Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. River Boys Zvírotice221903147:5038215
2. Genemusic221705132:6834190
3. Rožmitál pod Třemšínem221714117:6235262
4. Stará garda Štětkovice221615146:6833148
5. Kačeři Příčovy221246112:7728247
6. Kňovice221201089:752496
7. DSK Daleké Dušníky22831180:9919116
8. Bubák Chlum22651155:8317126

Odehrané zápasy

07.03. 20:25 07.03.2014, 20:25 Genemusic
11 : 2 DSK Daleké Dušníky
07.03. 18:30 07.03.2014, 18:30 Kačeři Příčovy
3 : 5 Stará garda Štětkovice
05.03. 20:25 05.03.2014, 20:25 Bubák Chlum
1 : 6 River Boys Zvírotice
05.03. 18:30 05.03.2014, 18:30 Kňovice
0 : 2 Rožmitál pod Třemšínem
01.03. 14:30 01.03.2014, 14:30 DSK Daleké Dušníky
4 : 1 Bubák Chlum
28.02. 20:25 28.02.2014, 20:25 Rožmitál pod Třemšínem
5 : 5 Kačeři Příčovy
28.02. 18:30 28.02.2014, 18:30 River Boys Zvírotice
4 : 5 Kňovice
26.02. 20:25 26.02.2014, 20:25 Stará garda Štětkovice
6 : 4 Genemusic
24.02. 18:30 24.02.2014, 18:30 Kňovice
7 : 1 Bubák Chlum
22.02. 20:00 22.02.2014, 20:00 Kačeři Příčovy
6 : 1 River Boys Zvírotice
21.02. 18:30 21.02.2014, 18:30 Stará garda Štětkovice
2 : 2 DSK Daleké Dušníky
19.02. 20:25 19.02.2014, 20:25 Genemusic
7 : 6 Rožmitál pod Třemšínem
12.02. 20:25 12.02.2014, 20:25 DSK Daleké Dušníky
2 : 4 Kňovice
12.02. 18:30 12.02.2014, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
4 : 0 Stará garda Štětkovice
10.02. 20:25 10.02.2014, 20:25 River Boys Zvírotice
8 : 5 Genemusic
09.02. 18:25 09.02.2014, 18:25 Bubák Chlum
2 : 2 Kačeři Příčovy
03.02. 18:30 03.02.2014, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
5 : 4 DSK Daleké Dušníky
02.02. 20:20 02.02.2014, 20:20 Stará garda Štětkovice
3 : 4 River Boys Zvírotice
02.02. 18:25 02.02.2014, 18:25 Kačeři Příčovy
5 : 1 Kňovice
31.01. 20:25 31.01.2014, 20:25 Genemusic
5 : 0 Bubák Chlum
27.01. 18:30 27.01.2014, 18:30 River Boys Zvírotice
7 : 3 Rožmitál pod Třemšínem
26.01. 20:20 26.01.2014, 20:20 Bubák Chlum
5 : 9 Stará garda Štětkovice
26.01. 18:25 26.01.2014, 18:25 Kňovice
1 : 9 Genemusic
26.01. 16:30 26.01.2014, 16:30 DSK Daleké Dušníky
4 : 5 Kačeři Příčovy
19.01. 19:30 19.01.2014, 19:30 Genemusic
4 : 1 Kačeři Příčovy
18.01. 20:20 18.01.2014, 20:20 River Boys Zvírotice
6 : 1 DSK Daleké Dušníky
18.01. 18:25 18.01.2014, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
6 : 0 Bubák Chlum
18.01. 16:30 18.01.2014, 16:30 Stará garda Štětkovice
6 : 0 Kňovice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim