Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Miličín22170597:643492
2. Domino221435118:6731120
3. HC Kňovice221426104:593082
4. Stará garda Štětkovice B22113890:782558
5. Ševci Nový Knín22112990:772468
6. Novit Neveklov2211110122:11123129
7. HC Hrádek221021091:7922130
8. Rumola221021086:7822127
9. Draci22921171:10520107
10. Tučňáci Kosova Hora22831173:8519165
11. Rybníkáři22401853:1268109
12. Medvědi Sedlčany22221863:1296150

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
16.02. 20:2016.02.2019, 20:20HC Miličín
-
Rumola
5 : 23:1,
1:0,
1:1
16.02. 18:2516.02.2019, 18:25Domino
-
Novit Neveklov
15 : 15:0,
7:0,
3:1
16.02. 16:3016.02.2019, 16:30Ševci Nový Knín
-
Tučňáci Kosova Hora
4 : 41:1,
1:2,
2:1
16.02. 14:3016.02.2019, 14:30HC Kňovice
-
Draci
7 : 14:0,
1:1,
2:0
16.02. 10:3016.02.2019, 10:30Stará garda Štětkovice B
-
HC Hrádek
2 : 111:1,
0:6,
1:4
10.02. 20:2010.02.2019, 20:20Rybníkáři
-
Medvědi Sedlčany
7 : 51:2,
4:1,
2:2
09.02. 19:3009.02.2019, 19:30Ševci Nový Knín
-
Domino
1 : 60:4,
0:1,
1:1
06.02. 18:3006.02.2019, 18:30Draci
-
Rybníkáři
3 : 42:2,
0:1,
1:1
03.02. 20:2003.02.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora
-
Domino
1 : 50:0,
0:4,
1:1
03.02. 18:2503.02.2019, 18:25Medvědi Sedlčany
-
Ševci Nový Knín
1 : 60:3,
1:1,
0:2
02.02. 20:0002.02.2019, 20:00Novit Neveklov
-
HC Miličín
0 : 5:,
:,
:
02.02. 18:0002.02.2019, 18:00Rumola
-
Stará garda Štětkovice B
4 : 41:3,
2:0,
1:1
02.02. 14:0002.02.2019, 14:00HC Hrádek
-
HC Kňovice
1 : 21:0,
0:1,
0:1
30.01. 18:3030.01.2019, 18:30Draci
-
HC Hrádek
3 : 21:2,
1:0,
1:0
28.01. 20:2528.01.2019, 20:25HC Kňovice
-
Rumola
5 : 02:0,
2:0,
1:0
28.01. 18:3028.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Novit Neveklov
4 : 60:4,
1:0,
3:2
27.01. 20:2027.01.2019, 20:20HC Miličín
-
Tučňáci Kosova Hora
6 : 12:1,
3:0,
1:0
27.01. 18:2527.01.2019, 18:25Domino
-
Medvědi Sedlčany
7 : 22:0,
3:1,
2:1
27.01. 16:3027.01.2019, 16:30Rybníkáři
-
Ševci Nový Knín
3 : 100:3,
2:2,
1:5
23.01. 20:2523.01.2019, 20:25Rumola
-
Draci
0 : 20:0,
0:1,
0:1
23.01. 18:3023.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany
-
HC Miličín
2 : 100:3,
0:3,
2:4
21.01. 18:3021.01.2019, 18:30HC Hrádek
-
Rybníkáři
11 : 13:0,
6:1,
2:0
20.01. 20:2020.01.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora
-
Stará garda Štětkovice B
0 : 5:,
:,
:
20.01. 18:2520.01.2019, 18:25Novit Neveklov
-
HC Kňovice
5 : 62:1,
1:5,
2:0
19.01. 10:0019.01.2019, 10:00HC Hrádek
-
Rumola
8 : 13:0,
1:1,
4:0
18.01. 20:2518.01.2019, 20:25Draci
-
Novit Neveklov
3 : 80:4,
3:2,
0:2
18.01. 18:3018.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Medvědi Sedlčany
6 : 42:0,
2:2,
2:2
16.01. 20:2516.01.2019, 20:25HC Kňovice
-
Tučňáci Kosova Hora
7 : 44:0,
3:2,
0:2
16.01. 18:3016.01.2019, 18:30HC Miličín
-
Ševci Nový Knín
2 : 60:1,
1:2,
1:3
14.01. 20:2514.01.2019, 20:25Draci
-
Medvědi Sedlčany
5 : 41:2,
4:2,
0:0
14.01. 18:3014.01.2019, 18:30Rybníkáři
-
Domino
0 : 70:2,
0:2,
0:3
12.01. 12:0012.01.2019, 12:00Ševci Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice B
6 : 83:3,
2:4,
1:1
11.01. 20:2511.01.2019, 20:25Domino
-
HC Miličín
5 : 33:0,
0:2,
2:1
11.01. 18:3011.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany
-
HC Kňovice
1 : 41:2,
0:2,
0:0
09.01. 20:2509.01.2019, 20:25Tučňáci Kosova Hora
-
Draci
10 : 31:1,
5:1,
4:1
09.01. 18:3009.01.2019, 18:30Novit Neveklov
-
HC Hrádek
6 : 72:2,
2:2,
2:3
06.01. 18:2506.01.2019, 18:25Rumola
-
Rybníkáři
3 : 10:0,
3:1,
0:0
05.01. 16:3005.01.2019, 16:30HC Hrádek
-
Tučňáci Kosova Hora
3 : 32:0,
0:1,
1:2
05.01. 12:0005.01.2019, 12:00HC Kňovice
-
Ševci Nový Knín
6 : 02:0,
1:0,
3:0
05.01. 10:0005.01.2019, 10:00Stará garda Štětkovice B
-
Domino
5 : 52:3,
2:1,
1:1
04.01. 20:2504.01.2019, 20:25Rybníkáři
-
HC Miličín
3 : 60:0,
1:4,
2:2
30.12. 20:2030.12.2018, 20:20Rumola
-
Novit Neveklov
2 : 51:2,
1:3,
0:0
29.12. 12:2029.12.2018, 12:20Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
0 : 20:0,
0:0,
0:2
29.12. 10:2529.12.2018, 10:25HC Miličín
-
Stará garda Štětkovice B
5 : 31:0,
4:1,
0:2
29.12. 08:3029.12.2018, 08:30Ševci Nový Knín
-
Draci
5 : 32:2,
0:1,
3:0
28.12. 20:2528.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora
-
Rumola
1 : 80:1,
1:4,
0:3
28.12. 18:3028.12.2018, 18:30Novit Neveklov
-
Rybníkáři
11 : 52:2,
3:2,
6:1
23.12. 16:3023.12.2018, 16:30Rumola
-
Medvědi Sedlčany
2 : 20:0,
1:2,
1:0
22.12. 19:3022.12.2018, 19:30HC Hrádek
-
Ševci Nový Knín
1 : 50:0,
1:0,
0:5
22.12. 14:0022.12.2018, 14:00Rybníkáři
-
Stará garda Štětkovice B
2 : 40:0,
1:2,
1:2
22.12. 12:0022.12.2018, 12:00Domino
-
HC Kňovice
6 : 32:2,
1:1,
3:0
19.12. 20:2519.12.2018, 20:25Novit Neveklov
-
Tučňáci Kosova Hora
2 : 71:2,
1:2,
1:3
19.12. 18:3019.12.2018, 18:30HC Kňovice
-
HC Miličín
1 : 21:0,
0:1,
0:1
16.12. 16:3016.12.2018, 16:30Ševci Nový Knín
-
Rumola
2 : 72:0,
0:4,
0:3
15.12. 20:0015.12.2018, 20:00HC Miličín
-
Draci
4 : 101:3,
1:3,
2:4
15.12. 18:0015.12.2018, 18:00Stará garda Štětkovice B
-
HC Kňovice
2 : 30:0,
1:2,
1:1
15.12. 16:0015.12.2018, 16:00Domino
-
HC Hrádek
5 : 11:0,
3:0,
1:1
14.12. 20:2514.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora
-
Rybníkáři
1 : 00:0,
1:0,
0:0
14.12. 18:3014.12.2018, 18:30Medvědi Sedlčany
-
Novit Neveklov
5 : 42:1,
1:1,
2:2
08.12. 19:3008.12.2018, 19:30Draci
-
Domino
4 : 121:4,
0:4,
3:4
07.12. 20:2507.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora
-
Medvědi Sedlčany
8 : 22:1,
4:0,
2:1
07.12. 18:3007.12.2018, 18:30HC Hrádek
-
HC Miličín
1 : 41:1,
0:1,
0:2
02.12. 20:2002.12.2018, 20:20Novit Neveklov
-
Ševci Nový Knín
5 : 33:2,
0:1,
2:0
02.12. 18:2502.12.2018, 18:25Rumola
-
Domino
1 : 71:6,
0:1,
0:0
01.12. 19:3001.12.2018, 19:30Draci
-
Stará garda Štětkovice B
1 : 71:2,
0:3,
0:2
01.12. 17:3001.12.2018, 17:30Rybníkáři
-
HC Kňovice
0 : 20:0,
0:1,
0:1
30.11. 18:3030.11.2018, 18:30HC Hrádek
-
Draci
5 : 23:1,
0:0,
2:1
25.11. 18:2525.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany
-
Domino
3 : 80:2,
2:2,
1:4
18.11. 20:2018.11.2018, 20:20Draci
-
HC Kňovice
5 : 40:2,
2:2,
3:0
18.11. 18:2518.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany
-
Rybníkáři
6 : 81:4,
3:1,
2:3
18.11. 16:3018.11.2018, 16:30Rumola
-
HC Miličín
4 : 31:1,
1:1,
2:1
17.11. 20:0017.11.2018, 20:00HC Hrádek
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 31:1,
1:1,
1:1
17.11. 18:0017.11.2018, 18:00Tučňáci Kosova Hora
-
Ševci Nový Knín
1 : 61:3,
0:2,
0:1
17.11. 16:0017.11.2018, 16:00Novit Neveklov
-
Domino
6 : 63:2,
1:3,
2:1
14.11. 18:3014.11.2018, 18:30Ševci Nový Knín
-
Medvědi Sedlčany
4 : 12:0,
2:1,
0:0
12.11. 20:2512.11.2018, 20:25Domino
-
Tučňáci Kosova Hora
6 : 20:1,
3:0,
3:1
12.11. 18:3012.11.2018, 18:30HC Kňovice
-
HC Hrádek
10 : 24:0,
2:1,
4:1
11.11. 20:2011.11.2018, 20:20HC Miličín
-
Novit Neveklov
5 : 32:0,
3:2,
0:1
11.11. 18:2511.11.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B
-
Rumola
5 : 32:1,
2:1,
1:1
11.11. 16:3011.11.2018, 16:30Rybníkáři
-
Draci
0 : 10:1,
0:0,
0:0
04.11. 20:2004.11.2018, 20:20Rumola
-
HC Kňovice
1 : 70:4,
0:1,
1:2
04.11. 18:2504.11.2018, 18:25Novit Neveklov
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 60:1,
1:1,
2:4
04.11. 16:3004.11.2018, 16:30Tučňáci Kosova Hora
-
HC Miličín
1 : 20:0,
1:0,
0:2
02.11. 20:2502.11.2018, 20:25Ševci Nový Knín
-
Rybníkáři
6 : 73:3,
0:1,
3:3
02.11. 18:3002.11.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Tučňáci Kosova Hora
2 : 50:1,
1:2,
1:2
31.10. 20:2531.10.2018, 20:25Domino
-
Ševci Nový Knín
5 : 21:0,
1:1,
3:1
31.10. 18:3031.10.2018, 18:30HC Miličín
-
Medvědi Sedlčany
6 : 24:0,
1:0,
1:2
29.10. 20:2529.10.2018, 20:25HC Kňovice
-
Novit Neveklov
9 : 42:3,
3:1,
4:0
29.10. 18:3029.10.2018, 18:30Rybníkáři
-
HC Hrádek
1 : 30:0,
1:1,
0:2
28.10. 20:2028.10.2018, 20:20Draci
-
Rumola
0 : 90:2,
0:1,
0:6
24.10. 20:2524.10.2018, 20:25Rumola
-
HC Hrádek
6 : 41:1,
4:2,
1:1
24.10. 18:3024.10.2018, 18:30Novit Neveklov
-
Draci
10 : 33:1,
3:1,
4:1
22.10. 20:2522.10.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora
-
HC Kňovice
6 : 62:1,
3:1,
1:4
22.10. 18:3022.10.2018, 18:30Medvědi Sedlčany
-
Stará garda Štětkovice B
1 : 70:2,
1:1,
0:4
21.10. 20:2021.10.2018, 20:20Ševci Nový Knín
-
HC Miličín
8 : 23:1,
2:1,
3:0
21.10. 18:2521.10.2018, 18:25Domino
-
Rybníkáři
6 : 13:0,
2:1,
1:0
19.10. 20:2519.10.2018, 20:25HC Miličín
-
Domino
4 : 11:0,
2:0,
1:1
19.10. 18:3019.10.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B
-
Ševci Nový Knín
4 : 01:0,
2:0,
1:0
17.10. 20:2517.10.2018, 20:25HC Kňovice
-
Medvědi Sedlčany
2 : 41:1,
1:0,
0:3
17.10. 18:3017.10.2018, 18:30Draci
-
Tučňáci Kosova Hora
3 : 10:1,
2:0,
1:0
15.10. 18:3015.10.2018, 18:30HC Hrádek
-
Novit Neveklov
6 : 93:3,
2:4,
1:2
14.10. 20:2014.10.2018, 20:20Rybníkáři
-
Rumola
0 : 60:1,
0:1,
0:4
08.10. 18:3008.10.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora
-
HC Hrádek
2 : 32:0,
0:2,
0:1
07.10. 20:2007.10.2018, 20:20Novit Neveklov
-
Rumola
4 : 61:2,
2:3,
1:1
07.10. 18:2507.10.2018, 18:25Medvědi Sedlčany
-
Draci
6 : 62:2,
3:1,
1:3
07.10. 16:3007.10.2018, 16:30Ševci Nový Knín
-
HC Kňovice
3 : 11:1,
1:0,
1:0
06.10. 20:0006.10.2018, 20:00Domino
-
Stará garda Štětkovice B
3 : 61:2,
2:3,
0:1
06.10. 18:0006.10.2018, 18:00HC Miličín
-
Rybníkáři
5 : 32:0,
2:2,
1:1
03.10. 18:3003.10.2018, 18:30HC Kňovice
-
Domino
1 : 10:1,
1:0,
0:0
01.10. 20:2501.10.2018, 20:25Stará garda Štětkovice B
-
HC Miličín
2 : 41:1,
0:2,
1:1
01.10. 18:3001.10.2018, 18:30Draci
-
Ševci Nový Knín
3 : 31:1,
2:1,
0:1
30.09. 20:2030.09.2018, 20:20HC Hrádek
-
Medvědi Sedlčany
8 : 51:3,
3:2,
4:0
29.09. 14:0029.09.2018, 14:00Rybníkáři
-
Novit Neveklov
2 : 121:2,
1:7,
0:3
29.09. 12:0029.09.2018, 12:00Rumola
-
Tučňáci Kosova Hora
2 : 30:2,
2:0,
0:1
26.09. 18:3026.09.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora
-
Novit Neveklov
3 : 81:3,
0:2,
2:3
24.09. 20:2524.09.2018, 20:25Medvědi Sedlčany
-
Rumola
4 : 70:1,
4:3,
0:3
24.09. 18:3024.09.2018, 18:30Ševci Nový Knín
-
HC Hrádek
3 : 12:0,
0:1,
1:0
23.09. 20:2023.09.2018, 20:20Domino
-
Draci
0 : 51:0,
1:1,
:
23.09. 18:2523.09.2018, 18:25HC Miličín
-
HC Kňovice
5 : 11:0,
2:0,
2:1
23.09. 16:3023.09.2018, 16:30Stará garda Štětkovice B
-
Rybníkáři
3 : 10:0,
1:1,
2:0
21.09. 20:2521.09.2018, 20:25HC Kňovice
-
Stará garda Štětkovice B
5 : 21:0,
3:2,
1:0
21.09. 18:3021.09.2018, 18:30Draci
-
HC Miličín
2 : 40:1,
1:2,
1:1
17.09. 18:3017.09.2018, 18:30Rumola
-
Ševci Nový Knín
2 : 50:2,
1:0,
1:3
16.09. 20:2016.09.2018, 20:20Novit Neveklov
-
Medvědi Sedlčany
6 : 11:0,
3:0,
2:1
16.09. 18:2516.09.2018, 18:25Rybníkáři
-
Tučňáci Kosova Hora
0 : 30:1,
0:0,
0:2
15.09. 12:0015.09.2018, 12:00HC Hrádek
-
Domino
5 : 13:0,
0:0,
2:1
12.09. 18:3012.09.2018, 18:30Medvědi Sedlčany
-
Tučňáci Kosova Hora
2 : 61:2,
0:3,
1:1
10.09. 20:2510.09.2018, 20:25Ševci Nový Knín
-
Novit Neveklov
2 : 40:2,
0:1,
2:1
10.09. 18:3010.09.2018, 18:30HC Kňovice
-
Rybníkáři
12 : 42:0,
5:1,
5:3
09.09. 20:2009.09.2018, 20:20HC Miličín
-
HC Hrádek
5 : 33:3,
0:0,
2:0
09.09. 18:2509.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B
-
Draci
0 : 30:1,
0:2,
0:0
09.09. 16:3009.09.2018, 16:30Domino
-
Rumola
1 : 101:3,
0:5,
0:2
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim