Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. TJ Slavoj Obecnice10100071:172044
2. HC River Boys Zvírotice1072147:251644
3. HC Rebel Sázava1071275:321552
4. Stará garda Štětkovice1071279:351530
5. HC Kačeři Příčovy1070351:281456
6. HC Bubák Chlum1040635:49834
7. HC Kňovice1031640:42738
8. HC Čerti Křepenice1031630:63732
9. AHC Nový Knín1020846:67452
10. HC Domino1010930:96274
11. HC Huroni Vršovice1010917:67238

Odehrané zápasy

12.11. 14:00 12.11.2022, 14:00 HC Domino
3 : 15 Stará garda Štětkovice
09.11. 20:25 09.11.2022, 20:25 AHC Nový Knín
1 : 11 TJ Slavoj Obecnice
09.11. 18:30 09.11.2022, 18:30 HC Huroni Vršovice
0 : 5 k HC Kačeři Příčovy
07.11. 20:25 07.11.2022, 20:25 HC Čerti Křepenice
3 : 12 HC River Boys Zvírotice
07.11. 18:30 07.11.2022, 18:30 HC Kňovice
2 : 9 HC Rebel Sázava
05.11. 12:00 05.11.2022, 12:00 HC River Boys Zvírotice
4 : 2 HC Domino
04.11. 20:25 04.11.2022, 20:25 TJ Slavoj Obecnice
6 : 0 HC Huroni Vršovice
31.10. 18:30 31.10.2022, 18:30 Stará garda Štětkovice
11 : 4 AHC Nový Knín
30.10. 16:30 30.10.2022, 16:30 HC Kačeři Příčovy
4 : 3 HC Bubák Chlum
28.10. 18:30 28.10.2022, 18:30 HC Čerti Křepenice
2 : 2 HC Kňovice
26.10. 20:25 26.10.2022, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 3 HC River Boys Zvírotice
26.10. 18:30 26.10.2022, 18:30 HC Domino
3 : 13 HC Rebel Sázava
23.10. 18:25 23.10.2022, 18:25 HC Huroni Vršovice
4 : 11 Stará garda Štětkovice
23.10. 16:30 23.10.2022, 16:30 HC Bubák Chlum
2 : 7 TJ Slavoj Obecnice
21.10. 18:30 21.10.2022, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
4 : 2 HC Kačeři Příčovy
19.10. 20:25 19.10.2022, 20:25 HC Rebel Sázava
5 : 0 k AHC Nový Knín
19.10. 18:30 19.10.2022, 18:30 Stará garda Štětkovice
5 : 2 HC Bubák Chlum
17.10. 20:25 17.10.2022, 20:25 HC River Boys Zvírotice
8 : 2 HC Huroni Vršovice
17.10. 18:30 17.10.2022, 18:30 HC Kňovice
9 : 1 HC Domino
14.10. 18:30 14.10.2022, 18:30 HC Domino
2 : 5 HC Čerti Křepenice
12.10. 20:25 12.10.2022, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 10 HC Kňovice
12.10. 18:30 12.10.2022, 18:30 HC Kačeři Příčovy
2 : 7 Stará garda Štětkovice
10.10. 20:25 10.10.2022, 20:25 HC Huroni Vršovice
0 : 10 HC Rebel Sázava
08.10. 16:30 08.10.2022, 16:30 HC Bubák Chlum
1 : 7 HC River Boys Zvírotice
08.10. 14:30 08.10.2022, 14:30 HC Rebel Sázava
14 : 2 HC Čerti Křepenice
07.10. 18:30 07.10.2022, 18:30 Stará garda Štětkovice
3 : 6 TJ Slavoj Obecnice
05.10. 18:30 05.10.2022, 18:30 HC River Boys Zvírotice
4 : 2 HC Kačeři Příčovy
03.10. 20:25 03.10.2022, 20:25 HC Kňovice
6 : 0 HC Huroni Vršovice
03.10. 18:30 03.10.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
7 : 1 HC Bubák Chlum
02.10. 16:30 02.10.2022, 16:30 HC Čerti Křepenice
10 : 6 AHC Nový Knín
28.09. 20:25 28.09.2022, 20:25 HC Huroni Vršovice
6 : 3 HC Čerti Křepenice
28.09. 18:30 28.09.2022, 18:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 3 HC Rebel Sázava
26.09. 20:25 26.09.2022, 20:25 AHC Nový Knín
13 : 4 HC Domino
26.09. 18:30 26.09.2022, 18:30 HC Bubák Chlum
5 : 3 HC Kňovice
25.09. 18:25 25.09.2022, 18:25 TJ Slavoj Obecnice
7 : 2 HC River Boys Zvírotice
24.09. 14:00 24.09.2022, 14:00 HC Kňovice
0 : 1 HC Kačeři Příčovy
23.09. 20:25 23.09.2022, 20:25 HC Domino
5 : 2 HC Huroni Vršovice
21.09. 20:25 21.09.2022, 20:25 HC Čerti Křepenice
3 : 1 HC Bubák Chlum
21.09. 18:30 21.09.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
3 : 7 TJ Slavoj Obecnice
19.09. 20:25 19.09.2022, 20:25 HC Kačeři Příčovy
5 : 4 AHC Nový Knín
18.09. 20:20 18.09.2022, 20:20 HC River Boys Zvírotice
1 : 1 Stará garda Štětkovice
17.09. 12:00 17.09.2022, 12:00 HC Bubák Chlum
9 : 6 HC Domino
16.09. 18:30 16.09.2022, 18:30 HC Kačeři Příčovy
8 : 1 HC Čerti Křepenice
14.09. 20:25 14.09.2022, 20:25 AHC Nový Knín
5 : 7 HC Bubák Chlum
14.09. 18:30 14.09.2022, 18:30 Stará garda Štětkovice
6 : 8 HC Rebel Sázava
12.09. 18:30 12.09.2022, 18:30 TJ Slavoj Obecnice
7 : 2 HC Kňovice
11.09. 20:20 11.09.2022, 20:20 HC Huroni Vršovice
1 : 9 AHC Nový Knín
10.09. 20:00 10.09.2022, 20:00 HC Čerti Křepenice
0 : 4 TJ Slavoj Obecnice
10.09. 18:00 10.09.2022, 18:00 HC Kňovice
4 : 12 Stará garda Štětkovice
09.09. 18:30 09.09.2022, 18:30 HC Rebel Sázava
3 : 3 HC River Boys Zvírotice
07.09. 18:30 07.09.2022, 18:30 HC Domino
2 : 14 HC Kačeři Příčovy
05.09. 20:25 05.09.2022, 20:25 HC River Boys Zvírotice
3 : 2 HC Kňovice
04.09. 18:25 04.09.2022, 18:25 HC Bubák Chlum
4 : 2 HC Huroni Vršovice
03.09. 16:00 03.09.2022, 16:00 HC Domino
2 : 12 TJ Slavoj Obecnice
03.09. 14:00 03.09.2022, 14:00 Stará garda Štětkovice
8 : 1 HC Čerti Křepenice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Ševci Nový Knín - HC Medvědi Sedlčany
30. listopad 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy
30. listopad 2022, 20:25
HC Kňovice - HC Huroni Vršovice
2. prosinec 2022, 18:30
AHC Nový Knín - HC Domino
2. prosinec 2022, 20:25
TJ Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice
3. prosinec 2022, 16:00
HC Čerti Křepenice - HC Bubák Chlum
3. prosinec 2022, 18:00
Novit Neveklov - HC Žabáci Solopysky
4. prosinec 2022, 16:30
Rybníkáři - DSK Daleké Dušníky
4. prosinec 2022, 18:25
HC Votice - Rumola
4. prosinec 2022, 20:20
HC River Boys Zvírotice - HC Rebel Sázava
5. prosinec 2022, 18:30
HC Miličín - SG Štětkovice B
5. prosinec 2022, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim