Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. River Boys Zvírotice151401111:2628109
2. Rožmitál pod Třemšínem15130286:3926208
3. Stará garda Štětkovice151203115:4624114
4. Genemusic15120387:4424126
5. Kačeři Příčovy1592485:5520143
6. Kňovice1590671:461864
7. Bubák Chlum1564545:441692
8. DSK Daleké Dušníky1572661:651696
9. STROS1561869:8013201
10. SK Votice1543870:9811140
11. Olbramovice1542940:631074
12. Domino15411051:889108
13. Žabáci Solopysky15321039:658184
14. Huroni Vršovice15321043:79868
15. Citroën Drásov15101431:1242223
16. Stars (odstoupili)15311129:7170

Odehrané zápasy

12.01. 18:25 12.01.2014, 18:25 Bubák Chlum
1 : 6 River Boys Zvírotice
12.01. 16:30 12.01.2014, 16:30 Olbramovice
1 : 12 Stará garda Štětkovice
11.01. 20:20 11.01.2014, 20:20 Citroën Drásov
1 : 12 Genemusic
11.01. 16:30 11.01.2014, 16:30 Žabáci Solopysky
4 : 5 Rožmitál pod Třemšínem
10.01. 20:25 10.01.2014, 20:25 Kňovice
2 : 4 Kačeři Příčovy
10.01. 18:30 10.01.2014, 18:30 SK Votice
10 : 5 Huroni Vršovice
08.01. 20:25 08.01.2014, 20:25 DSK Daleké Dušníky
8 : 4 Domino
06.01. 18:30 06.01.2014, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
7 : 2 Kňovice
05.01. 20:20 05.01.2014, 20:20 SK Votice
4 : 10 Genemusic
04.01. 16:30 04.01.2014, 16:30 Huroni Vršovice
1 : 4 DSK Daleké Dušníky
03.01. 20:25 03.01.2014, 20:25 Kačeři Příčovy
7 : 1 SK Votice
29.12. 20:20 29.12.2013, 20:20 Genemusic
7 : 3 STROS
29.12. 18:25 29.12.2013, 18:25 Stará garda Štětkovice
9 : 1 Citroën Drásov
29.12. 16:30 29.12.2013, 16:30 River Boys Zvírotice
5 : 0 Olbramovice
28.12. 20:20 28.12.2013, 20:20 Domino
2 : 1 Bubák Chlum
25.12. 18:25 25.12.2013, 18:25 Olbramovice
3 : 3 Bubák Chlum
25.12. 16:30 25.12.2013, 16:30 Citroën Drásov
1 : 18 River Boys Zvírotice
24.12. 06:00 24.12.2013, 06:00 Stars (odstoupili)
0 : 5 STROS
24.12. 04:00 24.12.2013, 04:00 Stars (odstoupili)
0 : 5 Žabáci Solopysky
24.12. 02:00 24.12.2013, 02:00 Stars (odstoupili)
0 : 5 Kňovice
23.12. 20:25 23.12.2013, 20:25 Žabáci Solopysky
1 : 6 Genemusic
23.12. 18:30 23.12.2013, 18:30 STROS
4 : 12 Stará garda Štětkovice
22.12. 20:20 22.12.2013, 20:20 SK Votice
5 : 9 Rožmitál pod Třemšínem
22.12. 18:25 22.12.2013, 18:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 6 Kačeři Příčovy
22.12. 16:30 22.12.2013, 16:30 Huroni Vršovice
4 : 0 Domino
18.12. 18:30 18.12.2013, 18:30 Kačeři Příčovy
8 : 2 Huroni Vršovice
16.12. 20:25 16.12.2013, 20:25 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 0 DSK Daleké Dušníky
16.12. 18:30 16.12.2013, 18:30 Stars (odstoupili)
5 : 9 SK Votice
15.12. 19:30 15.12.2013, 19:30 Bubák Chlum
10 : 2 Citroën Drásov
14.12. 20:00 14.12.2013, 20:00 Genemusic
3 : 2 Kňovice
14.12. 18:00 14.12.2013, 18:00 Domino
4 : 1 Olbramovice
13.12. 20:25 13.12.2013, 20:25 River Boys Zvírotice
8 : 3 STROS
13.12. 18:30 13.12.2013, 18:30 Stará garda Štětkovice
4 : 2 Žabáci Solopysky
08.12. 18:25 08.12.2013, 18:25 Citroën Drásov
3 : 6 Olbramovice
08.12. 16:30 08.12.2013, 16:30 STROS
3 : 5 Bubák Chlum
07.12. 20:20 07.12.2013, 20:20 Žabáci Solopysky
1 : 6 River Boys Zvírotice
07.12. 18:25 07.12.2013, 18:25 Kňovice
5 : 7 Stará garda Štětkovice
07.12. 16:30 07.12.2013, 16:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 1 Stars (odstoupili)
07.12. 12:00 07.12.2013, 12:00 Huroni Vršovice
3 : 5 Rožmitál pod Třemšínem
07.12. 10:00 07.12.2013, 10:00 Kačeři Příčovy
8 : 3 Domino
30.11. 16:30 30.11.2013, 16:30 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 2 Kačeři Příčovy
29.11. 20:25 29.11.2013, 20:25 Stars (odstoupili)
10 : 2 Huroni Vršovice
29.11. 18:30 29.11.2013, 18:30 Stará garda Štětkovice
13 : 5 SK Votice
27.11. 20:25 27.11.2013, 20:25 Genemusic
6 : 2 DSK Daleké Dušníky
27.11. 18:30 27.11.2013, 18:30 Bubák Chlum
3 : 1 Žabáci Solopysky
25.11. 20:25 25.11.2013, 20:25 River Boys Zvírotice
4 : 1 Kňovice
25.11. 18:30 25.11.2013, 18:30 Olbramovice
5 : 7 STROS
24.11. 20:20 24.11.2013, 20:20 Domino
13 : 3 Citroën Drásov
20.11. 20:25 20.11.2013, 20:25 Huroni Vršovice
2 : 3 Genemusic
18.11. 20:25 18.11.2013, 20:25 STROS
8 : 5 Citroën Drásov
18.11. 18:30 18.11.2013, 18:30 Kačeři Příčovy
8 : 2 Stars (odstoupili)
17.11. 20:20 17.11.2013, 20:20 Žabáci Solopysky
3 : 3 Olbramovice
17.11. 18:25 17.11.2013, 18:25 Kňovice
6 : 2 Bubák Chlum
17.11. 16:30 17.11.2013, 16:30 SK Votice
1 : 11 River Boys Zvírotice
15.11. 20:25 15.11.2013, 20:25 DSK Daleké Dušníky
1 : 13 Stará garda Štětkovice
15.11. 18:30 15.11.2013, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
13 : 1 Domino
09.11. 20:20 09.11.2013, 20:20 Stará garda Štětkovice
11 : 3 Huroni Vršovice
09.11. 18:25 09.11.2013, 18:25 River Boys Zvírotice
9 : 5 DSK Daleké Dušníky
09.11. 16:30 09.11.2013, 16:30 Bubák Chlum
4 : 4 SK Votice
09.11. 12:00 09.11.2013, 12:00 Olbramovice
2 : 3 Kňovice
08.11. 20:25 08.11.2013, 20:25 Citroën Drásov
5 : 2 Žabáci Solopysky
08.11. 18:30 08.11.2013, 18:30 Domino
7 : 9 STROS
04.11. 20:25 04.11.2013, 20:25 Genemusic
7 : 6 Kačeři Příčovy
04.11. 18:30 04.11.2013, 18:30 Stars (odstoupili)
2 : 9 Rožmitál pod Třemšínem
30.10. 20:25 30.10.2013, 20:25 Žabáci Solopysky
3 : 1 STROS
30.10. 18:30 30.10.2013, 18:30 Kňovice
6 : 3 Citroën Drásov
28.10. 20:20 28.10.2013, 20:20 Rožmitál pod Třemšínem
2 : 6 Genemusic
28.10. 18:25 28.10.2013, 18:25 SK Votice
1 : 5 Olbramovice
28.10. 16:30 28.10.2013, 16:30 DSK Daleké Dušníky
5 : 1 Bubák Chlum
27.10. 20:20 27.10.2013, 20:20 Huroni Vršovice
1 : 8 River Boys Zvírotice
27.10. 18:25 27.10.2013, 18:25 Kačeři Příčovy
2 : 8 Stará garda Štětkovice
27.10. 16:30 27.10.2013, 16:30 Stars (odstoupili)
2 : 5 Domino
23.10. 18:30 23.10.2013, 18:30 Stará garda Štětkovice
3 : 5 Rožmitál pod Třemšínem
21.10. 20:25 21.10.2013, 20:25 Genemusic
4 : 2 Stars (odstoupili)
21.10. 18:30 21.10.2013, 18:30 River Boys Zvírotice
8 : 3 Kačeři Příčovy
20.10. 20:20 20.10.2013, 20:20 Bubák Chlum
4 : 4 Huroni Vršovice
20.10. 18:25 20.10.2013, 18:25 Citroën Drásov
3 : 7 SK Votice
20.10. 16:30 20.10.2013, 16:30 Olbramovice
2 : 7 DSK Daleké Dušníky
19.10. 14:30 19.10.2013, 14:30 STROS
7 : 3 Kňovice
19.10. 12:30 19.10.2013, 12:30 Domino
2 : 3 Žabáci Solopysky
13.10. 18:25 13.10.2013, 18:25 SK Votice
4 : 4 STROS
13.10. 16:30 13.10.2013, 16:30 Kňovice
10 : 0 Žabáci Solopysky
12.10. 19:00 12.10.2013, 19:00 DSK Daleké Dušníky
5 : 0 Citroën Drásov
12.10. 17:00 12.10.2013, 17:00 Huroni Vršovice
2 : 3 Olbramovice
11.10. 20:25 11.10.2013, 20:25 Rožmitál pod Třemšínem
4 : 2 River Boys Zvírotice
11.10. 18:30 11.10.2013, 18:30 Kačeři Příčovy
1 : 1 Bubák Chlum
09.10. 20:25 09.10.2013, 20:25 Genemusic
10 : 3 Domino
09.10. 18:30 09.10.2013, 18:30 Stars (odstoupili)
0 : 6 Stará garda Štětkovice
05.10. 16:00 05.10.2013, 16:00 Olbramovice
2 : 3 Kačeři Příčovy
05.10. 14:00 05.10.2013, 14:00 Bubák Chlum
4 : 1 Rožmitál pod Třemšínem
04.10. 20:25 04.10.2013, 20:25 Stará garda Štětkovice
4 : 10 Genemusic
04.10. 18:30 04.10.2013, 18:30 Citroën Drásov
1 : 5 Huroni Vršovice
02.10. 20:25 02.10.2013, 20:25 STROS
6 : 4 DSK Daleké Dušníky
02.10. 18:30 02.10.2013, 18:30 River Boys Zvírotice
9 : 0 Stars (odstoupili)
30.09. 20:25 30.09.2013, 20:25 Domino
0 : 7 Kňovice
30.09. 18:30 30.09.2013, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 4 SK Votice
27.09. 18:30 27.09.2013, 18:30 SK Votice
6 : 8 Kňovice
25.09. 20:25 25.09.2013, 20:25 DSK Daleké Dušníky
6 : 4 Žabáci Solopysky
25.09. 18:30 25.09.2013, 18:30 Huroni Vršovice
4 : 2 STROS
23.09. 20:25 23.09.2013, 20:25 Kačeři Příčovy
14 : 2 Citroën Drásov
23.09. 18:30 23.09.2013, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
6 : 1 Olbramovice
22.09. 20:20 22.09.2013, 20:20 Genemusic
2 : 4 River Boys Zvírotice
22.09. 18:25 22.09.2013, 18:25 Stars (odstoupili)
0 : 2 Bubák Chlum
22.09. 16:30 22.09.2013, 16:30 Stará garda Štětkovice
5 : 2 Domino
18.09. 20:25 18.09.2013, 20:25 River Boys Zvírotice
4 : 3 Stará garda Štětkovice
18.09. 18:30 18.09.2013, 18:30 Olbramovice
1 : 4 Stars (odstoupili)
16.09. 20:25 16.09.2013, 20:25 Bubák Chlum
3 : 1 Genemusic
16.09. 18:30 16.09.2013, 18:30 Citroën Drásov
1 : 8 Rožmitál pod Třemšínem
15.09. 20:20 15.09.2013, 20:20 Kňovice
5 : 0 DSK Daleké Dušníky
15.09. 18:25 15.09.2013, 18:25 Žabáci Solopysky
4 : 4 Huroni Vršovice
15.09. 16:30 15.09.2013, 16:30 STROS
4 : 7 Kačeři Příčovy
14.09. 20:20 14.09.2013, 20:20 Domino
5 : 5 SK Votice
09.09. 18:30 09.09.2013, 18:30 DSK Daleké Dušníky
7 : 4 SK Votice
08.09. 20:20 08.09.2013, 20:20 Genemusic
0 : 5 k Olbramovice
08.09. 18:25 08.09.2013, 18:25 Huroni Vršovice
1 : 6 Kňovice
08.09. 16:30 08.09.2013, 16:30 Kačeři Příčovy
6 : 4 Žabáci Solopysky
07.09. 20:00 07.09.2013, 20:00 Rožmitál pod Třemšínem
6 : 3 STROS
07.09. 18:00 07.09.2013, 18:00 Stars (odstoupili)
1 : 0 Citroën Drásov
07.09. 16:00 07.09.2013, 16:00 Stará garda Štětkovice
5 : 1 Bubák Chlum
07.09. 14:00 07.09.2013, 14:00 River Boys Zvírotice
9 : 0 Domino
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim