Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. River Boys Zvírotice131300101:192656
2. Genemusic13101286:462164
3. Kačeři Příčovy1391356:3319115
4. Rožmitál pod Třemšínem1390476:3618125
5. Bubák Chlum1373340:3017100
6. DSK Daleké Dušníky1380559:421694
7. Kňovice1380547:4816129
8. Čerti Křepenice1361652:541362
9. STROS1342745:741050
10. Huroni Vršovice1331940:67756
11. Stará garda Štětkovice13301027:56664
12. Žabáci Solopysky1322930:556127
13. Olbramovice13211030:665107
14. SK Votice13101235:98285

Odehrané zápasy

14.12. 20:20 14.12.2014, 20:20 Olbramovice
7 : 11 Genemusic
14.12. 18:25 14.12.2014, 18:25 SK Votice
1 : 7 Rožmitál pod Třemšínem
14.12. 16:30 14.12.2014, 16:30 Bubák Chlum
3 : 1 Kňovice
13.12. 20:20 13.12.2014, 20:20 Huroni Vršovice
0 : 11 River Boys Zvírotice
13.12. 18:25 13.12.2014, 18:25 STROS
3 : 4 Kačeři Příčovy
12.12. 20:25 12.12.2014, 20:25 DSK Daleké Dušníky
5 : 2 Čerti Křepenice
12.12. 18:30 12.12.2014, 18:30 Žabáci Solopysky
0 : 5 Stará garda Štětkovice
07.12. 16:30 07.12.2014, 16:30 Kňovice
1 : 7 DSK Daleké Dušníky
06.12. 20:20 06.12.2014, 20:20 Rožmitál pod Třemšínem
13 : 0 STROS
06.12. 18:25 06.12.2014, 18:25 Kačeři Příčovy
1 : 1 Bubák Chlum
06.12. 16:30 06.12.2014, 16:30 River Boys Zvírotice
5 : 0 SK Votice
05.12. 20:25 05.12.2014, 20:25 Genemusic
4 : 3 Žabáci Solopysky
05.12. 18:30 05.12.2014, 18:30 Stará garda Štětkovice
10 : 5 Huroni Vršovice
03.12. 20:25 03.12.2014, 20:25 Čerti Křepenice
5 : 3 Olbramovice
28.11. 20:25 28.11.2014, 20:25 Žabáci Solopysky
3 : 3 Olbramovice
28.11. 18:30 28.11.2014, 18:30 SK Votice
1 : 12 Stará garda Štětkovice
26.11. 20:25 26.11.2014, 20:25 Huroni Vršovice
3 : 7 Genemusic
26.11. 18:30 26.11.2014, 18:30 STROS
3 : 16 River Boys Zvírotice
24.11. 20:25 24.11.2014, 20:25 Bubák Chlum
4 : 1 Rožmitál pod Třemšínem
24.11. 18:30 24.11.2014, 18:30 DSK Daleké Dušníky
0 : 6 Kačeři Příčovy
23.11. 20:20 23.11.2014, 20:20 Kňovice
6 : 4 Čerti Křepenice
19.11. 20:25 19.11.2014, 20:25 Kačeři Příčovy
6 : 1 Kňovice
19.11. 18:30 19.11.2014, 18:30 River Boys Zvírotice
8 : 1 Bubák Chlum
17.11. 20:20 17.11.2014, 20:20 Genemusic
12 : 5 SK Votice
17.11. 18:25 17.11.2014, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
5 : 3 DSK Daleké Dušníky
17.11. 16:30 17.11.2014, 16:30 Stará garda Štětkovice
0 : 5 STROS
16.11. 20:20 16.11.2014, 20:20 Olbramovice
2 : 1 Huroni Vršovice
16.11. 18:25 16.11.2014, 18:25 Čerti Křepenice
5 : 1 Žabáci Solopysky
10.11. 18:30 10.11.2014, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 1 Huroni Vršovice
09.11. 20:20 09.11.2014, 20:20 STROS
4 : 9 Genemusic
09.11. 18:25 09.11.2014, 18:25 SK Votice
10 : 2 Olbramovice
09.11. 16:30 09.11.2014, 16:30 Bubák Chlum
5 : 0 k Stará garda Štětkovice
08.11. 20:20 08.11.2014, 20:20 DSK Daleké Dušníky
2 : 10 River Boys Zvírotice
08.11. 18:25 08.11.2014, 18:25 Kňovice
4 : 9 Rožmitál pod Třemšínem
08.11. 16:30 08.11.2014, 16:30 Kačeři Příčovy
1 : 6 Čerti Křepenice
03.11. 20:25 03.11.2014, 20:25 Genemusic
3 : 3 Bubák Chlum
03.11. 18:30 03.11.2014, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
4 : 5 Kačeři Příčovy
01.11. 20:20 01.11.2014, 20:20 River Boys Zvírotice
11 : 2 Kňovice
01.11. 18:25 01.11.2014, 18:25 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k DSK Daleké Dušníky
01.11. 16:30 01.11.2014, 16:30 Olbramovice
2 : 4 STROS
31.10. 20:25 31.10.2014, 20:25 Žabáci Solopysky
8 : 4 SK Votice
31.10. 18:30 31.10.2014, 18:30 Čerti Křepenice
3 : 4 Huroni Vršovice
26.10. 16:30 26.10.2014, 16:30 Rožmitál pod Třemšínem
4 : 3 Čerti Křepenice
25.10. 20:20 25.10.2014, 20:20 SK Votice
3 : 9 Huroni Vršovice
25.10. 18:25 25.10.2014, 18:25 STROS
2 : 2 Žabáci Solopysky
25.10. 16:30 25.10.2014, 16:30 Bubák Chlum
4 : 1 Olbramovice
24.10. 20:25 24.10.2014, 20:25 DSK Daleké Dušníky
3 : 7 Genemusic
24.10. 18:30 24.10.2014, 18:30 Kačeři Příčovy
1 : 4 River Boys Zvírotice
18.10. 16:30 18.10.2014, 16:30 River Boys Zvírotice
5 : 4 Rožmitál pod Třemšínem
17.10. 20:25 17.10.2014, 20:25 Genemusic
1 : 4 Kňovice
17.10. 18:30 17.10.2014, 18:30 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k Kačeři Příčovy
15.10. 20:25 15.10.2014, 20:25 Olbramovice
2 : 9 DSK Daleké Dušníky
15.10. 18:30 15.10.2014, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 4 Bubák Chlum
13.10. 20:25 13.10.2014, 20:25 Huroni Vršovice
1 : 1 STROS
13.10. 18:30 13.10.2014, 18:30 Čerti Křepenice
6 : 2 SK Votice
11.10. 19:30 11.10.2014, 19:30 Kňovice
5 : 0 k Stará garda Štětkovice
10.10. 18:30 10.10.2014, 18:30 STROS
8 : 7 SK Votice
08.10. 20:25 08.10.2014, 20:25 Bubák Chlum
3 : 5 Huroni Vršovice
08.10. 18:30 08.10.2014, 18:30 DSK Daleké Dušníky
2 : 1 Žabáci Solopysky
06.10. 20:25 06.10.2014, 20:25 Kačeři Příčovy
1 : 6 Genemusic
06.10. 18:30 06.10.2014, 18:30 Kňovice
3 : 1 Olbramovice
05.10. 20:20 05.10.2014, 20:20 Rožmitál pod Třemšínem
5 : 0 k Stará garda Štětkovice
05.10. 18:25 05.10.2014, 18:25 River Boys Zvírotice
10 : 1 Čerti Křepenice
03.10. 18:30 03.10.2014, 18:30 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k River Boys Zvírotice
29.09. 20:25 29.09.2014, 20:25 Genemusic
7 : 4 Rožmitál pod Třemšínem
29.09. 18:30 29.09.2014, 18:30 Olbramovice
1 : 6 Kačeři Příčovy
28.09. 20:20 28.09.2014, 20:20 Žabáci Solopysky
1 : 5 Kňovice
28.09. 18:25 28.09.2014, 18:25 Huroni Vršovice
4 : 6 DSK Daleké Dušníky
28.09. 16:30 28.09.2014, 16:30 SK Votice
0 : 6 Bubák Chlum
27.09. 19:35 27.09.2014, 19:35 Čerti Křepenice
7 : 5 STROS
24.09. 21:10 24.09.2014, 21:10 Bubák Chlum
3 : 6 STROS
24.09. 19:15 24.09.2014, 19:15 DSK Daleké Dušníky
11 : 0 SK Votice
22.09. 20:25 22.09.2014, 20:25 Kňovice
4 : 3 Huroni Vršovice
22.09. 18:30 22.09.2014, 18:30 Kačeři Příčovy
6 : 3 Žabáci Solopysky
21.09. 20:20 21.09.2014, 20:20 Rožmitál pod Třemšínem
4 : 0 Olbramovice
21.09. 18:25 21.09.2014, 18:25 River Boys Zvírotice
5 : 2 Genemusic
21.09. 16:30 21.09.2014, 16:30 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k Čerti Křepenice
17.09. 20:25 17.09.2014, 20:25 Genemusic
5 : 0 k Stará garda Štětkovice
17.09. 18:30 17.09.2014, 18:30 Olbramovice
1 : 6 River Boys Zvírotice
15.09. 18:30 15.09.2014, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 9 Rožmitál pod Třemšínem
14.09. 20:20 14.09.2014, 20:20 Huroni Vršovice
2 : 8 Kačeři Příčovy
14.09. 18:25 14.09.2014, 18:25 SK Votice
0 : 6 Kňovice
14.09. 16:30 14.09.2014, 16:30 Čerti Křepenice
1 : 1 Bubák Chlum
13.09. 20:20 13.09.2014, 20:20 STROS
2 : 5 DSK Daleké Dušníky
08.09. 18:30 08.09.2014, 18:30 DSK Daleké Dušníky
1 : 2 Bubák Chlum
07.09. 20:20 07.09.2014, 20:20 Kňovice
5 : 2 STROS
07.09. 18:25 07.09.2014, 18:25 Kačeři Příčovy
6 : 2 SK Votice
07.09. 16:30 07.09.2014, 16:30 Rožmitál pod Třemšínem
7 : 2 Huroni Vršovice
06.09. 20:20 06.09.2014, 20:20 River Boys Zvírotice
5 : 2 Žabáci Solopysky
06.09. 18:25 06.09.2014, 18:25 Stará garda Štětkovice
0 : 5 k Olbramovice
06.09. 16:30 06.09.2014, 16:30 Genemusic
12 : 4 Čerti Křepenice
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim