Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Čerti Křepenice14122088:312642
2. Medvědi14110362:442278
3. AHC Nový Knín1492369:3220106
4. Miličín1490577:501860
5. Bomba Rovina1472568:491662
6. Čerti Votice1472554:4016164
7. Dublovice1463557:451578
8. Tučňáci Kosova Hora1455437:451587
9. Stará garda Štětkovice B1462657:411468
10. Novit Neveklov1452752:6812110
11. Hrádek1441943:77942
12. Draci1432939:56874
13. Rumola14311035:71760
14. Ševci Nový Knín14221040:65656
15. Rybníkáři14301134:98684

Odehrané zápasy

17.01. 20:25 17.01.2014, 20:25 Rybníkáři
3 : 18 AHC Nový Knín
17.01. 18:30 17.01.2014, 18:30 Dublovice
5 : 3 Miličín
15.01. 20:25 15.01.2014, 20:25 Rumola
5 : 3 Draci
15.01. 18:30 15.01.2014, 18:30 Medvědi
0 : 8 Čerti Křepenice
13.01. 18:30 13.01.2014, 18:30 Hrádek
0 : 7 Stará garda Štětkovice B
12.01. 20:20 12.01.2014, 20:20 Novit Neveklov
0 : 7 Čerti Votice
11.01. 18:25 11.01.2014, 18:25 Tučňáci Kosova Hora
5 : 2 Ševci Nový Knín
08.01. 18:30 08.01.2014, 18:30 Čerti Votice
4 : 3 Bomba Rovina
06.01. 20:25 06.01.2014, 20:25 Ševci Nový Knín
1 : 5 Novit Neveklov
05.01. 18:25 05.01.2014, 18:25 Čerti Křepenice
13 : 3 Hrádek
05.01. 16:30 05.01.2014, 16:30 Draci
4 : 1 Medvědi
04.01. 20:20 04.01.2014, 20:20 Miličín
8 : 2 Rumola
04.01. 18:25 04.01.2014, 18:25 AHC Nový Knín
3 : 3 Dublovice
03.01. 18:30 03.01.2014, 18:30 Stará garda Štětkovice B
3 : 4 Tučňáci Kosova Hora
30.12. 20:25 30.12.2013, 20:25 Rumola
1 : 3 AHC Nový Knín
28.12. 18:25 28.12.2013, 18:25 Tučňáci Kosova Hora
2 : 4 Čerti Křepenice
28.12. 16:30 28.12.2013, 16:30 Medvědi
3 : 1 Miličín
28.12. 12:00 28.12.2013, 12:00 Hrádek
2 : 6 Draci
27.12. 20:20 27.12.2013, 20:20 Rybníkáři
2 : 6 Rumola
27.12. 18:30 27.12.2013, 18:30 Novit Neveklov
3 : 3 Stará garda Štětkovice B
25.12. 20:20 25.12.2013, 20:20 Bomba Rovina
10 : 2 Ševci Nový Knín
21.12. 20:20 21.12.2013, 20:20 Ševci Nový Knín
2 : 7 Čerti Votice
21.12. 18:25 21.12.2013, 18:25 Stará garda Štětkovice B
1 : 2 Bomba Rovina
21.12. 14:00 21.12.2013, 14:00 Čerti Křepenice
6 : 3 Novit Neveklov
21.12. 12:00 21.12.2013, 12:00 Draci
2 : 2 Tučňáci Kosova Hora
20.12. 20:25 20.12.2013, 20:25 Miličín
10 : 4 Hrádek
20.12. 18:30 20.12.2013, 18:30 AHC Nový Knín
1 : 2 Medvědi
18.12. 20:25 18.12.2013, 20:25 Dublovice
1 : 2 Rybníkáři
14.12. 16:00 14.12.2013, 16:00 Rumola
1 : 9 Dublovice
14.12. 14:00 14.12.2013, 14:00 Medvědi
4 : 2 Rybníkáři
11.12. 20:25 11.12.2013, 20:25 Hrádek
0 : 8 AHC Nový Knín
11.12. 18:30 11.12.2013, 18:30 Novit Neveklov
4 : 2 Draci
09.12. 20:25 09.12.2013, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
3 : 7 Miličín
09.12. 18:30 09.12.2013, 18:30 Bomba Rovina
5 : 5 Čerti Křepenice
08.12. 20:20 08.12.2013, 20:20 Čerti Votice
2 : 3 Stará garda Štětkovice B
06.12. 18:30 06.12.2013, 18:30 Draci
2 : 4 Bomba Rovina
04.12. 20:25 04.12.2013, 20:25 AHC Nový Knín
6 : 1 Tučňáci Kosova Hora
04.12. 18:30 04.12.2013, 18:30 Miličín
11 : 2 Novit Neveklov
02.12. 20:25 02.12.2013, 20:25 Stará garda Štětkovice B
6 : 2 Ševci Nový Knín
02.12. 18:30 02.12.2013, 18:30 Čerti Votice
2 : 4 AHC Nový Knín
30.11. 20:20 30.11.2013, 20:20 Rybníkáři
0 : 6 Hrádek
30.11. 18:25 30.11.2013, 18:25 Dublovice
2 : 3 Medvědi
24.11. 18:25 24.11.2013, 18:25 Tučňáci Kosova Hora
4 : 2 Rybníkáři
24.11. 16:30 24.11.2013, 16:30 Novit Neveklov
4 : 5 AHC Nový Knín
23.11. 14:00 23.11.2013, 14:00 Bomba Rovina
3 : 5 Miličín
23.11. 12:00 23.11.2013, 12:00 Čerti Votice
3 : 0 Draci
22.11. 20:25 22.11.2013, 20:25 Hrádek
5 : 9 Dublovice
22.11. 18:30 22.11.2013, 18:30 Medvědi
4 : 1 Rumola
20.11. 18:30 20.11.2013, 18:30 Ševci Nový Knín
2 : 3 Čerti Křepenice
13.11. 20:25 13.11.2013, 20:25 Draci
4 : 4 Ševci Nový Knín
13.11. 18:30 13.11.2013, 18:30 Miličín
1 : 4 Čerti Votice
11.11. 20:25 11.11.2013, 20:25 Čerti Křepenice
8 : 4 Stará garda Štětkovice B
11.11. 18:30 11.11.2013, 18:30 AHC Nový Knín
4 : 2 Bomba Rovina
10.11. 20:20 10.11.2013, 20:20 Rybníkáři
3 : 8 Novit Neveklov
10.11. 18:25 10.11.2013, 18:25 Dublovice
1 : 1 Tučňáci Kosova Hora
10.11. 16:30 10.11.2013, 16:30 Rumola
2 : 3 Hrádek
06.11. 20:25 06.11.2013, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
3 : 3 Rumola
06.11. 18:30 06.11.2013, 18:30 Hrádek
7 : 8 Medvědi
02.11. 20:20 02.11.2013, 20:20 Novit Neveklov
5 : 3 Dublovice
02.11. 18:25 02.11.2013, 18:25 Bomba Rovina
15 : 0 Rybníkáři
02.11. 16:30 02.11.2013, 16:30 Čerti Křepenice
2 : 2 Čerti Votice
01.11. 20:25 01.11.2013, 20:25 Ševci Nový Knín
7 : 6 Miličín
01.11. 18:30 01.11.2013, 18:30 Stará garda Štětkovice B
4 : 1 Draci
26.10. 20:00 26.10.2013, 20:00 Draci
0 : 9 Čerti Křepenice
26.10. 18:00 26.10.2013, 18:00 Miličín
5 : 2 Stará garda Štětkovice B
26.10. 16:00 26.10.2013, 16:00 AHC Nový Knín
4 : 2 Ševci Nový Knín
26.10. 14:00 26.10.2013, 14:00 Rybníkáři
4 : 1 Čerti Votice
25.10. 20:25 25.10.2013, 20:25 Dublovice
2 : 5 Bomba Rovina
25.10. 18:30 25.10.2013, 18:30 Rumola
3 : 5 Novit Neveklov
23.10. 20:25 23.10.2013, 20:25 Medvědi
2 : 4 Tučňáci Kosova Hora
18.10. 20:25 18.10.2013, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
0 : 6 Hrádek
18.10. 18:30 18.10.2013, 18:30 Bomba Rovina
6 : 3 Rumola
16.10. 20:25 16.10.2013, 20:25 Novit Neveklov
5 : 13 Medvědi
16.10. 18:30 16.10.2013, 18:30 Čerti Votice
3 : 8 Dublovice
14.10. 20:25 14.10.2013, 20:25 Ševci Nový Knín
4 : 6 Rybníkáři
14.10. 18:30 14.10.2013, 18:30 Stará garda Štětkovice B
3 : 3 AHC Nový Knín
13.10. 20:20 13.10.2013, 20:20 Čerti Křepenice
5 : 3 Miličín
07.10. 20:25 07.10.2013, 20:25 Miličín
5 : 4 Draci
07.10. 18:30 07.10.2013, 18:30 Dublovice
3 : 3 Ševci Nový Knín
06.10. 20:20 06.10.2013, 20:20 AHC Nový Knín
1 : 2 Čerti Křepenice
06.10. 18:25 06.10.2013, 18:25 Rybníkáři
1 : 8 Stará garda Štětkovice B
06.10. 16:30 06.10.2013, 16:30 Rumola
3 : 7 Čerti Votice
05.10. 20:00 05.10.2013, 20:00 Medvědi
10 : 1 Bomba Rovina
05.10. 18:00 05.10.2013, 18:00 Hrádek
2 : 2 Novit Neveklov
29.09. 20:20 29.09.2013, 20:20 Bomba Rovina
3 : 4 Hrádek
29.09. 18:25 29.09.2013, 18:25 Čerti Votice
4 : 5 Medvědi
29.09. 16:30 29.09.2013, 16:30 Novit Neveklov
1 : 2 Tučňáci Kosova Hora
28.09. 20:20 28.09.2013, 20:20 Ševci Nový Knín
1 : 2 Rumola
28.09. 18:25 28.09.2013, 18:25 Stará garda Štětkovice B
1 : 4 Dublovice
28.09. 16:30 28.09.2013, 16:30 Čerti Křepenice
8 : 4 Rybníkáři
27.09. 20:25 27.09.2013, 20:25 Draci
1 : 5 AHC Nový Knín
21.09. 20:00 21.09.2013, 20:00 Tučňáci Kosova Hora
2 : 2 Bomba Rovina
21.09. 18:00 21.09.2013, 18:00 AHC Nový Knín
4 : 6 Miličín
21.09. 16:00 21.09.2013, 16:00 Rybníkáři
3 : 9 Draci
21.09. 14:00 21.09.2013, 14:00 Dublovice
2 : 9 Čerti Křepenice
21.09. 12:00 21.09.2013, 12:00 Rumola
3 : 11 Stará garda Štětkovice B
20.09. 20:25 20.09.2013, 20:25 Medvědi
4 : 3 Ševci Nový Knín
20.09. 18:30 20.09.2013, 18:30 Hrádek
1 : 4 Čerti Votice
14.09. 18:25 14.09.2013, 18:25 Bomba Rovina
7 : 5 Novit Neveklov
14.09. 14:00 14.09.2013, 14:00 Ševci Nový Knín
5 : 0 k Hrádek
13.09. 20:20 13.09.2013, 20:20 Čerti Křepenice
6 : 0 Rumola
13.09. 18:30 13.09.2013, 18:30 Miličín
6 : 2 Rybníkáři
11.09. 20:20 11.09.2013, 20:20 Čerti Votice
4 : 4 Tučňáci Kosova Hora
11.09. 18:30 11.09.2013, 18:30 Draci
1 : 5 Dublovice
09.09. 20:20 09.09.2013, 20:20 Stará garda Štětkovice B
1 : 3 Medvědi
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim