Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 3. liga - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Rumola750230:231046
2. Rybníkáři741232:25956
3. HC Votice740344:38852
4. Ševci Nový Knín731341:39750
5. HC Medvědi Sedlčany720525:36466
6. DSK Daleké Dušníky712418:29454

Odehrané zápasy

27.11. 18:25 27.11.2022, 18:25 Rumola
2 : 4 Rybníkáři
27.11. 16:30 27.11.2022, 16:30 HC Medvědi Sedlčany
3 : 7 HC Votice
25.11. 18:30 25.11.2022, 18:30 DSK Daleké Dušníky
4 : 4 Ševci Nový Knín
20.11. 16:30 20.11.2022, 16:30 Rumola
0 : 3 DSK Daleké Dušníky
19.11. 14:00 19.11.2022, 14:00 Rybníkáři
6 : 4 HC Medvědi Sedlčany
18.11. 20:25 18.11.2022, 20:25 HC Votice
4 : 8 Ševci Nový Knín
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Ševci Nový Knín - HC Medvědi Sedlčany
30. listopad 2022, 18:30
Rybníkáři - DSK Daleké Dušníky
4. prosinec 2022, 18:25
HC Votice - Rumola
4. prosinec 2022, 20:20
Rumola - Ševci Nový Knín
11. prosinec 2022, 16:30
Rybníkáři - HC Votice
11. prosinec 2022, 20:20
DSK Daleké Dušníky - HC Medvědi Sedlčany
12. prosinec 2022, 20:25
HC Votice - DSK Daleké Dušníky
19. prosinec 2022, 20:25
Ševci Nový Knín - Rybníkáři
21. prosinec 2022, 18:30
HC Medvědi Sedlčany - Rumola
21. prosinec 2022, 20:25
HC Medvědi Sedlčany - Rybníkáři
28. prosinec 2022, 18:30

Nejbližší pohárové zápasy

Ševci Nový Knín - HC Medvědi Sedlčany
30. listopad 2022, 18:30
Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy
30. listopad 2022, 20:25
HC Kňovice - HC Huroni Vršovice
2. prosinec 2022, 18:30
AHC Nový Knín - HC Domino
2. prosinec 2022, 20:25
TJ Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice
3. prosinec 2022, 16:00
HC Čerti Křepenice - HC Bubák Chlum
3. prosinec 2022, 18:00
Novit Neveklov - HC Žabáci Solopysky
4. prosinec 2022, 16:30
Rybníkáři - DSK Daleké Dušníky
4. prosinec 2022, 18:25
HC Votice - Rumola
4. prosinec 2022, 20:20
HC River Boys Zvírotice - HC Rebel Sázava
5. prosinec 2022, 18:30
HC Miličín - SG Štětkovice B
5. prosinec 2022, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim