Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Žabáci Solopysky13100353:242096
2. Novit Neveklov1390464:551884
3. Olbramovice1373349:401790
4. Tučňáci Kosova Hora1371543:291578
5. Draci1354455:511480
6. Ševci Nový Knín1362546:4014100
7. Stará garda Štětkovice B1362541:381490
8. Miličín1362554:461494
9. AHC Nový Knín1361644:501374
10. Citroën Drásov1361654:4813101
11. Rybníkáři1342736:601042
12. Medvědi Sedlčany1323845:58762
13. Rumola1331939:69774
14. Hrádek1322946:61652

Odehrané zápasy

20.12. 18:25 20.12.2015, 18:25 Hrádek
2 : 3 Žabáci Solopysky
20.12. 16:30 20.12.2015, 16:30 Tučňáci Kosova Hora
1 : 3 AHC Nový Knín
19.12. 20:20 19.12.2015, 20:20 Rumola
4 : 4 Olbramovice
19.12. 18:25 19.12.2015, 18:25 Medvědi Sedlčany
1 : 6 Miličín
19.12. 16:30 19.12.2015, 16:30 Novit Neveklov
5 : 10 Citroën Drásov
18.12. 20:25 18.12.2015, 20:25 Draci
3 : 3 Stará garda Štětkovice B
18.12. 18:30 18.12.2015, 18:30 Ševci Nový Knín
2 : 3 Rybníkáři
12.12. 18:25 12.12.2015, 18:25 Citroën Drásov
4 : 4 Draci
12.12. 16:30 12.12.2015, 16:30 AHC Nový Knín
0 : 5 k Medvědi Sedlčany
12.12. 12:00 12.12.2015, 12:00 Stará garda Štětkovice B
1 : 3 Ševci Nový Knín
12.12. 10:00 12.12.2015, 10:00 Miličín
7 : 1 Novit Neveklov
11.12. 20:25 11.12.2015, 20:25 Rybníkáři
5 : 4 Hrádek
11.12. 18:30 11.12.2015, 18:30 Žabáci Solopysky
7 : 3 Rumola
07.12. 20:25 07.12.2015, 20:25 Olbramovice
2 : 5 Tučňáci Kosova Hora
30.11. 20:25 30.11.2015, 20:25 Rumola
4 : 2 Hrádek
30.11. 18:30 30.11.2015, 18:30 Medvědi Sedlčany
3 : 7 Olbramovice
29.11. 20:20 29.11.2015, 20:20 Tučňáci Kosova Hora
1 : 3 Žabáci Solopysky
29.11. 18:25 29.11.2015, 18:25 Novit Neveklov
2 : 7 AHC Nový Knín
29.11. 16:30 29.11.2015, 16:30 Draci
7 : 2 Miličín
28.11. 20:25 28.11.2015, 20:25 Ševci Nový Knín
4 : 3 Citroën Drásov
28.11. 18:25 28.11.2015, 18:25 Stará garda Štětkovice B
9 : 1 Rybníkáři
23.11. 20:25 23.11.2015, 20:25 Žabáci Solopysky
6 : 1 Medvědi Sedlčany
22.11. 18:25 22.11.2015, 18:25 Citroën Drásov
1 : 4 Stará garda Štětkovice B
22.11. 16:30 22.11.2015, 16:30 Miličín
1 : 3 Ševci Nový Knín
21.11. 12:10 21.11.2015, 12:10 Olbramovice
1 : 5 Novit Neveklov
21.11. 10:15 21.11.2015, 10:15 Rybníkáři
2 : 6 Rumola
20.11. 20:25 20.11.2015, 20:25 AHC Nový Knín
4 : 6 Draci
16.11. 20:25 16.11.2015, 20:25 Hrádek
1 : 6 Tučňáci Kosova Hora
16.11. 18:30 16.11.2015, 18:30 Novit Neveklov
1 : 4 Žabáci Solopysky
14.11. 16:30 14.11.2015, 16:30 Draci
6 : 2 Olbramovice
13.11. 20:25 13.11.2015, 20:25 Citroën Drásov
8 : 1 Rybníkáři
09.11. 20:25 09.11.2015, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
4 : 1 Rumola
09.11. 18:30 09.11.2015, 18:30 Medvědi Sedlčany
4 : 4 Hrádek
08.11. 20:20 08.11.2015, 20:20 Stará garda Štětkovice B
4 : 1 Miličín
08.11. 18:25 08.11.2015, 18:25 Ševci Nový Knín
9 : 5 AHC Nový Knín
06.11. 20:25 06.11.2015, 20:25 Miličín
5 : 3 Citroën Drásov
06.11. 18:30 06.11.2015, 18:30 AHC Nový Knín
1 : 3 Stará garda Štětkovice B
02.11. 18:30 02.11.2015, 18:30 Rumola
3 : 10 Medvědi Sedlčany
01.11. 20:20 01.11.2015, 20:20 Olbramovice
4 : 3 Ševci Nový Knín
01.11. 18:25 01.11.2015, 18:25 Žabáci Solopysky
3 : 2 Draci
01.11. 16:30 01.11.2015, 16:30 Rybníkáři
1 : 8 Tučňáci Kosova Hora
30.10. 20:25 30.10.2015, 20:25 Hrádek
3 : 8 Novit Neveklov
25.10. 18:25 25.10.2015, 18:25 Stará garda Štětkovice B
1 : 5 Olbramovice
25.10. 16:30 25.10.2015, 16:30 Medvědi Sedlčany
1 : 2 Tučňáci Kosova Hora
24.10. 20:00 24.10.2015, 20:00 Novit Neveklov
3 : 2 Rumola
24.10. 18:00 24.10.2015, 18:00 Ševci Nový Knín
1 : 3 Žabáci Solopysky
24.10. 16:00 24.10.2015, 16:00 Draci
2 : 8 Hrádek
24.10. 12:20 24.10.2015, 12:20 Citroën Drásov
5 : 6 AHC Nový Knín
23.10. 20:25 23.10.2015, 20:25 Miličín
6 : 3 Rybníkáři
18.10. 18:25 18.10.2015, 18:25 AHC Nový Knín
4 : 4 Miličín
18.10. 16:30 18.10.2015, 16:30 Hrádek
4 : 4 Ševci Nový Knín
17.10. 19:30 17.10.2015, 19:30 Žabáci Solopysky
8 : 2 Stará garda Štětkovice B
17.10. 09:45 17.10.2015, 09:45 Olbramovice
4 : 2 Citroën Drásov
16.10. 20:25 16.10.2015, 20:25 Rybníkáři
6 : 5 Medvědi Sedlčany
16.10. 18:30 16.10.2015, 18:30 Rumola
4 : 5 Draci
14.10. 20:25 14.10.2015, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
3 : 8 Novit Neveklov
10.10. 20:00 10.10.2015, 20:00 Ševci Nový Knín
8 : 1 Rumola
10.10. 18:00 10.10.2015, 18:00 Novit Neveklov
12 : 6 Medvědi Sedlčany
10.10. 16:00 10.10.2015, 16:00 Stará garda Štětkovice B
2 : 4 Hrádek
10.10. 14:00 10.10.2015, 14:00 Miličín
3 : 3 Olbramovice
09.10. 20:25 09.10.2015, 20:25 Citroën Drásov
4 : 2 Žabáci Solopysky
09.10. 18:30 09.10.2015, 18:30 AHC Nový Knín
0 : 5 k Rybníkáři
07.10. 20:25 07.10.2015, 20:25 Draci
1 : 6 Tučňáci Kosova Hora
04.10. 16:30 04.10.2015, 16:30 Olbramovice
5 : 0 AHC Nový Knín
02.10. 20:25 02.10.2015, 20:25 Rumola
3 : 4 Stará garda Štětkovice B
02.10. 18:30 02.10.2015, 18:30 Rybníkáři
1 : 2 Novit Neveklov
30.09. 20:25 30.09.2015, 20:25 Hrádek
4 : 6 Citroën Drásov
30.09. 18:30 30.09.2015, 18:30 Žabáci Solopysky
8 : 0 Miličín
28.09. 20:25 28.09.2015, 20:25 Tučňáci Kosova Hora
1 : 3 Ševci Nový Knín
28.09. 18:30 28.09.2015, 18:30 Medvědi Sedlčany
4 : 4 Draci
25.09. 18:30 25.09.2015, 18:30 Olbramovice
3 : 3 Rybníkáři
23.09. 20:25 23.09.2015, 20:25 Draci
4 : 6 Novit Neveklov
23.09. 18:30 23.09.2015, 18:30 Ševci Nový Knín
2 : 2 Medvědi Sedlčany
21.09. 20:25 21.09.2015, 20:25 AHC Nový Knín
2 : 1 Žabáci Solopysky
20.09. 20:20 20.09.2015, 20:20 Citroën Drásov
2 : 5 Rumola
20.09. 18:25 20.09.2015, 18:25 Stará garda Štětkovice B
0 : 0 Tučňáci Kosova Hora
20.09. 16:30 20.09.2015, 16:30 Miličín
6 : 3 Hrádek
16.09. 20:25 16.09.2015, 20:25 Hrádek
3 : 5 AHC Nový Knín
16.09. 18:30 16.09.2015, 18:30 Novit Neveklov
4 : 2 Ševci Nový Knín
14.09. 20:25 14.09.2015, 20:25 Medvědi Sedlčany
1 : 3 Stará garda Štětkovice B
13.09. 20:20 13.09.2015, 20:20 Žabáci Solopysky
1 : 3 Olbramovice
13.09. 18:25 13.09.2015, 18:25 Tučňáci Kosova Hora
2 : 3 Citroën Drásov
13.09. 16:30 13.09.2015, 16:30 Rumola
2 : 11 Miličín
13.09. 12:00 13.09.2015, 12:00 Rybníkáři
3 : 3 Draci
11.09. 18:30 11.09.2015, 18:30 Ševci Nový Knín
2 : 8 Draci
09.09. 20:25 09.09.2015, 20:25 Citroën Drásov
3 : 2 Medvědi Sedlčany
09.09. 18:30 09.09.2015, 18:30 Stará garda Štětkovice B
5 : 7 Novit Neveklov
07.09. 20:25 07.09.2015, 20:25 Miličín
2 : 4 Tučňáci Kosova Hora
06.09. 20:20 06.09.2015, 20:20 AHC Nový Knín
7 : 1 Rumola
06.09. 18:25 06.09.2015, 18:25 Žabáci Solopysky
4 : 2 Rybníkáři
06.09. 12:00 06.09.2015, 12:00 Olbramovice
6 : 4 Hrádek
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim