Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. River Boys Zvírotice252311172:5547217
2. Genemusic251645161:9836188
3. Kačeři Příčovy251627106:7434211
4. Rožmitál pod Třemšínem251528121:7232289
5. Bubák Chlum251131170:7825201
6. Kňovice251201383:10424211
7. DSK Daleké Dušníky25911595:11619200

Odehrané zápasy

22.03. 18:25 22.03.2015, 18:25 River Boys Zvírotice
6 : 3 Kňovice
22.03. 16:30 22.03.2015, 16:30 Kačeři Příčovy
5 : 0 Bubák Chlum
21.03. 20:20 21.03.2015, 20:20 Genemusic
6 : 5 DSK Daleké Dušníky
15.03. 20:20 15.03.2015, 20:20 Rožmitál pod Třemšínem
1 : 2 Kačeři Příčovy
15.03. 18:25 15.03.2015, 18:25 Bubák Chlum
4 : 2 Genemusic
15.03. 16:30 15.03.2015, 16:30 DSK Daleké Dušníky
3 : 9 River Boys Zvírotice
08.03. 20:20 08.03.2015, 20:20 Kňovice
5 : 3 DSK Daleké Dušníky
08.03. 18:25 08.03.2015, 18:25 River Boys Zvírotice
6 : 1 Bubák Chlum
08.03. 16:30 08.03.2015, 16:30 Genemusic
5 : 5 Rožmitál pod Třemšínem
02.03. 18:30 02.03.2015, 18:30 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 4 River Boys Zvírotice
01.03. 18:25 01.03.2015, 18:25 Kačeři Příčovy
3 : 3 Genemusic
28.02. 20:20 28.02.2015, 20:20 Bubák Chlum
1 : 3 Kňovice
22.02. 18:25 22.02.2015, 18:25 DSK Daleké Dušníky
2 : 3 Bubák Chlum
22.02. 16:30 22.02.2015, 16:30 Kňovice
3 : 7 Rožmitál pod Třemšínem
21.02. 19:30 21.02.2015, 19:30 River Boys Zvírotice
2 : 4 Kačeři Příčovy
15.02. 20:20 15.02.2015, 20:20 Genemusic
3 : 3 River Boys Zvírotice
15.02. 16:30 15.02.2015, 16:30 Kačeři Příčovy
9 : 2 Kňovice
14.02. 18:25 14.02.2015, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 0 DSK Daleké Dušníky
07.02. 19:30 07.02.2015, 19:30 Kňovice
2 : 8 Genemusic
07.02. 12:00 07.02.2015, 12:00 DSK Daleké Dušníky
1 : 7 Kačeři Příčovy
06.02. 20:25 06.02.2015, 20:25 Bubák Chlum
0 : 1 Rožmitál pod Třemšínem
01.02. 16:30 01.02.2015, 16:30 Kňovice
1 : 5 River Boys Zvírotice
31.01. 20:20 31.01.2015, 20:20 DSK Daleké Dušníky
7 : 13 Genemusic
31.01. 18:25 31.01.2015, 18:25 Bubák Chlum
3 : 0 Kačeři Příčovy
25.01. 16:30 25.01.2015, 16:30 Kačeři Příčovy
4 : 6 Rožmitál pod Třemšínem
24.01. 19:30 24.01.2015, 19:30 Genemusic
13 : 4 Bubák Chlum
24.01. 12:00 24.01.2015, 12:00 River Boys Zvírotice
9 : 1 DSK Daleké Dušníky
18.01. 16:30 18.01.2015, 16:30 Bubák Chlum
5 : 7 River Boys Zvírotice
17.01. 20:20 17.01.2015, 20:20 DSK Daleké Dušníky
3 : 7 Kňovice
17.01. 18:25 17.01.2015, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
7 : 3 Genemusic
11.01. 16:30 11.01.2015, 16:30 Genemusic
10 : 3 Kačeři Příčovy
10.01. 20:00 10.01.2015, 20:00 River Boys Zvírotice
7 : 4 Rožmitál pod Třemšínem
10.01. 18:00 10.01.2015, 18:00 Kňovice
2 : 4 Bubák Chlum
04.01. 20:20 04.01.2015, 20:20 Bubák Chlum
3 : 4 DSK Daleké Dušníky
04.01. 18:25 04.01.2015, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
2 : 3 Kňovice
04.01. 16:30 04.01.2015, 16:30 Kačeři Příčovy
3 : 7 River Boys Zvírotice
02.01. 18:30 02.01.2015, 18:30 DSK Daleké Dušníky
3 : 3 Rožmitál pod Třemšínem
28.12. 18:25 28.12.2014, 18:25 River Boys Zvírotice
6 : 5 Genemusic
27.12. 20:20 27.12.2014, 20:20 Kňovice
2 : 4 Kačeři Příčovy
22.12. 20:25 22.12.2014, 20:25 Genemusic
4 : 3 Kňovice
21.12. 20:20 21.12.2014, 20:20 Kačeři Příčovy
6 : 4 DSK Daleké Dušníky
21.12. 18:25 21.12.2014, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 2 Bubák Chlum
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim