Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - konečné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Genemusic12100282:3420112
2. Stará garda Štětkovice1291272:421956
3. Rožmitál pod Třemšínem1290364:4018125
4. River Boys Zvírotice1290370:3018114
5. SK Votice1271470:771572
6. STROS1271453:5415122
7. Bubák Chlum1251648:351154
8. Kňovice1242635:501062
9. Kačeři Příčovy1233640:489122
10. Žabáci Solopysky1231832:74776
11. Čerti Křepenice1221939:68576
12. Domino1221930:635153
13. DSK Daleké Dušníky1212936:564118

Odehrané zápasy

19.12. 20:25 19.12.2016, 20:25 Bubák Chlum
4 : 1 Kačeři Příčovy
19.12. 18:30 19.12.2016, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 11 River Boys Zvírotice
18.12. 20:20 18.12.2016, 20:20 Čerti Křepenice
1 : 6 Rožmitál pod Třemšínem
18.12. 18:25 18.12.2016, 18:25 Domino
3 : 7 Stará garda Štětkovice
18.12. 16:30 18.12.2016, 16:30 Kňovice
1 : 7 Genemusic
17.12. 20:20 17.12.2016, 20:20 STROS
6 : 4 DSK Daleké Dušníky
11.12. 20:20 11.12.2016, 20:20 Genemusic
9 : 1 Domino
11.12. 16:30 11.12.2016, 16:30 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 1 Bubák Chlum
10.12. 19:30 10.12.2016, 19:30 DSK Daleké Dušníky
8 : 8 SK Votice
10.12. 10:00 10.12.2016, 10:00 River Boys Zvírotice
8 : 0 Kňovice
09.12. 20:25 09.12.2016, 20:25 Kačeři Příčovy
4 : 4 STROS
09.12. 18:30 09.12.2016, 18:30 Stará garda Štětkovice
5 : 3 Čerti Křepenice
03.12. 16:20 03.12.2016, 16:20 Kňovice
2 : 2 Žabáci Solopysky
03.12. 14:25 03.12.2016, 14:25 Domino
0 : 4 River Boys Zvírotice
02.12. 20:25 02.12.2016, 20:25 STROS
8 : 2 Rožmitál pod Třemšínem
02.12. 18:30 02.12.2016, 18:30 Bubák Chlum
4 : 6 Stará garda Štětkovice
28.11. 18:30 28.11.2016, 18:30 SK Votice
7 : 6 Kačeři Příčovy
27.11. 18:25 27.11.2016, 18:25 Čerti Křepenice
3 : 11 Genemusic
26.11. 10:00 26.11.2016, 10:00 Rožmitál pod Třemšínem
10 : 5 SK Votice
25.11. 20:25 25.11.2016, 20:25 Stará garda Štětkovice
11 : 7 STROS
25.11. 18:30 25.11.2016, 18:30 Kačeři Příčovy
2 : 1 DSK Daleké Dušníky
21.11. 20:25 21.11.2016, 20:25 Genemusic
6 : 3 Bubák Chlum
21.11. 18:30 21.11.2016, 18:30 River Boys Zvírotice
5 : 2 Čerti Křepenice
20.11. 20:20 20.11.2016, 20:20 Žabáci Solopysky
3 : 2 Domino
14.11. 18:30 14.11.2016, 18:30 Čerti Křepenice
7 : 2 Žabáci Solopysky
13.11. 20:20 13.11.2016, 20:20 STROS
4 : 3 Genemusic
13.11. 18:25 13.11.2016, 18:25 Bubák Chlum
1 : 3 River Boys Zvírotice
13.11. 16:30 13.11.2016, 16:30 Domino
2 : 0 Kňovice
12.11. 20:10 12.11.2016, 20:10 SK Votice
5 : 4 Stará garda Štětkovice
12.11. 18:15 12.11.2016, 18:15 DSK Daleké Dušníky
4 : 6 Rožmitál pod Třemšínem
06.11. 20:20 06.11.2016, 20:20 Genemusic
9 : 5 SK Votice
06.11. 18:25 06.11.2016, 18:25 Rožmitál pod Třemšínem
5 : 2 Kačeři Příčovy
06.11. 16:30 06.11.2016, 16:30 Žabáci Solopysky
3 : 0 Bubák Chlum
05.11. 14:00 05.11.2016, 14:00 Stará garda Štětkovice
1 : 1 DSK Daleké Dušníky
05.11. 12:00 05.11.2016, 12:00 Kňovice
4 : 0 Čerti Křepenice
04.11. 20:25 04.11.2016, 20:25 River Boys Zvírotice
2 : 1 STROS
30.10. 18:25 30.10.2016, 18:25 Kačeři Příčovy
4 : 5 Stará garda Štětkovice
29.10. 18:00 29.10.2016, 18:00 Čerti Křepenice
7 : 3 Domino
29.10. 16:00 29.10.2016, 16:00 Bubák Chlum
3 : 3 Kňovice
29.10. 14:00 29.10.2016, 14:00 STROS
5 : 4 Žabáci Solopysky
28.10. 20:20 28.10.2016, 20:20 SK Votice
1 : 18 River Boys Zvírotice
28.10. 18:25 28.10.2016, 18:25 DSK Daleké Dušníky
1 : 8 Genemusic
22.10. 14:25 22.10.2016, 14:25 River Boys Zvírotice
4 : 2 DSK Daleké Dušníky
22.10. 12:30 22.10.2016, 12:30 Stará garda Štětkovice
3 : 5 Rožmitál pod Třemšínem
21.10. 20:25 21.10.2016, 20:25 Genemusic
5 : 4 Kačeři Příčovy
21.10. 18:30 21.10.2016, 18:30 Žabáci Solopysky
3 : 12 SK Votice
19.10. 20:25 19.10.2016, 20:25 Kňovice
8 : 1 STROS
19.10. 18:30 19.10.2016, 18:30 Domino
2 : 10 Bubák Chlum
15.10. 16:00 15.10.2016, 16:00 Bubák Chlum
8 : 0 Čerti Křepenice
15.10. 14:00 15.10.2016, 14:00 STROS
5 : 3 Domino
14.10. 20:25 14.10.2016, 20:25 SK Votice
9 : 4 Kňovice
14.10. 18:30 14.10.2016, 18:30 Kačeři Příčovy
2 : 7 River Boys Zvírotice
12.10. 20:25 12.10.2016, 20:25 Rožmitál pod Třemšínem
3 : 5 Genemusic
12.10. 18:30 12.10.2016, 18:30 DSK Daleké Dušníky
4 : 5 Žabáci Solopysky
07.10. 20:25 07.10.2016, 20:25 River Boys Zvírotice
2 : 6 Rožmitál pod Třemšínem
07.10. 18:30 07.10.2016, 18:30 Žabáci Solopysky
2 : 3 Kačeři Příčovy
05.10. 20:25 05.10.2016, 20:25 Genemusic
1 : 5 Stará garda Štětkovice
05.10. 18:30 05.10.2016, 18:30 Kňovice
4 : 1 DSK Daleké Dušníky
03.10. 20:25 03.10.2016, 20:25 Domino
3 : 4 SK Votice
03.10. 18:30 03.10.2016, 18:30 Čerti Křepenice
6 : 8 STROS
28.09. 10:00 28.09.2016, 10:00 STROS
4 : 2 Bubák Chlum
26.09. 20:25 26.09.2016, 20:25 SK Votice
7 : 3 Čerti Křepenice
26.09. 18:30 26.09.2016, 18:30 Stará garda Štětkovice
5 : 3 River Boys Zvírotice
25.09. 20:20 25.09.2016, 20:20 DSK Daleké Dušníky
2 : 5 Domino
25.09. 18:25 25.09.2016, 18:25 Kačeři Příčovy
5 : 1 Kňovice
25.09. 16:30 25.09.2016, 16:30 Rožmitál pod Třemšínem
7 : 3 Žabáci Solopysky
18.09. 18:25 18.09.2016, 18:25 Žabáci Solopysky
2 : 11 Stará garda Štětkovice
18.09. 16:30 18.09.2016, 16:30 Kňovice
4 : 3 Rožmitál pod Třemšínem
17.09. 20:00 17.09.2016, 20:00 River Boys Zvírotice
3 : 8 Genemusic
17.09. 18:00 17.09.2016, 18:00 Domino
4 : 4 Kačeři Příčovy
17.09. 16:00 17.09.2016, 16:00 Čerti Křepenice
4 : 6 DSK Daleké Dušníky
17.09. 14:00 17.09.2016, 14:00 Bubák Chlum
9 : 2 SK Votice
11.09. 18:25 11.09.2016, 18:25 SK Votice
5 : 0 STROS
11.09. 16:30 11.09.2016, 16:30 DSK Daleké Dušníky
2 : 3 Bubák Chlum
10.09. 20:00 10.09.2016, 20:00 Rožmitál pod Třemšínem
8 : 2 Domino
10.09. 18:00 10.09.2016, 18:00 Kačeři Příčovy
3 : 3 Čerti Křepenice
10.09. 16:00 10.09.2016, 16:00 Stará garda Štětkovice
9 : 4 Kňovice
10.09. 13:00 10.09.2016, 13:00 Genemusic
10 : 1 Žabáci Solopysky
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy


Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim