Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 3. ligy - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. HC Kňovice1190254:241850
2. HC Hrádek1181272:421734
3. HC Medvědi Sedlčany1162369:421464
4. HC Olbramovice1160551:551242
5. Novit Neveklov1150658:661070
6. Rumola1150635:441088
7. HC Tučňáci Kosova Hora1130843:55666
8. Rybníkáři11011026:80142

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
22.02. 18:0022.02.2020, 18:00HC Kňovice
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 32:1,
0:1,
2:1
22.02. 16:0022.02.2020, 16:00Rumola
-
HC Hrádek
2 : 50:2,
1:1,
1:2
22.02. 12:0022.02.2020, 12:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Olbramovice
3 : 60:1,
2:2,
1:3
22.02. 10:0022.02.2020, 10:00Novit Neveklov
-
Rybníkáři
13 : 23:1,
3:0,
7:1
16.02. 20:2016.02.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Tučňáci Kosova Hora
5 : 41:2,
1:1,
3:1
15.02. 14:0015.02.2020, 14:00HC Olbramovice
-
HC Kňovice
2 : 00:0,
1:0,
1:0
15.02. 12:0015.02.2020, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
Rumola
3 : 41:3,
1:1,
1:0
15.02. 10:0015.02.2020, 10:00Rybníkáři
-
HC Hrádek
2 : 160:4,
1:4,
1:8
09.02. 18:2509.02.2020, 18:25HC Hrádek
-
HC Medvědi Sedlčany
2 : 91:0,
1:3,
0:6
09.02. 16:3009.02.2020, 16:30Rumola
-
HC Olbramovice
0 : 20:1,
0:1,
0:0
08.02. 20:0008.02.2020, 20:00HC Kňovice
-
Novit Neveklov
6 : 22:0,
1:2,
3:0
08.02. 18:0008.02.2020, 18:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
Rybníkáři
3 : 22:0,
0:0,
1:2
03.02. 18:3003.02.2020, 18:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Kňovice
2 : 51:0,
1:1,
0:4
02.02. 20:2002.02.2020, 20:20Novit Neveklov
-
Rumola
5 : 72:2,
2:2,
1:3
02.02. 16:3002.02.2020, 16:30Rybníkáři
-
HC Medvědi Sedlčany
3 : 41:2,
1:1,
1:1
01.02. 14:0001.02.2020, 14:00HC Olbramovice
-
HC Hrádek
0 : 60:2,
0:2,
0:2
27.01. 18:3027.01.2020, 18:30HC Olbramovice
-
HC Medvědi Sedlčany
2 : 150:5,
0:2,
2:8
26.01. 20:2026.01.2020, 20:20Novit Neveklov
-
HC Hrádek
1 : 121:2,
0:6,
0:4
26.01. 18:2526.01.2020, 18:25HC Tučňáci Kosova Hora
-
Rumola
3 : 41:2,
1:1,
1:1
25.01. 14:0025.01.2020, 14:00HC Kňovice
-
Rybníkáři
7 : 24:1,
2:1,
1:0
18.01. 18:0018.01.2020, 18:00HC Hrádek
-
HC Tučňáci Kosova Hora
7 : 64:1,
0:4,
3:1
18.01. 16:0018.01.2020, 16:00Rumola
-
HC Kňovice
3 : 51:1,
1:1,
1:3
18.01. 12:0018.01.2020, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
Novit Neveklov
11 : 57:3,
3:1,
1:1
13.01. 18:3013.01.2020, 18:30Novit Neveklov
-
HC Olbramovice
10 : 53:1,
4:2,
3:2
11.01. 19:3011.01.2020, 19:30HC Kňovice
-
HC Hrádek
0 : 20:1,
0:1,
0:0
10.01. 20:2510.01.2020, 20:25Rumola
-
Rybníkáři
3 : 12:0,
1:0,
0:1
05.01. 20:2005.01.2020, 20:20HC Hrádek
-
Rumola
7 : 42:2,
3:2,
2:0
04.01. 20:2004.01.2020, 20:20Rybníkáři
-
HC Olbramovice
5 : 81:3,
2:2,
2:3
04.01. 12:0004.01.2020, 12:00HC Tučňáci Kosova Hora
-
HC Medvědi Sedlčany
4 : 70:3,
1:4,
3:0
30.12. 18:3030.12.2019, 18:30HC Olbramovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
10 : 12:0,
3:0,
5:1
29.12. 20:2529.12.2019, 20:25Rybníkáři
-
Novit Neveklov
0 : 5:,
:,
:
28.12. 12:0028.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Kňovice
2 : 71:1,
0:4,
1:2
23.12. 18:3023.12.2019, 18:30Rumola
-
HC Medvědi Sedlčany
0 : 40:3,
0:1,
0:0
22.12. 18:2522.12.2019, 18:25HC Kňovice
-
HC Olbramovice
9 : 32:2,
5:0,
2:1
22.12. 16:3022.12.2019, 16:30HC Tučňáci Kosova Hora
-
Novit Neveklov
8 : 41:1,
4:0,
3:3
20.12. 20:2520.12.2019, 20:25HC Hrádek
-
Rybníkáři
8 : 21:1,
3:0,
4:1
14.12. 16:0014.12.2019, 16:00HC Olbramovice
-
Rumola
2 : 41:0,
1:2,
0:2
14.12. 12:0014.12.2019, 12:00HC Medvědi Sedlčany
-
HC Hrádek
5 : 51:0,
2:3,
2:2
08.12. 20:2008.12.2019, 20:20Novit Neveklov
-
HC Kňovice
1 : 70:3,
0:3,
1:1
08.12. 18:2508.12.2019, 18:25Rybníkáři
-
HC Tučňáci Kosova Hora
1 : 71:2,
0:1,
0:4
02.12. 18:3002.12.2019, 18:30HC Medvědi Sedlčany
-
Rybníkáři
6 : 62:2,
1:2,
3:2
01.12. 20:2501.12.2019, 20:25Rumola
-
Novit Neveklov
4 : 70:2,
1:3,
3:2
01.12. 18:2501.12.2019, 18:25HC Hrádek
-
HC Olbramovice
2 : 111:4,
1:2,
0:5
01.12. 16:3001.12.2019, 16:30HC Kňovice
-
HC Tučňáci Kosova Hora
4 : 21:1,
1:0,
2:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Rybníkáři - Rumola
28. únor 2020, 18:30
HC Hrádek - HC Kňovice
28. únor 2020, 20:25
HC Olbramovice - Novit Neveklov
29. únor 2020, 14:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Tučňáci Kosova Hora
29. únor 2020, 19:30
HC Olbramovice - Rybníkáři
7. březen 2020, 14:00
HC Kňovice - Rumola
7. březen 2020, 19:30
HC Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek
8. březen 2020, 16:30
Novit Neveklov - HC Medvědi Sedlčany
8. březen 2020, 18:25
Rybníkáři - HC Kňovice
14. březen 2020, 12:00
Rumola - HC Tučňáci Kosova Hora
14. březen 2020, 14:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Olbramovice
14. březen 2020, 18:00
HC Hrádek - Novit Neveklov
14. březen 2020, 20:00

Nejbližší pohárové zápasy

HC Bubák Chlum - AHC Nový Knín
23. únor 2020, 19:30
HC Huroni Vršovice - HC Žabáci Solopysky
24. únor 2020, 18:30
TJ Slavoj Obecnice - HC River Boys Zvírotice
24. únor 2020, 20:25
HC Domino - Ševci Nový Knín
26. únor 2020, 18:30
DSK Daleké Dušníky - HC Miličín
26. únor 2020, 20:25
Rybníkáři - Rumola
28. únor 2020, 18:30
HC Hrádek - HC Kňovice
28. únor 2020, 20:25
HC Bubák Chlum - TJ Slavoj Obecnice
29. únor 2020, 12:00
HC Olbramovice - Novit Neveklov
29. únor 2020, 14:00
HC Medvědi Sedlčany - HC Tučňáci Kosova Hora
29. únor 2020, 19:30

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim