Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body TM
1. HC Votice1052368:581267
2. Novit Neveklov1052363:511238
3. HC Hrádek1060450:421271
4. DSK Daleké Dušníky1051440:421134
5. HC Miličín1050534:301042
6. SG Štětkovice B1050534:391028
7. HC Medvědi Sedlčany1050547:561046
8. HC Žabáci Solopysky1042434:441032
9. HC Olbramovice1040641:41832
10. Ševci Nový Knín1032553:59832
11. Rybníkáři1031649:51726

Odehrané zápasy

22.11. 18:30 22.11.2023, 18:30 HC Hrádek
5 : 6 Ševci Nový Knín
20.11. 20:25 20.11.2023, 20:25 HC Miličín
5 : 2 DSK Daleké Dušníky
19.11. 20:20 19.11.2023, 20:20 HC Olbramovice
3 : 4 HC Medvědi Sedlčany
19.11. 18:25 19.11.2023, 18:25 Novit Neveklov
7 : 8 HC Votice
18.11. 18:00 18.11.2023, 18:00 SG Štětkovice B
5 : 3 Rybníkáři
15.11. 20:25 15.11.2023, 20:25 HC Medvědi Sedlčany
3 : 8 Novit Neveklov
15.11. 18:30 15.11.2023, 18:30 DSK Daleké Dušníky
3 : 0 HC Žabáci Solopysky
12.11. 20:20 12.11.2023, 20:20 HC Votice
6 : 4 SG Štětkovice B
12.11. 18:25 12.11.2023, 18:25 Ševci Nový Knín
2 : 6 HC Miličín
11.11. 16:00 11.11.2023, 16:00 Rybníkáři
0 : 5 k HC Hrádek
11.11. 14:00 11.11.2023, 14:00 Novit Neveklov
5 : 0 k HC Olbramovice
08.11. 20:20 08.11.2023, 20:20 HC Miličín
4 : 2 Rybníkáři
08.11. 18:30 08.11.2023, 18:30 HC Žabáci Solopysky
8 : 7 Ševci Nový Knín
06.11. 20:25 06.11.2023, 20:25 SG Štětkovice B
0 : 6 HC Medvědi Sedlčany
05.11. 20:20 05.11.2023, 20:20 HC Hrádek
9 : 8 HC Votice
30.10. 20:25 30.10.2023, 20:25 Ševci Nový Knín
3 : 6 DSK Daleké Dušníky
30.10. 18:30 30.10.2023, 18:30 Rybníkáři
3 : 6 HC Žabáci Solopysky
29.10. 20:20 29.10.2023, 20:20 HC Votice
5 : 6 HC Miličín
29.10. 18:25 29.10.2023, 18:25 HC Medvědi Sedlčany
3 : 7 HC Hrádek
29.10. 16:30 29.10.2023, 16:30 HC Olbramovice
4 : 1 SG Štětkovice B
23.10. 20:25 23.10.2023, 20:25 SG Štětkovice B
4 : 8 Novit Neveklov
23.10. 18:30 23.10.2023, 18:30 HC Miličín
5 : 2 HC Medvědi Sedlčany
22.10. 20:20 22.10.2023, 20:20 DSK Daleké Dušníky
3 : 1 Rybníkáři
22.10. 18:25 22.10.2023, 18:25 HC Žabáci Solopysky
4 : 4 HC Votice
22.10. 16:30 22.10.2023, 16:30 HC Hrádek
3 : 4 HC Olbramovice
18.10. 20:25 18.10.2023, 20:25 Rybníkáři
4 : 4 Ševci Nový Knín
16.10. 20:25 16.10.2023, 20:25 HC Votice
9 : 4 DSK Daleké Dušníky
16.10. 18:30 16.10.2023, 18:30 HC Olbramovice
3 : 2 HC Miličín
15.10. 18:25 15.10.2023, 18:25 HC Medvědi Sedlčany
10 : 2 HC Žabáci Solopysky
14.10. 14:00 14.10.2023, 14:00 Novit Neveklov
10 : 3 HC Hrádek
11.10. 20:25 11.10.2023, 20:25 HC Miličín
1 : 2 Novit Neveklov
09.10. 20:25 09.10.2023, 20:25 HC Hrádek
5 : 2 SG Štětkovice B
08.10. 20:20 08.10.2023, 20:20 Ševci Nový Knín
6 : 6 HC Votice
08.10. 18:25 08.10.2023, 18:25 DSK Daleké Dušníky
3 : 5 HC Medvědi Sedlčany
08.10. 16:30 08.10.2023, 16:30 HC Žabáci Solopysky
5 : 3 HC Olbramovice
04.10. 18:30 04.10.2023, 18:30 HC Votice
6 : 8 Rybníkáři
02.10. 20:25 02.10.2023, 20:25 HC Olbramovice
3 : 5 DSK Daleké Dušníky
02.10. 18:30 02.10.2023, 18:30 HC Medvědi Sedlčany
7 : 3 Ševci Nový Knín
01.10. 18:25 01.10.2023, 18:25 Novit Neveklov
4 : 4 HC Žabáci Solopysky
01.10. 16:30 01.10.2023, 16:30 SG Štětkovice B
4 : 2 HC Miličín
27.09. 20:25 27.09.2023, 20:25 Ševci Nový Knín
5 : 4 HC Olbramovice
27.09. 18:30 27.09.2023, 18:30 HC Žabáci Solopysky
0 : 5 SG Štětkovice B
25.09. 20:25 25.09.2023, 20:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 6 Novit Neveklov
25.09. 18:30 25.09.2023, 18:30 Rybníkáři
17 : 4 HC Medvědi Sedlčany
24.09. 20:20 24.09.2023, 20:20 HC Miličín
1 : 5 HC Hrádek
22.09. 20:25 22.09.2023, 20:25 HC Olbramovice
10 : 3 Rybníkáři
20.09. 20:25 20.09.2023, 20:25 HC Hrádek
3 : 2 HC Žabáci Solopysky
20.09. 18:30 20.09.2023, 18:30 HC Medvědi Sedlčany
3 : 8 HC Votice
18.09. 18:30 18.09.2023, 18:30 SG Štětkovice B
5 : 2 DSK Daleké Dušníky
16.09. 14:00 16.09.2023, 14:00 Novit Neveklov
9 : 14 Ševci Nový Knín
15.09. 20:25 15.09.2023, 20:25 HC Žabáci Solopysky
3 : 2 HC Miličín
13.09. 18:30 13.09.2023, 18:30 DSK Daleké Dušníky
6 : 5 HC Hrádek
11.09. 20:25 11.09.2023, 20:25 Ševci Nový Knín
3 : 4 SG Štětkovice B
11.09. 18:30 11.09.2023, 18:30 Rybníkáři
8 : 4 Novit Neveklov
10.09. 20:20 10.09.2023, 20:20 HC Votice
8 : 7 HC Olbramovice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

HC River Boys Zvírotice - HC Čerti Křepenice
1. březen 2024, 18:30
HC Miličín - HC Žabáci Solopysky
1. březen 2024, 20:25
Rybníkáři - SG Štětkovice B
2. březen 2024, 12:00
HC Rebel Sázava - HC Bubák Chlum
3. březen 2024, 16:30
HC Huroni Vršovice - HC Hrádek
3. březen 2024, 18:30
Novit Neveklov - HC Domino
4. březen 2024, 18:30
Rumola - HC Votice
4. březen 2024, 20:25
HC Kňovice - DSK Daleké Dušníky
6. březen 2024, 18:30

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim