30.11. 14:00
30.11.2019, 14:00
|
|
HC Huroni Vršovice
|
2 : 5 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
30.11. 12:00
30.11.2019, 12:00
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
3 : 10 |
Stará garda Štětkovice
|
|
30.11. 10:00
30.11.2019, 10:00
|
|
HC Miličín
|
5 : 18 |
HC Genemusic
|
|
29.11. 20:25
29.11.2019, 20:25
|
|
HC Votice
|
6 : 8 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
29.11. 18:30
29.11.2019, 18:30
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
0 : 12 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
27.11. 20:25
27.11.2019, 20:25
|
|
AHC Nový Knín
|
10 : 3 |
HC Čerti Křepenice
|
|
25.11. 20:25
25.11.2019, 20:25
|
|
Stará garda Štětkovice
|
15 : 4 |
HC Votice
|
|
24.11. 18:25
24.11.2019, 18:25
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
9 : 1 |
AHC Nový Knín
|
|
23.11. 16:00
23.11.2019, 16:00
|
|
HC Čerti Křepenice
|
5 : 1 |
HC Bubák Chlum
|
|
23.11. 14:00
23.11.2019, 14:00
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
7 : 0 |
HC Huroni Vršovice
|
|
22.11. 20:25
22.11.2019, 20:25
|
|
HC Genemusic
|
7 : 4 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
22.11. 18:30
22.11.2019, 18:30
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
9 : 2 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
20.11. 20:25
20.11.2019, 20:25
|
|
HC Huroni Vršovice
|
3 : 12 |
HC Genemusic
|
|
18.11. 20:25
18.11.2019, 20:25
|
|
HC Votice
|
3 : 17 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
17.11. 16:30
17.11.2019, 16:30
|
|
HC Bubák Chlum
|
2 : 1 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
15.11. 18:30
15.11.2019, 18:30
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
6 : 2 |
HC Miličín
|
|
11.11. 20:25
11.11.2019, 20:25
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
0 : 6 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
11.11. 18:30
11.11.2019, 18:30
|
|
AHC Nový Knín
|
1 : 6 |
Stará garda Štětkovice
|
|
09.11. 20:00
09.11.2019, 20:00
|
|
HC Genemusic
|
10 : 3 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
09.11. 18:00
09.11.2019, 18:00
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
3 : 3 |
HC Čerti Křepenice
|
|
09.11. 16:00
09.11.2019, 16:00
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
12 : 1 |
AHC Nový Knín
|
|
09.11. 14:00
09.11.2019, 14:00
|
|
Stará garda Štětkovice
|
3 : 1 |
HC Bubák Chlum
|
|
08.11. 20:25
08.11.2019, 20:25
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
10 : 6 |
HC Votice
|
|
08.11. 18:30
08.11.2019, 18:30
|
|
HC Miličín
|
2 : 4 |
HC Huroni Vršovice
|
|
04.11. 20:25
04.11.2019, 20:25
|
|
AHC Nový Knín
|
1 : 6 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
03.11. 20:20
03.11.2019, 20:20
|
|
HC Votice
|
3 : 16 |
HC Genemusic
|
|
03.11. 18:25
03.11.2019, 18:25
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
6 : 3 |
HC Miličín
|
|
03.11. 16:30
03.11.2019, 16:30
|
|
HC Bubák Chlum
|
1 : 6 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
02.11. 14:00
02.11.2019, 14:00
|
|
HC Čerti Křepenice
|
8 : 9 |
Stará garda Štětkovice
|
|
01.11. 20:25
01.11.2019, 20:25
|
|
HC Huroni Vršovice
|
3 : 1 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
01.11. 18:30
01.11.2019, 18:30
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
5 : 6 |
AHC Nový Knín
|
|
28.10. 20:25
28.10.2019, 20:25
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
4 : 4 |
HC Bubák Chlum
|
|
27.10. 18:25
27.10.2019, 18:25
|
|
HC Miličín
|
5 : 4 |
HC Votice
|
|
26.10. 20:00
26.10.2019, 20:00
|
|
Stará garda Štětkovice
|
5 : 2 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
26.10. 18:00
26.10.2019, 18:00
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
5 : 5 |
HC Čerti Křepenice
|
|
26.10. 16:00
26.10.2019, 16:00
|
|
HC Genemusic
|
5 : 0 k |
AHC Nový Knín
|
|
26.10. 14:00
26.10.2019, 14:00
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
0 : 5 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
21.10. 20:25
21.10.2019, 20:25
|
|
HC Čerti Křepenice
|
3 : 5 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
20.10. 20:20
20.10.2019, 20:20
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
2 : 5 |
HC Huroni Vršovice
|
|
20.10. 18:25
20.10.2019, 18:25
|
|
HC Votice
|
4 : 1 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
20.10. 16:30
20.10.2019, 16:30
|
|
HC Bubák Chlum
|
2 : 10 |
HC Genemusic
|
|
19.10. 20:00
19.10.2019, 20:00
|
|
AHC Nový Knín
|
6 : 2 |
HC Miličín
|
|
19.10. 18:00
19.10.2019, 18:00
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
3 : 6 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
18.10. 18:30
18.10.2019, 18:30
|
|
HC Genemusic
|
7 : 3 |
HC Čerti Křepenice
|
|
14.10. 20:25
14.10.2019, 20:25
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
6 : 3 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
13.10. 20:20
13.10.2019, 20:20
|
|
HC Huroni Vršovice
|
5 : 10 |
HC Votice
|
|
13.10. 18:25
13.10.2019, 18:25
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
2 : 5 |
Stará garda Štětkovice
|
|
12.10. 14:00
12.10.2019, 14:00
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
2 : 7 |
AHC Nový Knín
|
|
11.10. 18:30
11.10.2019, 18:30
|
|
HC Miličín
|
1 : 7 |
HC Bubák Chlum
|
|
07.10. 20:25
07.10.2019, 20:25
|
|
Stará garda Štětkovice
|
6 : 0 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
06.10. 18:25
06.10.2019, 18:25
|
|
HC Čerti Křepenice
|
7 : 2 |
HC Miličín
|
|
06.10. 16:30
06.10.2019, 16:30
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
2 : 7 |
HC Genemusic
|
|
05.10. 20:00
05.10.2019, 20:00
|
|
AHC Nový Knín
|
10 : 3 |
HC Huroni Vršovice
|
|
05.10. 18:00
05.10.2019, 18:00
|
|
HC Bubák Chlum
|
1 : 2 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
04.10. 20:25
04.10.2019, 20:25
|
|
HC Genemusic
|
2 : 3 |
Stará garda Štětkovice
|
|
29.09. 18:25
29.09.2019, 18:25
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
8 : 2 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
29.09. 16:30
29.09.2019, 16:30
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
2 : 15 |
HC Čerti Křepenice
|
|
28.09. 14:00
28.09.2019, 14:00
|
|
HC Miličín
|
3 : 8 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
28.09. 12:00
28.09.2019, 12:00
|
|
HC Huroni Vršovice
|
3 : 10 |
HC Bubák Chlum
|
|
27.09. 20:25
27.09.2019, 20:25
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
6 : 5 |
HC Votice
|
|
22.09. 18:25
22.09.2019, 18:25
|
|
AHC Nový Knín
|
10 : 7 |
HC Votice
|
|
22.09. 16:30
22.09.2019, 16:30
|
|
Stará garda Štětkovice
|
12 : 0 |
HC Miličín
|
|
21.09. 20:00
21.09.2019, 20:00
|
|
HC Čerti Křepenice
|
5 : 3 |
HC Huroni Vršovice
|
|
21.09. 18:00
21.09.2019, 18:00
|
|
HC Bubák Chlum
|
7 : 2 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
21.09. 16:00
21.09.2019, 16:00
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
12 : 2 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
21.09. 14:00
21.09.2019, 14:00
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
2 : 4 |
HC Genemusic
|
|
16.09. 20:25
16.09.2019, 20:25
|
|
HC Genemusic
|
10 : 2 |
HC River Boys Zvírotice
|
|
15.09. 18:25
15.09.2019, 18:25
|
|
HC Miličín
|
0 : 10 |
HC Kačeři Příčovy
|
|
15.09. 16:30
15.09.2019, 16:30
|
|
HC Votice
|
0 : 5 k |
HC Bubák Chlum
|
|
14.09. 14:00
14.09.2019, 14:00
|
|
DSK Daleké Dušníky
|
4 : 6 |
HC Čerti Křepenice
|
|
14.09. 12:00
14.09.2019, 12:00
|
|
HC Žabáci Solopysky
|
0 : 5 k |
Stará garda Štětkovice
|
|
13.09. 20:25
13.09.2019, 20:25
|
|
HC Huroni Vršovice
|
0 : 10 |
TJ Slavoj Obecnice
|
|
11.09. 18:30
11.09.2019, 18:30
|
|
HC Kačeři Příčovy
|
14 : 2 |
HC Žabáci Solopysky
|
|
09.09. 18:30
09.09.2019, 18:30
|
|
TJ Slavoj Obecnice
|
2 : 5 |
DSK Daleké Dušníky
|
|
08.09. 18:25
08.09.2019, 18:25
|
|
HC Čerti Křepenice
|
12 : 6 |
HC Votice
|
|
08.09. 16:30
08.09.2019, 16:30
|
|
HC Bubák Chlum
|
3 : 4 |
AHC Nový Knín
|
|
07.09. 16:00
07.09.2019, 16:00
|
|
Stará garda Štětkovice
|
10 : 0 |
HC Huroni Vršovice
|
|
07.09. 14:00
07.09.2019, 14:00
|
|
HC River Boys Zvírotice
|
10 : 5 |
HC Miličín
|
|