2021, 20:25HC Olbramovice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 20:0,
2:0,
1:2
31.10. 20:2031.10.2021, 20:20HC Kňovice
-
HC Votice
14 : 44:2,
6:1,
4:1
31.10. 18:2531.10.2021, 18:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
4 : 11:0,
1:0,
2:1
31.10. 16:3031.10.2021, 16:30Rumola
-
Ševci Nový Knín
2 : 10:0,
2:1,
0:0
27.10. 20:2527.10.2021, 20:25HC Votice
-
HC Hrádek
10 : 80:1,
4:1,
6:6
27.10. 18:3027.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Kňovice
2 : 50:2,
2:1,
0:2
25.10. 18:3025.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Medvědi Sedlčany
3 : 11:0,
1:0,
1:1
24.10. 20:2024.10.2021, 20:20Rybníkáři
-
Rumola
0 : 40:1,
0:2,
0:1
24.10. 18:2524.10.2021, 18:25HC Miličín
-
HC Olbramovice
10 : 04:0,
3:0,
3:0
24.10. 16:3024.10.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
Novit Neveklov
15 : 43:2,
7:2,
5:0
20.10. 18:3020.10.2021, 18:30HC Olbramovice
-
Ševci Nový Knín
6 : 41:2,
3:2,
2:0
18.10. 18:3018.10.2021, 18:30HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 41:2,
1:1,
1:1
17.10. 20:2017.10.2021, 20:20HC Votice
-
Rybníkáři
5 : 41:2,
3:1,
1:1
17.10. 18:2517.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
HC Miličín
0 : 60:2,
0:2,
0:2
16.10. 19:3016.10.2021, 19:30HC Hrádek
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 61:2,
0:3,
1:1
16.10. 14:0016.10.2021, 14:00Novit Neveklov
-
Rumola
1 : 140:7,
0:2,
1:5
11.10. 18:3011.10.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Hrádek
1 : 10:0,
1:1,
0:0
10.10. 20:2010.10.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Kňovice
3 : 90:1,
1:3,
2:5
10.10. 18:2510.10.2021, 18:25Ševci Nový Knín
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 51:1,
3:4,
0:0
10.10. 16:3010.10.2021, 16:30Rumola
-
HC Olbramovice
2 : 41:0,
1:4,
0:0
09.10. 20:0009.10.2021, 20:00Rybníkáři
-
Novit Neveklov
5 : 63:1,
2:3,
0:2
08.10. 18:3008.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
HC Votice
8 : 24:1,
1:1,
3:0
04.10. 20:2504.10.2021, 20:25HC Votice
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 71:3,
1:1,
1:3
04.10. 18:3004.10.2021, 18:30HC Žabáci Solopysky
-
Rybníkáři
5 : 12:1,
2:0,
1:0
03.10. 20:2003.10.2021, 20:20HC Olbramovice
-
Novit Neveklov
2 : 90:0,
1:4,
1:5
03.10. 18:2503.10.2021, 18:25HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
5 : 31:1,
3:1,
1:2
03.10. 16:3003.10.2021, 16:30HC Hrádek
-
HC Miličín
4 : 110:3,
2:4,
2:4
02.10. 14:0002.10.2021, 14:00HC Kňovice
-
Ševci Nový Knín
11 : 24:0,
4:2,
3:0
29.09. 20:2529.09.2021, 20:25Rybníkáři
-
HC Olbramovice
3 : 51:1,
0:2,
2:2
28.09. 19:3028.09.2021, 19:30HC Votice
-
Novit Neveklov
11 : 34:1,
3:2,
4:0
28.09. 13:0028.09.2021, 13:00HC Hrádek
-
HC Olbramovice
5 : 33:0,
1:1,
1:2
27.09. 18:3027.09.2021, 18:30Novit Neveklov
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 72:2,
0:2,
4:3
26.09. 20:2026.09.2021, 20:20HC Miličín
-
HC Votice
6 : 61:1,
2:2,
3:3
26.09. 18:2526.09.2021, 18:25Rumola
-
HC Kňovice
0 : 100:2,
0:5,
0:3
26.09. 16:3026.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Hrádek
4 : 12:0,
1:1,
1:0
25.09. 19:3025.09.2021, 19:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Žabáci Solopysky
7 : 23:0,
2:1,
2:1
20.09. 18:3020.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
1 : 60:3,
0:1,
1:2
19.09. 20:2019.09.2021, 20:20HC Žabáci Solopysky
-
HC Miličín
2 : 70:3,
0:2,
2:2
19.09. 18:2519.09.2021, 18:25HC Hrádek
-
Rumola
8 : 44:0,
1:1,
3:3
19.09. 16:3019.09.2021, 16:30HC Medvědi Sedlčany
-
HC Olbramovice
5 : 42:1,
0:2,
3:1
18.09. 14:0018.09.2021, 14:00HC Votice
-
Ševci Nový Knín
4 : 101:1,
1:1,
2:8
17.09. 18:3017.09.2021, 18:30HC Kňovice
-
Novit Neveklov
8 : 14:0,
2:1,
2:0
13.09. 18:3013.09.2021, 18:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
6 : 62:2,
3:1,
1:3
12.09. 20:2012.09.2021, 20:20Novit Neveklov
-
HC Hrádek
3 : 51:1,
1:3,
1:1
12.09. 18:2512.09.2021, 18:25HC Olbramovice
-
HC Kňovice
1 : 61:2,
0:2,
0:2
12.09. 16:3012.09.2021, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Žabáci Solopysky
2 : 30:1,
1:1,
1:1
10.09. 18:3010.09.2021, 18:30HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
9 : 22:1,
4:0,
3:1
06.09. 18:3006.09.2021, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
3 : 70:2,
1:2,
2:3
05.09. 20:2005.09.2021, 20:20HC Miličín
-
Rybníkáři
8 : 52:0,
3:3,
3:2
05.09. 18:2505.09.2021, 18:25HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
5 : 90:2,
2:2,
3:5
04.09. 20:0004.09.2021, 20:00HC Žabáci Solopysky
-
Rumola
4 : 11:0,
2:1,
1:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Ševci Nový Knín - HC Hrádek
28. leden 2022, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - HC Huroni Vršovice
28. leden 2022, 20:25
HC River Boys Zvírotice - HC Genemusic
29. leden 2022, 14:00
Stará garda Štětkovice - HC Rebel Sázava
29. leden 2022, 16:00
HC Kňovice - HC Olbramovice
29. leden 2022, 18:00
HC Kačeři Příčovy - HC Bubák Chlum
30. leden 2022, 16:30
DSK Daleké Dušníky - HC Miličín
30. leden 2022, 18:25
HC Domino - HC Žabáci Solopysky
30. leden 2022, 20:20
AHC Nový Knín - HC Čerti Křepenice
31. leden 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice B - Rumola
31. leden 2022, 20:25
HC Rebel Sázava - HC Kačeři Příčovy
2. únor 2022, 18:30

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim